תצוגה של מסי ב20 דקות,ולנסיה מחלצת וריאל גונבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏27/1/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוצ"ש

קאדיז - סנטאנדר 19:00

אתלטיק בילבאו - חטאפה 21:00

אתלטיקו מדריד - דפורטיבו לה קורוניה 23:00

ראשון

אוסאסונה - בטיס 18:00

ולנסיה - סארגוסה 18:00

אלאבס - סוסידאד 18:00

אספניול - מאלגה 18:00

סביליה - ויאריאל 18:00

מאיורקה - ברצלונה 20:00 (שידור ישיר בספורט 5 פלוס)

סלטה ויגו - ריאל מדריד 22:00 (שידור ישיר בספורט 5)

ברצלונה מגיעה למאיורקה אחרי שנקטע 18 נצחונות הרצופים שלה בכל המסגרות אחרי ההפסד לסארגוסה בחמישי , אבל עדיין היא עומדת עם 13 נצחונות רצופים בליגה וחסר לה שניים כדי להשוות את השיא של ריאל מדריד .
    למרות חסרונו של אטו (שיש לו 5 שערים ב3 משחקים מול מאיורקה) בארסה לא אמורה לפקשש במשחק הזה , דקו יחזור מעונש ההרחקה שלו , פויול וואלדז יחזרו מהמנוחה שקיבלו ביום חמישי.
    נצחון הבית האחרון של מאיורקה קרה אי שם במחזור ה11 1-0 על סלטה ויגו. בששת המשחקים האחרונים מאיורקה השיגה 3 נק' בלבד.
    http://gblx.cache.el-mundo.net/elmundodeporte/especiales/2004/08/liga/primeradivision/campeon/imagenes/puyol.Xxx

ריאל מדריד יוצאת לבלאידוס לשחק מול סלטה ויגו , אותה סלטה שהנחילה את ההפסד הראשון העונה של ריאל וגם ההפסד הראשון בבירנבאו עם תצוגת שיפוט עלובה.
    באיאנו חלוץ סלטה שנמצא לאחרונה בכושר טוב ונראה השחקן המסוכן ביותר של סלטה בספק למשחק אחרי שנפצע במשחק בשבוע שעבר במאלגה.
    וודגייט נמצא כשיר וסיכויו לפתוח לצד סרחיו רמאוס והלגרה ימשיך לקבל את המושב בספסל
    http://www.realmadrid.co.il/images/matches0506/celta4.Xxx

2. Xavi Member

מפגש מעניין מאוד מצפה לנו בויסנטה קלדרון,אתלטיקו ניצחה סוף סוף משחק ליגה בסארגוסה.לעומתה דפור לא מצנחת קבוצות תחתית בליגה הספרדית,תקו מול מיורקה,והפסד מול אלאבס.
    אני הולך פה על תיקו רב שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/06
  3. Raulito Madridista

אני רואה לפנינו מחזור מאוד מעניין ומהנה עם הרבה שערים.

אתחיל בברצלונה:: אני לא רואה שום סיבה לאובדן נקודות של ברצלונה. מאיורקה קבוצה חלשה שמתמודדת על ירידה. ברצלונה קבוצה מרשימה גם בחוץ ולמרות חסרון אטו, יש את רונאלדיניו עדיין. אין למאיורקה חוץ מארנגו שהוא מוכשר, שחקן שיכול לאיים על ברצלונה מהצד ההתקפי, גם כי פויול חוזר.
    בסה"כ ההפסד לסארגוסה עשה טוב לברצלונה, כי אם הם זילזלו במס' משחקים האחרונים, הם יחזרו לטרוף את הדשא ולא לסמוך על זה שהגול יבוא.

מריאל מדריד אני מצפה לניצחון, אבל אני יודע שיהיה קשה בבלאידוס. בברנבאו הפסדנו שלא בצדק ואני רוצה נקמה. מעניין לראות את ריאל ה"חדשה" במשחקי החוץ. צריכים את רוביניו של התקופה האחרונה. רונאלדו לא יישחק במשחק הזה, ווודגייט חוזר להרכב ויחזק את ההגנה שלנו. במידה ומנצחים אפשר לקפוץ למקום השני וזה יהיה מצויין.

אתלטיקו נגד לה קורוניה זה תמיד יהיה משחק טוב. שתי הקבוצות באות לאחר תקופות לא טובות, למרות הניצחון האחרון של אתלטיקו. לה קורוניה השיגה נקודה אחת מתוך 2 משחקים בריאזור נגד קבוצות תחתית, ואני רואה אותה מנצחת בקאלדרון.

אני מקווה מאוד שולנסיה תפסיד לסארגוסה במאסטייה למרות שזה רחוק מהמציאות. אבל אם הקבוצה ניצחה את ברצלונה 4-2 בבית בגביע והובילה 2-0 בקאמפ נואו אז יש תקווה.
    ולנסיה בתקופה נהדרת, והיא בצדק במקום השני.

ויאריאל וסביליה זה משחק צמוד, ואני חושב שריקלמה יהיה עם ידו על העליונה. סביליה קבוצה עם התקפה בינונית למרות השילוב של סביולה ופביאנו. זה לא הצליח בסה"כ. גם ההגנה ירדה ביכולתה בזמן האחרון.

4. Barcik Member

אני בספק גדול. מצפה לעוד משחק עצלני, ומקווה שהשערים יגיעו מוקדם כדי לאפשר לשחקנים מנוחה לקראת הגומלין בגביע.

אתלטיקו מול דפור וויאריאל נגד סביליה אלו המשחקים המסקרנים של המחזור, בהם כל תוצאה באמת שלא תפתיע. אני נוטה לעבר נצחונות של אתלטיקו וסביליה.

5. EL Capitan Member

בילבאו נגד חטאפה- קלמנטה ובילבאו לא יכולים להיות רגועים. אחרי התיקו 3-3 באנואטה, הם פוגשים את חטאפה, שבאה אחרי ה5-0 הגדול במחזור הקודם, ששוב מעלה בה שאיפות לסיים את העונה כמה גבוה שאפשר. כפי שזה נראה כרגע, היא יכולה בעונה הבאה להשתתף לראשונה בתולדותיה באחד מהמפעלים האירופיים (אם לא גביע אופ"א, גם האינטרטוטו יספק אותם).

אתלטי נגד דפור- אחרי הניצחון בשבוע שעבר, אתלטי תנסה, בויסנטה קלדרון, לקבל המשכיות עם עוד ניצחון, ולא לחזור צעד אחורה. אבל גם פפה מורסיה, ששפע בטחון ערב המשחק הקודם, יודע שזה לא יהיה קל מול דפור החזקה של חואקין קפארוס.

אוסאסונה נגד בטיס- מלבד ההשתפות ההיסטורית בליגת האלופות, בטיס לא יזכרו דבר העונה. אחרי שמאמצע השבוע אפשר להגיד על בטיס רק מחזיקת הגביע היוצאת, היא נוסעת לפמפולנה למשחק מול אוסאסונה, שמתחילה להראות סימנים של איבוד גובה. למרות זאת, בבית ודווקא מול בטיס, שנואשת לנקודות, זאת הזדמנות מצוינת בשביל חאבייר אגירה וחניכיו לעלות שוב על הסוס עם ניצחון.

ולנסיה נגד סארגוסה- אחרי השערוריה במסטאייה נגד דפור במסגרת הגביע, ולנסיה לא רוצה לאבד את התנופה. היא רוצה להגיע בלי תקלות לקראת המשחק הקרב נגד בארסה במסטאייה, והיריבה שעומדת בפניה היא זאת שרק ביום חמישי האחרון נתנה לבארסה על הראש רביעייה.

עוד משחקים מעניינים: ויאריאל מגיעה לסביליה למפגש מסקרן, בארסה, שנעצרה אחרי רצף של 18 ניצחונות רצופים, יוצאת למאיורקה, וריאל מנסה להמשיך את התקופה המעודדת נגד מכשול קשה כמו סלטה בבליאדוס.

6. Mourinho Member

כמה סיקורים שלי:

ולנסיה - ריאל סארגוסה: 18:00, ''מסטאייה''

חואן באוטיסטה סולר אמר בתחילת העונה: ''הבאנו את אחד החלוצים הטובים באירופה'', הוא התכוון כמובן לדוויד וייה, הרבה אנשים הרימו גבה, אבל החלוץ הספרדי הפנטסטי שגדל בגיחון, ועבר תמורת 8 מיליון דולר לולנסיה לא מאכזב. המפציצן הספרדי כבש העונה 13 שערי ליגה ועוד 2 בגביע, ונראה בלתי ניתן לעצירה. בולנסיה עדין בהלם מהפיצוץ במשחק הגביע נגד דפור, כאשר אוהדי ולנסיה זרקו לעבר הקוון חפץ חד שגרם לפיצוץ המשחק, לבינתיים הודיעו כבר שהמשחק יחודש מהדקה ה-44, והעונש שולנסיה תקבל יתקבל רק ביום שלישי בוועדה. כך או כך, לולנסיה יש פצועים רבים, מרצ'נה שקיבל אדום הורחק ל3 משחקים, אלבלדה, ויסנטה, ואז'אלה גם כן פצועים ולא ישחקו. סארגוסה תגיע למסטאייה במצב רוח מרומם אחרי שניצחה בגביע 4-2 את ברצלונה, ולמרות ההפסד לאתלטיקו במחזור שעבר, הקבוצה של ויקטור מוניוז עוברת עונה לא רעה בכלל.

