שחקני הפוקר להתפקד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י N-S-N-O, ‏2/3/09.

1. SeRgInHo Member

חוק בעייתי! למה הוא קיים אגב? שיחקנו בשבוע שעבר קיבלתי פוקט J, מישהו הקפיץ ל 20, השני הכניס אול אין של 30 ומשהו וככה יכולתי רק להשוות במקום להקפיץ להרבה יותר. בסוף מישהו הוציא צבע עם K2...

אצלי זה קצת בעייתי בתקופה הקרובה, אבל אם מישהו מהמרכז יארגן אני זורם.

2. דימה Member

אני יכול להתחנן לחבר בירושלים שיארח. למרות שאני לא ממש סגור על הפרטים הטכנים של שולחן ומקום וכאלה, אבל אפשר לשאול.
    השאלה אם נוח לכם להגיע לירושלים...

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצב שאתה מתאר, הייתה לך את הזכות להקפיץ. אם אתה היית מקפיץ ל-20 ואז הוא היה דוחף 30 אול אין, לא הייתה לך זכות להקפיץ מחדש. ברגע שהגיע תורך, יכולת להקפיץ ואז הייתה קופה צדדית.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/11
  4. דימה Member

בואו נסגור את הנושא הזה כבר..
    נוח לכם בירושלים?

5. יוגב אסולין Guest

שמעו השבוע הלכתי למשחק באנגליה של מנצ'סטר צ'לסי. בדרך עברנו כמה שעות טובות של קזינו מנחוס כמו שהיה לי בחיים לא קרה לי.
    5 ידיים של זוג אס מתוכם 4 הפסדתי ואחד לקחתי רק את השמאל והביג. פשוט נשברתי על ימין ושמאל. סה"כ נזק משהו כמו אלף פאונד. בקטנה אבל נורא מבאס אחרי שכבר הייתי עם איזה 1500 למעלה.

סתם יד לדוגמא שנפלתי בה בזוג אס.
    מישהו מתחיל אומר רייס 12 פאונד עוד אחד משלם. 3 בחוץ מגיע תורי. אני אומר 12 פלוס 25 כולם יוצאים חוץ מהראשון. פלופ נפתח 2-3-6 ההוא שהקפיץ אומר 25 אני חוזר ב25 ואול אין (פלוס 300 בערך) הוא חושב חושב חושב. משלם. בריבר נפתח 9 הוא קיבל ביד שלו היה 6-9. לקח אותי בזוגות. אין דברים כאלה. ככה כל היום שבירות.

6. דימה Member

אני מבין אותך לגמרי, נפלתי הרבה עם אסים, ולכן הגעתי למסקנה שכשיש לי זוג אס או קינג פרי פלופ - אין פלופ.
    ואם יש אז זה יהיה להם נורא כואב.
    בדוגמא שהבאת פה באמת לא היה לך מה לעשות, אבל הכי טוב עם אסים זה לגמור עניינים בלי פלופ.
    אגב איזה קזינו זה היה? ויקטוריה?

7. יוגב אסולין Guest

היינו בכמה. כן גם בויקטוריה. ממש נחמד רק לא הבנתי למה משלמים שם על הכל. היינו יומיים בלונדון כל יום קזינו אחר ואחד במנצ'סטר.

אני גם משחק נץ עם סוג אס. משתדל שישארו 2 שחקנים או אחד. זה המשחק הנכון. כאשר הם כבר מושקעים הרבה. אין מה לפחד מזוג אס לטעמי זאת יד מנצחת מה לעשות שלפעמיים עושה פאדיחות.

8. דימה Member

אומרים שעם זוג אס אתה מרוויח קצת אבל מפסיד המון. כמה נכון המשפט הזה זה לא יאמן...
    לא זכור לי שהרווחתי קופה גדולה עם זוג אס ביד.
    אפילו פעם אחת אני עם זוג אס, אס בפלופ ועדיין הפסדתי..פשוט ביזיון מה שהלך שם.

9. Charlton Member

חבר'ה היום בערב תתקיים אליפות הוו אס או פי
    ואני רוצה לזרוק 10 דולר על 3 מתמודדים שונים עקב היחסים הגבוהים, אני מודע לזה שזה משחק עם המון מזל וכמובן שכל פייבוריט יכול ליפול:
    http://www.betvictor.com/vcbet/he/coupon/s...4/228/6413168/1
    יש פה את כל המתמודדים, אשמח שמי שמבין קצת בפוקר עולמי יוכל לסמן לי את שלושת הפייבוריטים שלו
    תודה מראש

10. Barrel Roll Member

וואו גאס הנסן הפייבוריט הראשי.. מעניין. זו אליפות מעצבנת, אנשים שאתה לא מכיר שסתם משחקים בנט יכולים להגיע עד הסוף.

אולי טום דוואן יזכה. דררררררררררררר
    או שאולי ג'ניפר טילי תזכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם לא מבינים באיזו יד משוגעת הייתי מעורב אתמול.

