תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בשביל התמונה המלאה. המפגינים מגיעים לבית של אלקין כאשר הוא עצמו לא נמצא בבית. וזה לא מקרה חד פעמי. אירגון פשע.

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  2. רוברטו באגיו31 Member

תקשיב, מותר ורצוי להפגין מול נבחרי ציבור אבל יש כמובן קווים אדומים שלא חוצים כמו ההתנהגות הברברית ואלימה של המפגין מאתמול .

כרגיל מה הבעיה איתכם ?

שכשהבריון האלים ברק כהן הגיבור של הטוויטר וחביב אנשי השמאל תומכי האלימות, תקף את מירי רגב בקללות ואיומים כשהייתה עם בעלה והילדים, לא שמעתי וראיתי הזדעזעות קולקטיבית שלכם .
    כשכהן כבר כמה שנים תוקף ברחוב אנשי ימין כמו אבנר נתניהו וריקלין, אני ראיתי המון הודעות תמיכה בו .

כשחבורת הזבל מההפגנות בבלפור תקפו את אנשי ערוץ 20 עם קללות ויריקות,פה בפורום תמכתם וגיביתם התנהגות כזאת וגם בטוויטר .

אז תרשה לי לא להאמין להזדעזעות המזוייפת שלך ושל חברייך .

מי שלא מגנה אלימות בצד אחד, עדיף שיישב בשקט .

3. Lebron Member

אני לא הייתי מגיב בכלל אם דרוריקו לא היה עסוק בלתקוף את האדם הלא נכון ולהמעיט בהתנהגות של החלאה הזאת

תפסיק לדבר איתי ב"אתם" ולייחס לי דברים שלא אמרתי, "תמכתם", "גיביתם" וכו'. אני אדם פרטי שמייצג אך ורק את עצמי. תראה לי הודעה אחת שבה תמכתי או גיביתי את האירועים שציינת.

ההזדעזעות שלי במקרה הייתה בעיקר בגלל הילדה בת ה-5.

4. DRORIKO Member

ואם לא היתה שם ילדה בת 5 היה מותר לקרוא לאמא שלה רוסיה מסריחה?

5. סיונרה Member

זה בסך הכל תואם את הגישה של דרוריקו על "הויכוחים" בין גנץ ונתניהו. האשמה תמיד אצל מי שמגיב או עומד על שלו. בנאדם בא לאישה של ח"כ הביתה ומקלל אותה ליד הילדה שלה, והאשם זה מי שיוצא להגנתה.

Lebron אוהב/ת את זה.
  6. Lebron Member

זה מגעיל, גזעני ודוחה, ואם הייתי שם הייתי יוצא להגנתה, אבל זאת לא עבירה על החוק ולא מאורע יוצא דופן בצחנה הפוליטית, בטח כשמדובר בעיקר באדם אחד. השיימינג שהוא עובר זה עונש הולם להתנהגות שלו.

אבל כשילדה קטנה נמצאת בסביבה היא לא צריכה לשמוע שמקללים את אבא שלה ואמא שלה ומאיימים שהם יצטרכו לסגור את התריסים ולא יוכלו לצאת מהבית. אני מודה שאני רגיש יותר כשמעורבים ילדים. זה בעיקר מה שהפריע לי, למרות שמדובר באדם אחד שדיבר ככה. ילדים צריכים להיות מחוץ לתחום.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

... ושל חברייך מהשמאל. היית צריך להפוך את דף המסרים, היה שם המשך. לא העתקת עד הסוף.

8. Clichy COYG

משחק הגינויים הזה (שהוא נטו תוצר של הטוויטר) די מייאש, אבל אחרי הררי העמודים פה שנכתבו על אפליית מזרחים, ביזוי שלהם וכד', זה נחמד לדעת שהמותג "רוסייה מסריחה" עדיין חזק ב2021 בלי שיעשה יותר מדי רעש (כולל פה). והאמת שאם לא הדיון הזה כנראה לא הייתי מציין את זה, אבל אני מרגיש צורך עז "לאזן". אני מניח שבגלל שמדובר ברוסייה זו לא תופעה או אינדוקטרינציה אלא סתם איש בודד שמקלל.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/21
  9. סיונרה Member

לא חושב שיש טעם להכנס לניתוח ספרותי של הקללות. עצם המפגש היה פסול, גם אם היה מקפיד על כללי הפוליטיקלי קורקט בקללות שלו כלפי הגב' אלקין, זה לא היה הופך אותו לפחות רפש אנושי.