סביליה - ויאריאל: 18:00, ''ראמוס סאנצ'ס פיחואן''

אחד המשחקים היותר טובים של המחזור יפיגש לנו את סביליה וויאריאל המדשדשת. ויאריאל תגיע לאחר ניצחון דחוק על אוסאסונה, בכל מקרה ויאריאל נראת לא טוב מאז תחילת שנת 2006, ההתקפה פשוט לא עובדת, פורלאן בכושר רע מאוד ורחוק מהכושר הטוב שלו מהעונה שעברה, חוסה מארי מאכזב מאוד, וגוואירה נראה הכי טוב מבין ה-3. מי שצריך לעשות את ההבדל הוא: גיז'רמו פרנקו החלוץ הארגנטינאי של נבחרת מקסיקו, שהגיע כמחליף ללוצ'ו המאכזב. פרנקו יערוך את הופעת הבכורה שלו נגד סביליה. טאקינרדי וחוסיקו לא ישחקו, וזה אחד הסיבות שויאריאל הולכת על הקשר הנפלא של שאלקה ונבחרת דנמרק כריסטאן פאולסן. בסביליה אמור לעשות את הופעת הבכורה שלו זו'לין אסקודה שהגיע מאייאקס, חאביר סביולה חוזר לאחר פציעה של חודש.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/06
  7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק שחנך את המחזר ה21 נפרדו קאדיז וראסינג סנטאנדר בתיקו אחת

מלו העלה בפנדל את ראסינג בדקה ה65
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/28/2.Xxx

עשר דקות לאחר מכן דודו אוואט נכנע לכדור חזק שבעט ראול לופז
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/enero/28/3.Xxx

8. Mourinho Member

הלך ביאנצ'י הגיע המזל?
    איזה דרמה בויסנטה קלדרון, אתלטיקו מדריד הובילה פעמים, פעמים דפור חזרה, עד שהגיע מקסי רודריגז והביא לאתלטי ניצחון שני ברציפות, שממשיך את התקופה הטובה מאז שמונה פפה מורסיה למאמן אתלטיקו מדריד. אתלטיקו נראת הרבה יותר טוב מאז שביאנצ'י עזב, טורס עדין לא חוזר לעצמו, שזה יקרה אתלטיקו תתחיל לדרוס.

המחצית הראשונה הית בשליטה מוחלטת של הרוחי בלנקו, אתלטיקו לא הפסיקה לתקוף, בעיקר מצד שמאל של פטרוב הנהדר, מקסי העלה את אתלטיקו ל1-0 מבישול של פטרוב, דפור צימקה ל1-1 משער של רובן קסטרו המוכשר, אנטוניו לופז העלה את אתלטיקו להיתרון 2-1, אבל שוב אתלטיקו מאבדת היתרון ורובן צימק ל2-2, נראה שהמזל הרע עדין לא עזב את הקולצ'ונרוס, עד שהגיע מקסי מעוד בישול של פטרוב.

9. EL Capitan Member

השינוי מתבטא בעיקר בהנאת הכדור ובאפקטיביות של מקסי ופטרוב. אמנם ראינו מפטרוב כמה משחקים טובים העונה תחת ביאנצ'י, אבל זה היה ממש קצת ממה שהוא יכול לתת. מקסי מתחיל להכנס לפורמה, וזה נותן לאתלטי הרבה יותר מחץ בהתקפה, עם עוד אופציה מאד מסוכנת.

בילבאו סיימה בתיקו 1-1 עם חטאפה, אחרי שקיבלה מהשופט מתנה בדמות פנדל.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

http://www.mundoatleti.com/mundo-img/20060129a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20060129_YAT01M1.Xxx.Xxx
    זה לא מזל. עם הסגל של אטלטי אפשר לרוץ לאליפות, חסר היה רק מאמן.

