2013 NBA: מיאמי האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏8/10/12.

1. shlomydavid מנהלים

http://img861.imageshack.us/img861/8838/45035733.Xxx

אחרי סיום היורו והאולימפיאדה, אנחנו חוזרים לדבר האמיתי ולליגת הכדורסל הגדולה בעולם - ליגת ה-NBA.
    בניגוד לעונה המקוצרת אשתקד, הפעם העונה תהיה מלאה ותיפתח ב-30 לאוקטובר עם 3 משחקים.
    במשחק המרכזי של פתיחת העונה, האלופה מיאמי תארח את בוסטון.
    במשחקים נוספים יפגשו הלייקרס ודאלאס, וכספי וקליבלנד יארחו את וושינגטון.
    חלון ההעברות של הקיץ לא היה חם במיוחד, אבל עדיין היו בו מ"ס העברות מעניינות ובראשן המעבר של דווייט הווארד ללייקרס בתום סאגה מתישה.
    גם המעבר של סטיב נאש מפיניקס ללייקרס היה אחד המעניינים של הקיץ.
    אז רגע לפני שהדבר האמיתי מתחיל, הנה סיכום של עיקר העברות.

http://dy.snimg.com/story-image/1/41/4211005/118804-330-0.Xxx
    דווייט הווארד מציג את מדיו החדשים.

http://srv2.Xxx.co.il/6/5072ddd076feb.Xxx
    סטיב נאש מציג את מדיו החדשים.

להלן עיקר העברות והחתמות שבוצעו עד כה:

* דווייט הווארד: מאורלנדו - ללוס אנג'לס לייקרס
    * סטיב נאש: מפיניקס - ללוס אנג'לס לייקרס
    * ג'ייסון טרי: מדאלאס - לבוסטון
    * אנדריי קירילנקו: מצסק"א מוסקבה - למינסוטה
    * רוני טוריאף: ממיאמי - ללוס אנג'לס קליפרס
    * ג'רמין אוניל: מבוסטון - לפיניקס
    * לואיס סקולה: מיוסטון - לפיניקס
    * בן גורדון: מדטרויט - לשארלוט
    * אנדרה איגודלה: מפילדלפיה - לדנבר
    * אנדרה ביינום: מלוס אנג'לס לייקרס - לפילדלפיה
    * ג'ייסון ריצ'רדסון: מאורלנדו - לפילדלפיה
    * ריי אלן: שחקן חופשי חתם במיאמי
    * רשאד לואיס - שחקן חופשי חתם במיאמי
    * ג'ייסון קיד - שחקן חופשי חתם בניו יורק ניקס
    * מרקוס קמבי - שחקן חופשי חתם בניו יורק ניקס
    * ראשיד וולאס - חזר מפרישה של שנתיים וחתם בניו יורק ניקס

שתהיה עונה מהנה ודיון פורה לכולנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. shlomydavid מנהלים

טרום עונה: הלייקרס הפסידו לגולדן סטייט בבכורה של סטיב נאש, מיאמי הפסידה להוקס, בוסטון הביסה את מילאנו.

טרום עונה: ממפיס ניצחה את ריאל מדריד, סן אנטוניו הביסה את סיינה.

טרום עונה: דאלאס גברה על אלבה ברלין - 84:89.

טרום העונה - משחקי יום שני לפנות בוקר (9.10):

2:00 בלילה: טורונטו ראפטורס - ריאל מדריד
    3:00 בלילה: קליבלנד קבאלירס - סיינה
    5:30 בבוקר: גולדן סטייט ווריורס - יוטה ג'אז

3. Eric Cantona Member

עוד חודש חוזרים לכמה ללילות וימים שנדפקו בגלל כדורסל. חלון העברות לא איכזב במובן הפעילותי כמובן כי היה פעיל, אבל במובן המהותי בסך הכל מאוד מאכזב. בוסטון לא הולכים להתרומם, הלייקרס כנראה מתחזקת, מיאמי הורידה קוף מהגב ורק תשתפר ואוקלאומה שהיא התקווה הגדולה של הכדורסל קצת עומדים במקום. נקווה שהם עושים זאת בכוונה וימשיכו להשתפר בצורה חכמה.

משחקי קדם העונה שבוחנים את הסגלים הרחבים לא הכי מעניינים אבל מידי פעם יש הברקות וגילויים מעניינים. יש סיכוי שגם קבוצת NBA תגיע לשחק נגד מכבי או הפוך? גם יכול להיות נחמד.

4. Ricky van Wolfswinkel Member

חשבתי על זה, הלייקרס לקחו סיכון עצום במה שהם עשו בקיץ הזה.
    נתחיל בזה שבשביל להביא את נאש בן ה-38 הם הפכו את שלושת הדראפטים הקרובים ללא רלוונטים ובהנחה ושום דבר לא יתחבר ותהיה מריבה ענקית בחדר הלבשה (דבר שנורא הגיוני שיקרה) והווארד עוזב בפרי אייג'נסי ביחד עם זה שנאש פורש הם יהפכו לגרועים אפילו יותר ממה שהם היו בעונת 2004/05.
    אם כל התרחיש הזה יקרה אתם חושבים שהלייקרס יעשה טרייד על קובי או שיסתפקו בשנים של בינוניות?

אני גם לא מבין למה אומרים שדווקא הם ישברו את השיא של שיקאגו? הם שוכחים שלא היה רכז אחד שפרח לצד קובי או שלאף אחד לא ברור מתי הווארד חוזר? וגם אם הם יקחו אליפות, איזה עתיד יש להם?

5. Sweetness Justin Fields

חח הקבוצה הפתטית הזאת תשבור את שיאי העליבות, לא את השיא של שיקגו. כבר הם קיבלו בראש מגולדן סטייט, אימון או לא - עשו עליהם ריצה של 35-0.

