שער העונה של זו'טא ובחירות אחרות..הצביעו ותשפיעו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏9/7/03.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בקרוב כמו בכל עונה אופ"א יעניקו פרסים לנבחרי העונה..
    השנה יש לנו "נציג" זוט'א עם השער הבלתי נשכח לשער של היונייטד מועמד לשער העונה , חוץ מזה יש שם קטגוריות שונות אז תצביעו לזו'טא ולאחרים:
    http://www.uefa.com/competitions/SuperCup/...wsId=77209.html

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וכמובן שאם הצבתעם ..תכתבו מה הצבעתם...

3. ליהי Member

הצבעתי לז'וטה , כי השער היה באמת מדהים וגם בגלל שחובה לפרגן לחיפה אחרי המסע המופלא בליגת האלופות. :wink:

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע ההצבעה הזאתי היא על שחקני השנה בליגת האלופות בלבד נכון?
    אם כן אז מצפוני שקט- כל הבחירות שלי באות מהליגה האיטלקית.
    השער - של ז'וטה כמובן.
    השוער - בופון
    המגן -חבייר זנטי (אין הוא מלך).
    הקשר - פאבל נדבד.
    החלוץ -כריסטיאן ויירי (אני לא אוהב את הסגנון שלו אבל הוא היה פשוט מעולה העונה).

דרך אגב לא הייתה שם מועמדות אחת של שחקן מארסנל... אפילו ויירה לא היה מועמד לקטגורית הקשר הטוב ביותר, ולשם המחשה כריסטיאנו זאנטי ,הלא הוא מלך האפסים האיטלקים הכסחנים העולמי, כן היה שם..... פשוט מקומם!!!

5. Long Distance Member

שוער - בופון

מגן - נסטה

קשר - אמרה

חלוץ - ראול

6. AFC Member

גם אם תקחו את האשכים שלי, תדביקו לי אותם למצח ותמסרו לי כדורסל לנגיחה, אין שום סיכוי בעולם שאני מצביע לז'אוטאוטס. ליהי, אם הצבעת לו, אני לא את. זאת בפירוש בגידה - "לפרגן לחיפה אחרי המסע בליגת האלופות"?! מילא שהמסע היה חרא - אבל את רוצה לפרגן להם? ואת עוד הצבעת לז'אוטאוטס? בוגדת. אני לא את.

בושה וחרפה - פיליפו אינזאגי, סטיב פינאר (מה הקשר שלו כאן?!?!?!?) ואנדי ואן-דר-מיידה - כל החמורים האלה נמצאים ברשימה אבל תיירי הנרי לא - פשוט ביזיון (אם כבר, אני אצביע לשחקן הכי אהוב עלי שם שאני הוא - הלא הוא דוד טרזגה).

שלא לדבר על הקשרים - אין להם בושה, לאופ"א. צ'אבי, כריסטיאנו זאנטי (ביזיון, כבר אמרתי?) ומאורו קאמורנזי ברשימה אבל פטריק ויירה ורובר פירס לא זוכים למקום משלהם. אגב, מי זה קלאודיו איימאר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

7. Fernando Cavenaghi Member

תתכוננו, אני בחרתי רק מטעמי כדורגל ובחרתי בחירה מקצועית לגמרי.

שוער, בונאנו, כי מפגרים אפשר להיות ולהכניס אותו לאפשרויות?
    בלם, רייזיחר, מאותה סיבה, וכי תראו איזה לסת יפה יש לו. אני הוא.
    קשר, לואיס אנריקה, כי הוא ממש עשה הרבה העאונה בליגת האלופות והגיע לו להיות באפשרויות mb!!!
    חלוץ, קלייברט, בגלל עונה נפלאה וכי שמעתי שהוא משחק בבארסה.

ובשער, לא היה שחקן של בארסה/ליברפול/רומא/לברקוזן, אז הלכתי על ברינדלי, כי קפצתי ודפקתי את הראש בחלון כשראיתי אותו.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הבחירות שלי לא היו על סמך מקצועיות..מעורבבות קצת...
    שער- זו'טא..שער נהדר וכמובן בתור אוהד חיפה הצעתי לו(בני מה זה משנה אם היא הצביעה? אני לא מבין...בתור אוהד כדורגל נייטרלי אתה לא מסוגל להגיד שזה היה שער נהדר ושווה בחירה?)

שוער- בופון
    בלם- נסטה
    קשר-קוסטה
    חלוץ -שבצ'נקו.

9. ליהי Member

בני, עזוב, נכנסתי לכמה שניות למיינסטרים של הפורום והצבעתי ז'וטה, אבל אני באמת חושבת שהגיע לו. זה היה שער פשוט ענק.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשער היפה כמובן ששמתי את ז'וטה בתור אוהד מכבי, אבל אני מוכרח לומר שאם הוא לא היה מועמד הייתי בוחר את בירינדלי נגד דפורטיבו או דל פיירו נגד ריאל (הוא היה מועמד בכלל? ) כשוער שמתי בופון, כי הוא עזר ליובה כל הזמן עם ההצלות נגד דפורטיבו בבתים, לאינזאגי בגמר והפנדלים..., בהגנה את תוראם בגלל שאי אפשר לעבור אותו לא על הקרקע ובטח ובטח שלא בראש, כקשר את נדבד בגלל שהוא היה תותח אדיר (לדעתי שחקן השנה באירופה) שהחזיק את יובנטוס כמעט לבד (תוראם , בופון ודל פיירו) עד הגמר ושם כולם ראו מה יובה שווה בלעדיו, וכחלוץ בחרתי את ואן ניסטלרוי מסיבה פשוטה- הוא לא החטיא כמעט...

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב... אין קטגוריה כזו אבל את מי הייתם בוחרים למאמן השנה בצ'מפיונס ליג?
    הבחירה קשה אבל אני הייתי בוחר את קומאן כי הוא הביא את חבורת הצעירים של אייאקס המכונה גם "גן קומאן" 5 דקות מהרבע גמר (ותודה לפיפו אינזאגי).

תבחרו גם את השחקנים המאכזבים ומאמן מאכזב (ויסנה וסר אלכס כאילו דה..)

12. ליהי Member

עזוב את זה שאייאקס הגיעו לאן שהם הגיעו,שמת לב איך הם הגיעו לזה? תעשה לי טובה במשחק מול ארסנל אשכרה רציתי לקחת את הטלויזיה ולדפוק לכל אחד מהזאטוטים שם אותה על הראש כמה פעמים. איכס!

לפי דעתי,תאמינו או לא, וכן,זה היסטורי ולא יחזור על עצמו שנית: אלכס פרגוסון. במה בדיוק פרגוסון אכזב אותך? באיך שהוא השפיל את יובה? באיך שהוא דילג על כל הקבוצות בזלזול? באיך שבגומלין עם ריאל מדריד הוא מצא את הנוסחא בכל זאת לנצח את נבחרת הכוכבים?
    תעשה לי טובה, פרגוסון בליגת האלופות (שהיא היתה העונה המטרה העיקרית שלו) התכונן פנטסטית לקראת הקבוצות, והצליח להשתיק ברוב המקרים את ההתקפה והקישור של היריבות שלו. זו האמת,וזה כואב,מאוד.