שתי המלצות ליום שישי

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏12/6/09.

1. כחול לנצח! Member

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחלה המלצות, אחוז לא רע של הצלחות עד עכשיו, נקווה שגם היום לא יהיו הפתעות. (באינטרנט אגב יחסים הרבה יותר גבוהים)
    אגב, יעזור אם תכתוב לפחות את ההמלצות פה, בלי ההסברים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/09
  3. כחול לנצח! Member

משחק 9: באנפילד – אינדפדנייטה: באנפילד רוצה מאוד לברוח סופית מהתחתית בארגנטינה והלילה יש לי הזדמנות מצויינת לעשות את זה מול אינדפדיינטה, שפשוט לא מסוגלת לנצח בחוץ. אינדפדיינטה היא קבוצת החוץ הכי חלשה בארגנטינה. היא אגרה נקודה אחת בלבד בשבעה משחקי חוץ שקיימה העונה ובאנפילד בהחלט פייבוריטית פה לניצחון חלק. הההימור: 1, היחס 1.8

משחק 14: קולון – גימנסיה לה פלאטה: קולון היא אחת מההפתעות הנעימות העונה בליגת הקלאוסורה. היא חוזרת הביתה אחרי ניצחון חוץ מרשים על גודוי קרוז, ניצחון שהעלה אותה למקום הרביעי בטבלה, מרחק 6 נקודות בלבד מהפיסגה. היא הפסידה העונה רק פעם אחת בבית ואין סיבה שלא תנצח גם את גימנסיה, שתחסר את קרדוסו המושעה. ההימור: 1, היחס 1.6

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמנם אינדפנדיינטה הקבוצת חוץ הכי גרועה אבל היא גם אחת מהקבוצות הכי לא יציבות, מסוכן להמר עלייה לכאן או לכאן, מי ש 1.8 עושה לו את שיהיה בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

כמו במוקדמות המונדיאל שוב הבעייה שלי זה לא עם ההמלצות אלא דרך הצגת הנימוק, מה גם שלהמליץ על משחק של יחס 1.6 זה מיותר קצת, אבל לא פה הבעייה. הממליץ מציין יפה שהלובו יחסרו את קארדוסו המושעה ושוכח לציין שזו לא אבידה גדולה, יותר חמור מכך הוא שוכח לציין את החסרונות של קולון:
    גוקס, קאפורו, פררו וניקו טורס המושעים (4 שחקנים משמעותים להוציא אולי את טורס שמתנדנד), אלו רק המושעים אם יש פצועים נוספים עוד לא בדקתי...

אני דווקא בגלל היחס הנמוך לא הייתי מהמר על קולון, גם אם היא תנצח זה רווח שולי מה גם שתיקו נראה לי יותר תפור על המשחק - אבל כמו שאמרתי זה לא העניין.

מוסיף בעריכה: גם פרדיגר מורחק בקולון אם אני לא טועה, השחקן הכי טוב שלהם בטורניר מה שאומר שיחד עם קאפורו קולון תאלץ לעלות בלי שני הסינקוס שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/09
  5. כחול לנצח! Member

אתה שולט הרבה יותר ממני בליגה הזו, תודה על ההערות, אולי באמת עדיף להתרחק מההימור הזה. אבל באנפילד הימור נחמד לא?

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני שראיתי פה את מאזן החוץ של אינדפנדיינטה הייתי אומר לא להמר על משחקים שלהם כי הם לא יציבים, אבל לאור מאזן החוץ כנראה שהם שומרים על יציבות בחוץ, יציבות של הפסדים. אני אישית לא יהמר על זה כי באנפילד קבוצה חלשה שנמצאת בתחתית מסיבה מסויימת ולאינד' יש סגל טוב והם צריכים נק' בשביל הגביעים, אבל ההימור נראה הגיוני בסה"כ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/09
  7. matansahmy55 Member

אינדפנדיינטה באמת חלשה מאוד במשחקי החוץ עם שישה הפסדים בשבעה משחקים, אבל ניצחה במשחקה האחרון שבאנפילד הפסידה בשני משחקיה האחרונים. לטעמי זה משחק משולש, אבל בהחלט יכול מאוד להיות שהביתיות תכריע למרות שאני הייתי הולך פה על תיקו. קולון אחלה הימור קבוצה טובה עם הביתיות כדאי ללכת עלייהם

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הלכתי חזק על באנפילד בויקטור צ'נדלר, גם שתוביל במחצית וגם שתנצח.. בינתיים מחצית, 3-0, אין טענות.

9. כחול לנצח! Member

שוב 2/2 לא מגיע לי אחוזים?

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה לא שמת על זה?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תפסתי 4 הימורים... שמתי על מחצית בנפילד, בנפילד לבד, קולון לבד ודאבל על שניהם... תמשיך כך ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. matansahmy55 Member

סחטיין אסף כל הכבוד