תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Gass12 Member

אפשר לומר את המשפט הזה על כל אחד בכל נושא ובכל תחום בעולם. לא רק בפוליטיקה.לדוגמה אם רונאלדו לא היה מבקיע אז חלוץ אחר היה עושה את זה. אם זינאדין זידאן לא היה מאמן ריאל אז מאמן אחר היה עושה את העבודה.אם סיונרה לא היה טיזר שאוהב לטרלל? מישהו אחר היה עושה את זה. אתה מזכיר לי את משה אופניק

https://i.ytimg.com/vi/yh7ulVz1H-A/hqdefault.Xxx

2. סיונרה Member

אף אחד לא אמר שסיונרה הוא לא בר תחליף, אבל עצם העובדה שאדם עושה משהו במסגרת תפקידו לא עושה את זה הישג גדול במיוחד.
    הוא לא חותם על יותר הסכמים מאשר שרי חוץ שבאו לפניו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. Gass12 Member

יש לעשות ויש לעשות מצויין. ביבי לטעמי עושה זאת נהדר בכישרון רב .היכולות שלו והאינטרקציה שלו עם מנהיגי העולם עושים את ההבדל.
    ובעובדה הכבוד הרב שהוא זוכה לו ( אתה לא נחשב)
    הוא פשוט מוכשר יותר מכל האחרים נכון לעכשיו.
    אני סומך עליו אתה מזלזל ושונא.
    זכותך המלאה ובזה סיימנו

4. סיונרה Member

אתה היית חושב ככה גם אם היה חוזר מהודו עם תמונות שלו עושה יוגה עם מודי, כשאתה מבסס את הטענה שלך על משהו, אתה צריך גם להדגים מדוע זה שונה ממה שעשו שרי חוץ וראשי ממשלה (להזכירך, הוא עושה את שני התפקידים) שלפניו עשו.
    זה שאתה מנפנף ברשימת הסכמים, כאשר חתימה על הסכמים מלווה כמעט בכל ביקור של שרים במדינות, מראה כמה הסטנדרטים שלך ל"הצלחה" שלו נמוכים. מה המשמעות הכלכלית של ההסכמים הללו? ישראל חתומה על אלפי אמנות מול מדינות זרות, מעט אם בכלל השפיעו או ישפיעו לך על החיים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים איתך בגדול ביכולות שלו, ובכריזמה שלו. הבעיה זה שבתור ראש ממשלה הוא לא חופשי לעשות את כל הנסיעות שמצופה משר חוץ במשרה מלאה, בעיקר בשל העובדה שהוא ראש ממשלה וכל מה שהתפקיד הזה דורש ממנו. אני אגיד יותר מזה, לדעתי אם הוא היה שר החוץ אצלנו המצב שלנו מול לא מעט מדינות ייתכן והיה משתפר, אבל כשהוא צריך לעשות עוד תפקיד חוץ מלהיות שר חוץ, זה מעט מידי וממש לא מספיק, טוב ככל שיהיה.

6. Gass12 Member

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26730906_10213621847554230_8492965704433330495_n.Xxx?oh=b337e5e6b7589baf12c362db9970aff6&oe=5AEA963B

7. Gass12 Member

הוא עושה פי כמה וכמה מכל שר חוץ אחר שהיה . לעניות דעתי עצם העובדה שהוא מגיע בחליפת שר החוץ אבל גם בחליפה הגדולה יותר חליפת ראש הממשלה מהווה מכפיל כוח.הוא מחוייב לתוצאות . ברוב הפעמים התשקורת מתעלמת/מוחקת/מטשטשת/מזייפת כך שרוב הדברים מוסתרים מהציבור

8. סיונרה Member

דבר איתי במשהו מדיד, אתה ממשיך להגיד "הוא הכי טוב שהיה והכי טוב שיהיה", למה? מה הוא עשה ששר חוץ אחר לא עשה?
    יופי שהוא מצליח להביא 120% משר חוץ כשהוא משקיע בזה 20% מהזמן ששר חוץ היה משקיע, זה לא הישג. אני בהחלט מעדיף אותו כשר חוץ.
    אתה מדבר במקרה על עיסקת הנשק שבוטלה? "בזכותו" היא חזרה, אבל לא "בגללו" היא בוטלה?

9. Gass12 Member

אוקיי התקדמנו. אז בוא נראה אתה מעדיף אותו כשר חוץ בממשלתו של מי כראש ממשלה?
    עכשיו לגבי היחסים והעסקאות עם הודו אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים?

10. סיונרה Member

הייתי מעדיף אותו כשר חוץ, ואת נתניהו של 2003 על פני נתניהו כראש ממשלה.
    הוא החזיר את העיסקה שהייתה אמורה לקרות עד לפני זמן מה.

11. Gass12 Member

בממשלתו של מי כראש ממשלה?
    הבט אתה פשוט לא יודע כלום ואתה מחרטט כמו במבחן בספרות בתקווה שהמורה תוסיף לך ניקוד.

