"שבשבת" 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏17/8/06.

1. KirkH Member

תגידו, כולכם נושמים? 72 שעות לגונג ואין ת'רד תחזיות? כדי שאחרי זה לא יגידו שאתם חכמים בדיעבד - SPEAK NOW OR FOREVER HOLD YOUR PEACE.

אמממ... אני מניח שאני אהיה ראשון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

1. צ'לסי - מוריניו מתכן על שוקולד שוויצרי בסיום העונה והליגה סתם תקועה לו בדרך. ובכל זאת, אני מקווה שהאנגלים + קודו שיודעים שהפיש אנד צ'יפס עדיף על כל מעדן מלוקק בשאר היבשת יעשו את העבודה ושנחגוג במאי ט'רי-פיט.

2. ליברפול - הסקאוזרס אומנם עדיין מחזיקים סולם בתור חלוץ, אבל בכל מחלקה אחרת הם בטופ. השיטה של בניטז מחליאה אבל עובדת כמו שעון קוקייה.

3. פרנסנל - תיירי הנרי ועוד 10. אבל עדיין, תיירי הנרי.

4. טוטנהאם - יאאללה אני לא מאמין!!! נו, מקסימום הנאחס הנצחי יעשה את שלו ונחגוג בסיום העונה.

5. יונייטד - לא מאמין במה שפרגוסון עושה שם הקיץ. ההגנה והשוער נראים טוב מתמיד אבל כולכם יודעים את דעתי על קאריק. חוץ מזה, מתישהו יונייטד יצטרכו ליפול כדי לקום.

6. אברטון - ניוקאסל מדברים, מוייס עושה. חיזק את ההגנה, חיזק את החוד, ואם ההולנדי הנודניק והבכיין שלהם יסתום סוף סוף את הפה ויתחיל לשחק כדורגל, תהיה להם אחלה קבוצה.

7. ניוקאסל - הסגל מוכשר כתמיד. דאמיין מביא איתו שק של ציפיות. נקווה שראודר לא יסתנוור.

8. צ'רלטון - לדעתי עשו את ההתקדמות הטובה ביותר הקיץ. רכש נפלא של דאווי. נקווה שידביק בהם את רוח הלחימה שאפיינה בזמנו את פאלאס.

9. מנצ'סטר סיטי - זה נראה נהדר במשך רוב העונה שעברה, אלמלא הסיום זה היה נראה בדיוק כך.

10. בלקבורן - עוד קבוצה שעשתה שימוש נהדר במשאבים. החליפה את בלאמי בקו התקפי חדש ונוצץ. סך הכל אני חושב שהם התחזקו, הירידה בטבלה נובעת מהתחזקות של המתחרות...

11. ווסט האם - בלי דינו כדי לבנות ביטחון בפתיחה, עם תחרות מיותרת בעמדות מסויימות וחורים בעמדות אחרות וכמובן העול האירופאי, אני לא רואה את הפטישים משחזרים את העונה החלומית אשתקד.

12. בולטון - סך הכל הם עדיין אותה קבוצה כמו בשנים האחרונות, המאמן עדיין לועס חבילות שלמות של מסטיק, אלרדייס נובח והשיירה נעצרת.

13. אסטון וילה - סתם מתוך הערכה מטורפת לאוניל. כישרון תמיד היה בקבוצה הזו, אולי עם מאמן אחר זה יעבוד. הכסף של לרנר לא יזיק.

14. פומפי - שחקנים בינוניים (אפילו במחיר של מיליונים) = קבוצה בינונית.

15. בורו - מאמן אלמוני ולא מנוסה יחד עם סגל צעיר ומפוצץ כישרון זה מתכון להצלחה מסחררת או כישלון צורב. הרכש לא הגיע, הבוק ההולנדי וסאות'גייט עצמו היו שני מנהיגים ואין לזה תחליף.

16. פולהאם - עדיין הקבוצה הכי פרווה בליגה.

17. שפילד יונייטד - בשם הרומנטיקה ומעמד הפועלים.

18. וויגאן - הברק לא מכה באותו מקום פעמיים. למרות העונה הנפלאה והמחמאות, אני עדיין לא מבין מה יש בסגל של ג'ול.

19. רדינג - מי?

20. ווטפורד - סגל לא ראוי, אפס אמצאים ועם רצון ומאמץ לא הולכים למכולת.

ו... זהו.

נא לא להתחיל עם "נראה לך?!?" ו"חכה חכה שהעונה תתחיל". תתפרעו עם התחזיות שלכם ונדבר בסיום העונה.

