תופעת מכבי ת"א בכדורסל...

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏14/11/04.

1. בית"רי מלידה Member

אז לפי מה נקבע מי פושע? לפי דעתך? לפי העיתון?

פושע הוא מי שהורשע בבית משפט - נקודה!

יש אנשים שהוגשו נגדם תיקים בבית המשפט ועדיין לא הסתיים משפטם - ולכן הם מוגדרים כחשודים.

נגד שמעון מזרחי ויעקב שחר לא הוגשו אפילו תלונות - כך שהם אפילו לא חשודים!

זאת היתה הפינה הקטנה באזרחות.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

2. robson Member

אני לא מבין איך דחפתם את יעקוב שחר עכשיו למשוואה?..הוא עוד רחוק מהראיס מזרחי.
    בגלל שהוא אוהד את אימפריית הרשע מיד אליהו?

3. John Barnes Member

כי משום מה חושבים פה בארץ ש8 נצחונות רצופים זה מתכון למונופול....

4. בית"רי מלידה Member

זה אכן מונופול - מונופול להצלחה, והלוואי שיהיו עוד כמוהו!

אוי כמה אני מפנטז על יו"ר דוגמת שחר עם הקהל הגדול של בית"ר, ואיצטדיון טדי....איזה מזל שיש בחוץ ברקים ורעמים ( וגם גשם ) והם מעירים אותי חזרה למציאות.

5. Julian Joachim Member

ממש צדיק גור שלף, איך הוא הצליח להתאפק כ"כ הרבה זמן עד שהוא התנפל על זה שקילל אותו. באמת כל הכבוד שלו. אני אשכרה שוקל להעניק לו תעודת הוקרה על הדוגמא שהוא נתן בסבלנות שהוכיח במקרה הזה.

תהיה רציני ניצן. הבנאדם הרביץ למישהו שהוא רבע גודל ממנו ולא משנה הסיבה. זה מעשה דוחה וזה עוד לפני שנזכיר שהוא לא הגיב בכלל על המקרה ואיכשהו נשאר קפטן של הנבחרת ושל מכבי (אם הייתי אוהד מכבי הייתי מתבייש בזה יותר מאשר בכל דבר אחר). כל ההתנהלות בסיפור הזה מגעילה, מסריחה ודוחה אותי בתור בנאדם (ולא בתור אוהד הפועל דווקא).

לגבי הסעיפים שמישהו פה הביא על שמעון מזרחי, אין ספק שחלק מהדברים נכונים, וזה אפילו ידוע, אבל האמת היא שגם לי מפריע מאוד שמנסים להכתים את השם שלו עוד יותר. מכל האנשים שקשורים למכבי בתפקידים בכירים הוא הכי פחות דוחה, הכי פחות מרגיז וגם הכי פחות מושחת. אם שמעתם פעם את מוני פנאן מדבר (במציאות) הייתם מבינים על מה אני מדבר. על פיני גרשון בכלל לא צריך להכביר מילים וכנ"ל על דיוויד פרדמן שהוא קריקטורה עלובה. בסה"כ שמעון מזרחי עשה הרבה נזק לכדורסל הישראלי אבל לא צריך להיסחף בדברים שאומרים עליו.

עדיף לדבר על הבושה שמישהו שהרביץ בפומבי לקטין הניף את גביע היורוליג בתל-אביב. איכס איכס איכס.

