שידורי הליגות באירופה- חלוקה לא צודקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לילך, ‏1/1/03.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב4 לפנות בוקר- משחק חוזר בפרימיירליג
    ב7 וחצי בבוקר- משחק חוזר בפרימיירליג
    ב10 בבוקר- משחק חוזר בפרימיירליג
    2 וחצי בצהריים- תחשבו לבד
    וכל שבת, ראשון, שני יש עוד משחק או שניים ישירים של הליגה האנגלית.
    מה כל כך מתלהבים ממנה? במקום לשדר כל הזמן שידורים חוזרים מיכלו למשל לשדר איזה משחק חוזר בליגה האיטלקית שלא משודרת בכלל!
    וככה כל יום זה חוזר על עצמו, לפעמים השעות משתנות אבל שוב ושוב משחקים חוזרים של הליגה האנגלית.
    האם אתם חושבים שזה צודק לשדר אותה או שעדיף לשדר משחקים חוזרים מליגות אחרות שבניגוד לפרימיירליג לא מקבלות שידורים ישירים?

לפי דעתי יהיה הרבה יותר טוב לגוון בין כל הליגות, איטלקית, ספרדית, צרפתית, סקוטית, גרמנית. וזה לא שלא משיגים את הקלטות של המשחקים, הרי כל פעם בחדשות הספורט מראים את התקצירים אז אפשר פעם אחת לשדר משחק שלם.

2. AFC Member

חחח ליגה סקוטית?!
    השתגעת?

שמעי, הפריימר ליג היא באמת הליגה הכי מעניינת בעולם ובכל העולם יש המון חובבים לליגה הזאת, הרבה יותר מאשר לליגה האיטלקית.

אבל באמת כל השידורים החוזרים האלה לא הוגנים...

3. RE-QL Member

אתם דפוקים? הם פשוט קנו את הזכויות רק על הליגה האנגלית אז הם מנצלים את זה במלא שידורים חוזרים... הם לא יכולים כי לא כדאי להם להוציא כל כך הרבה כסף על קצת שידורים מהליגה האיטלקית צרפתית גרמנית או כל ליגה אחרת...

4. Rossoneri Member

עדיף שייתנו מלא משחקים של הספרדית מהאנגלית, הכדורגל שם הרבה יותר יפה. אני לא אומר שהליגה האנגליה הרבה פחות טובה וברור שהיא יותר מותחת מבחינת מי תקח האליפות (במקרה זה לא נכון השנה(בארסה וריאל מקרטעות, ולא נראה שמישהו יעצור את ארסנל)) סה"כ עדיף לשדר המון ליגה ספרדית.. חוץ מזה יש תקצירים לגרמנית ולצרפתית.. סיכומי מחזור חמודים מאוד... למה אין לאיטלקית אינעל אחותם... כל שבוע אני צריך להוריד מהאינטרט :cry:

5. AFC Member

אולי לדעתך הכדורגל בספרד יותר "יפה", אבל לא מעט אנשים יכולים להגיד לך שהם מסוגלים להירדם כבר אחרי 10 דקות. כדורגל חסר מעוף, שבלוני, שיטת משחק כל כך לא מתוחכמת...

בישראל יש הרבה יותר חובבי ליגה אנגלית מאשר חובבי ספרדית, כך שזה משתלם למפלצות מערוץ 5 הרבה יותר...עדיף להם אפילו איטלקית מאשר ספרדית...

ודר אגב, כל שבת יש בערוץ הרגיל ליגה ספרדית...כך שאין הרבה על מה להתלונן...

6. Reyes Member

:shock:
    אפשר להתלונן והרבה מאוד.
    היחס המשפיל שמקבלת הליגה הספרדית מערוץ הספורט פשוט מעצבן אותי.
    משדרים שני משחקים בשבוע כאשר באחד מהם משחקת סאנטאנדר שבכנות, לא מעניינת אף אחד.
    ביום שבת משודר משחק בערב, אל זה אין לי תלונות. בדר"כ זה משחק טוב (זה לא קשור אבל לא משנה) ומשדר אותו נדב יעקובי שלדעתי, מבין הכי הרבה בכדורגל ספרדי.
    לעומת זאת, משודרים לפחות שלושה משחקים בשבוע מהליגה האנגלית ונותנים בסוף כל מחזור תוכנית סיכום. הספרדית מסתפקת ב'שער היורו' שאין בה ניתוחים ואין בה כלום חוץ מגולים.