2. George Best Member

1 - צ'לסי - אין יותר מדי מה לפרט.
    2 - יונייטד.מאמין בקבוצה שלי ששוב תיתן עונה טובה בליגה.החתמת קאריק ועושה רושם סנה/הארגריבס בתוספת חזרת סקולס לכושר וגם סולשיאר, היינצה וסמית', תביא את היונייטד שוב לסגנות.
    3 - שוב אין שינוי.אני מאמין שליברפול תמשיך לשחק כדורגל מחליא ושהיא שוב תתדורג בין האחרונות בממוצע הכיבושים במשחקים שלה, וששוב הקהל באנפילד יוכל לעזוב את האיצטדיון אחרי שער אחד, וששוב, סטיבי ג'י יהיה מלך השערים שלה.ושוב...מקום שלישי.
    4 - ארסנל.בגלל ההגנה הלא מספיק טובה לטעמי, אני מאמין שלהאמן יתן עונה פחות טובה, ושוב, הנרי יצטרך לקחת על עצמו נטל עצום מכיבוש השערים.
    5 - אין ספק, טוטנהאם.לדעתי הולכת לתת עונה נהדרת, פייט מעניין על המקום הרביעי, ושהפעם אף אחד לא יופתע.דידייה זוקורה ודימיטר ברבאטוב מהווים רכש נהדר, אך עדיין חסר קשר שמאלי.אם התרגנולות יחתימו אחד כזה עד סוף החודש, הולך להיות מאוד מעניין!
    6 - שיטי.מקווה מאוד שלא, אבל מאמין שכן.
    7 - אברטון.אחלה סגל יש לטופיס, ויחד עם לסקוט אנדרו ג'ונסון וטימי האוורד החדשים, הולכת להיות לאברטון עונה טובה.
    8 - ווסטהאם - מאוד אוהב את הקבוצה הזו, מאמין במה שעושה שם פארדיו.
    9 - בולטון - שוב הוצאות חוצים, שוב פתיחת עונה טובה, ושוב סוף נורא.
    10 - בלקבורן - מורטן גאמסט פדרסן.אני מאוד אוהב את מה שעושה יוז בקבוצה, אומנם בלאמי הלך, אבל דמבו ובני מקארטי הגיעו.
    11 - צ'רלטון - מעריך את דאווי, מאמין ברכש שלו וב"תינוקות קרבישלי" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    12 - ניוקאסל - מי?
    13 - פומפי.בינוניים מאוד.
    14 - בורו - לא מאמין שיעשו משהו.
    15 - וילה, בגלל אוניל.
    16 - וויגאן.צודק קירקי, מה לעזאזל יש שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx .עכשיו גם הסקי שם, אז בכלל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    17 - שפילד.לא מאמין שירדו ליגה.
    18- פולהאם.קבוצה אפורה, שתמשיך להפסיד כמעט כל משחק חוץ ותאלץ שוב לקחת המון נקודות בבית.הפעם קולמן ושות' יכשלו.
    19 - רדינג - צ'או צ'או.
    20 - ווטפורד - הצרעות ומלר הולכים לקבל הרבה עקיצות השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  3. Claret&Blue Member

1. צ'לסי- כי פשוט אי אפשר להתחרות.
    2. ארסנל- שיפור ניכר מהעונה שעברה, גם ביכולת, ולדעתי כל אוהד ארסנל יתגאה בקבוצה שלו אחרי העונה הבאה.
    3. מנצ'סטר- זו עדיין מנצ'סטר, ועם רכש אחד מצוין, היא תיתן עונה טובה. לדעתי העול של אירופה יכריע אותה בסופו של דבר.
    4. ליברפול- לא יודע להסביר למה, פשוט הרגשה. לא הולכת להיות עונה טובה.
    5. סיטי- כן, כן, הקבוצה שפירסי בנה השנה תדבר חזק ותפתיע את כולם.
    6. טוטנהאם- חיזוק מצוין, לדעתי טוטנהאם תדבר חזק באופ"א, מה שיפריע לה העונה בליגה.
    7. בלקבורן- יוז עשה כמה רכישות חכמות. נקווה שיתחילו לשחק כדורגל פרופר.
    8. בולטון- איכשהו, אלרדייס תמיד יצליח להוציא הכל מחבורה אפורה ומשעממת. בלי רכישות משמעותיות, בולטון תעשה עונה טובה בפרמיירשיפ.
    9. ניוקאסל- אני מאמין שנראה עוד החתמות של המגפאייז, ולכן המיקום.
    10. אברטון- תמיד מראה סימנים מעודדים, אבל איכשהו תמיד מתפקשש לה כשיש ציפיות.
    11. וילה- עם ההשתלטות ואוניל, לדעתי וילה תצליח לגרד עונה בינונית.
    12. בורו- טונות של כשרון בקבוצה, לדעתי עונת מעבר מבחינת בורו. הדור הצעיר יקבל את המושכות.
    13. וויגאן- ג'ואל, וג'ואל לבדו, ישאיר את הקבוצה בליגה, לעוד עונה טובה מבחינתה.
    14. שפילד- העולה החדשה תהנה ממזל של מתחילים.
    15. ווסטהאם- לא יודע, משהו מרגיש ככה. מבחינתי להישאר בליגה ולבסס את מעמדנו בפרמיירשיפ זו המטרה העיקרית.
    16. פומפי- הפרוייקט של הארי יתפוצץ לו בפנים.
    17. צ'רלטון- לא מתרשם ממה שדאווי בונה שם.
    18. פולהאם- אפורה מדי.
    19. רדינג- כלום ושום דבר.
    20. ווטפורד- כנ"ל.