6. Julian Joachim Member

סרט הקפטן נשלל ממנו למשחק אחד במסגרת הנבחרת. וגם זה היה משהו מאוד מאוד מאוד מגעיל, נתנו לו לבחור את העונש שלו, או משהו כזה. משחק אחד בנבחרת!!! דמות ייצוגית של הכדורסל הישראלי ושל מדינת ישראל - אדם שהיכה קטין, ולא משנה הסיטואציה. ממכבי הוא בכלל לא הושעה (ואני יכול להבטיח לך שאם היה קורה מקרה כזה באחת משתי ההפועליות, השחקן הזה היה חוטף מהקהל כל משחק בוז ארוך מאוד עד שהוא היה בורח... במכבי מעודדים אותו) ועוד קודם (או נשאר, אני לא זוכר כבר כרונולוגית) לתפקיד הקפטן. בושה בושה בושה בושה בושה בושה. לגבי ההרצאות נגד אלימות - הוא מעולם לא התנצל על מה שהוא עשה, אז מה עוזר לי שהוא ירצה נגד אלימות?! אם הוא מאמין שמה שהוא עשה מוצדק אז אין לו מקום בהרצאות שכאלה.

ומה אני עוד רוצה? אני רוצה שהוא יושעה עד סוף העונה כמו רון ארטסט, רוצה שהוא יושעה לצמיתות מהנבחרת ורוצה שמכבי תכריח אותו להתנצל בפומבי על התקרית.

7. Yeste Member

הבנאדם הרביץ לאוהד הזה אחרי שהוא קילל את אבא שלו המנוח בקללות גסות ללא הפסקה,
    עכשיו תחשוב שנייה איך היית מרגיש במקומו ,אותי אישית זה לא דוחה,נהפוכו,כול אגרוף הגיע לחרא הקטן!
    יש דבר כזה חציית גבול,כולם בנאדם,גם כדורסלנים בכירים,קשה לשפוט את גור שלף במצב כזה.

8. Julian Joachim Member

תן לי להסביר לך את זה שוב:

א. לא אכפת לי מה אמרו לו, הוא דמות ייצוגית ובתור אחד כזה הוא צריך לדעת להתאפק. הוא לא השחקן הראשון שמקללים, ותאמין לי שיש שחקנים שעברו דברים הרבה יותר גרועים והצליחו.

ב. אתה כנראה לא מבין שהוא לא היה רחוק מלהרוג אותו. אתה כנראה לא מודע לכמה חזקים שחקני כדורסל. אני מכיר כמה, ואחד מהם למשל חנק אותי בצחוק לפני כמה שבועות ובוא נאמר שמה שהוא עושה בצחוק גרם לי להשתעל אחרי זה יום שלם. וזה היה "חלש". וגור שלף שחקן מאוד חזק, למרות שהוא לא נראה כזה.

ג. אוף, אני לא מאמין שיש אנשים שבאמת עומדים מאחורי החלאה הזאת. אגב, לדעתי גם האוהד הוא חלאה אבל זה ממש לא רלוונטי.

9. Yeste Member

שוב,כולנו בני אדם,Julian Joachim,באמת שאני לא מבין מה אתה רוצה ממנו,אתה לא יודע באיזה מצב נפשי הוא היה באותו יום,אתה פשוט לא יכול לשפוט אותו,אני לא מאחל לאף אחד להיות במצב שהוא היה,ראבק,לקלל בנאדם מת,כנראה ששלף חשב בלהט הרגע שלכסח לחתיכת חרא הזה את הצורה יחזיר קצת מכבודו של אביו המנוח,הרי כול מימ שנמצא באולם באותו זמן שמע את הקללות המעליבות.
    תאמין לי שאני יודע כמה שחקני כדרוסל חזקים פיזית,אבל את מי זה מעניין באותו רגע,בטח ובטח שלא את האוהד שקילל!
    גור שלף לעולם לא היה מעורב באלימות פרט למקרה הזה,זה רק מלמד שזה יכול לקרו לכול בנאדם,גם לשחקני כדורסל...

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/04
  10. John Barnes Member

נו באמת, שנינו יודעים שאם המקרה היה הפוך (קפטן הפועל ת"א היה מרביץ לאוהד מכבי). הוא היה מקבל שיר הלל שהיה הופך במהרה ללהיט בשער 5 (וואנבי פיינורד).

11. בית"רי מלידה Member

הבועל לא לבד......יש את פזארו.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx