שחקנים שמשחקים מלוכלך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לילך, ‏1/10/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שחקנים הייתם אומרים עליהם שהמשחק של הם מלוכלך?
    1- רוד ואן ניסטלרוי- כולם ראו את ההצגה שלו מול ארסנל כששלחו לעברו רגל, מה שגרם להרחקה של מה שמו. גם שחקנים מחיפה שחזרו ממשחק בליגת האלופת אמרו שהוא משחק מלוכלך.
    2- יוסי אבוקסיס- שחקן שאותי אישית ממש מגעיל, גולש ישר לרגליים של שחקנים במטרה לשבור אותם, גם יריקות לכל עבר
    3- יוסי בניון, לא יודעת מה הולך איתו בספרד, אבל בארץ ההתנהגויות שלו במשחק לא היו משהו, זריקת נעל על מישהו, יריקות על שחקנים, אצבע משולשת לקהל ועוד.

2. duff beer Member

כל הרכב לידס של אשתקד ולפניה....
    ברח לי השם- אבל הכסאחיסט של מילאן.....

3. Julian Joachim Member

ג'נארו גאטוסו.

רוי קין.

בלידס רק מתיאו וסמית' ממש מלוכלכים. זה סתם סטריאוטיפ מפגר.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גטוטסו...חחח..איש המאפיה..אפילו שהוא מדבר עם השופט זה נראה כאילו כל שנייה הוא הולך לירות בו 3 כדורים בראש..
    ובאמת הוא מכסח..אבל הוא שחקן נשמה שכמעט כל אוהדי מילאן מתים עליו..

5. Julian Joachim Member

זיו, זה לא עומד בסתירה...

6. ArsenalFan Member

אדגר דווידס, הכי מלוכלך שיש, בלי תחרות.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חחח בלי תחרות....

לא יודע מאיפה הבאת את זה, הוא לא משחק מלוכלך, אני לא יגיד בכלל כי אין אחד כזה אבל בכלל לא יותר מהרבה מאוד שחקנים אחרים.

8. Kgt1 Member

ואן ניסטלרוי משחק מלוכלך? אז אפילו אם הוא ביצע עבירה באותו מקרה שהיא גסה, מלוכלך? לא זכור לי שראיתי אותו מקבל יותר אדומים....
    גאטוסו משחק עם הנשמה. כנ"ל לגבי רוי קין. ושניהם משחקים קשה ולפעמים גס בגלל זה, זה נכון.
    אבוקוף משחק עם הגנים הפרה-אבלציוניים שלו, אני כבר מזמן הייתי כולא אותו על אינספור תקיפות.
    המשחק של פיפו אינזאגי יכול היה להיחשב כמחלקה עד לעונה האחרונה, אבל הוא השתפר.
    שחקן נוסף שמשחק מכוער הוא כמובן פטריק ויירה שנכנס לקטגוריה של אבוקוף.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי את זה..
    סתם ציינתי שגטוסו נשמה..

אבל נראה לי אבוקסיס הוא באמת המלוכלך שבשחקנים..

10. AFC Member

מה אתה מתפלא גבי? ואן-ניסטלרוי הוא פרובוקטור ענק. כל הדחיפות והריבים ברחבה (אפילו עם אדורם קייסי שכמו חבריו לקבוצה התייחס אליו כו אלוהים הוא הצליח לריב), כל התנועות לקהל, כל ההתחזויות והרמאויות המכוערות (פשוט גועל נפש, בושה וחרפה) והעבירות הקטנות האלה שהשופט לא רואה (או כמו בהרבה מקרים במשחקים של מנצ'סטר - מעלים עין)... פשוט שחקן מגעיל, שמקומו בליגה האיטלקית יחד עם שאר המתחזים.

עוד שחקן מלוכלך ביותר הוא אינזאגי, ואני לא צריך להסביר למה. מתחזה, נבדליסט שמתלונן כל הזמן לשופט, באמת שאני שונא שחקנים כאלה. דווידס נכנס לאותה קטגוריה עם רוי קין ופטריק ויירה, שחקנים שאיכזבו את קבוצותיהם ברגעי האמת כשהורחקו בגלל עבירות מטופשות או מתוסכלות.

