וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אתמול הוא היה גיבור על תחתית הbatting של בוסטון ובאחד האינינגים זרק 3 K רצופים. so? בכלל, אני עדיין לא חושב שהוא מאלה שלא נועדו למעמדים האלה כי הוא פתח אתמול טוב, אבל משהו מוזר עבר עליו. כשהוא הלך עם הfastballs הרגילים שלו, הכל היה נראה טוב. בAT BAT מול מאני, הוא עשה את זה וכבר הוביל עליו 2-0. ומאז...הוא החליט שזה כנראה לא מספיק טוב והתחיל לזרוק braking balls (בעיקר צ'יינג-אפ) שהרסו את הכל והובילו את ראמירז לwalk קליל ביותר. ככה זה היה במשך כל הערב. בכל מקרה, אני עדיין מאמין בC.C לקראת המשך הסדרה, אני רק מקווה שעד אז היא עוד תהיה רלוונטית...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/07
  2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://assets.espn.go.com/photo/2007/1013/mlb_a_peralta1_412.Xxx
    וואו!!! וואו!! וואו!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ייקח לי זמן לעכל את המשחק המטורף הזה. אחרי ההיכחדות של פאוסטו באינינג השלישי כבר הפסקתי להאמין, לא ראיתי שום דרך חזרה אבל פעם אחר פעם חזרנו כמו גדולים (פראלטה :aaa8: ) , עד לגראנד פינאלה מהסרטים באינינג ה-11. וודג' יצא מלך בזכות 2 החלטות גדולות (בדיעבד..): הראשונה הייתה להמשיך ולהשתהות עם בוראוסקי (כדי שייכנס לשמור), אינינג אחרי אינינג אחרי אינינג, בזמן שפרנקונה זרק לפילד את כל הבולפן שלו כולל פאפלבון. השנייה, להעלות את טרוט ניקסון כPH מול לופז (שניהם שמאליים) במקום להעדיף את ג'ייסון מייקלס (אם הוא היה על הספסל כמובן). 1-1 בסדרה אבל יותר מזה, ניצחון מוראלי חשוב מאין כמוהו עבור קליבלנד שחוזרת הביתה לצמד משחקים לא קל בכלל כשנזכרים בצמד הפיצ'רים הפותחים שלהם. מצד שני, אם הצלחנו לנצח את המשחק היום, אז הכל אפשרי...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/10/07
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ג'ורג' סטיינברנר פורש.

אינני מבין דבר בבייסבול, אבל בכל זאת מדובר באדם שג'רי סיינפלד ולארי דיוויד הכניסו לפנתיאון.

4. Giallorossi Member

אני לא רואה הרבה בייסבול - רק מכיר בערך את החוקים ורואה פה ושם כשיוצא, אבל על סטיינברנר אני שמעתי, ואני מבין שעזיבתו את עולם הבייסול תיצור זעזוע.

אגב, מאיזו סיבה הוא מעביר את השליטה?

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכולת להיכנס לכתבה ולקרוא שהאיש בן 77 ומצבו הבריאותי לא בשמיים. חוץ מזה, העזיבה שלו לא תיצור זעזוע כזה גדול, אחרי הכל אסור לשכוח שהקבוצה נשארת בשליטת המשפחה. מה שכן, בתור דמות כל כך דומיננטית וצבעונית ב-30 השנים האחרונות בספורט האמריקאי בכלל ובבייסבול בפרט, הוא יחסר מאוד. מה שמוזר זה שהוא לא התבלבל ובערב המשחק החשוב ביותר של הקבוצה שלו מצא לנכון לערער את מעמדו של ג'ו טורה. עם ההפסד במשחק הרביעי לקליבלנד, סוף העידן התבקש והנה הוא מגיע. עכשיו יהיה מעניין לראות אם שני הבנים שלו ישאירו את טורה בעמדת המאמן (נשמע קצת מסוכן לפטר מאמן אחרי 13 שנה בתור סיפתח) ולהאריך את חוזה המיליונים של A-Rod...(שמצידו דחה את ההחלטה על עתידו עד לאחר סיום הוורלד-סירייס).

חזרה לבייסבול ביזנס, לפני 10 דקות התחיל המשחק השלישי בסידרה המאוד לא מעניינת בין אריזונה לקולורדו כשעל המאונד עומדים ליבאן הרננדז וג'וש פוג. ניצחון של קולורדו ועולה ראשונה לוורלד סירייס כנראה שכבר יש לנו. והנה, עוד לא סיימתי לכתוב את ההודעה ומאט הולידיי שולח הומר ומעלה את הרוקיז ליתרון 1-0. מי יעצור אותם, מי?!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/10/07
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://d.yimg.com/us.yimg.com/p/ap/20071016/capt.dc07fdbd0b564ca29f9c8ed416796342.alcs_red_sox_indians_baseball_cdb139.Xxx
    ?!The story of the game...and maybe of the season
    משחק שני ברציפות שהפיצ'ר הפותח של הרד סוקס לא מסיים 5 אינינגים. אחרי שילינג, הלילה הגיע תורו של מאטסוזאקה. היפני בעל הכפפה הכתומה הראה לאן נושבת הרוח במשחק, כבר מהאינינג השני. בדרך הוא גם לא התבלבל לשחוק את היד עם לא פחות מאשר 101 הגשות ב4.2/3 אינינגים ופשוט להחריב לבוסוקס את המשחק. יצא לי לראות אותו רק פעם אחת בעונה הרגילה, בהופעת הבכורה שלו וההבדלים הם אשכרה של שמיים וארץ. או שבאמת החובטים למדו אותו או שהבחור פשוט קורס תחת הלחץ, אחרת אין שום דרך להסביר את תצוגות הנפל האלה...

