שי דורון אחרי הבחירה: "אני מוכנה ל-wnba"

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏5/4/07.

1. בית"רי מלידה Member

2. Gustavo Boccoli Member

היא מביאה כבוד גדול ישראל. אמנם החוזה לא מובטח, והיא צריכה להיות טובה במחנה האימון, אבל היא שחקנית מצויינת ואני בטוח שהיא בסופו של דבר תחתום בניו יורק ליברטי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/07
  3. בית"רי מלידה Member

שי דורון, שחר פאר, ובן סהר - אכן מקור לא אכזב לגאווה לאומית.

הלוואי שהיא תצליח בכל מקום חדש כמו במיכללת מרילנד, הלוואי!

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין שום סיכוי אפילו לנחש מה הסיכויים שלה להצליח ולהגשים את החלום. אומנם זה לא במעמד של שחקן ישראלי (גבר) ב NBA, אך זה בהחלט יהיה היסטוריה (אם וכאשר). נחזיק לה אצבעות.

5. SeRgInHo Member

ליגת WNBA זאת חרטא אחת גדולה. נאה לי שהליגה הישראלית יותר טובה. דבר ראשון, מה הקטע הזה שכל הכוכבות הגדולות של הליגה הזאת באים לשחק באירופה, ואפילו בארץ?
    כמה קבוצות בכלל יש שם? איך זה שהיא נבחרה במקום ה-16 וזה כבר הסיבוב השני?
    סתם ליגה שלא מעניינת אף אחד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

6. Gustavo Boccoli Member

הכוכבות באות לשחק בארץ בגלל שבזמן שהליגה בארץ פועלת ה-WNBA בפגרה. לא יודע למה דווקא בארץ (בטח בעוד מקומות, אבל בישראל הרבה באות), אולי הליגה פה היא נחשבת טובה...

7. Ofek7 Member

על מה אתה מדבר הלוואי היה קהל של כדורסל נשים בארץ כמו ב-WNBA/מכללות...

8. Nevermore Member

חח.
    השחקניות באות לשחק באירופה(ובישראל בפרט) בזמן שהWNBA בפגרה. כשיש קבוצות כמו ספרטק מוסקבה שמציעות סכומים אדירים אז מה אכפת לשחקניות לבוא, להתעלל קצת בהגנות המקומיות ולהרוויח המון כסף?

הWNBA הוקמה ב1996(כמו הMLS), ובדיוק כמו ליגת הכדורגל, לא זורקים ישר 30 קבוצות לתוך הליגה, אלא כל כמה שנים מוסיפים בהדרגה. כרגע יש שם כנראה 12 או 13 קבוצות, ולכן מקום 16 זה כבר סיבוב שני.

בקשר לשי דורון, ראיינו בזמן השידור(לפני הבחירה) את זאת שאימנה אותה והיא העריכה שדורון תיבחר בתחילת סיבוב שלישי. אז אולי קצת ניפחו את דורון והישגיה יותר מדי? נכון שבסוף היא נבחרה באיזור מכובד, אבל יכול להיות שהיא תתגלה בסוף כשחקנית לא ממש משמעותית.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא נראה לי שהיא תצליח,היא הייתה טובה מאוד במכללות ואני משער שלא סתם בחרו אותה במקום יחסית
    גבוה.
    בכל מקרה כל הכבוד לה.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יש מצב טוב שהיא תחמם ספסל. מי יודע..

11. Nevermore Member

זהו שיכול להיות שמנפחים פה את ההצלחה שלה והיא אולי לא כזאת חשובה.
    היה משהו דומה עם שפר לא? ריי אלן ודוניאל מרשל הלכו לNBA, הוא נבחר ולא הגיע בסוף.

12. Royrubi Member

ככה בתור אחד שקצת מכיר את הליגה, אשמח לנפץ כמה דבריםן שחלק מהאנשים אמרו כאן. ליגת ה-WNBA נחשבת כיום לליגה המיקצוענית הגדולה ואיכותית ביותר לנשים. נכון, היא לא ברמה של המקבילה הגברית אך משנה לשנה יותר ויותר אנשים נדבקים בחיידק והאולמות בדרך כלל מלאים במשחקי הפלייאוף. שי דורון שהיא שחקנית נהדרת [ובחורה מאד נחמדה ממספר השיחות שהיו לי איתה] יכולה בהחלט להשתייך לסגל של הליברטי, באשר לדקות משחק כמו תמיד הכל זה עניין של כישרון ומזל בחיים. אך נראה לי שהם יקחו אותה בשל היותה ישראלית ועל ידי כך הם יצברו הרבה אוהדים יהודים.

הליגה הישראלית נחשבת כבר שנים למקום טוב מאד עבור רוב השחקניות המובילות של ה-WNBA הסיבה לכך ברורה, ישראל דומה מאד באופייה לארה"ב ולכן רוב השחקניות הגדולות שמגיעות לכאן דוגמאת מוניק קורי, פלאנט פירסון או מוואדי מאביקה מגיעות באות לא בשביל הכסף [ ברוסיה משלמלים להן בין מיליון למיליון וחצי ואפילו שלוש מיליון לעונה] אלא בשביל האווירה.

13. בית"רי מלידה Member

סוף סוף נמצא הצדיק בסדום.

התגוררת במחוז מונטגומרי?

14. burning soil Member

למה היא לא בנבחרת ?

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא באו לארץ כל כך הרבה שחקניות גדולות. אז נכון שהגיעו כמה, אבל עדיין אפשר לספור אותן על יד אחת. יש כאלו שהגיעו לרוסיה (שבמקרה הזה ישראל אכן עדיפה), ומדובר בשחקניות טובות יותר ברוב המקרים.

בודדות הגיעו כדי "לקבל אווירה", זה לא שכל ה WNBA פה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/07