*אחרי איך שהווארד דיבר/לקק אתמול בשידור (כמעט הקאתי ממנו) אני בספק אם הוא יעזוב. שחקן מקל בית שימוש. עלק מרגיש בלסינג! חבל שלא ראית את הפרצוף שלו בסוף המשחק.

6. Muurad Member

7. Muurad Member

דמיאן לילארד הולך להיות מצויין בשביל פורטלנד. אם לא פציעות או דברים מהסוג, הוא יהיה אולסטאר - ובהנחה שאנת'וני דיוויס לא הולך לקלוע את הג'אמפרים שלו כמו קווין גארנט כבר העונה הראשונה - הוא גם יהיה רוקי השנה.

הופתעתי לטובה מהדרך שדראמונד שיחק אתמול - סה"כ הדעה שלי הייתה שהוא יהיה סוג של דאנדרה ג'ורדן - כלומר פרוייקט בשנה שנתיים הראשונות - אבל לפחות לפי אתמול עם הגודל, העוצמה והאתלטיות שלו אם הוא ימשיך להראות את היכולת להשאר על הפרקט ולא לצבור עבירות בסיטונאות הוא ייתן אימפקט כגבוה מהספסל.

הגנתית יש לומר בצורה שהוא מזיז את הרגליים ושומר על הפיק אנד רול, הוא מאוד מרשים, שזה משהו שאפשר היה לראות אצלו גם במכללות למישהו בגובה והמשקל שלו.

עדיין רק משחק אחד, אבל מה שבלט לעומת יוקון הוא שהוא היה אקטיבי בכל שנייה שהיה על המגרש אם בהגנה או בהתקפה. זה משהו שונה בתכלית ממה שהראה לנו - אם יוכל לשמור על הדרייב והאנרגיה הזו במגרש כל הזמן, זה יהיה מפתח מבחינתו להוכיח הרבה מאלה שדיברו לרעתו בנושא כולל אותי על טעותם.

ואלנצ'יונאס גם הרשים אותי הגנתית, בעיקר בMAN TO MAN שהוא החזיק את גרג מונרו יפה מאוד ששמר עליו.
    בהתקפה הוא מראה את עצמו נהדר בפיק אנד רול - באמת יש לו פוטנציאל עם השותף הנכון להפוך לגבוה פיק אנד רול טוב מאוד, בטח עם היכולת שלו לקלוע 80%+ מהקו, והעבודה שהוא כ"כ ארוך וגדול. טורנטו צריכים לצוות את קלדרון יחד איתו במגרש בכל שנייה שהוא שם כי הוא יעזור לו המון ויחפש אותו.

8. skyday20 Member

9. skyday20 Member

10. Ricky van Wolfswinkel Member

ג'יילן רוז מספר איך סם מיצ'ל נתן לקובי לקלוע 81 נקודות.
    המשפט האחרון הרג אותי.

11. Pipe Member

http://www.barstoolsports.com/philly/super...nt-talk-to-him/

אנקדוטה נהדרת על קובי ואחד משחקני הNBA הגרועים אי פעם, סמוש פארקר.

מלך קובי. סמוש צריך לסתום את הפה ולהודות שלא קיימים בליגה חוקים שמנעו ממפגרים כמוהו לשחק כדורסל בצורה מקצוענית.

12. JohnTerry26 Member

ממש מלך.. אתה אמיתי? כאוהד לייקרס אותי זה מאוד מאכזב לקרוא את זה. אם כי לא מפתיע, קובי לא מלך ושום דבר מחוץ למגרש, הוא חרא של בנאדם ויותר חשוב- ברוב המקרים מתגלה כחרא של חבר לקבוצה. למה סמוש צריך לסתם את הפה? כי הוא לא כדורסלן כזה טוב? אני מאמין לכל מילה שלו, כולל הקטע שקובי אמר לו שהוא לא יכול לדבר איתו. שיתכונן לעונה במקום לקשקש כל היום.

13. Ricky van Wolfswinkel Member

מה סמוש פארקר כולה אמר? שקובי הוא בנאדם מגעיל? זה לא נכון? שאק וכל השחקנים שהוא מאשים בהפסדים של הלייקרס (גם בימים שהוא היה נוראי) יעידו על זה שזה כן.

14. Pipe Member

אני מעריך שחקנים שלא מתביישים לפתוח את הפה. סמוש פארקר הוא אפס מאופס. קובי אמר לנאש "אתה זכית בMVP, אני שיחקתי עם סמוש פארקר" וכי הסיבה היחידה שהם החתימו אותו היא כי הם לא יכלו להרשות PG אחר. זה 100% נכון. הקטע של "אל תדבר איתי בכלל", טוב, אולי אני לא הייתי עושה את זה, אבל אני רק מתאר לעצמי איך קובי הרגיש באימונים ובמשחקים עם נגר כמו סמוש וכמה זה צריך להיות מתסכל.

15. JohnTerry26 Member

הוא לא מתבייש לפתוח את הפה כי הוא שחצן וכי הוא בנאדם דוחה שלא אכפת לו מאף אחד חוץ מעצמו, מה יש לך להעריך פה? זה נשמע אפילו די עלוב שזו דוגמא למשהו שאתה מעריך. אתה מתאר לעצמך איך קובי הרגיש באימונים ובמשחקים עם נגר כמו סמוש? אפשר לחשוב שזה נושא כל כך להוט בחייו של קובי שהוא היה צריך להגיע לדבר ככה, אלו סיפורים מלפני 6-7 שנים.

מתסכל לשחק עם נגרים? שיבכה להנהלה (מה שהוא כמובן עשה), מה סמוש עשה לו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/12