תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Gass12 Member

כמי שקורא את כמעט כל אתרי החדשות ( מכור מה לעשות ) ובינהם גם את ישראל היום. אני משתף את תחושתי שרוח פחות אוהדת ביבי מנשבת
    בפרוזדורי הג'יגה בייטים של היומון.אם בתחילה היה מדובר בניואנסים דקים .עכשיו הכיוון יותר חד

2. DRORIKO Member

עלה כאן דיון בזמנו על היחס המשתנה של ישראל היום לנתניהו. אז היום בשער העיתון מוצגות 3 דעות וכולן מגוננות עליו. כלומר עדיין קיימת תמיכה של העיתון בנתניהו,גם אם מסוייגת יותר

3. optimus Member

אני יודע שאדלסון מעורב בפרשות נגד נתניהו, יש ביניהם סכסוך בגלל זה?

4. Gass12 Member

הבנתי שישנם שני צווי איסור פרסום בתוקף עד מתישהו בספטמבר. אבל בינתיים הפרצופים המכוערים בחדשות אלג'זירה ואל מנאר מתפוצצים
    מידי ערב באיזו חדשה מרעישה חדשה
    טוב אז הנה לראשונה חדשה מרעישה מהצד השני ( איסור פרסום עאלק )

גורם משטרתי: ״יש הרבה מידע תקשורתי שאינו נכון – כרגע אין שום ראיות נגד ראש הממשלה״
    גורם משטרתי המקורב לחקירות בהן נקשר שמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מבהיר כי נכון לעכשיו אין בידי המשטרה שום ראיות כנגד ראש הממשלה.
    הגורם, לחדשות 0404: ״אנחנו רואים את הכותרות ושומעים את הספקולציות – אני יכול לומר לכם בוודאות שיש הרבה מידע תקשורתי שאינו נכון בכל הקשור בחקירות ראש הממשלה. כרגע אין שום ראיות נגד ראש הממשלה ולייחס לו בשלב הזה כתב אישום – זה לא יותר מכותרת שאין מאחוריה כלום״.
    הגורם הוסיף וציין כי, ״בשלב הזה אין שום דבר מגובש והפרשות ממשיכות להחקר. אני מציע לכולם להמתין ולראות בהמשך הדרך לאיזה כיוון אנחנו הולכים. כרגע אין שום כיוון והחקירות יימשכו בשבועות הבאים ואולי יותר מכך״

5. Gass12 Member

אגלה לכם איך עובד העסק. על תיבת התהודה של בן רודס שמעתם?זה הרעיון הכללי.
    יושב ליצן תורן בפנים נסערות ויוצא בהצהרה פומפוזית באחת ממחלקות ה FAKE NEWS
    מכאן ואילך ממשיכים הליצנים האחרים שכולם בובות על חוט ותפקידם להעצים,להאדיר ולהחזיק בחיים את הידיעה המחורטטת
    מביאים פרשנים בתפקידי "אחד שיודע".למשוך עד כמה שאפשר עד שהחירטוט יעבור את אולפן שישי ואז לעבור לחירטוט הבא

6. DRORIKO Member

עוד דוגמא למניפולציות של התשקורת. הכותרת מכריזה בדרמטיות ש"תומכי נתניהו תקפו את הנכים", מי שיכנס לכתבה יחשוב שההמון הלהוט שהגיע לכנס פרק כל זעמו על הנכים שהפגינו בחוץ. בפועל? רואים שתי סתומות שחולקות עם הנכים את הגיגיהן. איך מפה הכתב הגיעו ל"תומכי נתניהו" רק אלוהים יודע.
    חדשות 2 - תומכי נתניהו לנכים: "לכו לעבוד!"

7. Gass12 Member

אני מקווה מאוד שהארגון האנטישמי אנטיציוני "מולד" יקיים את הבטחתו ויתבע את יאיר נתניהו.
    זה יהיה הטריגר לבעוט בכל ארגוני הקרן

8. FelaKaT Member

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אנחנו בימין צועקים את זה כבר שנים, והנה זה מקבל חותמת רשמית. בן אדם עם כבוד עצמי היה מתפטר אחרי השיימינג הזה, אבל לא אברמוביץ' הנפוח, הוא יגיד שהוא "ידע שזאת מתיחה והוא בסך הכל זרם עם זה".

10. סיונרה Member

יש לך דוגמאות לאנשים שהתפטרו?

11. DRORIKO Member

לא אמרתי שיש לי,לא כזה בקיא בתקשורת בחו"ל והיא גם לא מעניינת אותי ממש, אמרתי שלדעתי אחד עם כבוד עצמי היה צריך להתפטר אחרי דבר כזה. וידר חשף את ערוותו, הוא הוכיח למי שעוד היה ספק שלא היושרה העיתונאית מעניינת את אברמוביץ' אלא קידום האג'נדות הפוליטיות שלו, שזה בעצם אומר שהוא לא עיתונאי ואם הוא ימשיך לשבת באולפן שישי ולהציג את עצמו ככזה זה בעצם לירוק לצופים בפרצוף.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/17
  12. סיונרה Member

הגבתי לפני ששמעתי את השיחה. חוץ מהחיוך הזחוח של החקיין, לא התרשמתי משום דבר בשיחה הזאת.
    אין שום סיבה או תקדים לכך שהוא יתפטר, אם אתה רוצה להסיק מהשיחה הזאת משהו אז אתה כנראה תסיק.

13. DRORIKO Member

טוב כבר הבנתי שאתה ואני תמיד מפרשים דברים אחרת,לא משנה אם זה הקלטה של עיתונאי או יכולת של שחקן בבית"ר :p

14. Lebron Member

לא הבנתי למה הוא צריך להתפטר? כי יש לו עמדות פוליטיות? אתה מכיר עיתונאי שאין לו דעות פוליטיות?
    למה אראל סג"ל וריקלין שמשמשים בתקשורת כתעמולנים למען ביבי לא צריכים להתפטר? מה ההבדל בינו לבינם חוץ מזה שהוא גם עשה גם תחקירים בקריירה שלו והם בעיקר מבלבלים את המוח?

אז הוא חושב שביבי לא צריך להיות רוה"מ והעיתונאים בישראל היום, מידה וערוץ 20 חושבים שהוא צריך להישאר לנצח.

15. DRORIKO Member

בגלל שהוא דוחף אותן לעבודה העיתונאית שלו. ברגע שעיתונאי מתעסק באופן אובססיבי בשחיתויות לכאורה של ראש ממשלה רק בגלל שהוא לא אוהב אותו מלכתחילה ,כשלפני זה הוא קרא להעלים עין משחיתויות של ראש ממשלה אחר שקידם את האג'נדה שלו אז הוא לא ראוי להיקרא עיתונאי.