שאלת השאלות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏26/4/07.

1. George Best Member

4 מחזורים לסיום, מוליכת הטבלה מנצ'סטר יונייטד מקדימה את אלופת אנגליה כבר שנתיים ברציפות ב3 נקודות, שהן למעשה 3 "וחצי" נקודות עקב יחס שערים טוב בהרבה.
    כמובן שהמשחק ב9 למאי בין שתי הקבוצות בסטמפורד ברידג' עשוי להכריע, אבל ניצחון של הלונדונים לא יספיק לאליפות, כי צ'לסי תזדקק לעוד נפילה אחת של היונייטד, שמבחינתה תיקו וכמובן ניצחון בגשר ככל הנראה ישאירו אותה בפסגה ויבשרו חגיגת אליפות 16, לראשונה אחרי 2003.
    אז מי יופיע בסוף הפתיח של הליגה האנגלית לעונת 07/08 כאשר הוא מניף את צלחת האליפות?גארי נוויל בפעם הראשונה או ג'ון טרי בפעם השלישית?

1Man Utd 34 26 4 4 78-24 82
    2Chelsea 34 24 7 3 60-20 79

מה נשארן להן:

http://membres.lycos.fr/manutd7/Images_site/logo_manutd.Xxx

שבת, 29/4 - אברטון(חוץ).
    שבת, 5/5 - מנצ'סטר סיטי(חוץ).
    רביעי, 9/5 - רביעי - צ'לסי(חוץ).
    ראשון - 13/5 - ווסטהאם(בית).

http://www.samsung.com/uk/presscenter/pressrelease/images/chelsea_logo.Xxx

שבת, 29/4 - בולטון(בית).
    ראשון, 6/5 - ארסנל(חוץ).
    רביעי, 9/5 - מנצ'סטר יונייטד(בית).
    ראשון, 13/5 - אברטון(בית).

2. W.Rooney Member

מותח, מסקרן, מעניין, מרגש. כל מילה שתעלה לכם בראש תתאים לסיום העונה הפנטסטית והמרתקת הזאת. המשחק בין יונייטד לצ'לסי, שהועבר לתאריך הנ"ל בעקבות משחק רבע הגמר של האדומים נגד רומא, עשוי להיות המשחק הגדול של העונה, וכל זה בגלל לוח משחקים מסויים. במידה והמשחק היה נערך לפני שבועיים, הכל לבטח היה נראה אחרת, אבל כנראה שלמעלה מישהו רוצה פיניש שלא מהעולם הזה, ואני מאמין שאנחנו נקבל אותו, בתקווה לראות את החיוכים על הפנים של השדים האדומים.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

על הנייר לצ'לסי יש לוח משחקים קל יותר, אבל אני מאמין שבאמירויות צ'לסי לא תנצח. בשבת אני מאמין ששתיהן ינצחו, אבל המחזור ה37 הוא מחזור המפתח, ללא ספק.

ההימור הלא מאוד מופרך שלי:
    מחזור 36-שתיהן מנצחות.
    מחזור 37-שתיהן מסיימות בתיקו.
    משחק השלמה-צ'לסי מנצחת.
    מחזור אחרון-שתיהן מנצחות, יונייטד לוקחת בהפרש שערים.

בתקווה שלא פתחתי פה לשטן. זה פשוט נראה לא הגיוני שאחרי עונה כזאת יונייטד לא תזכה בתואר.

לא נכון, אלא בגלל חצי גמר הגביע.

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/07
  4. cantona#7 Member

אחרי עונה כזו לא לקחת אליפות יהיה אסון ברמות שאי אפשר לתאר.אני מאמין ב"ה שבסופו של דבר נעשה את זה ! הלב,הנשמה,הנסיון,האיכות,וכל מה שלא קשור לכסף בסופו של דבר יהיה מה שיעשה את ההבדל בין שתי הקבוצות המדהימות האלה .ועוד לחשוב שכבר יש גמר גביע נגד צלסי יכול להיות גמר צ'מפיונס,וזה מבלי להזכיר את ה9 במאי ...אין מילים! רק על חודש מאי יהיה אפשר לכתוב ספרים שירים סיפורים וכל מה אתם רק רוצים .

5. Gooner Member

שאלה אחת

צלחת?

6. ירוק עד המוות Member

מנצ'סטר יוניטד הובילה כמעט כל העונה
    היא חייבת לקחת את האליפות אחרי עונה כזאת
    ואני חושב שהיא גם תצליח
    מחזור36-יוניטד עושה תיקו וצ'לסי מנצחת , ההפרש נקודה
    מחזור 37-יוניטד מנצחת וצ'לסי עושה תיקו , ההפרש חוזר להיות שלוש נקודות
    משחק השלמה-צ'לסי מנצחת
    מחזור 38-שתיהן מנצחות ויוניטד לוקחת את האליפות בהפרש שערים

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/07
  7. cantona#7 Member

הוא התבלבל . הכוונה היא לגביע האליפות . צלחות שייכות לענף אחר .

