תופעות מוזרות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏24/7/04.

1. Reyes Member

דבר מעצבן?

כשהגנן בא ב-8:00 בבוקר, כשאני בחופש וכשאני ישן, ומתחיל לעשות לי חור בראש.

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תנסה לגור בקיבוץ כש50 מטר ממך יש בית ילדים ששם מוסיקה על פולווליום בחוץ כדי לעשות פעילות לילדים קטנים...

עוד משהו, אתמול היה בערוץ הקיבוץ הסרט המומיה, וזה היה עם תרגום פרטי אז הדפקט שתירגם את זה הצליח איכשהו לתרגם את המשפט שנאמר בעברית "שפת העבדים, אני אוכל להשתמש בך, והפרסים יהיו גדולים" ל"שפת העבדים, אני אולי אזדקק לך, והתמורה תיהיה נדיבה" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

3. ג'רי בית הלוי Member

ממש לא הבנתם את מהות הדיון..

דיברתי על דברים מוזרים ומציקים שכל אחד מכיר אבל חושב שזה רק אצלו, לא על סיפורים מהטיול השנתי.. :aaasecr:

4. שגיא Guest

דברים מציקים?

תמיד באוטו כששומעים רדיו ויש שיר מגעיל, אתה מיד ניגש ללחצי התחתנות השמורות, ומתחיל לעביר כדי לשמוע שיר יפה. אבל מה? כשיש שיר מגעיל בתחנה אחת, מרפי קבע חוק שגם בכל שאר התחנות לא יהיה שיר אחד יפה! סעמק...זה באמת מעצבן....

5. Ljungberg 8 Member

וואי הנה דבר שמשגע אותי...
    אני יושב בחדר רואה טלויזיה מדבר בטלפון או לא יודע מה....
    ואמא שלי (שכמו רוב האימהות לא ממש מבינה בדברים חדשניים ומסובכים כמו להדליק טלויזיה)יושבת בסלון עכשיו יש שם ממיר דיגיטלי והשלט שולט גם על הטלויזיה וגם על הממיר היא לוחצת על הכפתור ורק הטלויזיה קולטת כך שהיא נדלקת כשהממיר מכובה ויש שלג (תמיד כשזה קורה לה הווליום מוגבר עד הסוף כאילו יש איזה מכשיר בטלויזיה שרואה שלג ומגביר ישר את הווליום לא משנה...)
    אז היא לוחצת שוב ואז הממיר נדלק והטלויזיה מתכבה ואחרי כמה שניות של שקט כשיש בי איזה תקווה שהיום כל התהליך המורכב של הדלקת טלויזיה יהיה קצר היא שוב לוחצת ושוב שלג עכשיו היא כבר מתחילה להתעצבן וצועקת "מה זה?? מה זה הטלויזיה הזאת?? עם כל הכסף שאני משלמת לתבל לא היו יכולים לשים טלויזיה יותר נורמלית??" (לא נראה לי שהיא מבינה שתבל הם אלה שמביאים את הממיר ולא את הטלויזיה אבל לפחות היא מפנה את הטענות שלה למקום הנכון כי ה"בעיה" היא בממיר לא בטלויזיה)
    בקיצור התהליך הזה לא נגמר עד שאני הולך לסלון ומציל את המצב.
    לסיכום הכל בצחוק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx אוהב אותך אמא!!

6. bristolrovers_fan Member

חחח
    כן זה תמיד קורה לי עם האחיות שלי
    נגיד אני יושב בחדר והם על המחשב אז כל שנייה הם קוראות לי בשביל שטויות...

7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי אח קטן ודפוק(למי אין?), אז תמיד הוא מנדנד להורים שלי שאני אתן לו לשחק במחשב, ואז הוא מתיישב ואחרי 5 דקות קם, ומתיישב מאחורה לראות איך אני משחקת...

8. bristolrovers_fan Member

הכי מעצבן באחים הקטנים שהם רוצים לשחק במחשב ואתה אומר להם שיחכו אז הם עומדים לידך לולא זזים עד שמביא להם...

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הנפילות של האתר שייכות לדיון הזה?

10. bristolrovers_fan Member

עוד דבר מעצבן זה שכותבים שם של אתר ומסתכלים על המקלדת ואז שמרימים את הראש רואים שזה כתוב בעברית...

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המקלדת שלי מכוונת לארבע שפות ואני אף פעם לא יודע איזו שפה היא תבחר.

12. bristolrovers_fan Member

יו זה כזה דבר מרגיז
    פעם אמרו לי שיש תוכנה כזו שהופכת את מה שכתבת באנגלית לעברית לפי האותיות
    מישהו יודע משהו על זה?

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראים לתוכנה "הפוך על הפוך", אפשר להשיג אותה כאן אם אני לא טועה.

14. bristolrovers_fan Member

תןדה
    התוכנה עזרה לי מאוד

15. E-tam-R Member

תופעה מוזרה שנתקלתי בה בזמן האחרון:

כשאני רואה משחקים, במיוחד משחקי כדורסל. אז הרבה פעמים יש מן מצב כזה שהקבוצה שאני לא בעדה נכנסת למומנטום טוב כזה ומתחילה לצלוף... אז אני עושה כזה סעמקקקק אני מביא לקבוצה שלי מזל רע ואומר לעצמי אני יעביר ערוץ אולי אז הם יחזרו לשחק כמו שצריך...

אני מעביר ערוץ, מסתכל בו, ואז אחרי כמה דקות אני מחזיר למשחק ושומע צעקות כאלו ורואה שבאמת הקבוצה שלי חזרה לשחק כמו שצריך.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx .. אני מביא מזל רע? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx