Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קווין קינג הזה יהיה פאקטור כבר בעונה הבאה או שאפשר לשכוח מהגנה נורמלית בגרין ביי גם ב2017?

2. golding מנהלים

אין לו ולגרין ביי ברירה, הוא חייב להיות פקטור. לפי כל התחזיות הוא היה אמור להיבחר באמצע-סוף הסיבוב הראשון, סביר להניח שיהיה לו אימפקט מידי.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין עם קינג הוא שהביצועים שלו בקולג' לא היו כאלה מרשימים והוא נחשב שם לפרוספקט השלישי באיכותו אחרי סידני ג'ונס שהיה ה-#1 (והיה נבחר לפניו אלמלא הפציעה) ובודה בייקר . הטכניקה שלו לא נקייה והוא התקשה מאוד בעבודת רגליים ופיזיות מול רסיברים זריזים שמשתחררים מהר מ-press בראוטים קצרים על שטח קטן. המנייה שלו זינקה לחלל רק אחרי הקומביין האלוהי שלו שבו התברר שהוא אתלט מטורף ובאחוזון ה-99 בליגה. הוא רצח את מבחני המהירות, זריזות ,כוח ושינויי הכיוון וכל זה על 1.90 ו90 ק"ג שזה החלום הרטוב של כל GM והכיוון שהליגה הולכת אליו בעקבות ההצלחה של סיאטל (סיכוי לא רע שקינג היה גבוה מאוד על הלוח שלהם). זה הפתיע את כולם בגלל שעל המגרש האתלטיות הזו לא באה מספיק לידי ביטוי וזה יצריך הכוונה ועבודת אימון אינטנסיבית. הפוטנציאל בשמיים אבל זה כנראה ייקח זמן וכל זה עוד לפני שהתחלתי בכל לדבר על קייפרס והסכימות ההגנתיות שלו שזורקות את הילדים האלה (שיעול רולינס שיעול רנדל שיעול גאנטר שיעול) לאש ומאחלות להם בהצלחה. מה שמביא אותי לבחירה השנייה שלהם - ג'וש ג'ונס. אתלט אלוהי נוסף אבל לא בדיוק הבנתי אותה כי הוא למעשה משחק ומחזיק באיכויות דומות ל-HHCD שמתפקד כפרי סייפטי יחיד במערך. יכול להיות שיש מחשבה לעבור לשחק במערך בסיס של שני פרי סייפטים כדי להקל על הקורנרים אבל זה מנוגד לכל מה שקייפרס הדינוזואר עשה כל הקריירה ככה שאני לא מוכן לתת לו להנות מהקרדיט כאילו מדובר באיזה מוח הגנתי יצירתי וגמיש ועד שאני לא אראה את זה בעיניים אני לא אאמין. אבל זו אופציה ואחת שבתור אוהד גרין ביי הייתי חולם עליה.

מקווה מאוד שבמהלך היום TT ימצא דרך להוסיף לפחות ליינבקר אתלטי אחד (בלייר בראון, ג'יון בראון וג'יילן ריב מייבן הם המועדפים עליי) כדי שאני אוכל להפסיק להתייחס להגנה הזו כאל בדיחה. וגם לאלוויי לא יזיק להוסיף אחד מהם. גם לא לבלארד מהקולטס. הייתי אומר שגם ג'רי ריס אבל ממה שהבנתי זאק גונזאלס הוא הקיקר הכי מרשים מאז רוברט אגואיו אז מישהו בכל זאת צריך לקחת אותו כדי שלא נצטרך למכור את הכבוד שאין לנו ולתמוך בקיקר בינוני שמתעלל נפשית באישתו רק כי הוא חבר טוב של הבעלים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי יש כמה קונטנדריות שפגעו בול בדראפט ואולי יוכלו (דגש על אולי) לתת איזשהו פייט בדרך של הפטריוטס ל19-0 בעונה הבאה.
    הקאובויס עם 3 בחירות הגנתיות סולידיות ב3 הסיבובים הראשונים, כנ״ל גם לגבי הריידרס, ואיך אפשר בלי להזכיר את הרייבנס. חבר שלי שאוהד את הרייבנס רצה לקבל איזה רסיבר ראוי, אבל אוזי כמו אוזי הלך על value ועל שחקני הגנה שמייצגים את הvalue הזה. הוא יודע שהרייבנס הם קבוצת הגנה מאז שהפרנצ׳ייז הוקם, שעל זה מושתתת הזהות של הקבוצה, ושככה הם ינצחו. מרלון האמפרי בבחירה ה16, טים וויליאמס בסיבוב השלישי, ממש אלבמה הקטנה בבולטימור. אוהב מאוד מה שהם עשו.

ה-מנצחים של הדראפט בעיניי - וושינגטון. עם בחירות באמצע הסיבוב הם הצליחו להביא ב3 הסיבובים הראשונים את ג'ונתן אלן, ראיין אנדרסון ופביאן מורו. כולם אמורים לתרום בהגנה מday 1. ג'ונתן אלן עם פוטנציאל להיות hall of famer. יומיים מדהימים לפרנצ׳ייז הזה, שידוע מסורתית ככושל ורקוב במיוחד מבחינת התנהלות מקצועית. האם הם יוכלו להתחרות בעונה הקרובה? איני בטוח, אבל זה יופי של צעד בכיוון הנכון.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכירים את זה שאתם חוזרים הביתה אחרי יום ארוך מלאים במחשבות אובדניות וחוסר טעם קיומי ואז מוצאים את האיש היחיד בעולם הזה שחשבתם שאתם אוהבים ומכירים בתנוחות שהשתיקה יפה להם עם האישבינוניעדשיוכחאחרת שאתם הכי שונאים בעולם?

אנדי ריד בית ספר לאימון פוטבול בע"מ - יצאת פרדו.

למה כל המכות האלה מגיעות לי

אלעד ו-Nigel Winterburn אוהבים את זה.
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ליינבקר, גם לבן, גם באדג'ר? הבנאדם יכול לאנוס כל ילדה בגרין-ביי פעמיים ביום ועדיין להיות אליל האוהדים.

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין דבר יותר מגניב בעיניי מקבוצות שבוחרות שחקנים מהקולג׳ המקומי. פיטסבורג עם קונור אתמול, גרין ביי עם ביגל היום.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזכרת לי איך כשגרתי במיאמי ב2001 כל העיר רצתה לשרוף את המועדון כשהם לקחו בסיבוב הראשון איזה קורנר מעפן בזמן שיקיר העיר רג׳י ויין היה עדיין על הלוח ולקבוצה היה need בעמדת הרסיבר... good times.

9. golding מנהלים

איזה מביך זה לראות את כל אלה שמכריזים על הבחירות של האיגלס על הפודיום. גם בשיקאגו זה היה נורא שנה שעברה.

איזה כיף שלקחנו את הראינינג בק היהודון.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  10. Sweetness Justin Fields

תשמע הכהן הזה נראה מופרע לגמרי. אהבתי את הבחירה הזאת.

golding אוהב/ת את זה.
  11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שצ׳אד קלי הוא פאקין Mr. irrelevant של הדראפט הזה. אני באמת לא חושב שהוא פחות מוכשר מפטריק מהומס או דשון ווטסון. ברור, יש סימני שאלה סביב האופי ושיקול הדעת שלו, אבל לא מבין איך כזה כישרון בעמדת הק״ב התדרדר ככה בדראפט.
    זו גניבה אמיתית של הברונקוס, mark my words. תוך שנה-שנתיים הוא יכול להיות הק״ב הפותח שלהם.

האמור לעיל נכון גם לגבי בראד קאייה שדטרויט לקחו בתחתית הסיבוב השישי. הבנאדם כוכב, יודע לעשות הכל בעמדת הק״ב, והיה ק״ב פותח שלוש שנים בpro style offense במכללה שיש בה יותר לחץ להצלחה מאשר בליונס. דיברו עליו לפני העונה כעל מועמד פוטנציאלי לno. 1 overall pick. כבר מהתיכון מדברים עליו כעל בחירה ראשונה בדראפט. אומנם הוא לא סיפק את הסחורה העונה, אבל לתת לכזה כישרון בעמדת הק״ב ליפול עד תחתית הסיבוב השישי?
    גם הוא לדעתי יכול לקחת לסטאפורד את העבודה תוך שנה-שנתיים.

וכל זה קורה בזמן שקבוצות ממשכנות את העתיד שלהן עבור פטריק מהומס...

12. golding מנהלים

ומיץ׳. אל תשכח את מיץ׳.

לגבי קלי, התעניינתי לגביו כי אני זוכר ששנה שעברה אמרו שהוא יהיה מהקיוביז הראשונים שייבחרו השנה, אז צפיתי בסרטונים שלו. הוא באמת נראה מאוד מוכשר אבל קשה לפספס דבר אחד בולט לגביו: קצת לחץ בפוקט והוא פשוט לא מתפקד. וכשאני אומר לא מתפקד אני מתכוון לפאניקה מוחלטת. ברמה מביכה.

13. benos Member

יש לך איזה וידאו או משחק ספציפי לשתף בקשר למה שראית?

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי אותו תופר את הגנת אלבמה עם כוכבי NFL בכל עמדה כמו שמעטים מאוד הצליחו לעשות בשנים האחרונות. יש לגביו הרבה סימני שאלה, אני מודע לזה, אבל Mr. irrelevant? כשפטריק מהומס בחירת טופ 10? בלתי נתפס בעיניי... שיחוק של ג'ון אלוויי

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם היה קטע יותר אפי מזה בתולדות הדראפט? קשה לי להאמין