בקשר לשחקנים הישראלים, אני חושב שכדאי שתדונו עליהם בפורום ליגת העל. אבל אני אנצל את הבמה כדי להגיד שיחד עם אבוקסיס, אסור לשכוח את רוסו ואורן ניסים, פרובוקטורים מגעילים.

11. ArsenalFan Member

בני, האם שכחת את זוג המרפקים של הפרובוקטור לפרצופו של פרדי ליונגברג באותו ערב היסטורי באולד טראפורד? זו הייתה אחת העבירות המכוערות שראיתי בחיי במשחק כדורגל. התעלמות מוחלטת של השופט, כמובן. גם בשמינית גמר הגביע בשנה שעברה ואן ניסטלרוי היה צריך להיות מורחק אחרי 5 דקות (!), בעקבות עבירות גסות במיוחד על שחקני ארסנל. וכל זה מעבר להתחזויות הקבועות שלו ושאר הירקות שציינת כבר. (מעניין, אגב, שהקדושים המעונים מ-OT מדברים על ארסנל אחרי המשחק שהיה לפני שבועיים, אבל הם שוכחים את הפעמים בהם יונייטד הגיעה למשחק מול ארסנל במטרה אחת- לכסח לשחקנים שלנו את הרגליים. אני יכול להביא 3 דוגמאות בשנה וחצי. אבל זה כבר שייך לפורום ליגה אנגלית...).

ואגב, הנה משפט מצחיק:
    ויירה ממש לא מלאך (מקופח סדרתי ע"י שופטים, אך לא מלאך). אבל לומר עליו שהוא יותר מלוכלך משחקן שנכנס במהלך משחק בשחקן יריב מתוך מניע של נקמה בלבד על מנת לשבור לו את הרגל (אלף אינגה האאלנד) ואף הודה בכך (אבל קיבל השעייה מ-5 משחקים בלבד... יש פרופורציות בהתאחדות האנגלית? מה פתאום), זה ממש מגוחך. לרמה הזו ויירה לא הגיע ולעולם גם לא יגיע. ולגבי דווידס, מספיק רק משחק אחד כדוגמא- קחו את רבע הגמר מול ברצלונה בשנה שעברה, בקאמפ נואו. זו הייתה תצוגת השיא מבחינת ברוטליות. ולא דיברתי על האישיות הפרובלמטית במיוחד שלו.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת אין לכם בושה אוהדי ארסנל..
    להאשים את ואן ניסטלרוי...נו באמת..אפילו ונגר כבר מתחיל להודות שההתפרצויות של השחקנים שלו מוגזמות..
    ואן ניסטלרוי ממש לא פרובוקטור...ורק לראות מה קיאון ושאר ה"מלאכים" של ארסנל עשו לו ולהבין מי שחקן מלוכלך ומי לא...

13. Reyes Member

בספרד יש הרבה כסחנים, לדוגמה, כל שחקני ההגנה של סלטה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx , פנייה, דושר, אז'אלה והיירו (בקטאר כיום אבל בעבר הלא רחוק בספרד).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/03
  14. ArsenalFan Member

כל מי שתקף אותו ראוי להיענש, כתבתי כבר שזו הייתה תגובה דבילית ומאוד מכוערת בפורום ליגה אנגלית. אבל זה בכלל לא הנקודה. צריך להיות מאוד נאיבי כדי לא לראות שואן ניסטלרוי הוא מתחזה פאתטי ושחקן מלוכלך, וידענו את זה עוד לפני "קרב אולד טראפורד" (ונתתי לכך דוגמאות בהודעה הקודמת), שגם בו הוא ודאי לא היה שה תמים והיה לו חלק לא קטן באירועים.
    כל ניסיון להציג אותו כקדוש מעונה (משהו שאוהדי מנצ'סטר, בעיקר החבר'ה שלהם בתקשורת, עושים חדשות לבקרים) מול ה"פושעים מארסנל" (התגובות שהיו ממש מוגזמות) הוא התעלמות בוטה מאופיו המפוקפק במיוחד של ואן ניסטלרוי.

15. Julian Joachim Member

רוי קין שחקן נשמה??

הבנאדם הודה שהוא ב-כוונה!!!!!!!!!!!!!! הרס לאלף אינגה האאלנד את הקריירה. בושה.