4. Stretford Ender Member

1. צ'לסי - אני מאמין שאפשרי לקחת לצ'לסי את האליפות, אבל זה לא נראה בדרך לקרות.
    כל אחת משלושת הקבוצות האחרות שכביכול מסוגלות לעשות זאת צריכה חיזוק לפחות בעמדה אחת, בעוד החבורה של מוריניו נראית כאילו יש לה מספיק עומק ל2 קבוצות ברביעיה הראשונה.

2. מנצ'סטר יונייטד - לא נעשה שינוי גדול מהסגל של שנה שעברה.
    אמנם רוד באמת בחוץ ויורדת כמות נכבדת מאוד של שערים אבל אני מאמין שהשערים האלה יבואו בסוף ממקומות אחרים, אולי יותר תרומה של קישור כמו שהיה בימים טובים יותר.
    סה"כ רוד לא היה בורג מרכזי בעונה הבאה והגיע חיזוק טוב לקישור עד עכשיו, לא מספיק בשביל אליפות אבל נשמור על המקום שלנו.

3. ליברפול - עשו חיזוק יחסית טוב בקיץ אבל לא הביאו משהו שישנה בצורה דרסטית את העונה שעברה.
    עדיין חסר עומק בעמדות מסויימות, אבל ראפה עבד יפה בקיץ.
    אם יגיע חלוץ סקורר ברמה סבירה אני לא אתפלא אם הם ילכו גם יותר גבוה.

4. טוטנהאם - יופי אני כבר רואה את אוהדי טוטנהאם קופצים שאני מנחס אותם...
    בכל מקרה, הגיע לספרס מקום 4 בעונה הקודמת, למרות שאיבדו את קאריק שהיה בורג מרכזי בעונה שעברה, מהחיזוק שספרס עשו אי אפשר להתעלם ועוד יש מזומנים בקופה...
    ברבאטוב נראה חלוץ מדהים, זוקורה הראה ניצוצות במונדיאל, ונשאר סה"כ אותו שלד שהביא מקום 5 בהפרש של סה"כ 2 נק' מארסנל.
    לדעתי נראה מהפך כוחות בצפון לונדון בעונה הקרובה, קשה לי לראות אותם מסיימים מעל רביעי, אבל אני לא אופתע בכלל אם נראה אותם עוד שנה בצ'אמפיונס.
    עדיין חסר חיזוק אבל יש כסף ממכירת קאריק ואני מאמין שיגיע עוד מגן(אולי צ'ימבונדה), וגם לא יזיק בכלל להביא קיצוני שמאלי.

5. ארסנל - עונה לא טובה של ארסנל בליגה הביאה אותם למקום רביעי סה"כ 2 נק' מעל ספרס.
    אפשר אולי להתייחס קצת לעומס ולמכת הפציעות אבל שורה תחתונה ארסנל הציגה יכולת רעה בליגה.
    חיזוק אחד משמעותי בדמות רוזיצקי, שגם אני בספק אם ימצה את הפוטנציאל עם התוכניות לשים אותו באגף.
    לארסנל בינתיים אין חלוץ שהוכיח שהוא יכול לשחק ליד הנרי, רייס הכשרוני שלא פרץ בדרך החוצה, ההגנה נראית במצב גרוע כשסיגאן בלם שלישי בסדר העדיפויות וסנדרוס בינתיים פצוע.
    וכמובן אשלי קול בדרך החוצה.
    ארסנל לדעתי חייבת חיזוק בהגנה אם היא רוצה צ'אמפיונס.

6. בלאקבורן - בעונה שעברה הרשימו אותי מאוד (ואני אודה לכם אם לא תזכירו לי למה).
    הרוברס הציגו יכולת מצויינת, פדרסן בעונה שעברה נראה מדהים(קשה לי להאמין שהוא לא עבר לקבוצת צמרת), ולמרות שאיבדו את בלאמי ההתקפה נראית כאילו היא יכולה לספק את הסחורה לכל אורך העונה.
    יש להם יריבות שהתחזקו מאוד ולא יוותרו בקלות אבל אני מאמין שהרוברס יקחו את הכרטיס השני לאופ"א.
    בכל מקרה, המלחמה השנה על הכרטיס הזה עומדת להיות מאוד מאוד מעניינת.

