ש. יפית ממליץ על שלומי ארבייטמן!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏25/5/06.

1. בית"רי מלידה Member

פשש....הפרשן ( יותר נכון חרטטן ) לאומי, ממליץ בחום לכל קבוצה ( כנראה שאין קופצים ) לקחת את ארבייטמן...

תגיד, שלמה, אתה חושב שאנחנו עד כדי כך סנילים, ושכחנו שאתה שותף של איזיקוביץ' מטוברוק, שהוא בעל כרטיס השחקן של הילד הזה?

עוד פעם ONE הפך להיות פרסומון עלוב בגרוש, ו"גילוי נאות" זה בגדר של המלצה...

גרנט מבוקש באנגליה, וארבייטמן מבוקש בארבע קבוצות או באירופה...בדיחמין לשבת.

http://www.one.co.il/cat/articles/article....?id=76905&bz=10

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/06
  2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם זה שארבייטמן הוא אחד הסקוררים הישראלים הגדולים בליגה אפילו אתה לא תוכל להתווכח. בקנה מידה ישראלי הוא שחקן מצוין, הייתי שמח אם יחזור לבית"ר.

3. בית"רי מלידה Member

כרגיל, העובדות לא ממש מבלבלות אותך:

הילד הבקיע 8 שערים, 6 מתוכם בגרבייג' טיים.

הוא חיבל במשחק חשוב של חיפה במפעל אירופי, הוא הורחק יותר מידיי, ואפילו עם מאמן נעים הליכות כמו רוני לוי הוא לא הסתדר.

אף אחד לא עומד בתור כדי לחתום איתו, וגם בבית"ר הוא הבקיע רק 8 שערים.

לא סקורר גדול , אולי קטן, ילד שלא מצליח להתבגר, שיד כל בו , החל מחברתו, דרך שלמה ואריק , ומי לא.

הכתבה עליו היום בוואן היא בכיינית, נילעגת, ומעידה יותר מכל עד כמה אין לו ביקוש.

שירוץ מהר לתפוס כסא בין שני מובטלים אחרים: שלמה ואברם.

גם בבית"ר לא סופרים אותו ממטר, ותאמין לי שאני יודע שהמקורבים שלו ניסו להחזיר אותו, אפילו שילמו כסף לאחד ה "אוהדים" כדי שיכין וינסה להפיץ 5,000 שלטי תמיכה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דבר לגבי הכתבה, כבר נאמר מספיק. לגבי ארבייטמן, אני דווקא לא מסכים. הילד שווה השקעה. סקורר גדול ברור שאי אפשר לומר עליו, אבל אם ישקיעו בו והוא גם יקלוט, הוא יכול להיות שחקן טוב מאוד.

5. נדב מיכאלי Member

מסכים איתך .
    ארבייטמן אחלה חלוץ,אני אוהב אותו ורוצה לראות אותו בבית"ר.חלוץ עם פוטנציאל אדיר.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אחלה חלוץ ? לא תודה.
    עדיין ילד - תראו את המשחקים שהוא כן שיחק בחיפה - ותבינו.
    אדומים מיותרים, התסבכויות מיותרות, טיפול לקוי בכדור.

יש לנו את עמית בן-שושן, הוא יותר טוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. בית"רי מלידה Member

וזה - הנימוק למה לא צריך את הילד המגודל.

ועוד לא הזכרנו את ברק יצחקי - אפילו הוא , שאינו חלוץ טבעי, יותר טוב, הרבה יותר טוב. הוא היה רבע עוף, ואצל דאראו את לואיס הוא הפך להיות סוס מירוץ, עם יכולות נגיחה שגבוהים ממנו לא מגיעים אליהן.

אפילו אסולין, שהוא לא ממש רציני, עדיף על זולל הסוכריות, אספן ההרחקות, ומספר הבדיות בסיגנון של "כולם יודעים איפה אני רוצה להיות".

שיילך למכור תירס חם!

8. דם ירוק Member

יש בארץ חלוצים הרבה יותר טובים מארביטמן
    ארביטמן הוא סתם צרות מיותרות
    כל הזמן סופג אדומים ועושה פאולים מיותרים

9. בית"רי מלידה Member

כשהוא היה בבית"ר,אמרו שהקהל מלחיץ אותו, שהאוהדות מטריפות אותו, אחר כך בפ"ת אמרו שהוא לא יכול להצליח בקבוצה אפורה.

אחר כך הוא הגיע לחיפה, לקבוצה הכי טובה בארץ, בכל פארמטר שניתן למדוד - וגם שם הוא ניכשל!

אז מה התירוץ הפעם? רוני לוי לא טוב ? ההונדה שהוא קיבל מיענקל'ה שוכטוביץ' לא היתה עם ריפודי עור? מה עכשיו? אה? הזיהום אוויר מבתי הזיקוק? מה?

אין תירוץ לגביו - הילד הזה שרוט , אין לו אופי של ספורטאי, הוא חי על עיתונאות מטעם, הוא לא רציני, ובקיצור לא ייצא ממנו כלום. רק הבטחות, ואחיזת עיניים!

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/06
  10. d3fton3s Member

מה לעשות, מכל פלוץ שמבקיע 5 גולים ב-6 משחקים עושים הסקורר הבא.
    איתי שכטר, סיבוב ראשון, 8 גולים, מאז נעלמו עקבותיו.
    טוטו תמוז, סיבוב ראשון ענק, סיבוב שני היה בשנת חורף כנראה, וסיבוב שלישי התעורר. טוטו תמוז לפחות מראה פוטנציאל, אבל כל שאר השמות שהעיתונות מהללת הם בדרך כלל שחקנים שתופסים יום.
    לגבי ארבייטמן, יש לו פוטנציאל, אבל הוא לא יודע לנצל אותו. רוני לוי יוכל למצוא איך לסדר לו את הראש, אבל הוא צריך לעבוד איתו אישית, כמו העבודה עם קלמי סבן שהפכה אותו למגן פי 2 יותר טוב ממה שהוא היה כשבא למכבי חיפה. נחכה ונראה מה יהיה, בינתיים ארבייטמן נוטה להשאר בחיפה.