24 :: אינטר עם ניצחון 16 רצוף ו14 נקודות על רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏16/2/07.

1. saviola Member

לדעתי כל הרצף הזה של אינטר הוא בלוף אחד גדול. עם העובדות אי אפשר להתווכח, אבל עם הרבה דברים אחרים כן. אינטר לא כל כך חזקה, הליגה היא זאת שחלשה . ההוכחה תגיע בגומלין נגד ולנסיה.

2. ASROMA Member

אינטר בעונה גדולה..
    אבל לדעתי אם היא הייתה משחקת בליגה הספרדית או אפילו האנגלית אין שום סיכוי שרצף כזה יכל לקרות לה שוב.
    הליגה האיטלקית פשוט בעונה חלשה מאוד , אינטר בעונה מצוינת אבל עדיין לדעתי אני מסכים איתך הליגה פשוט לא מספיק טובה.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת... הליגה אמנם חלשה, אבל אתה לא רואה גם שולטות קבועות כמו סלטיק\אולימפיאקוס היום או ספרטק מוסקבה\דינמו קייב\רוזנבורג בשנים קודמות יותר אפילו מדגדגות את המספר הזה. 16 נצחונות זה הישג אדיר. מה, אתה רוצה להגיד לי שהפרשי הרמות בין אינטר לסריה A גדולים מאלה שבין יובה לסריה B?

לא בשביל זה נכנסתי אבל, שתי נקודות ממשחקי היום, אחת מהגדולה של מילאנו והשנייה של הסיידקיק באדום:

1) השתכנעתי סופית. זלאטן גאון. אני עושה לו את הנאחס האולטמיטיבי לפני ולנסיה כמובן עם היציאה הזאת אבל זה חזק ממני. אני מוכן לתת לו עכשיו חוזה לכל החיים, אם הליגה הזאת תחזור לימים שמישהו אשכרה החזיק ממנה, והוא לא יעשה יותר שטויות מהממוצע המרשים גם ככה שלו, הוא יוכל להיזכר בין הגדולים בהחלט.

2) הגולים של מה שמו לא משהו מיוחד, נגיחה לפינה חשופה לגמרי ודרדלה ממטר, לא הייתי ממהר לחגוג (למרות שמצידי, תחגגו...)

4. saviola Member

אני רוצה להגיד שהרצף הזה מושג במקרה בעונה שיובנטוס ומילאן לא בסביבה. אני רוצה להגיד שאינטר חכמה על קטנות, אתה בעצמך אמרת שלא היה לכם מבחן ממשי כבר הרבה זמן. אם היה משחק מול רומא והייתם מנצחים הייתי קצת משתכנע, אבל הבלוף הזה שנקרא רצף הניצחונות של אינטר פשוט מרמה. אני כבר אמרתי, צריך לחכות לולנסיה (ובשנה שהכל הולך לאינטר, היא קיבלה אולי את ההגרלה הנוחה ביותר מבין שמונת ראשי הבתים).

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלו הדברים שעושים את ההבדל בין חלוץ טוב לסקורר טוב. הרי אתה לא מצפה ממנו להבקיע 20 שערים בעונה כש-95% מהם כוללים מהלכים מטורפים וסלאלומים מקו האמצע ולהעביר לבלמים בין הרגליים בתוך הרחבה... סקוררים הם אלה שיודעים להתמקם כמו שצריך ולהיות במקום הנכון בזמן הנכון. זה מספיק למילאן בינתיים. עד עכשיו אוליביירה גם את הדארדלות האלה לא הצליח ממש להבקיע. את המהלכים המטורפים תשאיר לקאקה (בדיוק כמו בבישול שלו בשער השני).

