תמיר כהן סיכם ל-3 עונות בבולטון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KENAR, ‏23/12/07.

1. KENAR Member

קודם כל מזל טוב תמיר!! נחזיק לך אצבעות...
    ולשאלה העיקרית:
    האם הקשר המוכשר יכול לדעתכם להשתלב בבולטון להצליח בה ואולי להגיע דרכה לקבוצה אירופית גדולה יותר או שאולי מדובר פה בעוד פלופ ישראלי שהלך לאנגליה עם ציפיות בלתי נגמרות ונעלם משם כאילו לא היה כמו איציק זוהר,דוד אמסלם,יניב קטן ועידן טל....

2. spurs Member

אשכול חדשות שמועות ועידכונים
    ישלו שימוש אתה יודע

3. Rudess Member

רכישה ראויה, אם תמיר כהן ימשיך לעבוד קשה ויתמיד, הוא גם יצליח באנגליה ובבולטון!

4. samoel Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    הרגת אותי, לרגע שכחתי מהשחקן וחשבתי שמדובר בחבר שלי עם שם זהה.

בהצלחה לדעתי הוא יצליח גרזנים מתאימים לליגה האנגלית הוא יכול להפוך לאחד כזה

5. Igi Member

מחזק, השאלה היא אם יהיה לו את האופי. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

6. Jack Wilshere Member

אחרי זה האנגלים מרימים גבה שהנבחרת שלהם נראית כמו שהיא נראית. על שום מה מעצמת כדורגל כאנגליה צריכה להביא שחקן חיזוק בינוני מישראל? אין מספיק שחקנים אנגלים ברמתו של מר כהן? חומר למחשבה.

7. KENAR Member

צודק במאה אחוז הזרים משתלטים על הפרמיירליג השחקנים האנגליים דועכים והנבחרת נראית כפי שהיא נראית למרות שהיום במשחק של וילה-מנצ' סיטי שמתי לב לשוער של הסיטי(שכחתי מה השם שלו) הוא גילה יכולת מצויינת ושמעתי שהוא השוער הראשון של הנבחרת האנגלית הצעירה,אני בטוח כי קם פה שוער גדולה שעתיד ללבוש בקביעות את אפודת השער הראשון בנבחרת אבל זוהי כאמור נחמת עניים שכן רוב הקבוצות באנגליה עמוסות זרים כשרונות מקומיים קשה מאוד למצוא כרגע....

8. JR-Riquelme Member

החתמה מעולה, זה מה שמתאים לליגה האנגלית, לחימה גדולה. מתאים בול לסגנון האנגלי.

ואין מספיק אנגלים טובים, מספיק לעשות את עצמכם נבחרת ברזיל

9. spurs229 Member

אני מציע להפוך את זה לדיון "הישראלים באנגליה" או "נציגינו בממלכה" שכל הזבל על גרנט, בניון וטב"ח ייכתב בו.

לגבי תמיר כהן, שחקן גרוע. מעיף כדורים לקיבינימט. אני אהיה מאוד מופתע אם הוא יצליח בפרמיירליג.

10. Jack Wilshere Member

אף-אחד לא אמר שלאנגלים יש כשרונות כשם שיש בברזיל. כל מה שנאמר, וזו דעתי, שיש מספיק שחקנים אנגלים ברמתו של תמיר כהן.

11. Rudess Member

אם היו, מדוע בולטון מתעקשת כל הזמן להביא שחקנים זרים לעמדה הזאת? כנראה שכהן לא פחות טוב מאופציות אחרות ובטוח שהוא גם עולה פחות (75 אלף דולר) ממה שכל שחקן אנגלי יעלה. אגב לבולטון יש אקדמיה מצוינת.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/07
  12. beitar4ever Member

תמיר כהן הוא שחקן שעושה את החזרה שלו רק העונה, מכיוון שבמכבי ת"א הוא לא ראה דשא וכפי שאמרתי באחד הדיונים (בפורום כדורגל ישראלי), נתניה הייתה קרש הצלה לתמיר, היא נתנה לו את ההזדמנות להוכיח את עצמו, הוא לקח את זה בשתי ידיים והפך לאחד השחקנים הטובים בליגה, ולפי דעתי הטוב ביותר בתפקידו.
    תיראו אני לא יודע אם תמיר יצליח באנגליה, כי כפי שאתם יודעים זה הבדלים כבירים בכל פרמטר בין הליגה שלנו לאנגלית , אם זה מנטליות, פיזיות, רמת המשחקים, אווירה, פשוט הכול שונה.
    אני יכול להגיד לכם שתמיר חייב לעבוד קשה מאוד על עניין הכושר , שמה זה לא כמו בליגה הישראלית, שמה לא מתעייפים מהר, הוא צריך להיות מוכן במאה אחוז למשחקים.

13. h2z Member

אין ספק ששחקן זר ולא מוכר יעלה הרבה פחות מאנגלי מבוסס, גם אם הם באותה רמה פחות או יותר...

14. Rudess Member

אין ספק גם ששחקן זר ולא מוכר יעלה פחות מאנגלי לא מבוסס. מחירי השחקנים האנגלים מנופחים מעבר לכל פרופורציה, אז אל תתפלאו שקבוצות מביאות זרים . גם השיקול הכלכלי הוא חשוב כיום. חוץ מזה שלתמיר יש דרכון אירופאי, כך שהוא לא צריך רשיון עבודה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/07
  15. Jack Wilshere Member

הרכישה הזו של של בולטון היא בבחינת מכירת קרח לאסקימוסים, כאשר המוכר במקרה הזה הוא לא אחר מאשר פיני זהבי.