8. ERIC_CANTONA Member

כמו שכמה אמרו כבר, זה יהיה אחד הכשלונות הגדולים בתולדות מנצ'סטר יונייטד אם לא נזכה השנה באליפות! אנחנו חיבים השנה לקחת אליפות שום תירוץ לא יתקבל.

לפי דעתי שתי הקבוצות ינצחו את 3 המשחקים שנותרו ובמשחק הגדול צ'לסי ינצחו.

אם ניקח אליפות אז צ'לסי יכולים לקחת את הגביע ואת האלופות. לפחות ככה אני חושב.

אבל לדעתי השנה ניקח דאבל. אם אני לא טועה זה יהיה הדאבל הרביעי שלנו ב13 שנים.

9. Red Left Winger Member

לא צריך להיסחף לגבי הכישלון.

אני לא אתן הימורים כי אני בנאדם נורא מאמין בכל הנאחסים למינהם.
    כמובן שאנחנו כביכול בעמדה יותר טובה לזכייה באליפות.
    אני מקווה שנגיע לסטמפורד ברידג' כשאנחנו בפער גדול מ3 נקודות, אנא ממך ארסנל, לפחות את כבודך העירוני תצילי בעונה הכושלת הזאת.

10. avdz7 Member

זה בהחלט יהיה כשלון, אבל חס וחלילה

וגם אם לא ניקח, אני אהיה גאה בקבוצה על העונה האדירה הזאת...
    ובכלל בהתחשב הפציעות והסגל המצומצם, אז כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/07
  11. Red Left Winger Member

זאת הנקודה שלי.
    עם הספסל הקצר שלנו העונה אנחנו צריכים להודות לאלוהים שאנחנו יכולים בכלל למצוא עצמנו בחודש מאי כשאנחנו מתמודדים על הטראבל.

מבחינתי העונה הזאת תהיה מצויינת גם אם משהו יתפקשש בסוף.
    תזכרו שניצחנו פעמיים העונה את הרד סקאוזרס כולל הניצחון המתוק, מתוק ההוא באנפילד. וזה עשה לי את העונה הזאת.

12. ERIC_CANTONA Member

זאת בדיוק הנקודה, אני לא חושב שבשנים הקרובות יהיה לנו עוד עונה כזאת חלומית כמעט בלי פציעות ועם יכולת מדהימה של כל הקבוצה. דבר כזה קורא פעם בהרבה זמן.

מה גם שליברפול וארסנל צפויות להתחזק ואני מאמין שגם צ'לסי תתחזק בכמה שחקנים חדשים בקיץ.

אם השנה לא ניקח את האליפות זה יהיה אכזה גדולה מאוד מבחינתי למרות שבתחילת השנה לא היינו מועמדים גדולים לתואר והשנה באמת שהפתענו את כולם.

וגם אני גאה בשחקנים השנה שנתנו לי עונה חלומית עם שתי נצחונות על הסקאוזר ואני מקווה לניצחון חוץ בדרבי.

13. Red Left Winger Member

עזוב אותך מהכל, דארן פלצ'ר הפך לשחקן כדורגל איכותי! רק בשביל זה שווה להעריך את העונה הזאת
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. MUFC - 1878 Member

נפקשש .

15. Maor321 Member

צריך לזכור שיונייטד מגיעה לדרבי בסה"כ 3 ימים אחרי שהיא חוזרת מאיטליה ממשחק חצי הגמר השני נגד מילאן .. שזה יכול להיות לטוב ולרע מבחינה מנטלית, אך מבחינת עייפות זה בהחלט יכול להיות לכיוון השלילי רק..

תשמעו, כשאני מסתכל על לוח המשחקים זה נראה לא הכי מעודד עבור יונייטד. אבל, ויש אבל ! אם היו נותנים לנו מצב כזה לקראת הסיום בעונה שעברה הייתי יכול לחתום שיונייטד של העונה הקודמת הייתה מפשלת, אבל כבר הסכמנו על זה שבעונה הזאת יש משהו קצת שונה, קצת בוגר, קצת קסום.. קצת מזכיר נשכחות, כך שהכל יכול לקרות והשחקנים של פרגוסון מסוגלים לנצח בכל מגרש וכמובן שהם באים לכל המשחקים האלה כפייבוריטים. חוץ מהמשחק נגד צ'לסי, שגם בו אני מאמין שהדולרים של אברמוביץ' ישקשקו מפחד כשהחבורה האדומה תנחת בברידג'.

עוד דבר של לשים דגש - המשחק האחרון נגד ווסטהאם יכול להיות משחק של להיות או לחדול לשני הצדדים, וכמובן מהעבר השני, יכול להיות גם משחק שעבור אחת יהיה חיים ומוות ועבור השנייה יהיה "רק שיגמר כבר..."

לי יש תסריט של סרט תורכי בראש, אז אני בינתיים אשאר איתו בראש.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/07