7. ניוקאסל -עומדים לשמור על אותו מיקום מהעונה שעברה.
    חיזוק יפה בדמות דאף אבל עדיין אין התקפה ברמה מספיקה בשביל לעבור את מה שהגיעו עונה שעברה.
    סה"כ סגל מבטיח, עם עונה ממש טובה של דאף אולי אפשר יותר אבל אני לא רואה אותם הרבה יותר טובים מהעונה שעברה.
    עשו התקדמות, אני לא אכחיש, אבל קבוצות אחרות עשו הרבה יותר.

8. ווסטהאם - סגל כשרוני מאוד, מאמן טוב, וכבר לא במעמד של עולה חדשה שממצב כזה קצת קשה להגיע להישגים אמיתיים.
    הסגל של ווסטהאם לא השתפר פלאים, אבל שחקנים מצויינים כמו ריו קוקר, הארווד, אשטון, בניון, פרדיננד ואת'רינגטון נשארו בקבוצה.
    אני מאמין שעם הניסיון שצבר הסגל של עונה שעברה בפרמייר יגיע גם השיפור.
    חוליית ההתקפה של ווסטהאם ד"א נראית קטלנית ואני לא חושב שזו הגזמה להגיד שהיא מה5 הטובות בליגה.
    חסר עוד חיזוק, קיצוני ימני לדעתי יתרום המון, אם יבוא...אלוהים גדול בשביל הפטישים.

9. אברטון - אם אנדי ג'ונסון יסתגל לפרמיירליג מהר אולי אברטון גם יעברו את המקום הזה.
    חיזוק טוב מאוד של מוייס, גם הווארד וגם ג'ונסון.
    לאברטון יש פוטנציאל להגיע ליותר ממקום תשיעי אבל ההרגשה שלי היא שהסגל לא יגיע למאקסימום שלו, בכל מקרה גם אם הם יגיעו יותר גבוה אני לא אופתע.

10. בולטון - לא עשו שינוי מדהים בסגל, הירידה היא כמובן בגלל ההתחזקות של הקבוצות האחרות.

11. צ'רלטון - שינוי מרענן בעמדת המאמן וחיזוק לא רע.
    אני לא ממש מכיר את איאן דאווי אז קצת קשה לי לנסות לחזות את המיקום של הקבוצה.
    בכל מקרה מבחינת סגל בהחלט חל שיפור מעונה שעברה, לא מספיק בשביל שיפור משמעותי עד כדי אירופה אבל שיפור.

12. מידלסבורו - סגל כשרוני מאוד.
    קשה לי לדעת איך הם יתמודדו עם עזיבתו של מקלארן ועם כניסתו של סאות'גייט הלא מנוסה לעמדת המאמן.
    אם שחקנים כמו יעקובו ודאונינג ייקחו את המושכות אני מאמין שהקבוצה תראה שיפור ניכר מעונה שעברה.

13. פורסמות' - הכסף יעשה את שלו.
    חיזוק שלא ממש מראה ניצוצות של צמרת אבל לדעתי יספיק בשביל לאבטח מקום מרכז טבלה בטוח בשביל פומפי.
    אני מאמין גם שבינואר הקבוצה עוד תדבר אולי אפילו יותר מבחלון ההעברות הזה.

14. שפילד יונייטד - נראה שהיא העולה החדשה שהכי מוכנה מבחינת סגל לפרמיירליג.
    חיזוק חביב ביותר, ושמירה על שחקני המפתח.

15. אסטון וילה - לא ראיתי אותם עושים כלום בקיץ.
    אוניל אמנם חיזק אותם אבל זה ממש ממש לא מתקרב למספיק.
    אם לא ידברו בינואר - מיקום נמוך יותר ואולי אפילו ירידה.

16.פולהאם - סגל בינוני מינוס, לא נראה לי שהם יהיו בטוחים העונה אבל מצד שני יש קבוצות חלשות יותר.

17. ווטפורד - סה"כ הם נראים חלשים מאוד אולי החלשים ביותר בליגה אבל יש לי הרגשה לסינדרלה...

18. וויגאן - סינדרלת העונה שעברה והקבוצה הכי מפתיעה לדעתי.
    קשה לי לראות אותם חוזרים על זה ועם סגל ברמה בכלל לא גבוהה ואיבוד של שחקנים כמו צ'ימבונדה(כנראה) והחלוץ המוביל שלהם רוברטס וירייה ברגל כמו הסקי לא נראה לי שהם יישארו.

19. רדינג - קבוצה פשוט לא טובה מספיק.
    לא רואה אותם מפתיעים.

20. שיטי - יותר מדי עונות ברצף בפרמיירליג, לא מתאים להם.
    יתוקן העונה.

5. Eden Member

1. צ'לסי
    2. ארסנל, אני מאמין בוונגר
    3. ליברפול, בטח אם קויט יבוא.
    4. טוטנהאם, ברבאטוב וזוקורה יעשו את שלהם, נראית כמו קבוצה מעולה.
    5. יונייטד, אין מחליף לואן צוללן, ביינתיים, מה שאומר שסאהה הוא החלוץ השני, עם זה לא מגיעים רחוק יותר.
    6. ניוקאסל, אבל רק אם יבוא חלוץ טוב.
    7. אברטון
    8. בורו
    9. סיטי, קבוצה לא רעה בכלל.
    10. בלקבורן
    11. ווסטהאם
    12. צ'רלטון
    13. בולטון
    14. וויגאן, לאנדזאט וולנסיה זה חיזוק נחמד, ישרדו עוד עונה
    15. וילה
    16. פולהאם
    17. פומפי, כל הכסף לא יעזור, עוד עונה רעה.
    18. שפילד
    19. רדינג
    20. ווטפורד

6. TheLane Member

1. צ'לסי- אבל זה יהיה צמוד מתמיד, גם בגלל זכייה/לפחות גמר ליגת האלופות.
    2. מנצ'סטר יונייטד- "יפתיעו" בריצה קרובה מאד לצ'לסי עד שבועיים לפני סיום הליגה.
    3. ליברפול- לא יודע איך הם עושים את זה, לדעתי הסגל שלהם חלש מאד יחסית.. אבל הם יעשו את זה שוב.
    4. טוטנהאם? טפו טפו, 3 נקישות, והרבה, הרבה נעצים.
    5. פראנסנל- תיירי הנרי בעונה פחות טובה של "רק" 15 שערים. סנדרוס נפצע שוב ומחליט שהוא יוצא להודו ללמוד על צ'אקרות, אשלי קול נשאר ונצפה
    מדבר עם פיטר קניון במחצית של צ'לסי-ארסנל על העונה הבאה.
    6. אברטון- רכש נכון ומאמן שאני מאד מעריך, יצאו בפעם השניה בתוך 3 שנים למסע אירופאי, בתקווה שהוא יהיה ארוך וטוב יותר מהקודם..
    7. בלקבורן- בני מקארתי הולך לפגוש את הרשת בערך 15 פעמים העונה. סבאג' ימשיך לפגוש את הכרטיס הצהוב בערך 50 פעמים.
    8. וויגאן- שוב, איכשהוא... לא ברורה הקבוצה הזאת.
    9. ניוקאסל- ככה זה כשאין חלוצים, אין הגנה ואין מאמן. בחלקים רבים של העונה גם לא תהיה קבוצה.
    10. ווסט האם- בתקווה שיקבלו פטיש בראש כנקמה.. בכל זאת, מקום נוח באמצע הטבלה.
    11. וילה- אוניל ולרנר מצילים קבוצה שהייתה יורדת ליגה בוודאות בלי השינוי הזה.
    12. מידלסברו- הקרחות יישארו ביציעי הריברסייד, בורו תישאר בינונית.
    13. בולטון- הצוואר של אוהדי בולטון ימשיך להימתח מעבר לגבול היכולת האנושית.
    14. פומפי- בינוניים בינוניים אבל ימנעו מעוד שנה של מלחמה על החיים.
    15. רדינג- לכו תדעו, אולי. שנה שעברה טענתי שוויגאן תפתיע, לדעתי גם לרדינג יש סיכוי לעשות משהו כזה. אמנם 15 זה לא בדיוק צמרת אבל זה מעבר למה שמצפים במאדז'סקי סטדיום.
    16. סיטי- המצב קשה.
    17. צ'רלטון- חלשים.
    18. פולהאם- שביתות צרפתיות יורידו את פולהאם ליגה.
    19. שפילד- יחזרו לדרבים העירוניים האהובים (בתקווה שוונסדי לא תנשור לליג 1...).
    20. ווטפורד- רכש?

7. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

8. eastlands Member

1- צ'לסי
    2- ארסנל
    3- ליברפול
    4- חלאות, כלבים ארורים ,אירנים,אירקים ,כלבים
    5-ספרס
    6- ניוקאסל
    7- ווסטהאם
    8-פורטסמות -הפתעת העונה לצערי
    9-בורו
    10- סיטי -המתוקים שלי
    11- אברטון
    12-בלאקבורן13-וויגאן
    14-בולטון15-צ'רלטון
    16-וילה
    17- פולהאם
    18-רידינג

19- שפילד
    20-ווטפורד

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא לפי שום סדר:

