2013 NBA: מיאמי האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏8/10/12.

1. Muurad Member

היה ברור שמתי שהם יתחילו להתעורר ולענות סוף סוף על קמצוץ מדרישות הלקוחות שלהם אחרי שנים של הזנחה וזריקת זין הם גם ירצו על שירות שאמור להיות כלול בלי קשר תוספת מחיר.

במקום להכליל את האפשרות לשנות בין צוותי שידור ב-2 החבילות כמשהו בסיסי לחלוטין, הם ידחפו את זה רק בפרימיום כדי לעקם לך את היד שתשלם גם על הNBA TV אפילו אם אתה לא רוצה, שמגדיל את המחיר בכמעט 150 שקלים.

486 שקל זה סה"כ המחיר של שנה שעברה על החבילה הבסיסית של העונה הסדירה, האולסטאר והפלייאוף - ככה ששם אין טענות, למרות שהם חייבים לנו אחרי המחיר השערורייתי שהכריחו אותנו לשלם על העונה המקוצרת אחרי השביתה עם פחות משחקים.

612 שקל עולה חבילת ה"פרימיום", לא הבדל תהומי - 126 ש"ח מבדילים ביניהם, אבל עדיין מרגיז אפילו אם רק כעיקרון. הקושי במהלך העונה לצפות או בכלל להוריד את OPEN COURT אולי ישכנע אותי לשלם את התוספת, שיהיה חופשי לצפייה ON DEMAND - כמו גם הASSOCIATION. והאפשרות להחליף שידור בכל משחק של בוסטון\פורטלנד\סן אנטוניו\קליפרס וכו' בלי צורך לשמוע את השדרים המזוויעים שלהם ל-48 דקות, כמובן.

2. Muurad Member

נראה לי שהבאתי קומבינה נחמדה מאוד.

נכנסתי עם פרוקסי של ארגנטינה, והפלא ופלא במקום 200 או 150 דולר בהתאמה - אני מתבקש לשלם 140 או 100 דולר - הכל לפני ההנחות.

כלומר הזמנתי כרגע את חבילת הפרימיום בעבור 119 דולר, או 422 שקל - 64 שקל פחות ממה שהייתה עולה לי החבילה הזולה, וקרוב ל-200 שקל פחות ממה שאותה חבילה הייתה עולה מIP ישראלי - וכשתתחיל העונה אצפה בשידורים בצורה רגילה מהאיי פי שלי. (החבילה הזולה עולה עם ההנחה 89.99 דולר, כלומר לערך 320 ש"ח, למי שתהה.)

לא יכול להבטיח שהעניין ב-1000% בטוח כרגע ככה שתקחו את הסיכון על חשבונכם כמו שאני עושה, למרות שקראתי ודיברתי עם לא מעט אנשים שאמרו שהם עושים אותו הדבר בשנים עברו והעניין תופס - אבל סה"כ לדעתי קשה לי מאוד מאוד להאמין שתהיה איזשהי בעיה, הרי מאיפה יוכיחו שלא רכשתי את החבילה תוך כדי טיול בדרום אמריקה וחזרתי לארץ כמה חודשים אחרי? קראתי ולא ראיתי שום הגבלה שמדברת על משהו בסגנון.

אז בקיצור, דרך לדעתי טובה לחסוך משהו כמו 200 שקל. תפעילו את שיקול הדעת שלכם אם זה שווה לכם.

אני אעדכן מה הולך איתי - בנתיים הזמנתי כשאני עם הפרוקסי של ארגנטינה את החבילת פרימיום שעולה 118.99 דולר, וקיבלתי אישור באימייל והכל ובדקתי שהשירות עובד - וכרגע ביטלתי את הפרוקסי וחזרתי לIP הרגיל שלי מישראל, והכל עדיין מתקתק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/13
  3. Sweetness Justin Fields

גאוני מוראד. עכשיו רק תעשה לנו מדריך קטן איך אנחנו מעבירים את האינטרנט שלנו דירה לארגנטינה ואנחנו מסודרים.

4. Muurad Member

כבר הייתי באמצע להסביר לעומק אבל למה להתאמץ עם האינטרנט של היום,

http://proxyswitch.blogspot.co.il/2010/01/...er-setting.html - פיירפוקס, אקספלורר

http://www.valdosta.edu/administration/it/...ge-proxy-gc.php - כרום.

---

כדי למצוא PROXY של מדינה אחרת :

http://hidemyass.com/proxy-list/ או http://www.cool-proxy.net/proxies/http_pro...ort:/anonymous:

סה"כ לא חייב רק ארגנטינה - גם תאילנד והודו עם אותו תמחיר ממה שבדקתי.

פרוקסי דוגמא מהודו - IP : 115.111.7.246 \\\\\ port: 3128

עוד אחד : 14.139.241.20 \\ 3128

אולי זה יהיה טיפה איטי, אבל זה טבעי.

תכנסו לכאן לפני : http://watch.nba.com/nba/subscribe - ואז אחרי שאתם משנים את הפרוקסי עם הIP והPORT תעשו REFRESH ואתם אמורים לראות את השינוי במחיר ל140\100, אל תשכחו להכניס עדיין את הקודים שRUDE BOY הביא מעל שיוזילו את המחירים ל119\90.. תבטלו את הפרוקסי רק כשסיימתם ובדקתם שהכל פועל ואתם רואים שזה מראה כאילו רכשתם\קיבלתם אימייל לאישור.

