וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה סותר את הדברים שלי בגלל ש...?

2. קלייברט Member

בגלל שאתה מציג את היאנקיז כאילו הם היחידים שמנצלים את קיום ה-Free Agents.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אני מציג את היאנקיז כקבוצה שמנצלת את הפרי אייג'נסי יותר מכולן בזכות הגב הכלכלי הבלתי נגמר שלה. לגיטימי, אבל מגעיל. תגיד לי אתה, איזו עוד קבוצה יכולה להחזיק בסגל שלה שחקנים כמו ג'יאמבי, A-Rod, קלמנס, אבראו, מאטסוי, דיימון וכן הלאה (מבלי בכלל להזכיר שחקני בית כמו ג'יטר, פוסאדה ופטיט)?

אפרופו עניין הpayroll המטורף שלכם, עכשיו הודיעו בשידור שA-Rod פתח את החוזה וכנראה בדרך לתחנה הבאה בקריירה שלו. תתגעגע אליו בחודשי אוקטובר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

http://espn-i.starwave.com/media/apphoto/48f3d903-219f-4f74-ba28-9f7e46c5e53c.Xxx
    וברכות לרד סוקס שמשלימים סוויפ מרשים על הרוקיז וזוכים בוורלד סירייס השני שלהם אחרי 4 שנים. ג'ון לסטר עלה והפתיע עם 5.2 inings shutout בניגוד לאהרון קוק כמובן, וההתקפה שוב דפקה כרטיס. אגב, אין ראוי יותר ממייק לואל לתואר ה-MVP. איזו סדרה ענקית שלו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/10/07
  4. קלייברט Member

כן, בגלל שהיאנקיז כ"כ גדולים ורעים, הם הודיעו שהם לא יכנסו עם רודריגז למשא ומתן לחידוש החוזה, עקב כך שהכסף שהיה אמור להגיע מטקסס כבר לא ישולם.

היאנקיז עכשיו בתקופה של התחדשות, בניה מחדש, איך שלא תרצה לקרוא לזה. לראיה, הקבוצה הופכת להיות הרבה יותר צעירה (גם בעמדת המנג'ר), ומקדמת שחקנים מה-minor leagues במקום להעביר אותם בטריידז, כמו שנהגו לעשות בשנים עברו.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני בית... אחד אחד גדלו בברונקס ממש. זה ספורט אמריקאי, הכל פרנצ'ייזים, ממוסחר ומסואב, אין מושג של שחקני בית שם.

לניימלס (מה השם?) שרוצה קבוצה לאהוד - קליבלנד בהחלט אופציה נחמדה ומעניינת. אני הייתי ממליץ לך גם על הקבוצה שלי, האטלנטה ברייבס. קבוצה עם עבר ומסורת, בסיס אוהדים רחב (כל מדינות הדרום) והווה לא מוצלח מדי (אם כי גם לא נוראי), ככה שלא תרגיש גלורי האנטר כשתתחיל לאהוד אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/07
  6. קלייברט Member

אתה יודע, הכל יחסי. זה הכי קרוב למחלקת נוער שיש בספורט האמריקאי.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד תואר לרד סוקס: דסטין פדרויה לקח אמש ברוב מוחץ את תואר רוקי השנה באמריקן ליג. בנשיונל ליג לעומת זאת המירוץ היה צמוד מאוד, ובסופו ה-3B של מילווקי ראיין בראון גבר על טרוי טולוויצקי של הרוקיז. חשוב לציין שההצבעה נערכה עם תום העונה הסדירה ותוצאותיה רק פורסמו כעת, כך שהמצביעים לא התחשבו בהופעותיהם בפלייאוף של המועמדים. אם היתה התחשבות בפלייאוף סביר להניח שהזכייה היתה הולכת לטולוויצקי.

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

well well, תואר הסיי יאנג באמריקן ליג הולך לC.C סבאת'יה שזוכה ב-19 קולות למקום הראשון מתוך 28. ג'וש בקט שני, וביג פאוסטו רביעי. אני מניח שרק לי הזכייה הזאת צורמת כל כך אחרי ההופעות המסריחות של שניהם במאני טיים (ועוד מול המאסטרפיס של בקט)...אבל שיהיה.