קצת מעבר - הבליינדים הם 1/2. ערב חלש מאוד שלי עד לאותה היד. לא משנה איזו יד הייתה לי, מישהו היה מצליח לגבור עליי. מסוג הערבים שעד שפוגעים יפה, הבטחון כל כך ברצפה, שמרביצים חזק כדי שאחרים לא ישלימו יד טובה יותר.
    ובכן, אחרי שאני מושקע כבר 420 ¤, שזה כל הכסף שהבאתי איתי ומתוכם נשארו לי 90 אחרונים, הגיעה היד המטורפת ביותר שלקחתי בה חלק.

אני מרים את שני קלפי הפוקט ורואה A9. ה-A יהלום וה-9 תלתן. השחקן שיושב אחרי ומדבר ראשון מקפיץ 20 ¤ ולמעט שני שחקנים, כל השולחן עונה לו. הפלופ נפתח: 8QJ, כולם יהלומים. תזכורת - אני מחזיק A יהלום.
    שחקן אחד מקפיץ 30 ¤. השחקן שאחריו דוחף את כל 82 השקלים שהיו לו. השחקן השלישי מתלבט ארוכות ובסוף מחליט שהוא זורק - ואז מגיע תורי. משהו מרגיש לי מוזר. יותר מדי אנשים רצים כאן, משמע יש סיכוי שמישהו כבר פגע בפלאש ואם כל כך הרבה רצים, אז הסיכויים להשיג את היהלום שאני כל כך מייחל לו עשויים להיות קלושים. מצד אחד, אני לא מאמין שאני בכלל חושב על זה. A בצבע, כשעוד שני קלפים צריכים להיפתח, זה תשלום בלי לחשוב פעמיים, אבל אני לא יכול שלא להימנע מהמחשבה "נגיד שהראשון בילף (והוא אחד שלא מבלף), מה עם השני שהשווה לו (שגם הוא לא נכנס להרפתקאות אם אין לו סיכויים טובים לזכות בקופה)? ומה עם האחרים שחשבו האם כדאי להם לנסות ולהשיג פלאש?". בסופו של דבר, אני מחליט שאני לא יכול לצאת מהיד הזו, כיוון שיחס הזכייה מחייב אותי להשקיע בה. אני שם את 70 השקלים האחרונים שלי, כשאני יודע בודאות שאפילו לא כל יהלום מזכה אותי בקופה, אלא רק אם יפתח משהו שרחוק מהבורד. השחקן שהיה אחרי מחליט גם הוא להשוות.

הטרן נפתח, 10 יהלום. אני מתחיל להפנים שהערב הסתיים מבחינתי. למישהו בטוח יש את ה-9, משמע סטרייט פלאש - ואם ה-A אצלי, אז מה הסיכוי שבמלחמה הזו אף אחד לא מחזיק את ה-K שאני צריך כדי להשלים את היד החזקה ביותר במשחק הטקסס הולדם?

מפה לשם, באופן מפתיע, כולם נותנים צ'ק בטרן ומחכים לריבר. לי, כמובן, זה לא שינה כלום, כיוון שכבר הייתי מושקע את כל מה שהיה לי והייתי רואה את הריבר בכל מצב. ואז קורה הבלתי יאומן, בריבר עולה ה-K יהלום. אני בהלם מוחלט. הבעת הפנים שלי לא משתנה לרגע, אבל במוחי אני כבר בעולמות אחרים. "רגע, אז על מה כולם השתוללו?", אני חושב לעצמי. "ה-A בצבע אצלי ואף אחד לא החזיק את ה-K". בסוף פותחים את הידיים. אחד החזיק סט 8 וחיכה להשלים פול האוס, בתקווה להשלים אותו כדי לסחוט את אלה שהשיגו פלאש. האחר החזיק סט J וחיכה להשלים פול האוס, עם אותה התקווה בדיוק. והיה עוד אחד, שהחזיק 9 בצבע, מה שאומר שהוא הפסיד עם סטרייט פלאש של 6 קלפים (לא שזה משנה הרבה, כי סופרים רק את ה-5 הטובים ביותר, אבל זה רק סימל את השגעון הלא יאומן שהיה ביד הזו). והיה אחד עם רויאל פלאש, אני. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מאחר ובשולחן המסוים הזה ישנו חוק שעל רביעייה ומעלה מקבלים טיפ 10 ¤ מכל אחד בשולחן, להוציא את השחקן בעמדת הדילר, גרפתי בקופה הזו בסביבות ה-400 ¤, מה שהחזיר אותי לחיים. הערב הסתיים ברווח של 90 שקלים, שהיו שווים בעיניי הרבה יותר. תאמינו לי, היו לי ערבים שיצאתי ברווח של 1000 ¤ ולא הייתי כל כך מאושר.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/11
  12. דימה Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx