תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Gass12 Member

Mamadu אפרופו אום אל חיראן. שאלה לי אליך על מנת לדעת את דעתך ובמקביל לשפוט האם אתה טוען אובייקטיבי.
    1. קיים פסק דין חלוט של הבג"צ לגבי הבניה הבלתי חוקית באום אל חיראן ועל הצו להרוס. האם להרוס או לא?

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה הקשר בין מה שאמרתי לבין השאלה שלך.
    למה אני צריך להוכיח שאני אובייקטיבי, זה "האם אתה מגנה את הפיגוע?" החדש?
    אין שום קשר בין הדעה שלי לגבי סוגיית אום אל חיראן לבין העובדה שהעיתוי והדרך שבה נעשה הפינוי, בנוסף להסתה והשקרים שמהשטרה וארדן הפיצו דקות אחרי האירוע, מצריכים ומחייבים שארדן השקרן ואלשיך ה-ק.ג.ביסט יתנצלו בפני המשפחות של האזרח שנרצח והשוטר והחברה הערבית ולהניח את המפתחות.

3. Gass12 Member

Mamaduשאלתי לדעתך בענין הבניה הבלתי חוקית. מה ענין מחט לתחת ? מה אתה מתחבא וממה אתה חושש? לא מעונין לענות אל תענה
    רק אל תתכסה בשמיכת בולשיט.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושש להביע את דעתי, אני חושף את הצביעות בשאלה שלך.
    הריסת כפר של ערבים שהועברו כמו לגו למקום שבו הם חיים כדי ליישב במקומם יהודים, זה אקט גזעני שפל שלא היה מבייש את מדינת האפרטהייד בדרום אפריקה.

5. Gass12 Member

דמגוג קטן. החוק תקף לכולם וחל על כולם. בניה בלתי חוקית תיהרס בין אם נעשתה ע"י יהודים ובין אם ע"י ערבים. אם אני אסגור מרפסת צו ההריסה יגיע מהר יותר ממהירות הברק. אתה וערביי ישראל לעומתי שמים זין על החוקים ובונים איפה שבא לכם . זו לא שימת הזין היחידה שלכם

אגב2- זו ההודעה שכתבתי בנושא זה על הפתרונות המאוד מאוד מאוד לארג'ים שהוצעו להם.#13123

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/17
  6. Gass12 Member

תקשיבו מה אומרת הטינופת הזו אורלי ..גם מטנפת וגם משתפנת. בפעם הבאה כשמישהו ישאל את עצמו למה אנחנו כ"כ מתעבים את התקשורת
    תתבוננו בפרצוף הנאלח של עוכרת ישראל הזו. אני מאחל לה קשיים בעולם הזה ובעולם הבא.
    רגע קטן של חדווה היה לראות אותה משתפנת .

צפו: חכ בר לב והשר לשעבר ביילין נטשו את האולפן בגלל שפטל - חדשות רוטר

7. Gass12 Member

פסטיבל התאגיד: מפגן הניתוק וההתנשאות של התשקורת
    אלדד קובלנץ וגיל עומר הוכיחו: לא צריך שידור ציבורי ■ איום על הדמוקרטיה? שטויות; מלחמת אגואים שצריך לשים לה סוף ■ גילוי נאות - אלי ציפורי

"אותה חבורה שמדברת על סתימת פיות אף שהיא לא מפסיקה לסתום את הפה ולהשתמש לעתים במשאבים ציבוריים היא בעצם חבורה אנטי-ליברלית במהותה. היא מעודדת מונוליטיות מחשבתית ומתייחסת בבריונות לכל מי שמנסה לנגוס בעוגה שלה. כשאנשים לא מתיישרים לפי דרכה, היא פתאום הופכת את עורה, רוקעת ברגליה, נזקקת לכל כישוריה המילוליים כדי לצייר בקווים אפוקליפטיים את גורלה המר והנמהר של הדמוקרטיה וחופש הביטוי בישראל. פתאום היא רואה לנגד עיניה את חורבן הבית שהשלישי - חס וחלילה שיפגעו ב"עצמאות" שלה, כלומר בדיקקטטורה הרעיונית שלה....

פסטיבל התאגיד: מפגן הניתוק וההתנשאות של התשקורת - גלובס

8. Gass12 Member

9. SerieA Il Capitano

השידור הממשלתי חי ובועט, ויעלה הרבה יותר. אל חשש, פוליטיקאים לא ייתנו לשידור הממשלתי ליפול.

alexshw אוהב/ת את זה.
  10. Gass12 Member

טור נכון המדייק למציאות.

התקשורת היום זה כבר לא רק חופש הביטוי וזרימה חופשית של מידע. היסודות החשובים הללו הם אכן רצפה הכרחית, והם מעוגנים בחוק. אבל התקשורת היום, בזירות המוכרות לנו מישראל וארה"ב, היא תחום אסטרטגי שמסוגל לפגוע בדמוקרטיה עצמה, כולל בחופש הביטוי, וגם בביטחון הלאומי. בארה"ב מתבצעת עכשיו הדגמה חיה של ההתפתחות המסוכנת הזאת. כדי להבין זאת צריך לראות מה קורה בקמפוסים האמריקניים. מאז עליית טראמפ לשלטון היו שני אירועי סתימת פיות אלימים מאוד - באוניברסיטת ברקלי שבקליפורניה, ובקולג' יוקרתי בשם 'מידלברי' בוורמונט. באירוע בוורמונט, סטודנטים אקטיביסטים הצליחו להשתיק ולגרש מתחומי האוניברסיטה את המדען החברתי המפורסם פרופ' צ'רלס מוריי.