11. Mourinho Member

איזה דרמה במסטאייה, סארגוסה כבר הובילה 2-0 משערים של אוורטון וסרחיו גארסיה, על ולנסיה נטולת מרצ'נה, אז'אלה, אלבלדה וויסנטה. עד שהגיע פטריק קלייברט וכבש את שערו ה-1 העונה, 5 דקות לאחר מכן, קלייברט בישל לפאבליטו איימאר ונותן לולנסיה נקודה יקרה מאוד.

http://img394.imageshack.us/img394/5350/vcfzara29ene2006a7as.Xxx

סביליה מנצחת 2-0 את ויאריאל שהית חסרה את ריקלמה, לסביליה כבשו פביאנו המתאושש, ופרדי קנוטה.

אספניול מנצחת 3-1 את מאלאגה במונז'ואיק, מצמד של טאמודו ועוד אחד של לואיס גארסיה., בטיס מפתיעה את אוסאסונה באל סאדר ומנצחת 2-0 משערים של פרננדז ואדו

אלאבס מנצחת 3-1 את סוסיאדד, צמד של ג'ון אלויסי האוסטרלי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/06
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית רגילה של ברצלונה לאחרונה , לא יכולת משכנעת אבל תחליטית וחדה .

רונאלדיניו צריך להרגע , הוא מנסה ומחפש לתת קטנות לשחקני מאיורקה , היה איזה קטע שגלשו לו אל הרגל והוא חמק מזה וניסה עם הרגל מאחורה לבעוט לשחקן מאיורקה בראש מזל שהוא היה רחוק ממנו.

רייקארד צריך להרגיע את רונאלדיניו ולהכין את מקסי לופז , די מלארסון קיבל את ההזדמנויות שלו ומחמיץ בסיטונאות קצת מגיע הזדמנות למקסי לופז .

נקווה למחצית שנייה טובה יותר ורגועה יותר , אה וג'ולי ... סוף סוף ג'ולי.. נראה שהוא החליף עם לארסון תפקידים - לארסון המחמיץ וג'ולי הכובש

13. Mourinho Member

ליאונל מסי, ילד בן 18, לקום ולהריא. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אמרו שהוא לא כובש מספיק, רק 20 דקות הספיקו לגאון הארגנטינאי לרשום 2 שערים, וה-5 שלו העונה, ולחשוב שהוא רק בן 18, זה פשוט מדהים.

14. Raulito Madridista

3-0 לברצלונה, כעת כמה דקות לסיום. מסי הוא איש המשחק שלי עם צמד. התייאשתי כבר. הליגה לא מסוגלת על ברצלונה. הקבוצה היחידה שאני באמת מצדיעה לה זו סראגוסה, שבגביע ניצחה אותה ואני מקווה שהיא תעיף אותה, וגם שבקאמפ נואו הובילה 2-0 וללא ביזיון בשיפוט הייתה מנצחת. מאיורקה קבוצה חלשה, שלא מתיימרת לחזק את עצמה. פשוט עלוב.

אוססונה ממשיכה בהתדרדרות שלה, ואני כבר אמרתי לכם לפני שבועיים וחצי אל תתלהבו מאוססונה כי אין לה סגל למקומות 1-5. אני מקווה מאוד מאוד שריאל מדריד תנצח היום ותעפיל למקום השלישי.

דווקא היום קלייברט נזכר לכבוש? מחצית שנייה גדולה שלו הכוללת שער ובישול, חילצה את ולנסיה מפיגור 2-0 והתוצאה הסופית היא תיקו. סראגוסה עושה בעיות לכל קבוצה בחוץ, היא לא הפסידה לא בקאמפ נואו, ולא במאסטייה! לקחת דוגמא.

אני חשבתי שסביליה תנצח את ויאריאל, שהעונה לא משנכעת בניגוד לעונה שעברה. אין ריקלמה, אין משחק. פורלהאן לא באותו כושר של השנה שעברה.

15. Bensh Member

אין לי זמן (או כוח, אם להיות כנה) להרחיב, אבל ברשותכם, אני אציין כמה דברים:
    1. מקסי חייב להיות מועדף על פני לארסון בהרכב הראשון
    2. בישול מבריק של דקו לג'ולי בגול הראשון
    3. רונאלדיניו נראה לא טוב במשחקים האחרונים. הגיע הזמן שרייקארד ישטוף אותו
    4. השער השני של מסי היה יפהפה
    5. ג'ולי במשחק הקרבה, הראה המון רצון ותשוקה. איש המשחק שלי, ללא ספק
    6. אולגוור ממשיך להפתיע (אותי?) לטובה. עוד משחק לא רע בכלל שלו, גם בצד ההתקפי

ומה טן-קאטה עשה במשחק הגביע שהביא להרחקתו?!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/06