בקשר לשאר המשחק, המומנטום של קליבלנד שלי ממשיך, הפעם עם התמיכה של הקהל, ופתאום זה נראה הרבה יותר קל. נו טוב, ברור שיותר קל כשמולך עומד פיצ'ר שלא מתפקד. כשווסטברוק מתעלה במשחק הפוסט-סיזן השני שלו בקריירה בסך הכל ומשאיר את הסוקס על האפס במשך 6 אינינגים. כשביג פאפי ומאני פתאום לא נראים בלתי ניתנים לעצירה (ולחשוב שמול CC וקארמונה הם הפגיזו) ובלעדיהם ובלי לואל שגם כן לא היה במלוא אונו, לבוסטון כמעט ואין חובטים להציע. אגב, בשידור התחילו לדבר על האפשרות שפרנקונה ייתן לג'וש בקט מנוחה קצרה ויעלה אותו על המאונד כבר במשחק מחר, מול פול בירד. תסריט שככל הנראה לא יתממש אבל מצד שני, הפסד מחר וקליבלנד עם רגל וחצי בWS...נקודה למחשבה.

אתמול דיווחתי באמצע הודעה על הומר בן נקודה בודדה של מאט הולידיי, אז הנה אותו הולידיי מפגיז הומר בן 3 נקודות ומעלה את הרוקיז ליתרון 6-1 בסוף האינינג הרביעי. אפשר כבר עכשיו להתחיל לברך את הבייבי החדשה של אמריקה על העלייה לוורלד-סירייס. סוויפ גדול של קבוצה גדולה (קצת אנדר-רייטד לטעמי).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/07
  7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להשתגע בגלל הפיגור בסידרה. בקט On short rest לא יהיה אפקטיבי כמו בד"כ, אני הייתי הולך עם וייקפילד, שגם הוא כבר עשה דבר או שניים בבייסבול, במשחק מס' 4.

הרוקיז עם 21 נצחונות מ-22 המשחקים האחרונים שלהם, כולל מאזן של 7-0 עד כה בפוסט-סיזן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

הם הקבוצה הראשונה שפותחת פוסט-סיזן עם 7 נצחונות רצופים מאז הסינסינטי רדס של 1976, פאקין מטורף.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן פאקין מטורף ועוד יותר מטורף זה המצב שבו הם היו לקראת סוף חודש מאי (18-27, לא האמנתי שקראתי את זה הרגע), פיגור של 6 משחקים במירוץ הווילד-קארד ויותר מזה, פיגור של 4.5 משחקים במירוץ הווילד קארד כשנותרו רק עוד 9 משחקים לעונה. שלא לדבר כמובן על משחק הווילד קארד המטורף שהגיע לאינינג ה-13. אני די בהלם כי רק עכשיו אני מתחיל להבין את גודל ההישג הזה...סיפור מדהים!
    אני עוקב אחריהם רק מתחילת הפוסט-סיזן ואפשר לראות שם קבוצה מגובשת ומתואמת ברמות. האינפילד שלהם פשוט ענק, במיוחד מאטסוי בsecond base וטולוויצקי בSS (הבנתי שהוא ככל הנראה יזכה בתואר רוקי השנה). לא משנה אם בWS זאת תהיה בוסטון או קליבלנד, יש לי הרגשה שמצפה לנו סידרה טובה וצמודה.

בקשר לבקט, אני איתך בעניין הזה אבל שוב, הפסד נוסף הלילה בג'ייקובס פילד ואז זה כבר יהיה מאוד מאוד קשה לסוקס לחזור, גם עם צמד פיצ'רים כמו בקט ושילינג שהראה שאפילו לו יש מעידות באוקטובר. וגם אם איכשהו הם ישרדו את זה, מאטסוזאקה זה לא האיש שהייתי סומך עליו בgame 7 לאור התצוגות האחרונות שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/07
  9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טולוויצקי אכן מועמד חזק לתואר רוקי השנה ב-NL, היחיד שיכול לאיים עליו הוא הת'ירד בייסמן של מילווקי ריאן בראון (BA של 324. עם 34 הומראנים ו-97 RBI's בעונה הסדירה).

הצבעת על הנקודה החזקה בקולורדו לאורך כל העונה - ההגנה, או אם לקרוא לזה במונח יותר כללי - the fundamentals. נבנתה שם קבוצה שכל אחד מ-9 שחקני השדה שלהם הוא שחקן הגנה מיומן ברמה של gold glove. הם בקושי עושים ארורים. גם בהתקפה הם עושים טוב את כל הדברים הקטנים, יודעים להוריד באנט כשצריך, יודעים לחבוט sac fly כשצריך, הדברים הקטנים האלה מביאים אליפויות (ולא הומראנים).

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, מי היה מאמין שדווקא הפיצ'ינג ידפוק את בוסטון? כבר משחק שלישי ברציפות שהפיצ'ר הפותח שלהם לא שורד 5 אינינגים!!!. וייקפילד דווקא פתח מצויין, כשלחובטים של קליבלנד לא היה מענה ל knuckleball's הנפלאים אבל ההתפרקות שלו בתחתית האינינג הרביעי (אחד האינינגים הארוכים ביותר שראיתי מזה הרבה זמן. אשכרה כל הליינאפ עלה לחבוט פעמיים...)הייתה פשוט מדהימה ובדומה לאתמול, גמרה את הסיפור. מיד אח"כ הגיע Back To Back To Back מדהים לא פחות של יוקליס, אורטיז וראמירז אבל הנזק כאמור היה כ"כ גדול שזה כבר ממש לא עזר. כמובן שבמהלך השידור טחנו את סוגיית בקט, אבל אני בספק אם מחר כל החכמים בדיעבד יקפצו ויצלבו את פרנקונה כי שדר הקווים אמר (יותר נכון רמז) שבקט לא הרגיש 100% והעדיף שלא לפתוח.

פול בירד המשיך את הפוסט-סיזן הנהדר שלו עם 5 אינינגים טובים מאוד כשלחובתו נזקפות רק 2 ריצות וכשבמהלך כל הערב הוא מוציא פעם אחר פעם את החובטים של הסוקס משלוותם עם סגנון ההגשה המוזר שלו. עכשיו הכל בידיים של האינדיאנ'ס. אחרי שווסטברוק ובירד ניצחו, C.C וקארמונה חייבים לדאוג שהסידרה לא תגיע לGame 7 אחרת כנראה שבאמת לא מגיע להם לעלות...

ולקינוח, הנה סטטיסטיקת הפיצ'רים הפותחים של האינדיאנ'ס בסדרה:
    Game 1&2, סבאת'יה את קאמרונה: 0-1, ERA של 12.96, IP 8.1 ויחס של 8/10 בK/BB.
    Game 3&4, ווסטברוק את בירד: 2-0, ERA של 3.09, IP 11.2 ויחס של 6/3 בK/BB.

פאקין אמייזינג.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/10/07
  11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין שלם עם ההחלטה של טרי פרנקונה פה. וייקפילד כשיר לגמרי=בקט ב-80% כשירות, זה לא שוייקפילד הוא איזה אפס מאופס. ההתקפה של קליבלנד חמה זה הכל, וההתקפה שלנו די קרירה אם היא לא מצליחה לשים יותר מ-3 ראנז על פול בירד האפור.
    סיטואציה לא קלה, קשה עד בלתי-אפשרי לצאת מפיגור של 3-1, בטח ובטח במומנטום שקליבלנד נמצאת בו, אבל יש לנו ביד את בקט ואת שילינג. אם שניהם יעשו את מה שהם יודעים הסידרה תחזור ל3-3, ומשם... טוב, בואו קודם נגיע לשם. זה עדיין אפשרי.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק, למרות ההתפרקות של וייקפילד באינינג החמישי, אסור לשכוח שבמשך 4 אינינגים להתקפה של קליבלנד לא היה מענה ל knuckleball's שלו ובשלב הזה, ההחלטה של טיטו הייתה נראית "גאונית". אחר כך גם התברר שבקט לא היה ב-100% ובדיוק בגלל זה זה לא ראינו היום את כל החכמים בדיעבד תוקפים את ההחלטה שלו. ואיתי, זה לא שההתקפה שלכם קרירה כמו העובדה שאם למאני ואורטיז לא הולך, אז כל השאר משותקים. ברגע שעוברים בליינאפ את #3-#4-#5, הכוח שלכם נחלש משמעותית ואם אף אחד לא יתעלה, זה לא יילך.

כתבה נחמדה בESPN שמצביעה על הדברים הקטנים שהפכו את הסדרה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/07
  13. Tony Adams Member

מה התוצאה בסדרה בין בוסטון לקליבלנד, ומתי המשחק הבא?

14. A. Arshavin Member

קליבלנד בגמר אם אני לא טועה.

15. Tony Adams Member

לא הגיוני, כי לפני יומיים היה 2-1 לקליבלנד. וזה הטוב מ-7.
    בכל מקרה, כבר מצאתי את התשובה. 3-1 לקליבלנד.