אלה אירועי קצה שהבהירו בחדות מה המצב היום בבועות הקמפוסים; זהו מיקרוקוסמוס שמיעוט משמעותי בתוכו אבל מלוכד ואידאולוגי מאוד, מכתיב - אם צריך, באלימות - למי מותר לדבר, על מה לדבר, ומה מותר או אסור להגיד במסגרת השיח בתוך האוניברסיטה. הבסיס למציאות העגומה והמפחידה הזו הוא השינוי המהפכני בהרכב סגל המרצים והפרופסורים למיניהם באוניברסיטאות. מחקר שבדק את הנושא ב־1995 מצא שהיחס הממוצע בין אנשי שמאל לאנשי ימין בסגל האוניברסיטאי היה 1:2. היום הפער הוא מטורף: חמישה שמאלנים על כל ימני. המציאות הזו קובעת לא רק מה מותר להגיד ומה אסור; היא גם קובעת אלו סטודנטים יגיעו לוועדות השיטור השונות ואלו יסולקו מהאוניברסיטה.

פרופ' ג'ונתן היידט, שהתראיין ל'וול סטריט ג'ורנל' בעקבות מחקרו בנושא, משווה את המצב בקמפוסים למזרח גרמניה עם מנגנוני השטאזי. זו תרבות של הלשנות וסנקציות ועונשים נגד מי שעושה שימוש בזכותו הבסיסית לחופש ביטוי בשני נושאים שהפכו לטאבו מוחלט, ושגם פרופסורים ימנים בראיונות אישיים אינם מעזים לבטא את מחשבותיהם בנוגע אליהם: אסלאם, ואירועי אונס בקמפוס.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/873/218.html

11. DRORIKO Member

יושבים להם סביב שולחן השבת 6 שמאלנים ומדי שבוע מפיצים שקרים על הימין. אחרי זה הם לא מבינים למה אומרים שהתקשורת סמולנית

אגב מצחיק שהדביל הזה הלר(עכשיו הוא גם כתב לענייני חינוך?) טוען שבנט פועל לחינוך מחדש. הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/17
  12. Gass12 Member

צר לי עליכם שמאלנים אומללים. צפו בראיון המדהים הזה אך סכריני מידי בשבילי. ( לקראת ביקורו של אבו מאזן הרמאי הנוכל אצל טראמפ )הם מסכימים בכל..אין אפילו אי הסכמה אחת.
    ככה בדיוק נראים הראיונות המלוקקים של הפאתטיות מערוץ 2 כשראיינו את אובמה,ארדואן ,קילארי ...היזכרו בהם וגשו להקיא.
    ועדיין קיים הבדל אחד ,ביבי פשוט צודק.!!! שמר על פאסון כיבד ולא לכלך על אובאמה.
    כולכם הסתלבטתם כן אבל איראן ,יצאתם אפסים!!! המדינאי הזה הוא גוליבר במדינת הגמדים
    ומה שהוא מיטיב לראות מקילומטרים אתם לא תראו במרחק סנטימטר מהאף.
    היחס הדוחה הבוטה והמגעיל באו"ם משתנה,היחס המפלה לטובה מחבלים ישתנה,היחס לאיראן בדרך להשתנות . ועכשיו בסימולציה מגעילה נסו לדמיין את קילארי יושבת שם במקום טראמפ.
    אהה.. עוד משהו קטן, אל תצפו שקמצוץ מהראיון הזה ישודר בערוץ אל מנאר 10 או אל ג'אזירה 2 או עיתון דר שטרימר ( הארץ)

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד נחמד להיזכר בדבריו של נתניהו שהוא אמר לאמריקאים כשדחף אותם לפלוש לעיראק:

" If you take out Sadam's regime, I guarantee you that it will have enormous positive reverberations on the region"
    זה כמובן בנוסף לזה שהוא טען שאין שאלה בכלל שיש ברשות סדאם נשק גרעיני ונשק להשמדה המונית.
    במקומך לא הייתי אומר "מה שהוא מיטיב לראות מקילומטרים אתם לא תראו במרחק סנטימטר מהאף."

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

וואו, על גבול התעמולה.

15. Gass12 Member

אתה רציני? להזכיר טעות מלפני 27 שנים כשאפילו המודיעין האמריקאי והישראלי נפלו בפח הזה?
    כולם ידעו של אדם יש נשק כימי . לאור השימוש בנשק זה בסוריה כיום לא הייתי שולל שהיה כזה גם אצל סדאם.וגם אם לא היה זו לא היתה טעות של ביבי אלא של גורמי המודיעין.ביבי מדינאי ענק!!! בעובדה כל העולם
    מתיישר לפי נקודת המבט שלו.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 3)

1. RubberSoul