Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת כישרון - כשהוא לא פצוע - דווקא הוא נראה לי בבפאלו כמו שחקן של ביג פלייז, וחשבתי שהוא יפציץ תחת מקווי.

בהתחשב בזה שההתקפה תיקתקה מדהים בעונה שעברה, אתה חושב שהבעיה היא אצל ווטקינס עצמו?

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/18
  2. sandro Member

מקווי*

הוא אחלה שחקן, פשוט לא WR1 ולא שווה את הסכומים שהוא ידרוש. הוא לא פריק אתלטי, הוא לא ראוט ראננר מצטיין, אין לו ידיים יוצאת מן הכלל, הוא לא יגבור על DB's באופן קבוע באוויר או בראוט. איכותית הוא יותר קרוב לרמה של נגיד הוגאן וסנו, אבל בשביל להשאיר אותו כנראה תצטרך לשלם לו סכומים שיותר קרובים להופקינס ואוונס. הוא לא שווה את זה ולהחליף אותו זה לא כזה ביג דיל.

3. golding מנהלים

בקיצור הוא לא אלן רובינסון שנמצא בשוק ורק מחכה להצעה מקונטנדרית. למרות הפציעה שהוא עבר, אם יש מישהו שהם צריכים לשים עליו כסף זה הוא.

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאנדרי הוא argubly הרסיבר הכי אוברייטד בהיסטוריה. מעולם לא היה שחקן בעל אימפקט כל כך נמוך על המגרש עם כזה פרספשן וסטטוס (ועכשיו גם פאקינג חוזה). מדובר ברסיבר היחיד בתולדות הליגה שתפס 100+ מסירות בעונה בלי לחצות את ה-1,000 יארד. סיים בעונה שעברה במקום ה-110 בליגה ביארד פר תפיסה עם 8.8. פאקינג בדיחה. הוא לא אקספלוסיבי, לא זריז, לא יוצר ספריישן בעצמו אלא תלוי במערך והשיטה שמספקת לו את המסירות האומללות האלה ל-2 יארד בסקרינ'ס ו-digs וכל החרא הזה, בלי להציג שום יכולת YAC שמניחה את הדעת. מבחינתי לא רק שהוא לא קרוב להיות טופ רסיבר ולהצדיק משכורת של אחד, הוא אפילו לא טופ 5 סלוט. יש לו לעבור איזה 100-200 גילגולים כדי להגיע לציפורן בקמיצה של סלוט'ס כמו אדלמן, וולקר, קוב (הגירסה של לפני המוות הקליני), טייט וגם שמות כמו אגולהור, קראודר,שפרד ואמנדולה לא נופלים ממנו.

כשמיאמי שמו עליו את הטאג מתוך מחשבה שהם אשכרה יצליחו לעשות עליו טרייד ולקבל משהו חשבתי שאני מתפחלץ ושלא נראה צעד מטומטם יותר באוף סיזן אבל שכחתי שבליגה הזאת כל שיא טמטום שובר את עצמו אוטומטית מדי יום.

עם רנדל אין לי בעיה למרות שאני לא מחזיק ממנו יותר מדי ולא חושב שהוא יתפתח ליותר מ-CB#2 בלחץ אבל המחיר שהם שילמו עליו היה גבוה מדי. מילא לוותר על קייזר שכבר לא בתכניות אבל כשקוראים שקבוצות "מחליפות" בחירות דראפט באותו סיבוב זה עובר מתחת לראדר וכולם מרגישים שזה wash. לא כשאחת הקבוצות האלה היא קליבלנד שבוחרת בתחילת כל סיבוב. רק כשיושבים בשבת מול הטלוויזיה וצופים בסיבובים 3-4-5 מבינים כמה ההבדל בין הבחירה הראשונה בסיבובים האלה לבחירה ה-14 משמעותי.

