תוצאות מחזור 1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י עומר, ‏17/8/02.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שניה:

מנצסטר יוניטד 0 ווסט ברומיץ' 0
    פולהאם 3 בולטון 1
    לידס 2 מנצסטר סיטי 0

מחצית:
    בלקבורן 0 סאנדרלנד 0
    אברטון 1 טוטנהאם 0
    צ'לסי 1 צ'רלטון 2
    סאותהמפטון 0 מידלסבורו 0

2. RE-QL Member

לידס כמו שחשבתי מביסה את הסיטי 3-0 משערים של ברמבי וידוקה וקין (פולדש-הכובשים כמעט מה שאמרת התוצאה כמעט מה שאני אמרתי)
    צ'לסי השיגה את המהמך הגדול של היום אחרי שפיגרה 0-2 מול צרלטון וניצחה 3-2 לצערי
    מנצ'סטר משיגה 1-0 קטן ומאכזב לא ראיתי את המשחק אבל תוצאה כזאת מול ווסט ברומיץ היא לא תוצאה טובה ליונייטד.

3. Don p1 Member

אחחח כמה טוב שהכדורגל חזור עלינו, סיטי איכזבה אותי כי אחרי הרכש שהיא עשתה וכל הדיבורים ציפיתי ממנה ליותר ועוד במיוחד בבית.
    כל הכבוד לצ'לסי שחזרה מפיגור 2-0 וניצחה בדקה ה90 משער של פרנק לאמפרד.

אני עדיין לא מבין למה נייג'ל לא פותח בשער לידס, פולדש תעשה משהו?!!

4. Saviola 7 Member

מנצ'סטר סיי שחיקה היום בחוץ, לא בבית...

5. Guest

נכון...
    וחוץ מזה מנצ'סטר יונייטד התאמצה בבית מול ווסט ברומיץ' החלשה וניצחה רק 1-0 משער של המחליף סולשייר בדקה ה-78. ווסט ברומיץ' אפילו שיחקה עם 10 שחקנים החל מהדקה ה-64 (דרק מק'ינס, כרטיס אדום). עם יכולת כזו האליפות לא תגיע...

מהפך מרשים של צ'לסי מעניק לה ניצחון 3-2 על צ'רלטון בחוץ, אחרי שצ'רלטון כבר הובילה 2-0(קונצ'סקי ורופוס). זולה, קול ולאמפרד הבקיעו לצ'לסי.

השער הראשון העונה הובקע ע"י מייקל ריקטס מבולטון (דקה 4), אולם השער לא מנע הפסד 4-1 לפולהאם. לפולהאם: סאהה, מארלה וצמד של לגווינסקי.

תוצאות נוספות:
    אברטון - טוטנהאם 2-2
    בלקבורן - סנדרלנד 0-0
    סאות'המפטון - מידלסבורו 0-0

6. Reyes Member

זה רק אני או שמנצ'סטר (יונייטד) במשבר קטן?

7. Ilan Member

מנצסט'ר יונייטד כבר הרבה זמן במשבר- כבר שנתיים לדעתי היא במשבר...

והתוצאה במשחק של הסיטי איכזבה אותי... אני עדיין חושב שלידס לא קבוצה טובה והיא ניצחה רק בגלל האדישות של הסיטי...
    ואיזה מעצבן זה.... כל פעם ברקובי'ץ הסינדרלה הזה נפצע...!

8. לידס בנשמה Member

כל אחד רשם תוצאה של כמה מחזורים אז הנה בקיצור כל התוצאות:

צ'ארלטון הובילה 2-0 על צ'לסי וכנראה עשתה את ההפתעה של המחזור אבל צ'לסי חזרה כמו קבוצה גדולה באמת ועשתה מהפך של 3-2.

אברטון וטוטנהאם נפרדו בתיקו 2-2.

פולהאם במקום הראשון בליגה במחזור זה אחרי שהיתה בפיגור 1-0 אבל גם היא חזרה ועשתה מהפך וניצחה 4-1 מדהים.

מנצ'סטר יונייטד ניצחה 1-0 בלבד את העולה החדשה ווסט ברומיץ', וזה מראה על עוד משחק חלש אחרי המשחק במוקדמות ליגת האלופות.

סאות'המפטון נגד מידלסברו, וסנדרלנד נגד בלקבורן סיימו בתיקו בלי שערים.

