שחקנים שהייתם רוצים שהיו בקבוצה שאתם אוהדים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eduardo9, ‏25/12/07.

1. eduardo9 Member

כמה פעמיים קרה לכם שאתם אוהבים שחקן מסוים אבל הוא לא משחק בקבוצה שאתם אוהדים. אני באופן אישי הייתי רוצה שמרט איסמילוב(התותח מספורטינג)ובנג'ני(פורסמות)שישחקו בארסנל-מה דעתכם,מי אתם הייתם רוצים שישחק בקבוצה שאתם אוהדים אותם?

2. AvivTupi Member

הלוואי שסטבי ג'י ישחק בבארסה(או בעצם לא, http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/tongue.Xxx ), ושהונטלאר ישחק בארסנל(קבוצתי האהודה באי הבריטי) כי לפי דעתי אין לנו עדיין סקורר שפשוט ידפוק גולים... לא שאני מאוכזב מואן פרסי, אדבאיור ווולקוט כן... http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/12/07
  3. Van Persie Member

בהחלט, הייתי רוצה לראות חלוץ כמו הונטלאר, בארסנל. יש לו את הסיומת שארסנל צריכה.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נורא רציתי בזמנו את ווסלי סניידר, אבל גם קים קאלסטרום יכל להיות נחמד.

5. mns Member

קסיאס לביתר http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/smile.Xxx

6. A. Arshavin Member

אני רוצה לנעול את הדיון.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה עמיר ? דווקא אחלה נושא לדעתי . למרות שלא בדיוק הבנתי אם אלו צריכים להיות שחקנים שבאמת יש סיכוי ולו הקטן ביותר שיבואו , או שסתם לכתוב פנטזיות .

שחקן שהייתי רוצה לראות ויש סיכוי לדעתי לא רע בכלל שיבוא - ריקרדו קוארסמה ואם אפשר שניים אז דני אלבס שגם הוא לדעתי אופציה ריאלית . קוארסמה מהסיבה שהוא בדיוק הווינגר שחסר לנו , עם היצירתיות והמהירות , אני חושב שהוא מושלם לליברפול . אלבס מכיוון שהוא יכול להיות ה"יורש" של פינאן , שעם כל הכבוד לא יכול להמשיך ביכולת טובה לנצח .

8. spurs Member

למה יכול להתפתח לכיוונים נחמדים (כל עוד אנשים לא ישר אומרים "קאקא" "מסי" וכדומה)

באופן ריאלי:

קומפאני לעמדת בלם
    VDV לקשר התקפי (רק שלא יפצע) או ארטטה
    קארזאקוב לרוטציה בחוד
    ונאבאס כקשר אחורי (אם ראמוס יצליח למשוך אותו)

מחירים:
    קומפאני (5 מיליון פאונד והוא יכול להיות בליין)
    ואן דר וארט (12 מיליון) או ארטטה (XX מיליון)
    קארזאקוב (6 מיל')
    נאבאס(לא יותר מ8)

כל ריאלי ועם מכירה של שחקנים לא רצויים אפשר לכסות חלקים נכבדים

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על חסוס נאבאס של סביליה ? כי הוא ממש לא קשר אחורי ...
    ואם לא , אז האר את פניי .

10. King Kenny Member

אני דווקא לא הייתי רוצה איזה כוכב או משהו בסגנון, אני רוצה חלוץ תוצרת בית בסגנון של פאולר או אואן.

11. spurs Member

לא קשר אחורי קלאסי יותר holding midfielder
    "קשר מחזיק" אם פנינו לשפות השמיות

12. Broshi Member

מיכה ריצ'ארדס לעמדת הבלם לצד קולו טורה, ג'יימס מילנר לאגף שמאל, ארתור בורוץ' לעמדת השוער.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אנדי קול לחוד, דניס אירווין וגארי פאליסטר להגנה, וכמובן קינו לקישור האחורי. לא צריך יותר מזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    טוב, אולי גם איזה צרפתי שמשחק כדורגל חופים.

וברצינות, ברבאטוב נראה לי כמו שחקן שאנחנו צריכים לחוד.

14. wolf89 Member

עם קצת מותרות להתפרע,
    קומפאני כמחליף ראוי לאגר וקראגר.
    וייה כמשלים החוד הספרדי הנוצץ.
    הארי קיוואל כשיר, אפשר גם סילבה במקומו.
    שחקן כנף ברמה של רונאלדו, אה..אין כאלה. אני לא מחסידי כל הפורטוגזים האלו כמו קווראסמה או השני הזה, שאתלטיקו קנתה. הייתי שמח לגירסה המוגמרת של לנון, גם בגלל שם המשפחה הליברפולי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Pipe Member

אנלקה במקום סאהה, ריצ'ארדס לצד ימין כיורש של גארי ופטר צ'ך. סתם כי הוא עילוי.

להביא את ואן דר ואארט לפרמיירליג ולקוות שלא יפצע זה לא פחות הזוי מלהביא את קובי בראינט למכבי ת"א ולקוות שימסור מדי פעם. הוא יותר שביר מרובן וסאהה גם יחד, חבל על הכסף שלכם.

וקראז'אקוב לרוטציה? הוא שווה הרבה יותר מזה. בעונה שעברה הוא היה מצוין, העונה הוא אמנם נעלם בגלל שפאביאנו תוך שנה הפך לשחקן כדורגל ומציג את היכולת הכי טובה בקריירה שלו (אפילו הוא לא ידע שהוא מסוגל לשחק ככה, ולשם שינוי להבקיע מהמצבים שהוא מגיע אליהם) וקאנוטה הוא באנקר בהרכב, אך הוא עוד יחזור. הבעיה היחידה שלו - נטיה להחמיץ ממצבים שבלתי אפשרי להחמיץ מהם, אך מצד שני גם אטו - וזה לא מונע ממנו להיות חלוץ על. קרז'אקוב עוד לא אמר את המילה האחרונה שלו בכדורגל האירופאי.

ונאבאס כרגע לא נחוץ לספרס. בשמאל הוא יעיל בערך כמו לנון (וזה עוד בלי להתיחס לבייל ואוהארה הנהדר) והעמדה בצד ימין תפוסה. וצר לי לאכזב אותך, אבל נאבאס הוא קיצוני ימני פרופר, ואם להסתכל על דברים מנקודה כללית יותר - הוא כל דבר חוץ מהולדינג מידפילדר. מעבר לעובדה שחודש צפיה בסביליה יבהירו לך את זה מצוין, מספיק להסתכל על מבנה הגוף שלו (1.70, רבע עוף, יותר רזה וחלש מבניון) בכדי להבין שבאמצע הוא לא צריך ולא יכול לשחק.