לא חושב שהשוק יאיר פנים לווטקינס ורובינסון כמו שאתם חושבים. הם הגירסה השנתית לג'פרי, פריור ודשון שקיבלו זבבירים ונאלצו להתפשר על הרבה פחות ממה שציפו. הראשון מגיע אחרי עונה פושרת פצצות, השני חוזר מפציעה ושנה פושרת פצצות לפני הפציעה. הם הסוג שחקנים חופשיים שיהמרו על עצמם עם חוזים קצרים בתקווה להפגיז ולשבור את הבנק בעונה הבאה, כמו אלשון. וזה אומר שהם יחפשו את הסיטואציה הטובה ביותר עבורם מבחינה סטטיסטית ומבחינת ה-ROLE שיובטח להם. הייתי שם עין על גרין ביי (סתם לא באמת, אני עדיין מחכה לציוץ של שפטי שהם קיצצו 97% מהשכר/חתכו את ג'ורדי/קוב ושעון החול למהלכים המתבקשים האלה נגמר עוד שנייה וחצי), דאלאס, אינדיאנפוליס, סן פרנסיסקו, שיקאגו, טנסי.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טירוף טוטאלי אם לא חותכים את ג'ורדי ועושים ריסטרקצ'ר לקוב. במצב הנוכחי גרין ביי משלמת משכורות לשלושה WR1 כשבפועל רק אחד מהם הוא כזה (דבאנטוש כמובן). גם ג'ורדי וגם קוב יושבים על קצת יותר מ-12 מיליון בעונה הקרובה שזה הזוי ביחס לתרומה שלהם. ואצל שניהם הדד-מאני הוא כולה 2-3 מיליון. כלומר אשכרה יכולים לחתוך את ג'ורדי, להחתים את רובינסון לשנה תמורת איזה 9-10 מיליון וזה לא יעלה סנט אחד יותר בתקרה. אני מרגיש כאילו אני מפספס כאן משהו כי זה כל-כך מתבקש.

*בלי אף מילה על קליי*

בקיצור, כל מי שמספר לכם שקבוצות כמו הפאקרס תקועות בפרי אייג'נסי כי אין להן מקום בתקרה ושזה המחיר של להחזיק ק"ב עלית - זיין שכל. הדבר היחיד שתוקע את הפאקרס הם 3 חוזי דמים עם קוב, ג'ורדי וקליי. כולם צפונית ל-11 מיליון, כולם בקושי שווים חצי מזה.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. golding מנהלים

עזבו שהסכום מופרך, איזה גבר השרמן הזה שהוא מייצג את עצמו ומסדר לעצמו יופי של חוזה.

את מי הוא היה צריך לערבב, את לינץ׳ או את שנהאן?

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד. החוזה לא מופרך לדעתי.

הסכומים די תלויים באם הוא נבחר לפרו-בול (למרות שרפפורט טוען שזה אול-פרו, הבדל משמעותי בין השניים וצריך לראות מי צודק).

בלי פרו-בול/אול-פרו הוא יקבל העונה 10 מיליון ובשנתיים הקרובות 5 מיליון כל אחת (זאת בהנחה שהוא לא נחתך וגם ממש משחק).
    עם פרו-בול/אול-פרו הוא יקבל העונה 13 מיליון ובשנתיים הקרובות גם כן 13 מיליון כל אחת.

אם אני מבין נכון את החוזה אז רק 2 מיליון GUARANTEED בכל עונה.

בקיצור, אם הוא חוזר לעצמו הוא יקבל חוזה שראוי למידות שלו. אם לא, הניינרס אכלו קנס של 10 מיליון העונה ואז יחתכו אותו תמורת גרושים בדד-מאני.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  9. golding מנהלים

זה אפילו קצת יותר גרוע מזה, אז אני לוקח את זה בחזרה.
    The real Richard Sherman numbers – ProFootballTalk

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה תמיד יותר גרוע מזה ולכן אין טעם להתייחס אף פעם למספרים המפוצצים הראשוניים או ל"ממוצע שנתי" ששפטר/ראפשיט מפרסמים כי הם מקבלים אותם מהסוכן/שחקן עצמו שהאינטרסים שלהם ברורים. צריך להתאמץ מאוד מאוד מאוד חזק כדי לתת חוזה גרוע ב-NFL (ואלוהים יודע שמייק טננבאום מנסה) ורובם המוחלט הם פרקטית לא יותר מהתחייבות של הקבוצות לשנתיים במקרה הטוב. אפילו ג'ימי GQ עם ה-"137.5M$ ל-5 שנים" עשוי לקבל מהניינרס בעיטה לראש כבר ב-2020 עם מעט מאוד Dead money נגדם בשלוש השנים שלאחר מכן. וזה כשמדובר ב-QB צעיר וחם שכל הלברג' במו"מ היה בידיים שלו. ריצ'רד שרמן הוא 98% שחקן גמור.

