תחתית לוהטת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏19/4/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

התומך הראשון של אברם גרנט בפורום- ברוך הבא! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

אם אתה לא יודע עליו דבר אז תעיין בעמודים הקודמים של האשכול ואולי דעתך על "הלקקן" תשתנה....

2. Strawberry Fields Member

שמטנו 21 נקודות מתוך 36 נגד 6 המועמדות לירידה! אם מוסיפים את זה למאזן שלנו אנחנו במקום הראשון בצוותא עם המאנקס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_doh.Xxx

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה סתם עוד אחד שאין לו מושג בכדורגל אז הולך עם דעת הרבים.

4. Mellow29 Kopite

קרליטוס - spot on.

סטרוברי - כמה מתוכם שמטנו עם קני? אני זוכר 3 עם ווסטהאם ועוד 2 עם וויגאן, זה הכל נדמה לי, לא? זה קצת מבאס אבל אין מה לעשות, גם המאנקס שמטו נקודות נגד קבוצות תחתית. אם העונה הייתה נמשכת לעוד איזה סיבוב משחקים כפול אני מאמין שעם קני היינו מצליחים לעבור גם את ארסנל, אבל נצטרך לעבוד קשה בשנה הבאה כדי לתת עונה טובה מההתחלה ועד הסוף.

5. Strawberry Fields Member

היה גם את ההפסד לבלקפול בחוץ במשחק הליגה הראשון של קני אבל קשה להאשים אותו, לכל אחד היה לוקח זמן להוציא את הזבל שהודג'סון החדיר לראשם של השחקנים.

לגבי קבוצות אחרות, הנה אחוזי ההצלחה של הטופ 6 נגד הבוטם 6....

מנ' יונייטד - 23/30 - 76.6%
    צ'לסי - 30/36 - 83.3%
    ארסנל - 29/36 - 80.5%
    מנ' סיטי - 27/36 - 75%
    טוטנהאם - 14/33 - 42.4%
    ליברפול - 15/36 - 41.6%

6. Mellow29 Kopite

כן, האחוזים הם באמת זוועה, פשוט ציינתי שאם אתה כבר לארג' ומוסיף לנו 21 נקודות, אתה גם יכול להוסיף לשאר הקבוצות את כל הנקודות שהם איבדו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

בלקפול? קני? וואו, זה היה מזמן אבל קשה להאמין...אני זוכר שהעפנו רקטות כמו מטורפים ואחרי שטיילור-פלטצ'ר השווה כיביתי את הטלוויזיה והלכתי לישון כי נמאס לי לראות את זה במקום להשלים שעות שינה. למרות שכל העובדות מראות שאתה צודק עדיין קשה לי להאמין שזה היה קני ולא הודג'סון.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/11
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז עזבו את מה שאמרתם לפני שבוע/חודש.
    בלקבורן 40 14-
    וולבס 40 19-
    ברמינגהאם 39 20-
    בלקפול 39 21-
    וויגאן 39 22-
    בראשון: וולבס-בלקבורן, טוטנהאם-ברמינגהאם, מנ יו-בלקפול, סטוק וויגאן
    מי השתיים שיירדו?
    איכשהוא וולבס מוצאת את עצמה במצב טוב מאוד להישאר, מגיעים עם 2 נצחונות רצופים למשחק בית, אני חושב שהם ינצחו (וגם מקווה, בלקבורן ראוייה להיענש). בלקפול תפסיד למרות שהמשחק לא משנה כלל למנ יו, ההגנה שלה חלשה מדי מכדי להחזיק תחת לחץ מינימלי מול קבוצה ברמתה של הקבוצה הביתית. יש לי תחושה שברמינגהאם תוציא נקודה בליין, השאלה האם וויגאן תנצח ותוריד את בלקבורן ליגה או שתרד בעצמה עם תיקו/הפסד. נראה כמו וויגאן ובלקפול.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש לי הרגשה שוויגאן תישאר. מאז המשחק שלהם בשפילד במחזור הסיום עונת 2007 אני משוכנע שלא משנה כמה הם יהיו גרועים, הם לא ירדו ליגה. לנצח בסטוק זה קשה אבל ביכולתם.

לא רואה את וולבס יורדת ולא את בלקפול נשארת (אם אני צריך להמר על ההרכב שלנו בראשון, אז אני רואה שם את אושיי, רפאל, פלטצ'ר, אנדרסון, ברבאטוב שרוצה להיות מלך השערים, אולי גם נאני, ההרכב הזה אמור לנצח את הטנג'רינס). בין בלקבורן וברמינגהאם ההימור שלי הוא שברמינגהאם תפסיד ותרד, בעיקר בגלל שהמשחק חשוב לטוטנהאם, ונראה שוב את השילוב המצחיק של קבוצה בצ'מפיונשיפ ובאירופה.

9. Andrei Kanchelskis Member

ברמינגהאם עשוייה לעשות היסטוריה-הקבוצה הראשונה בתולדות הכדורגל האנגלי שזוכה בתואר ויורדת באותה עונה ליגה.

קשה מאוד לדעת מי תרד ולדעתי רק לבלקפול יש סיכויים גבוהים לנשור,לכל השאר יש סיכויים סבירים יותר לשרוד מקווה מאוד שזאת תהיה וויגאן שהקהל העלוב שלה בהחלט לא יחסר לליגה....

10. The_Arsenal Member

אני מקווה שטוטנהאם יפרקו את בירמינגהאם ככה שההפרש שערים שלהם יהיה מספיק גרוע. לא סובל את הקבוצה המנחוסית הזאת. אני בטוח שאוהדי ארסנל פה יסכימו איתי..

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

הלוואי שהם ו-וויגאן (הסמרטוט של יונייטד) ירדו.

12. אבו Member

הם מעבר למנחוסים, הם באמת שינו לנו מומנטומים של עונות שלמות. היו לנו מומנטום ואז הגיע ההפסד הטראומתי בגמר ומשם ההתרסקות בכל שאר המפעלים. בעונה שעברה השער העצמי של אלמוניה שהרס את הסיכוי האמיתי לאליפות. וכמובן אותו משחק ההוא בסיינט אנדרוז עם הפציעה המחרידה של אדוארדו.

למרות שבכל מקרה הארסנל היחידה שהייתה שווה באמת תואר והייתה מספיק טובה בשביל זה הייתה ארסנל 2008.

שיירדו אמן!

13. Andrei Kanchelskis Member

המשחק לא היה בסיינט אנדרוז הוא היה באמירויות.

אני לא בעד שברמינגהאם תרד על חשבון וויגאן יש להם קהל ואצטדיון הרבה יותר ראויים, כל רגע שוויגאן בפרמיירליג הוא בזבוז....

היורדות בנוסף לווסטהאם יהיו לדעתי בלקפול וויגאן ואם בלקפול אכן תפתיע ותישאר היא תקבע משהו שלא קרה כבר הרבה שנים בפרמיירליג(לפחות עשור):אף אחת משלוש העולות החדשות לא יורדת ליגה עונה לאחר העלייה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/11
  14. ARSI Member

הפציעה של אדוארדו הייתה בסיינט אנדרוז. איזה שם אירוני בהתחשב בכיסוח ההוא של מרטין טיילור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. ArsenalFan Member

אני רוצה שבירמינגהאם יירדו לא בגלל שהם בוגי-טים ולא בגלל אדוארדו ולא בגלל הקארלינג קאפ. אני פשוט רוצה שהם ירדו כי האוהדים שלהם מעוררי חלחלה (כן, מי ששר There's only one Martin Taylor, לעגו לאדוארדו ושמחו כשוולקוט נפצע, הוא מבחינתי מוקצה. והם עשו את זה באשברטון גרוב בעונה שעברה), הדשא באיצטדיון שלהם הוא משובש ואנטי-כדורגל במכוון והסגנון שלהם פרימיטיבי ומכוער אפילו עבור מי שלא מחזיק מעצמו פוריטני. אה, ולי בוייר.
    לא יודע אם אני מעוניין שהטינופות יפרקו להם את הצורה, אני גם לא חושב שהם בכושר המתאים להתפוצץ (לנצח זה כמובן סיפור אחר). דווקא יהיה נחמד לראות את ספ*ס מתחילים את הקמפיין בליגה האירופית בסוף יוני מול יריבות מארמניה ואזרבייג'אן (הניגוד האולטימטיבי לצ'מפיונס ליג), אבל בוא נגיד שבכל תוצאה שם אני אוכל למצוא את הטוב.

מעבר לכך, לבלקבורן מגיע להיענש על לא מעט דברים שהם עשו העונה (עשר הדקות האחרונות מול מנ' יונייטד בשבוע שעבר - הדוגמא האחרונה), אני מתקשה לראות את זה קורה.

אני כנראה היחיד בפורום הזה שבעד וויגן. קבוצה עם דרך וסגנון שיטתי, מנג'ר טוב שממש לא מגיע לו לרדת, מועדון שמנוהל היטב. קהל? אפשר לחשוב שבולטון וסנדרלנד ממלאות את היציעים שלהן כל שבוע.