שחקנים שלא מעריכים אותם מספיק!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י zizou, ‏21/3/03.

1. zizou Member

חברים יקרים,

שאלה חשובה לי אליכם:
    מי הם השחקנים הכי לא מוערכים באירופה שמחממים בקביעות איתנה את ספסלה של קבוצתם הבוגדנית???

2. שגיא Guest

אמממ...

למען האמת, שחקן לא חייב לחמם את הספסל כדי להיות אנדר-רייטד

לדוגמא...אממ....אה! דוויד דאן, שחקן הרכב, כשרוני מאוד, ולדעתי הוא גם בקלות יכול להשתלב בהרכב הנבחרת, שם מעריכים אותו הרבה פחות, לא ברור לי למה.

עוד שחקן מאנגליה, סולשיאר, ללא ספק חלוץ מצויין, יודע לנצל מצבים מעולה, במנצ'סטר הוא עדיין רק מחליף רוב הזמן, חבל, אני מאוד מעריך אותו.

יש כמובן עוד, כרגע לא ממש עולים לי לראש, אנסה להיזכר מאוחר יותר.

3. Julian Joachim Member

דווקא סולשיאר לא אנדר רייטד.

הייחוד שלו זה היכולת שלו לעלות מהספסל, או להגיח מאחור ולכבוש. מאוד לא צפוי.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדר רייטד..... לואיס אנריקה.... השחקן יכול לסחוב את בארסה על הגב לבדו (והוא גם עשה את זה הרבה) ועדיים כשמדברים על שחקנים גדולים הוא לעולם לא מוזכר.....
    סנטיאגו סולארי... לא לוקח תפקיד חשוב בריאל אבל מוכשר ביותר ואם יעבור לקבוצה אחרת הוא בטוח יהיה מהבולטים (בוא לארסנל!!!)
    הארי קיואל, שלדעתי הוא אחד מהגדולים בעמדתו וסובל מהיכולת העלובה של קבוצתו.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבן הלגרה ללא ספק,כולם מדברים על זידאן,פיגו,ראול,רונאלדו שעושים את העבודה בריאל אבל שוכחים את העבודה השחורה שעושה הלגרה,שמונע המון התקפות של הקבוצה היריבה

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי גם סאמי הופיה מליברפול לא כל כך מוערך..הבן אדם תותח..לפחות לדעתי..
    הוא די מחזיק את ההגנה של ליברפול והוא יחסית שחקן שלא נקנה בהרבה כסף הוא היה די אלמוני לפני

7. zizou Member

דברים יפים נכתבו כאן...
    עוד כמה:

מוריינטס-חלוץ ענק ולדעתי פי כמה וכמה יותר טוב מרונאלדו לאו דווקא בכישרון אלא בשיתוף פעולה עם ראול. השחקן הזה ממש בזבוז וחבל חבל שהוא מחמם לנו את הספסל.

קלוד מקללה- כל מה שנכתב על איוון הלגרה הכל אמת!!! אותו דבר תקף גם לקלוד.

סילבסטרה- שחקן שמחזיק לגמרי לבד את ההגנה של היונייטד. עם כל הכבוד לפרדיננד ובלאן, צד ימין של יונייטד חזק ובבעזרתו גם שמאל.

אלדו דושר- שחקן ענק בדפור (כמה שאני שונא אותם) עושה את העבודה הקטנה (רק חבל שלא הצליח להרוג לגמרי את בקהאם והייתי מציג לו את עיטור לב הארגמן!)

[/size]

8. burning soil Member

הנריק לארסון,מבקיע כבר מס' שנים בצרורות בסלטיק,ללא ספק,יכול היה
    להשתלב באחת מקבוצות הפריימר ליג,הרבה פעמים נאמר שהוא מבקיע בצרורות
    בגלל שזו ליגה סקוטית ולא בגלל שהוא שחקן ברמה גבוהה

9. juva Member

לדעתי ג'ראדל מאוד לא מערך, מדובר בשחקן שכבר 4 עונות ברציפות מלך השערים בליגה שבה הוא משחק...נכון שזה טורקית ופורטוגלית אבלבכל זאת מדובר בהישג ולדעתי הוא היה משתלב בכל הרכב של קבוצה גדולה

בכללי, רוב השחקנים שהם אנדריטד משחקים בקבוצות גדולות שהם הם נבלעם בין כל הסופרסטארים, כמו הלגרה ומקאללה בריאל, צ'אבי ומוטה בבארסה או סולשאיר ובאט במנצ'סטר...

אנדרייטד אמיתי זה מישהו כמו ז'ארדל או לארסו שלא מצליח להגיע לקבוצות הגדלות ומשום מה כל הזמן שוחכים ממנו

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהמלך של האנדרייטד הוא ללא ספק ניקי באט.קשר אחורי מהסוג המשובח,
    על פעם שאני רואה אותו הוא נותן 100 אחוז מעצמו ואם הוא היה משחק יותר במיונייטד הוא גם היה כובש יותר..

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

התפקיד של באט הוא בטח לא לכבוש שערים...

הוא משחק כקשר אחורי נהדר, בזה אין ספק. ביונייטד הוא ממש טוב, אבל הוא לא שחקן של מאני טיים. ברגעים המכריעים הוא לא טוב, כשהדוגמא הבולטת ביותר היא המשחק מול ברזיל שבו הוא היה גרוע.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

DYER אמרת הרגע שטות מוחלטת,מול ברזיל הוא היה חלש לא בגלל המעמד אלא בגלל הקשיור הברזילי הנהדר,שתסכים איתי שמבחינה התקפית פשוט אי אפשר עליו.
    ומי שרוצה דוגמא מובהקת לכך,בעונה שהיוניטד לקחה את הטראבל,כשבאט היה עוד נער,הוא נתן את אחד מהמשחקים הכי טובים בקרירה שלו,בדלה אלפי מול יובה בחצי גמר,אם זה לא לחץ,אז מה לחץ? הוא שלט על מרכז השדה בצורה פנומילית,ולא איפשר ליובה להשתלט על מרכז המגרש.
    הבעייה הכי גדולה שלו,וזה ילווה אותו לאורך כל הקרירה,שתמיד הוא עושה שטות שניים,שגורמים לך לחשוב שאם היה שם מישהו אחר הוא היה עבודה יותר טובה,ולמרות שכל המשחק הוא ישחק נהדר כזה שחקן הוא,נכון זה לא הוגן,נכון שהוא סתם מתבזבז,אבל ככה הוא.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אם הוא היה משחק בקבוצה שרוי קין לא היה בה אז הוא היה שחקן הרבה יותר טוב
    אבל לא הייתי מציע לו לעבור קבוצה
    ודייר לא התכוונתי שזה היעוד שלו לכבוש שערים אלא שפשוט יש לו בעיטה טובה והוא יכול גם לכבוש לא מעט שערים[ותסכים איתי שזה דבר לא רע...]