שחק אותה ולדאנו -

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י מאדים, ‏27/9/03.

1. מאדים Member

כידוע, בינואר ריאל תאלץ להתחזק בלפחות שחקן אחד. לטעמי ולדעתי היא זקוקה לשלושה, שחקן מרכז שדה הגנתי, ועוד שני שחקני הגנה, אחד להרכב ואחד לספסל. את מי אתם הייתם בוחרים להביא? ההגבל היחיד שאני קובע זה שהשחקן לא שיחק העונה במסגרת אירופית, כלומר, ריאל יוכלו לרשום כל אחד מן המצטרפים, לקמפיין בליגת האלופות.
    אני עוד לא החלטתי את מי אקח. בכל אופן בדרך לולדאנו, תמסרו ד"ש לפלורנטינו.

2. Julian Joachim Member

מעין משחק, הא...?

אין הרבה אופציות באמת מעניינות שלא שותפו במפעלים האירופאיים, אם לומר את האמת...

הייתי מהמר על שחקן דרום אמריקאי, אבל אין הרבה שחקני הגנה או אפילו קישור אחורי איכותיים במיוחד בארחנטינה. אולי מיג'יטו יגיע בכל זאת. או אולי מישהו מהצעירים של ריבר... אני סתם זורק שם שנשמע לי מאוד מוכר, אריאל גארסה, אני זוכר שבזמנו דיברו עליו בתור בלם מעולה לעתיד. לכו תדעו.

3. Reyes Member

בעמדת הבלם אני הייתי מביא את אלקס מסנטוס. אומנם ראיתי אותו משחק רק פעם אחת וזה לא מספיק, אבל התרשמתי ממנו לטובה... הוא נראה גם חסון וחזק, מה שריאל צריכה.

4. מאדים Member

יש לי רעין לבלם נוסף: אוסקר טלז שירד ליגה בעונה שעברה עם אלאבס. אמנם לא ראיתי אותו הרבה בשנה האחרונה, אך ממה שזכור לי מעונת האופ"א של אלאבס, מדובר בשחקן שבהחלט יכול לעזור לכל הגנה שהיא. דוקא שחקן מרכז שדה לא בטוח שיצטרכו להוסיף בתנאי שמקומו של הלגרה במרכז השדה ישמר.