זה לא קצת עצוב לליגה שיש לה מועמדת כה וודאית (לא שהליגה שלי יותר טובה)... טוב לעניין! מנצ'סטר איבדו 20 שערים מינימום לעונה שהלכו לריאל, ומזה אני לא יודע איך הם יקומו. אני לא רואה רכש (הארגריבס לא זז לשום מקום, הוא בבאיירן מינכן!). יהיה קשה לשמור כך על המקום השני.. מה לעשות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    ארסנל וההתקפה הקטלנית והיפה ביותר באנגליה המשיכה לחזק את ההתקפה בעוד פלאיימייקר משמאל בדמות רוזיצקי, אבל לא לומדים לקחים מהעונה הקודמת בכל הקשור למשחקי החוץ בליגה (הגנה - אין!). אני מהמר שאם הכל ילך הכי טוב שאפשר להוציא מהסגל אז מקום שלישי, והכי רע מקום חמישי (אין תחרות מתחת למקום הזה לכישרון של ארסנל).
    צ'לסי היו קלילים, אבל החליטו שכדאי להוסיף אגו לקבוצה וגם קצת לעלות את ממוצע הגילאים. כל זה ואפס אחד גדול בדמות באלאק במרכז המגרש, תביא מעט עניין לליגה (עוד כמה קבוצות ינצחו את צ'לסי שזה גם משהו), אבל אחרי התודות שהם החזירו את העניין לליגה, הם ימשיכו לקבל קללות על אליפות נוספת.
    ליברפול - לא יודע! בערפל... יכולים לנדוד ממשחקים זבל מול חיפה, עד למשחקים מצויינים מול צ'לסי. אי אפשר לדעת איך הם יהיו במשך כל העונה.

