וושינגטון זכתה בוורלד סיריס 2019

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏4/10/07.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל מבסוט מאוד מאיך שהוא מנהל את הסדרה והמשחקים. נראה לי אחלה מאמן בליגה מלאה בענתיקות שלא התפתחו מאז שנות ה30.

אני מבסוט גם על פרל שסוף סוף הוציא את דרו. בעיקר את הטיימינג המושלם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו. המופע של קונור שואו במיזורי הסתיים והלינק לסטאנפורד לא עובד.

כולי בסיינט לואיס. ביג פאפי כבר על הצלחת עם בסיסים מלאים או שעדיין לא?

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים כל פעם מחדש. כאילו הרמאות בDNA של הקבוצות המסריחות האלה. מידלברוקס פאקינג שוכב ומרים את הרגליים כדי שקרייג הבטטה (מלך) לא יזוז ויש להם עוד פנים להתווכח.

FUCK OUTTA HERE!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/13
  4. The_Arsenal Member

רשמתי לפני המשחק שקרייג יכול לנצח אותו. הוא עשה את זה ליטראלי. לצערי הרב הרמאות של מידלברורס לדעתי עלתה לו בהמשך הסדרה. הוא דידה על הרגל שהשביתה אותו חודש וחצי. זונות. זאת מכה רצינית בשבילנו כי חוץ ממנו הספסל עלוב.

5. shlomydavid מנהלים

6. The_Arsenal Member

לצערי אני אפסיד את המשחק הלילה כי יש גבול לכמה בנאדם יכול לנהל חיים נורמליים ללא שעות שינה ויש לי אינסוף התחייבויות למחר. בכל מקרה, מאוד שמחתי לשמוע שהGM מוזליאק אמר שקרייג כשיר לפינצ? היט הלילה. ניצחון פה יהווה בוסט אדיר, הפסד ייראה כמו טרגדיה. הכל הכי פתוח שאשפר. מן הסתם, משחק סופר חשוב. סדרות פלייאוף קצת מזכירות אט-באטס - אם תהיה אהד אוף דה קאונט, תמיד מצבך יהיה טוב יותר, אבל אף פעם אי אפשר להספיד שום צד.

7. shlomydavid מנהלים

8. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/13
  9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שההתחייבויות האלו היו שוות את מה שקרה ב-72 שעות האחרונות כשהפקרת אותי לבד במערכה עם גאג בול מול דייוויד אורטיז שנותן בגלל מאת'יני המגעיל הזה (לא מאמין שהחמאתי לו) את אחת מתצוגות הוורלד סירייס המטורפות בכל הזמנים. הלוואי שגם היום וואקה ימשיך להגיש לו למרכז הצלחת בלי לפחד. חבורה של ליצנים בחיי.

הזדמנות ראשונה של הרד סוקס לקחת את הוורלד סירייס בפנוויי לעיני הקהל הביתי מאז 1918. שזה בחישוב מהיר אומר לפני 459 שנים. אין מהמשחק ההוא שום קטע וידאו מצולם או אפילו אודיו, כי הדברים האלה פשוט לא הומצאו אז.

זה הולך להיות המשחק היקר בהיסטוריה. הכרטיס הזול ביותר ליציע עמידה מהאמפייר סטייט בילדינג בערך עומד על 900$. כרטיסים במקומות סבירים מתחילים מ-10,000$. אנשים הקימו מאהלים בקור של מינוס 409 מעלות כבר מאתמול בלילה כדי לנסות להשיג היום כרטיסים מוזלים.

לא יודע עד כמה נאצי בא לי להיות הלילה ולקוות שכל מיני משפחות וילדים יחטפו מפח נפש תוך כדי שהם מפסידים ערימות של כסף, אני בטוח שכשמדובר ביצורים כמו האמריקאים ועוד תושבי בוסטון אז בטח אנשים ימכרו איברים פנימיים ודברים בסגנון, אז WHATEVER, איי דונט גיב א פאק אנימור, שייקחו את הוורלד סירייס הזה, נאפשר להם לחגוג אליפות בבית פעם ב-500 שנה, אחרי הכל אנחנו לא חיות...

רק שביג פאפי יקבל איזה פקק בקבוק שמפניה לתוך העין ובכלל יהיה אפשר לחתום ערב מוצלח לכל הצדדים המעורבים.

10. The_Arsenal Member

משחק מס? 5 היה נורא. אבל איכשהו יש בי אופטימיות. אולי בגלל ש7 מתוך 11 האליפויות שלנו היו אחרי פיגור 3-2, גם בגלל שוואקה כרגע הפיצ?ר מספר 1 בעולם, וגם בגלל שאנחנו עדיין קבוצה של גברים עם ביצים ענקיות למרות שהמאמן סמרטוט. שיחנקו אוהדי רד סוקס למי אכפת מהכסף של האמריקאים המפגרים האלה.

11. The_Arsenal Member

אליאור, תהיה זמין פה היום אני אהיה פה לחלוק איתך את הסבל. או שעדיף פה: gal_levy92@

12. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/bd/2013WSLogo.Xxx/250px-2013WSLogo.Xxx

הלילה - המשחק השישי (המגישים הפותחים):

2:00 בלילה: בוסטון רד סוקס (ג'ון לאקי) - סנט לואיס קרדינלס (מייקל וואקה)

* המשחק יועבר בשידור ישיר בערוצים ספורט 5 ו-FOX.

* ערוץ FOX (אפיק 61 בהוט וביס).

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/13
  13. The_Arsenal Member

יאללה אפשר לסגור את הבאסטה. האוננות הלאומית יכולה להתחיל.

14. The_Arsenal Member

הומראן של סטיבן דרו. אני חושש שהערב הזה לא יגמר רק באליפות של הרד סוקס, אלא גם באפוקליפסה.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההימור הכי קל שהיה לי השנה. הייתי צריך את זה.

לפני שכל מיני רמאים מסוממים עולים לקבל גביעים ולמצוץ לעצמם אהבתי מאוד לראות את מה שמבחינתי היה הרגע הכי יפה במשחק, בסדרה ובפלייאוף לפני שוואקה ירד מהמאונד ומולינה בא לזרוק לו כמה מילות עידוד על הפלייאוף המדהים שהוא נתן. הוא עוד יחזור למעמדים האלה, אני לא דואג לו.