22 :: המחזור הגדול נדחה, איטליה בהלם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏2/2/07.

1. רפאל Member

זה מה שקורה כשאינטר קיבלו עונש מאוד קל על פיצוץ המשחק מול מילאן ורומא קיבלו עונשים קלים במקרים שלהם.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שדבר כזה קורה בליגה האיטלקית , אני לא מבין ,הם לא לומדים ממה שקרה לאינטר ב2004/2005 בליגת האלופות נגד מילאן????, נכון שהשופט היה רע מאוד אבל לעשות דברים כאלה???? להרוג שוטר שדואג לסדר??, חבל על מה שקורה לליגה האיטלקית.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים ברוח הדברים שלי מפי נשיא פאלרמו ומאמן קאטניה: "כל עוד העבריינים האמיתיים יוצאים ללא עונש במדינה הזו, לא נגיע לשום מקום." אמר זמפאני. "עכשיו יתחילו ההטפות עם המילים החסרות ערך, אבל אפס מעשה, לפני עשר שנים מרגרט טאצ'ר הוקיעה את החוליגנים מאנגליה, עכשיו נראה אם הממשלה שלנו יכולה לעשות משהו דומה. אין צורך במשטרה במגרשים הבעיה היא לא בכדורגל, אלא בחברה. העברינים הללו יכולים לחכות מחוץ לאיצטדיון להתחיל מהומה, להעצר ולהשתחרר עוד באותו היום. בצורה הזו לא נגיעה לשום מקום. לעצור את כל הכדורגל לא יפתור את הבעיה, צריך לאתר את הפושעים, להכניס אותם לכלא ולהחזיק אותם שם. זה אבסודר שאנשים יכולים להעצר על דברים כאלה ויום אחרי כבר לצאת לחופשי. אני לא מסכים עם אלה שטוענים שהכדורגל הוא הסיבה, זו החברה שמורשה להם לעשות זאת. אלה לא אוהדים, אלה פושעים ובמדינות כמו אנגליה הם נעצרים ונענשים קשות. פה באיטליה נותנים לדברים האללו לקרות. זה חסר טעם לבוא בטענות למועדונים, מה אתם מצפים שנעשה? כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לערער, אבל זה לא מספיק, פה צריך חוק נוקשה. להפסיק את המשחקים זה לא הפתרון!"

מאמןקאטניה פאסקוולה מרינו ממשיך באותה הרוח: "אותם האנשים הם לא אוהדים, הם פושעים לכל דבר. אם מחכים לאוהדים של פאלרמו מחוץ לאיצטדיון, זה בברור אומר שאין להם שום עניין בכדורגל."

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/2/07
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהכול השנה הכול באיטליה הולך הפוך..
    לא מוסיף כבוד,וחבל.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר לזרוק אותם לים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

אין ספק שהשעתיים טיסה בחזרה לרומא ממילאנו או מאסקולי פיצ'נו למילאנו שהיו קורים כך או כך הם תוספת מאמץ אדירה לשחקנים. הלכה העונה.

קל להיטפל לקטניה כי היא קבוצה קטנה. צריך קודם כל לחקור את האירוע, אני אשחק את תפקיד פרקליט השטן לרגע ואתן כמה נקודות למחשבה:

1) מה היה חלקים של אוהדי פאלרמו בהתלהטות היצרים
    2) מה היה חלקה של המשטרה (!)
    3) עד כמה מועדון יכול להיות אחראי למה שקורה מחוץ לקוטלי האיצטדיון?

אני לא אומר שצריך לפעול לפי העונש הביזיוני של אינטר כמודל. אבל להוריד קבוצה ליגה בלי להתחשב בשלושת הנקודות האלה, זה פשוט למצוא שעיר לעזאזל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/07
  6. רפאל Member

ומה אם הסיבה העיקרית אולי שכל זה התחיל: השיפוט שהבנתי שבגלל טעויות השיפוט התחילו כל הבאלגן.

עוד סיבה למה חייבים להשתמש במצלמות, כי טעויות שיפוט גורמות להתפרעויות מחשש שהכל מכור.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/07
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה לא היה צריך מצלמות, פשוט עיניים, זו הייתה נגיעת היד הכי ברורה מאז מראדונה.

8. רפאל Member

וזה בדיוק מה שמרמז על שיפוט מכור ומוציא את הפיוז מהאוהדים.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת, הפיוזים שלהם יצאו כבר קודם. המשחק הופסק ל-20 דקות במחצית השנייה בגלל שהאוהדים זרקו את כל הפירוטכניקה על המגרש ובין השאר היה גם גז מדמיע.

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אין סיבה למצלמות.
    ראיתי את שני הגולים של פאלרמו ופשוט לא האמנתי שהשופט לא שורק. אין פה בעיה של ראייה או כושר שיפוט, לא צריך שום הילוך חוזר ואפשר לראות מקילומטרים את די מיקלה מוריד את הכדור ביד.
    כנ"ל לגבי ה1-0 של קאראצ'יולו, נבדל ברור.

11. רפאל Member

נו וזה בדיוק מה שיעזור נגד השיפוט הזוועתי!!!

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה הרי צודק,צריך להשליך את השופט לכלא,כי הוא במו ידיו או משרוקיתו רצח,לא פחות ולא יותר את הפקח פיליפו ראקיטי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

דברים כאלה קורים,לא משנה מה.אז הייתה טעות שיפוט,אז מה? אז זה נותן אור ירוק למהומות.לשם שינוי אני לא מאמין שהשופט מושחט,השופטים יהיו סופר זהירים העונה כי מסתכלים עליהם יותר מאי פעם,וכל אחד יעשה הכל כדי להוכיח שהוא נקי.הוא טעה וזה יכל לקרות לכל הטייסים עם ראיית ה6-6 שפה.אז זה היה ברור,ועדיין לשופט אין שום חלק במהומה.

13. דניאל_ה Member

את השער השני לא ראיתי אז קשה לי להגיד אבל בשער הראשון היה אופסייד ברור- מהמצלמה. לשופט במגרש הרבה יותר קשה לראות את זה, הטעות הייתה שם של הקוון! לא של השופט!
    למרות שקצת יותר ערנות גם הוא יכל לקבוע אבל בישבילו זה הרבה יותר קשה והוא סומך על הקוון...

14. Giallorossi Member

לאיזה יום המשחק אינטר-רומא נדחה?

15. cazzo Il Capocuoco

כנראה ההחלטה הבאה התקבלה: שבועים של הפסקה מכדורגל,ואחרי זה הכדורגל יהיה בלי אוהדים עם איצטדיון ריקים.מה הטעם?

מרוב שאין חשק לדבר על זה בא לבכות כבר....