ההודים העדיפו לייצר לבד את הטילים אחרי ״שעשו לנו קטע מסריח״ ודי העתיקו מרפאל.
    ביבי הציל את העסקה בזכות היחסים הטובים עם נרנדרה מודי.
    נחתמו עסקאות רבות ושיתופי פעולה אדירים
    שהם הרבה מעבר לעסקאות חד פעמיות.
    האהבה העצומה שביבי קיבל מאזרחי הודו נובעת בעיקר מהשיפור שההודים חווים בזכות מדינת ישראל. למעלה מ20 מרכזי מצויינות שבהם מומחים ישראלים מלמדים חקלאים ועשרות בעלי מקצוע אחרים שהעידו ושמעתי באוזניי( בשידור)
    על קפיצה נחשונית של פי 15-20 בתפוקה.והכל בזכות הטכנולוגיה הישראלית וההנגשה לאזרח ברמת הפרט.
    אתה באופן אינהרנטי ממורמר וקמצן בלפרגן.
    המזל שאנחנו לא בונים עליך

12. סיונרה Member

כל הכבוד למדינת ישראל, זה בזכות הישראלים, חלקם אני מניח גם מצביעי מרצ, שעבדו ולמדו קשה, לא בזכות ראש ממשלה זה או אחר. המחקר בחקלאות בישראל קיים עוד הרבה לפני שנתניהו ראש ממשלה.
    כרגיל נתניהו ואתה לוקחים קרדיט על דברים שהקשר שלו אליהם מצומצם עד לא קיים.

ההודים ביטלו - לנתניהו אין קשר
    ההודים החזירו - הוא המלך
    בקצב הזה של ביטולים והחזרות הקרדיט שכולנו אמורים לתת לו יגיע לאינסוף.

13. Gass12 Member

http://rotter.net/User_files/forum/5648e3f1348c70751.Xxx

14. Gass12 Member

סיונרה
    קח תלמד מעט על עסקת טילי הספייק ועל האופן והסיבות לביטול.
    זה שהעסקה תצא לפועל זה נטו לזכותו של ראש הממשלה נתניהו.
    עכשיו תקשיב..אתה עושה שקר בנפשך אם אתה חושב שמדינה יכולה להתנהל מעצמה ללא בוס.הבוס מקים חזון ומתווה דרך לביצוע החזון
    ככה זה בכל חברה ובכל מפעל.כמובן שביבי לא מייצר בעצמו את הטילים /טפטפות/דשנים/זרעים/חיטה משודרגת/טכנולוגיית השבחה וכדומה
    כי הוא הבוס!!הוא מנווט,הוא מוביל,הוא יוזם ובזכותו ובזכותו כל החבילה שלו הדברים יוצאים אל הפועל. לא בטוח שאתה יודע אבל הבוס בכל תאגיד מקבל שכר מפלצתי,בונוסים,דיבידנדים מצנח פרישה קרדיט ותהילה בגין עמידה ביעדים
    אתה מושפע מאוד מהשנאה שלך.

"הודו ביטלה עסקת טילים עם רפאל בשווי חצי מיליארד דולר" - חדשות - דה מרקר TheMarker

15. סיונרה Member

אני לא שונא, אני פשוט עונה לשטויות שאתה כותב. זה פחות או יותר כמו שאני אגיד לאמא שלי שהיא שונאת כי אמרה לי שסנטה קלאוס לא אמיתי. זה שאתה מאמין באגדה לא אומר שמי שאומר לך את האמת הוא ממורמר, אלא פשוט אומר לך את האמת. רק שאין אפשרות להוכיח שסנטה קלאוס לא קיים, בעוד את העובדה שנתניהו לא באמת עושה משהו כדי לקדם את כלכלת ישראל ניתן להוכיח ב-3 דקות של הסתכלות במדדים של קלות עשיית עסקים.
    גם טבע הייתה חברה שמרוויחה מיליונים על גבי הפטנט של הקופקסון, נחש מה? יום אחד הפטנט נגמר ואז ראינו מה המנהלים של טבע שווים. זה שמשהו מצליח זה לא בהכרח "בזכות" המנכ"ל. גם ריאל מדריד זכתה בשנה שעברה בתארים עם מאמן בינוני כמו זידאן, זה לא הפך אותו למאמן טוב.

הוא לא הבוס, את הטכנולוגיות הללו צברנו בעשרות שנים של מחקר במוסדות שהוקמו על ידי יהודים מאירופה או צברים בעלי חזון. נתניהו אולי איש מכירות לא רע, אבל קשר לדברים הללו אין לו. רוב האנשים שהקימו פה חברות סטרטאפ התחנכו והתחילו בעבודה כשנתניהו היה מוכר רהיטים או פוליטיקאי כושל.

לגביי עסקת הטילים, עדיין לא ברור לי למה האשמה והקרדיט לא אמורים להגיע לאותו האדם. וגם אם לא, אין לי שום סיבה להאמין שקיומו של שר חוץ במשרה מלאה לא היה יכול לקדם יחסי חוץ בצורה טובה יותר. זה שקול לקבוצה שמשחקת בלי שוער אבל עם בלם שאחלה בלהציל כדורים מקו השער - אם כבר אתה משחק בלי שוער אז טוב שיש בלם כזה, אבל קבוצה נורמלית לא זקוקה לו.