10. Red Left Winger Member

טעות שלי: אין לסדר חשיבות....זה לא הטבלה...זה סיכום טרום עונה...לא הבנתי

1 - צ'לסי - למרות ששבצ'נקו ובאלאק שחקנים יציבים אני מקווה בכל לבי שהגלקטיקוס ייקרסו גם באנגליה כפי שעשו בספרד.
    2 - יונייטד- קודם כל אני תמיד רוצה אליפות, זה ברור. אבל אם לתת לצ'לסי את התואר לרגע אני מאמין שאנחנו יכולים לעשות את מה שעשתה ארסנל שנה שעברה באלופות. קאריק מהווה חיזוק משמעותי לעומת העונה הקודמת ואני בין היחידים כנראה שיודע שהוא יימלא שביעות רצוני כל כל פאונד שהושקע בו.
    3 - ליברפול- ליברפול ו11 שחקני ההגנה שלה אחרי עלייה לייתרון יילחמו על המקום ה3 עם ארסנל וטוטנהאם(?)
    4 - ארסנל. כמו שמישהו כבר אמר. זה היה הנרי +10 נהיה הנרי ורוזיצקי + 9...ככה לפחות אני חושב. גביע אולי, אליפות לא.
    5 - טוטנהאם, ברגע שהחתימו את ברבטוב הבנתי שטוטנהאם הולכים לעשות עונה נהדרת השנה...נראה עם צדקתי
    6 - שיטי. מסרב להגיב בנושא :X
    7 - אברטון.אחלה סגל יש לטופיס, ויחד עם לסקוט אנדרו ג'ונסון וטימי האוורד החדשים, הולכת להיות לאברטון עונה טובה. מסכים עם כל מילה של ג'ורג'י
    8 - ווסטהאם - מסורת, סגל טוב וישראלי אחד. קדימה ווסטהאם.
    9 - בולטון - יש ישראלי... אמממ....האמת בולטון כל שנה נראית לי טוב בתחיל עונה כמו ניוקאסל אבל מצליחה לאכזב איכשהו
    10 - בלקבורן - מורטן גאמסט פדרסן.אני מאוד אוהב את מה שעושה יוז בקבוצה, אומנם בלאמי הלך, אבל דמבו ובני מקארטי הגיעו. ושוב אני מסכים עם ג'ורג'י. פדרסן אולי הקשר הזר המצטיין העונה בפרמיירליג יעשה זאת עונה נוספת
    11 - צ'רלטון - לא עוד פעם. דישדוש באמצע-מטה.
    12 - ניוקאסל - כל שנה הם עושים רכש כל כך מוצלח ואיכשהו דופקים הכל. כשהחתימו את לוקה בזמנו כבר הייתי בטוח הם מגיעים לצמרת, אבל האידיוטים לא יודעים לנצח. שיהיה להם בכיף, אפסים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    13 - פומפי.נראה מה הכסף של סשה יכול לעשות למרות שבינתיים זה נראה גרוע
    14 - בורו - אהבתי את ה4-2-4 של מקלארן. דאונינג מדהים. סאאוטגייט עובר מעבר לקווים. מאמין בקבוצה הזאת שנה נוספת
    15 - וילה. אוניל יכול להביא לשינוי שכל כך מאחלים לו בוילה.
    16 - וויגאן.ברגע שהחתימו את הסקי הבנתי שזה הולך להראות ככה: נתון עונתי- בעיטות לשער- 7000 בעיטות למסגרת- 100 שערים- 30. ככה זה שיש את הסקי
    17 - שפילד. עלו, יירדו, יעלו שוב.
    18- פולהאם.קבוצה אפורה, שתמשיך להפסיד כמעט כל משחק חוץ ותאלץ שוב לקחת המון נקודות בבית.הפעם קולמן ושות' יכשלו.ושוב מסכים עם כל מילה של ג'ורג'י http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    19 - רדינג - להתראות כפרות. מקווה שנהניתם
    20 - ווטפורד - יאללה נו נשאיר אותם בשביל אבי המלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/8/06
  11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. צ'לסי - הם מפחידים אותי, אני חייב להודות בזה. אימאל'ה.
    2. ליברפול - יש לי הרגשה שמשהו טוב קורה באנפילד. רכש לא נוצץ, אבל בעל ניחוח מקומי ומראה שכנראה איש הלאפות הבין מה נדרש בליגה הזאת.
    3. מנצ'סטר יונייטד - קאריק יתאקלם לאט ובהתחלה יספוג הרבה ביקורת, ולדעתי עונה אחרונה של סקולס. הגנת ברזל ווויין רוני יספיקו למקום שלישי.
    4. ארסנל - אין להם הגנה, אבל יש להם התקפה אדירה שונגר יודע לנצל, ויש להם שוער חלאה שהוא בין הטובים בעולם כיום. יספיק לדעתי.
    5. טוטנהאם - אין אפס, זו העונה שחייבים לקבע את מקומנו בצמרת. הרכש מבטיח מתמיד, ואם הפציעות לא יהרסו אותנו, מהעונה הזאת אולי אפילו נצא עם חיוך.
    6. אסטון וילה - בסך הכל קבוצה די טובה כשחושבים על זה, עם קצת חורים בקישור. מרטין או'ניל שועל אמיתי, ועם הבעלים החדשים אולי וילה תתחיל להראות את הכדורגל שהיו רוצים לראות בעיר המוסלמים.
    7. אברטון - העונה אירופה לא תבלבל אותם.
    8. ניוקאסל - ימי החסד של גלן רואדר לא יארכו זמן. דמיאן דאף רכש מוצלח, ההגנה אפילו לא זוועתית מדי עם סטיבן טיילור יהיה כשיר ובומסונג יחזור לעצמו, והכשרון וב"ה קאמבקון של מייקל אוון יתנו לניוקאסל תקוות לעתיד ורוד יותר.
    9. סיטי - בעיקר בזכות הלב של פירס.
    10. בלקבורן - הקבוצה של יוז נחלשה קצת ולהערכתי "תימשך" אחורה.
    11. פורטסמות' - עונה מאכזבת לדעתי מחכה לאנשים מהמזח, קבוצה עם סגל ארוך, בלי תותחים אמיתיים ומנהיג אמיתי שיסחבו אותה.
    12. ווסטהאם - עונה שקטה יחסית. להערכתי ימכרו בורג חשוב בינואר.
    13. בולטון - הלוואי שגל שחרורי השחקנים של אלרדייס יפגעו בו. אני חושב שזאת העונה שבולטון והכדורגל הדוחה שלה יתחילו לסגת אחורה.
    14. בורו - עדיין לא משכנעים, סגל לא רע אבל מאמן חסר נסיון.
    15. צ'רלטון - לדעתי דאווי לא ישרוד בתפקיד, הגנה חלשה שמה אותם לדעתי במרחק לא גדול מספיק ממאבקי הירידה.
    16. רידינג - הפתעת העונה. דרסו את הצ'מפיונשיפ ועשויים להביא קצת נשמה לליגה
    17. פולהאם - הסכסוכים של קולמן והעובדה שהקבוצה לא מספיק מתחזקת לדעתי גדולים על הקבוצה, אבל הם יישארו בליגה.
    18. שפילד יונייטד. יילחמו, אבל ווארנוק יאבד את הראש בדרך חזרה לצ'מפיונשיפ.
    19. וויגאן - כבר בסוף השנה ראינו התחלה של דשדוש, לדעתי העובדה שלא משכו שחקנים שיחזקו את הקבוצה באופן מהותי יחזיר את הקבוצה למקומה הראוי.
    20. ווטפורד.

