תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המחקר הזה לא באמת יכול להוות אינדקציה לכלום. מה גם שרוב האנשים שהוזכרו שם הם פרצופים שמשדרים מה שמוחלט מלמעלה. למשל אורלי וגיא אני יודע שהם לגמריי מעורבים בעשיית תכנית הבוקר שלהם, אבל למשל יונית..ערד ניר..רינה מצליח וכו' - הם לא ממש עושים הכל בתכניות האקטואליה שלהם ולא תמיד יש להם שליטה על התכנים, ככה שבגלל שהם מזוהים (גם..מה זה בדיוק מזוהים? איך אתה מזהה אדם שמאלני? אני למשל מביע בכל מיני פורומים אפשריים דעות לגבי אלאור אזריה שנתפסות כשמאלניו אבל אני לא...מתי נדב פרי למשל נתפס כשמאלני? אולי פספסתי?) עם השמאל זה לא משליך על שאר התכנית/התכנים/התקשורת בכלל.

2. Gass12 Member

ערד ניר דווקא לא דוגמה טובה. הוא עורך החדשות . הבאתי לך מחקר של ד"ר כרמלי . יועץ עצמאי בתחום מחקר חברתי ארגוני. פירסם כ-200 מחקרים בתחומים חברתיים וארגוניים שונים. בעל תואר Ph.D בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן. שירת כפסיכולוג צבאי במחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל; השתחרר בדרגת סגן אלוף. האמת מעבר לזה אין בכוחי/יכולתי לשכנע אותך.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

קראתי את כל הסופרלטיבים, וזה לא שכנע אותי יותר מדיי מהסיבה הפשוטה שצריך ללכת לאנשים שבאמת מחליטים מה יראו לך בחדשות (עורכי המהדורות) כדי לבדוק את זה, או אולי אפילו אלה מעלייהם - בעלי ההון. וערד ניר כמדמוני עורך דסק חדשות החוץ. הוא לא עורך את המשדרים עצמם.

השיח בחברה הישראלית הפך להיות לאחרונה בהמתי. כשאתה אומר שמאלני אז מה שעולה לך בראש זה איך הוא שונא את חיילי צה"ל איך הוא זורק אבנים על שוטרי מג"ב ואיך בא לו להרוג (ליטרלי) את ביבי. זה ממש לא ככה. וגם, אין אפשרות "למדוד" שמאלניות או ימניות באנשים שהוצגו שם (או לפחות ברובם). אם החוקר הדגול והפסיכולוג הצבאי ובעל תואר הPHD בפסיכולוגיה (שדרך אגב, מה זה קשור? גם אני יכלתי לבצע מחקר כזה בלי תואר PHD בפיסכולוגיה) היה מסביר לי למה כל בן אדם שהוא רשם ברשימה נחשב שמאלני הייתי טיפה יותר מסופק מהמחקר הזה. וגם אז זה לא מוכיח את הטענה שלך באופן כזה ברור.

4. Gass12 Member

5. VAR Member

תשקורת. לנעול.

6. Gass12 Member

תודה על ההסכמה יענקלך יחד עם זאת ,אקטואליה כנושא אינו רחב דיו מלהכיל גם דיונים הקשורים בתקשורת . אלו צצים ועולים כמעט מידי יום ביומו. לטעמי יכול בהחלט להישאר כנושא פתוח ולהכיל בעתיד דעות שונות .להיפתח לנושאי משנה כמו האם ראוי שערוץ 20 יקבל אישור להגיש חדשות
    ועוד כהנה וכהנה

7. Gass12 Member

8. Gass12 Member

שני השקלים שלי למחבלים ולמציתים :
    אתם גיבורים על תינוקות ילדים וילדות שישנים במיטה.
    אתם גיבורים על קשישים וקשישות שמחכים בתחנה.
    אתם גיבורים על משפחות היושבות במסעדות
    אתם גיבורים על מטיילים תמימים ועל נשים הרניות בפתח הבית.
    אתם גיבורים על נערים ונערות המבלים במועדונים
    אתם גיבורים על מתפללים בבתי כנסת.
    אתם גיבורים על ציבור הנוסעים באוטובוסים
    אתם גיבורים על בנות שנוסעות לראיון עבודה במונית.
    אתם גיבורים על אנשים שנותנים לכם פרנסה.
    ועכשיו לשרוף יהודים בהפתעה.

לא צריך להכליל ,אין ספק שלא כל הערבים מציתים. אבל עובדתית כל המציתים ערבים. ואלו שלא הציתו וגם לא גינו , יצאו לרקוד ברחובות
    ואלו שלא אכלו כנאפה ובקלוואה ברחובות חילקו לייקים ברשתות.
    אנחנו עם חזק. לא תכניעו אותנו , ההיפך ,אנחנו חייבים לכם תודה . בזכותכם בתוך מספר שנים נהפוך לאימפריה בתחום לוחמת האש
    איתור וכיבוי,עם המון המצאות וחידושים .אנחנו גם נפריח ונצמיח הכל מחדש
    הצענו לכם דו קיום, פתחנו את הלב ואת הראש. בואו תעתיקו, ככה עושים את זה נכון. בואו נעניק את פירות השלום והשכנות זה לזה.
    לא! אתם, לא מסוגלים לראות אותנו בסבבה .
    לכן תמשיכו להיות תקועים בעבר קנאים אימפטונטים תאכלו את הלב.