מי שלא רוצה לשבור את הראש:
    Over the Cap | NFL Salary Cap, Player Contracts, and Related News and Analysis
    https://twitter.com/Jason_OTC
    https://twitter.com/corryjoel

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

החדשות הטובות שלא לומר מצויינות - לא קירקוש בן דודוש AKA קייסוש קינאמוש לעשירימוש בחוזה דמים

החדשות הרעות שלא לומר קטסטרופליות - כן קייס קינאם AKA קייס קינאם האורגינלי AKA טרבור שפיך אול אובר מיי פייס לבורגנים

החדשות הלא ידועות והחשובות באמת -או טרייד אפ לג'וש רוזן (!!!!!!!!!!!!!!!!) בדראפט או ד'ארנולד/מייפילד כפרס ניחומים בגלל שאין לנו מושג לזהות כישרון של QB אבל לפחות לא נחזור על הטעות הפטאלית עם ג'וש "פאקסטון לינץ' 2.0" אלן או שג'ון אלוויי גמר את הקריירה שלו כג'נרל מנג'ר. או או או.

אני יודע על מה הכסף שלי.

Hakeem Nicks אוהב/ת את זה.
  12. benos Member

דארנולד לא נראה לך גם כגירסא של טים טיבו/בורטלס?

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהפארודיות המוצלחות שראיתי! יש לך עתיד ב-SNL למקרה שאי פעם ימאס לך לשחק את דמות הנרגן שמקלל דינוזאורים מהספורט האמריקאי בכל אתר ישראלי אפשרי.

מי שבאמת צריך לגמור את הקריירה הוא ה-GM ש(עד)מחר בערב יכריזו שסגר עם טרמיין ג'ונסון על חוזה של 15 מיליון בשנה. מצידי ש-14 מיליון מתוכם יהיו בתור בונוס שמופעל רק במקרה והוא מחזיר 17 חטיפות לט"ד בעונה הקרובה - גוטה צריך לדעת שאם הוא נוגע בו מזעיקים את קדישא כדי לפתוח את הקבר של TT ומחזירים אותו לתפקיד.

רובינסון יצא חציל. הלך למצוץ ציצי במקום להבטיח לעצמו סקודטו. סתם שחקן גרוע. גם ככה אף פעם לא באמת רציתי אותו. הרנס תמיד היה האלן הטוב יותר בצפון פלורידה.

golding אוהב/ת את זה.
  14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, הוא תמיד הזכיר לי את ג׳יימיס. צורת השיחרור שלו באמת מוזרה ונראית שבורה סטייל בורטלס אבל בניגוד אליו הוא מהיר ומדוייק יותר אז אני מאמין שיהיה בסדר. הפאק האמיתי במשחק שלו זה איבודים קאטלריים שנוחתים עליך משום מקום.

אבל בגלל זה הוא רק ההעדפה השנייה/שלישית שלי. לדעתי רוזן בכמה רמות מעליהם והפרוספקט הכי טוב שהגיע לליגה מאז לאק. אבל הוא בחור דעתן עם ראש על הכתפיים ומגיע ממשפחה עשירה ואפילו כמעט בחר בקריירת טניס אז שילוב של כל אלו הופכים אותו ל״דגל אדום״ בליגה ההזויה הזאת.

בוא קודם נתרכז בלאתר את נילס הולגרסון ולשלוח אותו ואת מולי להודיע למשפחה בעיירה מנותקת החשמל שהתחיל בכלל הפרי אייג׳נסי. אחר כך נתפנה לדאוג את מי לא מחתימים למרות שהייתה כוונה ורצון טוב, את מי לא מחתימים למרות שבכלל לא הייתה כוונה ולאיזה אנדראצ׳יבר כושל/יבחוש מת מאריכים חוזה כי בחרנו אותו בדראפט וחשוב לנו לשמר את קונספט ה-"Draft and develop" השקרי.

רובי יצא תותח.

התקפה של מצטיין דיקן הרווארד פוטבול בע״מ= "ה-פייסבוק" Circa 2004

התקפה של Highly Successful NFL COACH= "מקושרים" Circa 2011

golding אוהב/ת את זה.
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאג, שנה הבאה נגמרים שלושת חוזי הדמים ויתפנה כסף כדי להשקיע בתפוז פורומים.

לעתיד יש ניחוח גבינתי מובהק וזה ממש לא שאני אומר את זה בתור אוהד. לגמרי מדובר בניתוח מקצועי/כלכלי קר ומחושב של הנושא.

סתם נו, דראפט ופיתוח עדיין עדיף על מה שהולך במיאמי שהולכים לשלם איזה 22 מיליון העונה לשחקן שבכלל לא שלהם בגלל התנהלות פרי אייג'נסי מפגרת.