Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. benos Member

ליבי ליבי למה? גרלי שחקן מעולה שהולך לקבל פרוטות ביחס לשחקנים שלא יכולים לקלוע ממטר בכדורסל או לקיובי'ס שלא יכולים למצוא שחקן פנוי באופציה השנייה או השלישית גם אם החיים שלהם תלויים בכך.

זה אמנם הביזנס וראנינג בקס מקבלים קרוב לשכר של בועטים אבל אני יכול להבין אותו.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהוא צודק.

ליבי ליבי = רחוק מלרחם עליו.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידכון לעידכון: 4-12

4. golding מנהלים

זה לא הגיוני מה שקורה שם.

בעניין הברז, יש דיבור שטרוביסקי בכלל לא מרשים ב-training camp. מקווה שאלה רק כאבי גדילה בגלל השיטה החדשה שמוטמעת ע"י נאגי.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנים לימדו אותי לא לייחס יותר מדי חשיבות לדיווחי טריינינג קמפ, לטוב ולרע. במיוחד לא כשמדובר ב-סופמור QB שנאלץ להתאים את עצמו כבר בשנה השנייה שלו בליגה לצוות אימון+חוליית רסיברים חדשים לגמרי. טבעי שלא תהיה תיקתוקיאדה מ-day 1.

אני במקום אוהדי שיקאגו הייתי מוטרד יותר מההתעקשות הקטנונית שלא לומר הזויה של הפרונט אופיס מול הבחירה #8 אוברול בדראפט שהחמיץ וממשיך להחמיץ תקופה קריטית להתאקלמות והתפתחות של רוקיז. נכון לכרגע הוא וד'ארנולד (גם מסיבות מטומטמות אבל פחות) היחידים שעדיין לא חתמו.

golding אוהב/ת את זה.
  6. מגןימני Member

תוכל לתת לי איזה הסבר למה שקורה עם דארנולד, כי לא הבנתי. לייקים ל20 ההודעות הבאות שלך מובטחים

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתעקשים על כסף מובטח שלא רוצים לתת לו במקרה שייקנס על ידי הליגה (בחוזים של שאר ה-QB's שנבחרו בסיבוב הראשון תנאי הסף לאי התשלום הוא השעייה ולא קנס) ועל סעיף קטנוני בשם Offset language שנועד לחסוך לקבוצה את תשלום ההפרש של השכר שלו בעונה הרביעית בהנחה שהוא נחתך וחתם בקבוצה אחרת (מדובר על 4.6M$ שהוא ירוויח ב-2022. אם יחתום בקבוצה אחרת על 2M$ לעונה נניח, הג'טס יצטרכו לשלם לו רק 2.6M$ אם יסכים לסעיף.).

למה זה מטומטם? מעבר לסיבות המובנות מאליהן (אם הן לא מובנות - מדובר בשני תרחישים עם סיכויי היתכנות נמוכים עד כדי לא קיימים שניתן לספור את התקדימים שלהם על כף יד כרותת אצבעות.) בעיקר בגלל שה"חיסכון" הפוטנציאלי כביכול של הגרושים המזויינים האלה לא שווה את הימים הקריטיים שהוא מפספס ואת האווירה העכורה שנוצרת סתם עם מי שאמור להיות הפרנצ'ייז QB שיצעיד אותך לארץ המובטחת בעשור וחצי הקרוב.

owen11111, golding ו-מגןימני אוהבים את זה.
  8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגןימני אוהב/ת את זה.
  9. מגןימני Member

זה מטומטם גם בגלל שהליגה כל כך ביזארית ונוירוטית בנוגע לקנסות, אני בחיים לא הייתי מסכים לכזה סעיף אם הייתי שחקן. שלא נדבר על זה שההשפעה שיש לקנס לפעילות על המגרש היא כנראה שולית (אני חושב שחצי קבוצה נמצאת בהליכים משפטיים, החל מDUI אחזקת נשק וכיסוח בחורות) מזל שלא הצלחנו לירות ברגל של עצמו הפעם

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמצחיק בדיווחים מטריינינג קאמפס זה שהרבה פעמים מדובר בתשובה לשאלה של איזה קו התקשורת לוקחת בקונטקסט של קבוצה מסויימת.