בעניין השידורים החוזרים, אינסוף שידורים חוזרים מעצבנים שכבר נמאס לראות. למשל השבוע, היה שידור ישיר של המשחק הגרוע בין פולהאם לסיטי, הוא שודר בשידורים חוזרים לפחות 3 פעמים ואם אני לא טועה גם יותר. די! כמה אפשר?!

הרבה טוענים שהליגה הספרדית טובה יותר וחבל שהיחס לאנגלית טוב יותר.
    הייתי רוצה לראות קצת יותר כדורגל ספרדי בערוצי הספורט הישראליים (5 ו5+).

אני יכול להגיד לך שאני ---באמת--- נרדם כאשר משודרים משחקים מאנגליה ואני רואה אותם.
    שיטת משחק לא מתחוכמת בספרד?
    בכדורגל האנגלי הכדורים עפים מצד לצד, זה יותר מעניין?

7. Julian Joachim Member

פיגו, אני חושב שלא הבנת...
    אבל גם את חובבי הכדורגל האנגלי העניין לא מספק, בעיקר בגלל שתמיד משדרים משחק של הסיטי וכמעט תמיד הוא בא על חשבון משחק טוב באמת.

אבל אני לא מתלונן, כי אני יודע שהמצב יכול להיות יותר גרוע.

8. Reyes Member

לא יודע אם הבנתי או לא אבל בוא לא נחשיב את המשחקים של הסיטי.
    יש לך לפחות עוד שני משחקים 'טובים' בשידור ישיר...במקרה הטוב זה 3, לא כולל הסיטי, ובמקרה הטוב מאוד זה 4... כולל גביע וכל זה...
    תוסיף לזה אינסוף שידורים חוזרים ותקבל יחס מעודף לליגה האנגלית.

9. Rossoneri Member

אז אתה אומר שבליגה האנגלית שיטת המשחק מתוחכמת וחכמה? אם ככה, מה היא הליגה האיטלקית?

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיגו,שלחת איזה מכתב לערוץ 5 אולי ? כי ביום שבת ישודר הדרבי הגדול של גאליסיה (דפור-סלטה) ב5 הרגיל.
    וביום ראשון האלופה ולנסיה מגיעה לסנטיאגו בירנבאו בשידור ישיר ב5+.

אגב פיגו יש תוכנית סיכום לליגה הספרדית בערוץ 5 הרגיל אבל שעה ויום אני לא כל כך יודע כי כל פעם הם משנים ואתה יודע למה ? כי לפעמים נופל משחק כל כך חשוב בין מטה אשר לכפ"ס (כדורעף) ואסור להחמיץ משחק כזה !

11. Reyes Member

כן, אה?! איזה משחקים...איזה כיף...

ואני יודע שיש תוכנית סיכום אבל חשבתי שהיא כבר ירדה...פעם זה היה בשני בלילה ושידור חוזר בשלישי ובזמן האחרון לא ראיתי אותה בכלל.

12. StAtIk TzHoV Member

איכססססססססססס ערוץ 5 וה+ הזה הם משעממים רק ביגלל שיש שם את הליגה האנגלית מה כל כך יפה בליגה הזאת היא כל כך משעממת שאתה יכול למות .......
    במקום לקנות את השידורים של הליגה האיטלקית הם משקיעים כל כך בליגה האנגלית שהיא הכי מגעילה אם ה4-4-2 האנגלי המשעמם הזה איכססססס איך שאני שונא את הטקטיקה הזאת ובמיוחד את מנצ'סטר יונייטד
    קיצור ליגה משעממת

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמתם לב שכבר יומיים אלי אילדיס לא מגיש את מהדורת החדשות הלילית ב5+ ?
    ולי נראה שהוא גולש פה בפורום... כי ביום ראשון בחמישה ל5 בערב ישודר המשחק של בארסה מול רקראטיבו

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה, לא שמעת? הוא עבר להנחות את "5 וחצי" בערוץ הילדים.
    וC.MAN, לדעתך זה מגעיל אבל יש הרבה אחרים שלא חושבים שזה מגעיל ודווקא אוהבים את זה, וזה לא מטרת הדיון.

15. Reyes Member

צל"ש גדול לספורט 5+.
    -------------------------
    יש לי הרגשה שהם מתמקדים עכשיו בכדורגל ספרדי...
    היום שני משחקים בשידור ישיר (בארסה-רקאר' וולנסיה-ריאל) ואתמול משחק בערוץ הספורט הרגיל.
    עכשיו, 16:38, משודר ב5+ גמר ליגת האלופות מ2000 - ריאל מדריד נגד ולנסיה (3-0 למדריד).
    תפתחו, עדיין לא הובקעו הגולים, יש מה לראות.