ולדובדבן שבקצפת הלא היא לידס יונייטד!!! שהראתה לא כדורגל מרשים במיוחד אבל עדיין דילגה על מנצ'סטר סיטי בניצחון מוחץ של 3-0. ניקי בארמבי שהבקיע את הראשון שיחק טוב כבר במשחק הבכורה שלו. לאחר משחק זה אני מאמין שהסיטי יסיימו בחלק התחתון או באמצע הטבלה בלבד. ברור שאי אפשר לשפוט על משחק אחד קבוצה, אבל היא נראתה חלשה (חוץ מהשלושים דקות ראשונות שהובילה את הכדור.) בלי מנהיג שיעזור לה, בלי שחקנים מהדרגה הראשונה חוץ מאנלקה שניסה וניסה אבל גם את ההזדמנויות שהשיג פיספס. ברקוביץ' נפצע ויצא בדקה ה-63 מהמשחק. לידס במחצית השנייה כבר היתה שקטה גם הסיטי כבר לא לחצו אז לא הייתה דאגה רובי קין שנכנס ל-20 דקות הראה מה הוא יודע והיה עם 3 מצבים טובים על השער, 1 מהם הכניס בהקפצה נהדרת מעל השוער של הסיטי (nush, משהו כזה שמו.) ועוד החטאה אחרי מסירה מעולה של קיואל האוסטרלי.
    אבל לסיכום נהנתי לראות את לידס יונייטד משחקת ככה כי אם מנצחים 3-0 זה לא סתם, זה טוב לפתוח את העונה ככה ואני מאמין שהיא יכולה להתמודד ולהשתלב בצמרת של הליגה.

נ.ב.

ליברפול ארסנל וניוקאסל יתמודדו מחר ומחרתיים.

9. Julian Joachim Member

תודה רבה אלוהים!

אפילו שנייג'ל מרטין האדיר לא שיחק, הקבוצה שיחקה טוב מאוד, במיוחד החלק האחורי, שכמעט ולא שגה. אכזבו אותי בעיקר בוייאר ובאקה, שלא עשו כמעט כלום, ולא ממש הניעו כדורים לחלוצים, וחוץ מהבישול של בוייאר, שנבע מטעות בהגנה, לא היה כלום מהם. בארמבי היה בסדר, שיחק בכל מקום, ועשה את העבודה ועוד יותר עם הגול. קיואל וסמית' היו סבירים, לא יותר, כששניהם עדיין לא נראים ממש בכושר וגם וידוקה. קין דווקא שיחק מצויין ב20 דקות שלו והגיע לכמה הזדמנויות והיה מאוד אנרגטי.

החלק האחורי שיחק מצויין, במיוחד אציין לטובה את רדבה שכיסה מצויין את הטעויות המעטות שכן היו להגנה. במיוחד כשרובינסון עצר כדור עם החזה, ואנלקה כמעט כבש, רק רדבה הציל את המולדת...

כולם לשיר:
    איזה יום שמח לי היום, איזה יום!

10. Guest

לידס בנשמה,
    אני לא בהכרח חושב שמנצ'סטר סיטי תסיים בחצי השני של הטבלה. אתה בעצמך אמרת שהם שיחקו טוב, ולפי דעתי הם נשברו בגלל שני השערים. אל תשכח שגם במהלך העונה יהיה שמה שמייכל, שהוא לא היה סופג את הגול הראשון. חוץ מזה בגול השני סטיב האווי היה פצוע והיה לו קשה לצאת לנבדל, או לרדוף אחרי וידוקה והוא ויתר.

11. Julian Joachim Member

אני חושב שהסיטי יסיימו בערך במקום ה10, אולי אף פחות, כי פשוט אין להם הגנה. שער די עלוב של בארמבי, וגם פריצה די פשוטה של וידוקה בין שני מגנים, בקיצור, הגנה עלובה! לא ברמה של פריימר ליג, אול דיוויז'ן 2. גם בליגת המשנה הסיטי ספגו וספגו, רק שם הם גם הבקיעו...

ואולי אולי, תיקון קטנטן, מול איפסוויץ' הסיטי לא שיחקו עונה שעברה, כי איפסוויץ' ירדה לליגת המשנה רק בעונה שעברה...

12. RE-QL Member

גם אני חושב שהסיטי לא יגמרו בחצי הראשון של הטבלה עם הגנה כזאת אי אפשר למצוא מקום טוב בפריימר ליג וגם ההתקפה שלהם כרגע לא משהו אנלקה הוא לא ילד הפלא שהוא היה בארסנל וונצ'ופ פצוע וגם גוטר מכוער ועוד אחד ששכחתי איך קוראים לו שגם הוא לא משהו
    וגם בנארביה וברקו דיי מבוגרים ולצערי לא ברמה של חצי הטבלה הגבוהה בפריימר ליג

13. RE-QL Member

התכוונתי לדארן הקרבי ויש עוד איזה ארגנטינאי אפס