מה שכן, לדעתי עדיף שתכניסו את פרטי האשראי שלכם או צורת התשלום לפני בIP שלכם, ככה שלא תצטרכו לכתוב שום דבר בפרוקסי החדש ורק ללחוץ על הזמנה. אין לי מושג אם זה עובד גם בצורת התשלום החודשית אגב, אני עשיתי את זה בתשלום אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/13
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

- אם עץ נופל ביער ואף אחד לא שומע, האם הוא השמיע צליל?

- האם ה' יכול ליצור אבן שהוא לא יכול להרים?

- אם בעלים מסויים של קבוצה מסויימת עשה מעשה מטומטם מסויים ואף אחד באייסוקר לא מדבר עליו, האם הוא באמת קרה?

כל כך הרבה שאלות

כל כך מעט תשובות

6. Ricky van Wolfswinkel Member

אפשר לחשוב מה גרונוולד עשה בשביל שישאירו אותו, הייתה לא פגרת קיץ שלמה בשביל לחפש טרייד לאמארה ולצרף פרי אייג'נטס טובים ובמקום זה הוא צירף חמישה חטייארים בקיץ ועוד אחד במהלך העונה וכולם נפלו מהרגליים כבר בפברואר. בקיץ הזה הוא כבר הספיק לאריך לאוברייטד ג'יי אר סמית' את החוזה.

סקרמנטו אשכרה נתנו לקאזינס חוזה מקסימום, באמת שאני לא מבין למה הבעלים החליטו לתת לקבוצה המצחיקה הזו להמשיך להתקיים.

7. JR-Riquelme Member

קאזינס הסנטר הכי טוב בליגה

8. Sweetness Justin Fields

על סמך מה קבעת שהוא הסנטר הטוב בליגה, לאיזה הישגים הוא הוביל את הקינגס ב 3 עונות שהוא שיחק שם? זה שהוא מוכשר וישיש לו פוטנציאל שבא לפעמים לידי ביטוי לא הופך אותו לסנטר הטוב בליגה.

9. JR-Riquelme Member

אני לא רואה סנטר אחר בליגה שמסוגל להוביל את סקרמנטו לאיזה הישג.
    הוא לא איזה טים דאנקן אבל אין כבר כאלה בליגה. אני לא רואה סנטר אחר עם יכולות טובות יותר משלו, יש את האוורד אבל הוא ירד מאוד וקאזינס הרבה יותר מגוון וחכם.

10. Sweetness Justin Fields

דחילק, הקבלת החלטות שלו דפוקה מהיסוד - הוא מאבד המון כדורים, לוקח זריקות רעות מבחוץ, חור בהגנה, מתעמת עם שופטים/ומורחק, מתעמת עם הפרשנים/ומושעה, מתעמת עם המאמן שלו/ומושעה, והכי חמור - שלבחור אין מושג אין שומרים בפיק-אנד רול. אז ככה שחכם הוא לא. סרג' איבקה, מארק גאסול, אל הורפורד, ג'ואקים נואה, אל ג'פרסון - כולם פחות מוכשרים, אבל בהרבה יותר יעלים ממנו.

בנוגע לסנטר אחר שיוביל אותם, זה לא משנה כי איתו ובלעדיו הם קבוצת לוטרי.

11. Muurad Member

חסר לנו להודיע על ההעסקתו (הגלוייה) של מלאך המוות כיועץ בכיר++, למסמר האחרון בארון.

עדיף כבר לא לדבר ולקוות שאיכשהו משהו טוב יוכל לצאת מהחול הטובעני העונה לשם ג'יימס דולאן.

-------

בחדשות אחרות, סוףסוף משהו מבורך - הNBA מבין שאנחנו כבר לא בשנות ה-80, וכנראה יחזור לשיטת ה2-2-1-1-1 בפיינלס.

ולמי שתהה, הליג פאס שלי עדיין עובד כשורה בלי שום סיבה לחשוב אחרת עכשיו או בעתיד. לא זוכר מתי הקוד הנחה נגמר אבל ממליץ להזדרז בקבלת ההחלטה - ההמלצה שלי היא לפעול כמוני אם אתם אכן הולכים לשלם על מנוי השנה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/13
  12. Sweetness Justin Fields

קיצור מוראד, נראה לי אחרתי את הרכבת - אני מגיע איתו עד לתשלום ואז הוא רושם לי:

*** PLEASE NOTE *** There was an error processing payment using the payment option you supplied. If paying by PayPal, please try again at a later time. If paying by credit card, please check that the billing address you entered matches the address on your credit card account or use a different credit card and try again. If you need further help with your purchase, please contact customer support.

Additional Information: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.

אולי הם חשו בעליה הדראסטית במינויים מהמזרח הרחוק - כי הבנתי שהמון עושים את זה ולא רק חבר'ה מישראל. אגב, ניסיתי עם CC שמוקלד מראש/בתשלום אחד. ולא PayPal

13. Sweetness Justin Fields

אתה יודע מה, יכול להיות שזו גם בעיה בכרטיס אשראי - למרות שרכשתי איתו לא מזמן מנוי ל NFL. ואין איתו בעיה, אבל בכל זאת - אני לא פוסל את האפשרות הזאת. (אני אבדוק את זה.. )

14. Sweetness Justin Fields

http://i.imgur.com/69rFooh.Xxx

בסוף זה הצליח לי.

תודה למוראד.

15. shlomydavid מנהלים