שמינית גמר ליגת האלופות: לילה גדול בפריז, אינטר נגד ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/2/22.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תלוי מה יש לו בסגל. כפי שכתבתי, נגד יונייטד היה לנו רק שחקן התקפה אחד בכושר מלא. ובגלל שבהרכב היו רק שני שחקני התקפה, דה פול יצא יותר קדימה ובעט לשער. אגב, בשער של לודי דה פול היה זה שחתך את ההגנה.

2. Ever Banega Member

גם אם כולם יהיו קשירים סימאונה תמיד חושב קודם כל הגנה.
    גם נגד יונייטד הוא זיהה פגיעות קטנטנה באגף ימין שלו וישר הגיב עם הורדת גריזמן לקו הקישור לתמוך בצד ימין אפילו שזה גמר לגמרי את המשחק ההתקפי של הקבוצה.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כולם עושים הגנה. בשלב הזה לגריזמאן לא היה כוח לעשות גם התקפה. בכל מקרה, אין 90 דקות בונקר כמו שמוריניו עשה נגדינו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. Ever Banega Member

זה קרה בערך בדקה 20. וכמו שהזכרתי היו גם משחקים עם קו הגנה של 6. אין לי עם זה בעיה אני מת על אתלטיקו, אבל לא צריך לשקר לעצמנו סימאונה הוא האמא של הבונקריסטים.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם זה היה נכון הוא היה חי בשלום עם מגינים שלא יודעים להרים. אני גם חושב שרודרי עזב בגלל שסימאונה הריץ אותו על כל המגרש במקום להיות מס' 5 קלאסי. אז צ'ולו הגנתי יחסית לצ'אבי, אבל עדיין מדובר בכדורגל טוטאלי.

6. k_700 Member

אחת ההגרלות הטובות לסיטי.
    לתת לסיטי לשלוט לגמרי בפוזשן זה עולם אחר מלתת ליונייטד לעשות את זה.

אם פפ לא מתחרפן כרגיל בשלבים האלה עם דה בריינה ווינג בק שמאלי או אדרסון קשר אחורי זה צריך להיות טיול נוח.ֿ
    כל המחמאות לאתלטיקו על זה ״שיש שם דרך״ וסימאונה יודע מה הוא עושה....וול זה אפילו לא בינוניזם זה מוות עם ריח של מוות וקולות של מוות.
    יהיה מפתיע אם אחד המשחקים לא מסתיים בשחיטה.

7. Scouser Member

לא יודע אם שחיטה מבחינת תוצאה אבל לבטח מבחינת יכולת. סיטי אמורה לנצח בקלות ב2 המשחקים אם תבוא ביכולת רגילה, היא פשוט תחנוק את אתלטיקו ולא תיתן לה הזדמנות לעקוץ בכלל. ואין קבוצה שקל לה יותר מול בונקרים מאשר סיטי, כמות הכלים שלה אינסופית.
    יונייטד הרי זה לא מדד לכלום, ראינו בשלב הבתים איך ניצחנו את אתלטיקו ב2 המשחקים (וסיטי טובה מאיתנו).

לגבי צ'לסי - ריאל, בסוף חוץ מהתלהבות בברנבאו ועליבות של פריז לא ראיתי משהו מיוחד בגומלין במדריד, צ'לסי עדיין קבוצה חזקה ומאוד מאומנת וטקטית (ההפך מפריז השכונתית). חושב שיהיה צמוד יותר משנה שעברה אבל עדיין 60:40 לצ'לסי.

אלעד, Civil ו-Gianzola אוהבים את זה.
  8. יאן קולר Member

למען האמת במשחק הראשון מולכם אחרי שיצאו מההלם ברבע השעה הראשונה הם שיחקו די טוב ויכלו לנצח (זכור לי מצב מצוין של קראסקו שהיה מעלה אותם ל3-2) עד האדום המיותר של גריזמן וגם אחריו הם שיחקו בסדר בהתחשב בנסיבות. באנפילד הם היו די עלובים, זה כן, אבל זה היה חלק מתקופה מזעזעת מבחינתם שנמשכה עד לאחרונה ונראה שעכשיו הם צוברים מומנטום וחוזרים לעצמם. אני גם חושב שזה לא יספיק מול סיטי, אבל מקווה שזה יהיה יותר צמוד מהצפוי.

9. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד בדעיכה גדולה ומה שהיה מול מנצ'סטר יונייטד לא ממש רלוונטי, חוץ מ"מנצ'סטר" אין שום דבר משותף לסיטי וליונייטד, אחת לא באמת קבוצת כדורגל. כבר ב-2018/19 אתלטיקו לא הצליחה לשמור על יתרון מבטיח של 0:2 מול יובנטוס מהמשחק בספרד. אתלטיקו של 2014 או 2016 הייתה עוברת את סיטי הזו.
    אני לא רואה שום סיבה להחליף את הפורמט הזה של ההגרלות, זה 'גביע אירופה לאלופות\גביע ליגת האלופות', זה טורניר, זה לא הליגה המקומית, הכל בסדר. קבוצה אחת נהנית לעתים מהמזל ועונה לאחר מכן זה מתאזן והיא תאכל אותה. נדיר שלקבוצה יש דרך חלקה עד לזכייה בגביע.

אני לא חושב שצ'לסי פייבוריטית נגד ריאל מדריד אבל יכול לקבל את הדעה הזו. אין ספק שהניצחון שלנו לא ממש הגיע מכדורגל. ועדיין - מודריץ' בעונה גדולה ישנו? בנזמה? ויניסיוס שעשה קפיצת מדרגה? לא רואה עמדות בה צ'לסי עולה עלינו באופן ברור והפעם יש כלים אחרים עם שחקנים פיזיים, זה לא אמור להיות בדיוק כמו בעונה שעברה. זה לא שמשחק ההתקפה שלה כל כך מדהים (של צ'לסי). צ'לסי יצאה מהמירוץ לאליפות ממזמן וזה נובע כמובן גם מהחוזק של ליברפול וסיטי אבל לא רק. היא איבדה את המקום הראשון בשלב הבתים בשלומיאליות גדולה, הפסידה ליובנטוס בלי חלוצים בתחילת העונה ההיא וכן הלאה. מתי היה המשחק הגדול באמת האחרון שלה?

10. Ever Banega Member

מעניין לראות את יחסי הווינר לפני ואחרי ההגרלות. ספציפית בהגרלה הזו זה פחות השפיע כי 4 החזקות קיבלו את 4 הפחות חזקות. אגב מהבחינה הזו זו הגרלה מושלמת. אני חושב שכולם יסכימו ש4 החזקות קיבלו את ה4 הפחות חזקות בין אם אתה מחשיב את ריאל טובה מצ'לסי או ההפך. כלומר כל קבוצה שתגיע לחצי תגיע בזכות ולא בחסד.

11. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני קיבלת 2 משחקים שהם באנקר (באיירן וליברפול), ועוד התמודדות שהסיכויים הם בערך 90-10 לטובת סיטי. רק המשחק של ריאל-צ'לסי "מתקרב" להיות מאוזן, אני מעריך שיחסי הכוחות שם הם משהו כמו 60-40 לטובת הבלוז. אבל יחסית זו הגרלה מאוד משעממת.

12. yonmu Member

ליברפול עברה 'בית מוות' (אם כי פחות עבורה) ואת אינטר בשמינית, אז בנפיקה ברבע נראה סביר.
    באירן לעומת זאת אמורה להגיע לחצי הגמר בלי אף משחק קשה בדרך. די מפנק.

ריאל-צלסי זה לגמרי 50-50 לדעתי, ואם ריאל תעלה זו תהיה חתיכת דרך מרשימה לחצי גמר (אינטר בבתים, פסז' וצ'לסי).

13. Ever Banega Member

ברור, אבל אני מעדיף ככה. ששתי קבוצות שהן לא מה4 הכי טובות נפגשות ברבע זה פשוט לא הכי הוגן נקרא לזה ככה. כמובן שאם שתי הקבוצות הכי חזקות היו נפגשות כבר עכשיו אז היינו מקבלים משחק אדיר אבל אני מעדיף שזה יקרה בגמר.
    יצא הגרלה כמו בטניס.