יש קבוצות שגורמים בתקשורת נהנים לפאר, ויש קבוצות שאוהבים לרדת עליהן וליצור סביבן אווירה שלילית. ק"ב מזייף שזורק פיקס על ימין ועל שמאל ישחט אם מדובר בתקשורת עויינת, בעוד שאם מדובר בתקשורת אוהדת תצטייר תמונה של קורנרים תותחים שמפתיעים לטובה מבלי להזכיר בכלל פדיחות של הק"ב.

מחנה אימון זה מחנה אימון. חצי מהשמות ש"מפתיעים לטובה" ו"עומדים בפני פריצה" הולכים לככב בספיישל טימס במקרה הטוב ויחתכו בסוף אוגוסט במקרה הרע.

על פי האימונים של אתמול: רודג'רס ודבון האוס מזעזעים, ג'איר אלכסנדר ואקוונימווווווס חיות.

11. sandro Member

2-14 ?

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי נסחף, בכל זאת זה לא שהוא שבר את המפרקת כמו שלפחות אחד מג'ואי בוסה/מלווין אינגרם הולך לשבור במהלך החודש הקרוב. לפי הבדיקות הראשוניות מדובר רק בנקע חריף בקרסול שישבית אותו לסביבות חודש שזה במונחים של הצ'ארג'רס נחשב לשבר קל בציפורן.

בחדשות אחרות - מקווה מאוד שכל 31 (30 בעצם) הקבוצות בליגה עוקבות בדריכות אחרי סאגת ההולד-אאוט של קאליל מאק כי היא לא מריחה כמו אחת טיפוסית. לא רק שכל האנשים באירגון בנתק מוחלט ממנו מפברואר, ראפשיט דיווח אתמול שהם אפילו לא הגישו לו הצעה. מעליבה ככל שתהיה, רחוקה פצצות מהמספר שהוא והסוכן שלו רוצים ככל שתהיה. הוייב שאני מריח מכל הדיווחים הנ"ל וההתבטאויות העוקצניות של גרודן בשבוע האחרון זה שיש >0.0% להשיג אותו בטרייד (AKA חילול קודש כשמדובר בעילוי כזה) ולאור השטויות שראיתי מגרודן בדראפט ובפרי אייג'נסי עם valuations מגוחכים (החוזה של ג'ורדי, הטרייד על בראיינט, המחיר המצחיק שקיבל בטרייד דאון בסיבוב ראשון) לדעתי לא במחיר מוגזם מדי. ברמת הבחירת סיבוב 1+2 (המחיר האמיתי צריך להתחיל משתי בחירות סיבוב 1). המילכוד הוא החוזה המנופח (75-80 מובטחים ב-20 פר) שיתווסף למחיר הזה אבל מאק הוא אחד השמות בשורטליסט המאוד מצומצם שמצדיק את זה. שילוב אידיאלי ונדיר של עמדת פרימיום+גיל.

זה כזה קלאסי שיצור שקפץ לזרוק כסף על כל הסוסים המתים והגרוטאות בליגה ינסה להעביר מסר שיש שריף חדש בעיירה ולעשות דוגמה מהשחקן הכי טוב בקבוצה בפער ניכר. לא יכול כבר לחכות לתאונת רכבת הזאת.

owen11111, golding ו-מגןימני אוהבים את זה.
  13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפרופו הדיון מאתמול על ייחוס חשיבות יתר לדיווחי טריינינג קמפ.:

מגןימני אוהב/ת את זה.
  14. golding מנהלים

איזה ספיץ׳. נראה לי שריי לואיס יכול לגרום לי להאמין באלוהים.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

באפיקורוס אולי. אחד ה-frauds המאוסים.

הנאום של דוקינס היה הרבה יותר עוצמתי ובכלל אחד הטובים של השנים האחרונות.

אלעד, Sweetness ו-מגןימני אוהבים את זה.