12. wolf89 Member

בוא נלך על האופטימיות-

1. ליברפול, תמיד אפשר להאמין טפו טפו טפו עץ 3 פעמים שמע ישראל.
    2. צ'לסי, כי צ'לסי זה צ'לסי.
    3. ארסנל, לא נחלשו משמעותית לעומת היונייטד.
    4. טוטנהאם התחזקו מאוד, קבוצה אדירה.
    5. אין מחליף לואן ניסטלרוי, סאהה וסולשיאר לא יעשו את ההבדל לדעתי.
    6. ניוקאסל, כי פעם ביובל מגיע לפיסות להתחבר.
    7. צ'רלטון, קיבלו שמן לקבוצה, יעזור בחיסול המשאבים של הערים האורחות.
    8. פומפי, חיזקו את ההגנה לגמרי.. למרות שיש הרבה זבל לנקות..
    9. בלקבורן, קבוצה טובה יו נואו
    10. סיטי, סתם כדי לעצבן את יונייטד.
    11. ווסטהאם, סגל כישרוני וצעיר שייחטף כולו בקרוב..
    12. בורו, רק בגלל דאונינג וסאות'גייט, מלך הפנדלים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx
    13. בולטון, כוס אמא של הבונקרים שלכם.
    14. אסטון וילה, כל עוד בארוש שמה ועכשיו הגיע גם הביליונר שלא יספיק לעשות כלום..
    15. וויגאן, הפעם מחזור הפתיחה הוא לא נגד צ'לסי, לא מקבלים את היכולות שלהם בהשאלה יותר.
    16. שפילד, בגלל הריספקט.
    17. ווטפורד, רק בשבילך מלר, רק בשבילך כפרה עלייך..
    18. רדינג, קופי סנדרלנד, רק יותר טובה, ולכן 2 מקומות מעל המקום ה20..
    19. פולהאם, איכס.
    20. אברטון, "2 הקבוצות הטובות בליברפול הן ליברפול, וליברפול ריזרבס", אין מקום לכחולים ממרסיסייד בפרמיירשיפ.

סיבות מצוצות מהאצבע אם יורשה לי לציין.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. raanana4ever Member

1. צ'לסי - האלופה רק התחזקה בקיץ ומוריניו ידאג לחבר אותם למכונה אכזרית.
    2. ליברפול - פוטנציאל למקום ראשון אבל בלי חלוץ שיודע לשים כדורים ברשת הם יתקשו להפוך יכולת לשערים.
    3. ארסנל - המבשל והמבקיע הטובים בליגה בקבוצה אחת. נראה השנה הרבה מהלכים של פאברגס להנרי וההמשך ידוע. ההגנה הצעירה וחסרת העומק תהיה החולשה של התותחנים.
    4. יונייטד - יגמגמו אבל ההולנדי בשער ורוני יספיקו למקום רביעי.
    5. טוטנהאם - התחרות על הצ'מפיונס תהיה קשה אבל המנוסה פחות תפסיד. סגל טוב אבל יותר מדי חורים(מגן, קשר שמאלי).
    6. ווסטהאם - ברור שאני לא אובייקטיבי אבל אני רוצה להאמין שהפטישים יסיימו ראשונים מבין קבוצות מרכז הטבלה בזכות הרכב מוכשר ומנוסה יותר כשהתג של 'העולה החדשה' כבר לא נישא מעליהם.
    7. וילה - אוניל, אוניל, אוניל. ולרנר.
    8. ניוקאסל - מחכים לרכש שהבטיחו עד סוף חלון ההעברות.
    9. אברטון - קבוצה לא רעה שהתחזקה.
    10. בלקבורן - הרשימו בעונה שעברה. איבדו את בלאמי.
    11. סיטי - סגל לא רע ופירס.
    12. צ'רלטון - מעניין לראות איך דאווי יכנס לנעליו של קרבישלי
    13. בולטון - הליגה מתקדמת והם נשארים במקום.
    14. פורטסמות' - פומפי מתקדמים בקצב שלהם
    15. וויגאן - אין להם מה להציע
    16. רדינג - דרסו את הצ'מפיונשיפ - ניתן להם צ'אנס.
    17. בורו - בינוניים מדי.
    18. פולהאם - חלשים מדי.
    19. ווטפורד - not premierleague material
    20. שפילד - not premierleague material

14. spurs Member

קשה לי לתת ככה 20 ראשונות אז אני ינסה לכתוב את המרת
    צלסי:נו באמת
    ליברפול: בניטז אוי בניטז קבוצה משעממת אותי אבל עושה את העבודה
    סקאמסנל: מה לעשות הירידה של יונייטד והחיזוק בדמותו של רוזיצקי עשו את שלהם ואם הנרי לא יפצע ל7 חודשים(יהי רצון) אז יסיימו במקום שלישי
    טוטנהאם:רובי אל תהרוג אותי אני לא מנאחס
    ניוקאסל: חיזוק טוב ואם הם לא יעשו שטויות שם אולי תהיה להם עונה הגונה
    מנצסטר יונייטד: ובמילה אחת: הנפילה
    בלקבורן:סגל כישרוני
    צרלטון: חיזוק איכותי
    -
    -
    --
    -
    -
    -----
    יורדות: ווטפורד שפילד יונייטד ו וויגאן