10. DRORIKO Member

לגבי אמא שלה מסכים, לגבי אבא שלה הוא איש ציבור ומותר לאנשים למחות נגדו, כולל להשתמש במילים לא מנומסות, וכולל כשהילדים שלו באיזור. למה זה יותר בסדר כשהבלפוריסטים מגיעים לקיסריה לקלל את ביבי? למה זה יותר בסדר כשברק כהן מגיע לבית ספר של הבת של רקפת עמינח רק בשביל ״לבשר״ לה שאמא שלה פושעת? או לקלל את מירי רגב כשהיא הולכת עם הילדה שלה ברחוב?
    מעניין שאותך ואת סיונרה זה פחות זיעזע.

11. DRORIKO Member

אני רק אגיד במאמר מוסגר שאין לי חצי דבר נגד אלקין, דווקא עושה רושם של בן אדם חביב(אבל שועל לא קטן :) )

12. LFC-Gerrard1 Member

תיכף אנשים פה יספרו לך שזה בסך הכל איש חמוד ונעים הליכות שסבל כל החיים שלו מזה שאשכנזים השתינו לו בקפה של הבוקר ומרחו עליו משחת שיניים שהוא ישן. אחת מתופעות הלוואי כמובן היא להעביר את הגזענות הלאה ורצוי בצורה כמה שיותר מבזה, וכלפי אישה כמה שיותר לבנה. רוסייה? הכי קל!

חבל שלא היה שם אף אחד שייתן לו איזה כאפה לעין עם הראש של הזין. חתיכת אפס.
    (ותשובה מראש למי ששואל - אם ברק כהן זה מי שאני חושב שזה, אז גם הוא צריך טיפול דומה.)

Lebron אוהב/ת את זה.
  13. Lebron Member

לא אמרתי שזה יותר בסדר. אני חושב שברק כהן הוא חלאה ופרובוקטור והירידה לחייהם של אנשי ציבור בנוכחות הילדים שלהם מחליאה בעיני. גם במקרה של מירי רגב וגם במקרה של רקפת. גם ההטרדה של אבנר נתניהו בזמנו הגעילה אותי.

אכל כאן מדובר על ילדה בת 5. זה רמה אחרת לגמרי של רשעות. אם היה סיכוי שאלקין יערוק הדביל הזה ריסק אותו לחלוטין.

עוד הבדל - הברק כהן הוא אנטי ממסדי, הוא אינו חבר באף מפלגה, החלאה המדוברת לעומת זאת הוא פעיל ליכוד, ולכן אני מצפה מהליכוד להתנער ממנו אחרי מופע האימים הזה.

14. סיונרה Member

קאריק כבר אמר פעם שרוסים הם כמו אשכנזים כי הם נראים כמוהם. הוא כמובן לא מייצג את כל הגזענים.
    אני לא מבין אתה רוצה שאפתח אתר בו אני מגיב על כל אירוע שקורה? אני הגבתי לך ולהתנהגות הבזויה שלך בנידון. אשכרה בנאדם בא לאישה של פוליטיקאי יחד עם הילדה שלה ומתחיל לקלל אותה, מישהו יוצא להגנתה - אבל אתה מאשים את כולם חוץ מאת מי שאשכרה התנהג כמו בבון (תוסיפו להגדרה).

15. DRORIKO Member

ברק כהן לא חבר באף מפלגה אבל בוא נגיד שחברי מרצ והרשימה המשותפת לא התנגדו לזה שהוא עושה בשבילם את העבודה השחורה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 21)

1. Bayern