ובינתיים, חורחה פוסאדה הופך לקטצ'ר היקר ביותר בליגה לאחר חתימה עם היאנקיז על חוזה ל-4 שנים תמורת 52.5 מיליון דולר. כל מה שנותר לשאול זה: Who's Next?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. קלייברט Member

Who's next? פוסאדה שחקן שגדל במיינורס של היאנקיז. זה לא מקרה ג'יאמבי/שפילד/דיימון. לטעמי, החוזה הזה הוא מופרז, אבל לא היה לניו יורק יותר מדי ברירה, בהתחשב בשאר הקאצ'רז החופשיים.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שכבר אמרתי אליאור, התואר ניתן על סמך העונה הסדירה בלבד תוך התעלמות מהפוסט-סיזן, שם לכל סידרה יש MVP משל עצמה וכו', כך שאין כל כך על מה להתרעם.

אני אישית לא חושב שהחוזה של פוסאדה כל כך מוגזם. מדובר באחד מ-5 הקאצ'רים הטובים בליגה לכל הפחות, שחקן שמעבר להיותו קאצ'ר טוב, מבחינה דפנסיבית, מבחינת העבודה עם הפיצ'רים וכו', גם מהווה נשק משמעותי בהתקפה, דבר נדיר למדי בעמדה הזו שבד"כ משחקים בה שחקני הגנה טובים שכל קשר בינם ובין המחבט מקרי בהחלט. למרות גילו היחסית מתקדם, שיכול להעלות סימני שאלה, הוא הראה גם בעונה שעברה שהוא עדיין בשיא, עם Batting average של 338., 20 הומראנים ו-90 RBI's. אני בטוח שביאנקיז יסתפקו גם בקצת פחות מזה בשנים הבאות כל עוד הוא עושה את מלאכת הקאצ'ינג, שהיא הלחם והחמאה של כל קאצ'ר, על הצד הטוב ביותר. כמו כן כפי שעמית אמר הבנאדם הוא יותר מסתם שחקן ביאנקיז. אז נכון שזה ארה"ב והכל ממוסחר ואין שום ערך לסנטימנטים אלא רק לכסף ולנצחונות, אך בכל זאת מדובר בסוג של סמל של המועדון, שגדל במיינורז ושהפיינסטרייפס זורמים לו בדם.

ואחרי כל דברי האהבה שנשפכים לי פה מהפה חייבים לקנח ב-fuck the Evil Empire :aaaprot:

שלא יחשדו בי פתאום...

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן איתי, אני יודע שהפרסים ניתנים על סמך ההופעות בעונה הסדירה, בגלל זה התואר צורם אחרי שראינו איך הסיי יאנג של הAL התמודד ברגעי הלחץ...
    ובקשר לפוסאדה, לא השוויתי אותו לאיזה שכיר חרב או משהו כזה, פשוט גם לדעתי החוזה מוגזם והוא כאמור, רק יריית הפתיחה של היאנקיז לאוף סיזן. מצד שני, אני די מקבל את הדברים שקלייברט כתב לפני מס' עמודים על כך שניו יורק עוברת תהליך של בנייה מחדש, עם ההחתמה של ג'ירארדי וקידום הצעירים (ג'ובה צ'מברליין יהפוך לSP בעונה הבאה למיטב הבנתי). enyway, הייתי מציע לחכות להתפתחויות כלשהן בשבועות הקרובים בגזרת הפרי אייג'נסי. ה3B עדיין לא מאוייש ויכול להיות שקאשמן גם יחליט לא לחדש את החוזה למינטקביץ' ולהביא מישהו אחר ל1B (אלא אם ג'יאמבי מיועד לשם).

נו ואני חשבתי שאתה דווקא אוהב את הרד סוקס... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/11/07
  12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני בכלל אוהב את האטלנטה ברייבס... הסוקס הם הקבוצה שלי באמריקן ליג, אבל מס' 1 אצלי זה הברייבס. ובשביל שהסוקס באמת יהיו אימפריית הרשע החדשה היאנקיז צריכים להתפרק או משהו בסגנון. גם 100 עונות רצופות של מקום אחרון ב-AL east לא יימחו את כל הרשע מהמועדון הזה.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

so, מישהו כאן באמת מופתע מכך שהיאנקיז מתקפלים ומפרים את ההודעה שלהם שלא לקיים מו"מ עם A-Rod אם זה יחליט לפתוח את חוזהו מה שגם יוביל להפסקת זרימת הכסף מהריינג'רס? עכשיו מדברים בארה"ב על חוזה ל-10 שנים תמורת 275 מיליון דולר כשעם כל הבונוסים והתוספות מסביב יגיע אף ל-300 מיליון. נו, אז אולי היאנקיז באמת כל כך רעים וגדולים? (לא שבאמת אכפת לי, הם מתאימים זה לזו כמו כפפה ליד)

אגב, היו בימים האחרונים שמועות על כך שהיאנקיז אולי ינסו להביא את לואל שישחק כfirst baseman בנוסף לA-Rod שצפוי לחתום בימים הקרובים. נשמע הזוי, נשמע מטורף אבל עם היאנקיז, אי אפשר לדעת כלום.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהם באמת כל כך גדולים ורעים, מה זאת אומרת...

לא מבין למה איי-רוד נשאר שם. הוא אוכל חרא מהקהל שם באופן סדרתי וזה לא מגיע לו, כי העונה הוא סחב אותם כמעט לבדו לפלייאוף. בכל קבוצה אחרת בליגה הוא יכול להיות המגה-סטאר ואהוב הקהל, כולל בקבוצות גדולות ובעלות מסורת כמו הקאבז, הדודג'רס ואפילו הסוקס, אבל ביאנקיז הוא תמיד יהיה בצילו הענק של דרק ג'יטר והאוהדים והעיר ניו-יורק בכלל לעולם לא תהיה בצד שלו. כנראה שהרשעים מציעים לחמדן הזה הרבה יותר ממה שהציעו לו בכל מקום אחר...

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ייק פיבי כצפוי לוקח את הסיי יאנג של ה-NL, ולא סתם לוקח אלא לוקח פה אחד. כל המצביעים הצביעו בעד פיבי, וקשה להאשים אותם אחרי שהאייס של סן דייגו השיג השנה את ה"טריפל קראון" של הפיצ'רים, והוביל את הליגה בנצחונות (19), סטרייקאאוטים (240) והכי חשוב בERA עם 2.54!

אבל הידיעה הזו נדחקה היום לחלוטין הצידה בשל כותרות אחרות...

דיווחים מהחוף המזרחי מספרים על הסכמה עקרונית של איי-רוד להישארות בברונקס תמורת פאקין 275 מיליון דולר ל-10 עונות, מה שישבור מחדש את שיא החוזים היקרים בבייסבול שהיה שייך לחוזה הקודם של איי-רוד. בחוזה החדש גם נידונה כבר חלוקת הכספים בין איי-רוד ליאנקיז על הרווחים שהם יגרפו על כל הטרראם שילך כשהוא ישבור את של בארי בונדס. הלוואי שרק בגלל זה ישברו לו כל 4 הגפיים בתאונה והוא לא יוכל לדרוך על מגרש בייסבול שוב כל חייו, שלא לדבר על לשבור את השיא של בונדס... בא לי להקיא.

ואם כבר הזכרנו את בונדס, גם הוא היום חזק בכותרות, לאחר שביהמ"ש בסן פרנסיסקו החליט להעמידו לדין על שבועת שקר והפרעה להליכי משפט, כשאם הוא יימצא אשם בכל העבירות המיוחסות לו הוא עלול להישפט לכ-30 שנים בכלא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx . כמובן שהוא ייצא מזה עם הרבה פחות אם בכלל, אבל אני מקווה שהבנזונה ייענש וכך יישלח מסר מרתיע לכל לוקחי הסטרואידים למיניהם שמזהמים את הבייסבול.