9. RGB Member

אפשר שבחירות 2019 (כנראה 2018) יגיעו כבר? אני צריך compilation של התקשורת השמאלנית בארץ, כמו שאירגנו לתקשורת בארה"ב אחרי הזכייה של טראמפ. ניצחון של הבית היהודי יהיה פלוס, אבל נסתפק גם בביבי.

10. Gass12 Member

לשמוע את אמנון אברמוביץ המנוול המרושע מלא ארס מלא שטנה מדבר על הסתה של פוליטיקאים ( מטהר את דרעי ושופך רעל על ביבי )
    עושה לי חשק להראות לגמל הזה המון דבשות.

11. Gass12 Member

לא נמאס לך דרעקר?......

את התגובה המלאה פרסם נתניהו בעמוד בפייסבוק שלו מיד לאחר פרסום הדברים וזאת עם הקדמה קלה: "ברכות לתוכנית הרכילות "ערב טוב עם גיא פינס" לרגל הצטרפותו של רביב דרוקר לצוות התוכנית. לאחר שלא מצא כלום במצולות הצוללות, דרוקר עבר להמצאה בדיונית חדשה וחובקת עולם. החיפוש הנואש של דרוקר אחר קונספירציות כבר מביך את כולם חוץ מאת שולחיו מ'הקרן החדשה לישראל'. אנחנו מצרפים את תגובתנו אותה ערוץ 10, שמרבה להטיף על חופש הביטוי, צינזר הערב כהרגלו".

https://fb-s-a-a.akamaihd.net/h-ak-xtf1/v/t1.0-9/15241889_178615762603790_9024107975582780133_n.Xxx?oh=0d78b001501ea9cdb4267118db7cbd89&oe=58BC30D2&__gda__=1487851786_1dc23ffeaea52282aa07821151082553

התגובה הלא מצונזרת של נתניהו לתחקיר אמש של דרוקר - Bizportal

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

למה "לא נמאס לך דרעקר" ולא "מה נסגר איתך ביבי"?

זה מביך. ראש ממשלת ישראל נכנס לויכוחים אישיים עם עיתונאי ומנסה להכפיש אותו בכל דרך. עמוד הפייסבוק של ביבי מעלה לפחות פעם בשבוע תגובות עאלק-אינטלקטואליות על דרוקר וזה נראה כמו שני אנשים שמנהלים ריב דרך קבוצת וואטסאפ שחברים בה 8 מיליון איש.

מפרשת הצוללות אכן עלה (ועדיין עולה) ריח חרף של אי-כשירות. ספציפית לגבי הפרשה האחרונה (עם פאקר) אני גם לא הבנתי מה הבעיה (לפחות לא כרגע, אם פאקר הזה יקבל מעמד של תושב ללא שהוכח שהוא ביצע את התנאים הנדרשים זאת תהיה בעיה) אבל זה בטח לא מצדיק את הירידות הילדותיות של ראש הממשלה על כלי התקשורת וטוב עשו בערוץ 10 שלא נתנו לזה במה.

Lebron ו-gilad16 אוהבים את זה.
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וביבי אשכרה הלך אחורה עד החרצופים, תוכנית שאפילו הזכיין ששידר אותה לא קיים כבר מעל לעשור.

14. alexshw Member

פאקר? אחלה שם.

15. Gass12 Member

הפוך גוטה הפוך!!
    אתה לא יכול להצטרף למשחק בדקה ה80 ואז להתנהג כמי שצפה במשחק כולו.
    האם אתה מודע להיסטוריה הארוכה של המסע האובססיבי של דרעקר כנגד ראש הממשלה. מי שמכפיש ואני מדגיש מכפיש את ראש הממשלה
    ובני משפחתו בכל דרך וללא שום סייג, תוך כדי ניצול ציני של מקורות לא הוגנים הוא דרעקר.
    לעצם התגובה של ראש הממשלה אתה לא מדייק. לאחר הכתבה המכפישה בני משפחה ולא בפעם הראשונה, ערוץ 10 נתן את זכות התגובה לראש הממשלה. הם בחרו לפרסם רק חלק ממנה ולכן ראש הממשלה הגיב כפי שהגיב.
    אתה זוכר באיזו האשמה בומבסטית התחילה פרשת הצוללות?
    במה היא נגמרה, איך היא קשורה להשמצות הראשוניות?
    כמה פרשיות דרעקר כבר היו עד עכשיו? איך הן נגמרו? זה מביך!!

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 19)

1. Bayern