יהיה טוב :aaarse:

6. ManUtd Fan Member

saviola:

לרצף כזה, 16 ניצחונות ברציפות אי אפשר לקרוא בלוף. זה לא חשוב מי הקבוצות שעומדות מולה, היא מנצחת. זה לא משנה אם הליגה חלשה או אינטר חזקה, זה שניהם יחדיו. הליגה השנה אמנם חלשה, אך מהצד השני אינטר קבוצה מאוד חזקה. 16 ניצחונות לא הולכים ברגל, זה מעשה בהחלט קשה, וזה לא משנה מה מצבה של הליגה.
    כמו שאמרתי למעלה, זה לא משנה. אגב, אינטר מאוד חזקה השנה. אדריאנו בכושר מצוין, זלאטן מצוין, שחקן כמו קרספו נמצא על הספסל, דאקור, שהוא שחקן נפלא נמצא על הספסל. אי אפשר לקרוא לזה "לא כל חזקה", כי היא כן חזקה, וכמו שאמרתי, לא חשוב מה מצבם של הקבוצות, 16 ניצחונות לא הולכים ברגל.
    ואם יובנטוס ומילאן היו נמצאים בכושר מצוין בסריה א', ועדיין אינטר הייתה זוכה באליפות, זה היה נחשב עדיין "חכמה על קטנות"? יכול להיות שאם יובנטוס ומילאן היו בסריה א' בכושר טוב, אינטר לא הייתה עושה את הרצף הזה, אבל את האליפות היא בהחלט הייתה לוקחת.

7. saviola Member

א. אל תקרא לזה בלוף, אבל לדעתי זה לא משקף כלום. הרמה השנה מאוד נמוכה וזה לא סוד, אינטר פשוט מנצלת את זה כדי לחגוג.
    ב. חזקה או לא חזקה קובעים ביחס למשהו. ביחס לליגה האיטלקית? היא חזקה. מאוד. ביחס לאירופה? אני לא רוצה להגיד חלשה כי היא כן ב16 האחרונות, אבל יותר מרבע גמר היא לא תגיע. כמובן שיש אפקט של שליליות כשבאים עם רצף כזה מהליגה המקומית, סוג של התלהבות ואפוטימיות יתרה, חוסר הערכה נכון כלפי היריבה. ולנסיה, היריבה הכי חלשה שאינטר יכלה לקבל, היא לא אסקולי או מסינה.
    ג. שוב, זה דבר שאתה לא יכול לקבוע כי אין יובנטוס ומילאן לא נמצאת בכושר טוב. אני כן יכול לקבוע דבר אחד - אם יובנטוס הייתה נשארת בליגה, אז קודם כל אינטר לא הייתה מקבלת את זלאטאן ו-ווירה, ודבר שני אינטר בחיים לא הייתה משיגה רצף כזה ופער כזה בפיסגה. בחיים לא.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפסיקו כבר אתם אוהדי יובה ומילאן בלזלזל באינטר, אתם תמיד מחפשים את הדרך כדי להגיד שאינטר לא קבוצה חזקה ........, במקרה ויובה הייתה בליגה אינטר ללא ספק הייתה מביאה שחקן מחילף של ורון ברמה גבוהה ולא חסר וגם בהתקפה קרספו בכל המקרים היה מצטרף לאינטר, ולמה אתה אומק שולנסיה היא הקבוצה הכי חלשה שקיבלה אינטר??????, ולנסיה לא קבוצה חלשה ויש לה סגל מאוד טוב דווקא אחרי שהפצועים יחזרו לשחק.

9. riquelme1 Member

עומר, ולנסיה היא לא הקבוצה הכי חלשה מראשות הבתים, היא יותר טובה מליברפול, למשל.

10. ManUtd Fan Member

נכון, הרמה השנה בהחלט נמוכה, אבל זה לא משנה אם הרמה נמוכה או לא, 16 ניצחונות זה דבר שבהחלט קשה להשיג אותו, וזה לא משנה מה הרמה של הליגה. אינטר מנצלת את זה, כי יש לה את הדברים לכך. זה מה שאומר שהיא קבוצה טובה, וזה לא משנה מה הרמה של הליגה, נמוכה או גבוה, 16 ניצחונות זה הישג יפה מאוד.
    אתה עדיין לא יכול לקבוע אם אינטר לא תעבור את רבע הגמר, זה בכל זאת תלוי במזל שלהם, ובקבוצות שהם יפגשו, ובמידה ויעברו את ולנסיה. ולנסיה אולי הקבוצה הכי חלשה מראשות הבתים (אני חושב שלא, יש את ליברפול ואת מילאן, שעדיין, למרות הכושר הטוב בהם הם נמצאים כרגע, ואולי, רק אולי ליון.), אבל היא לא סתם נמצאת עכשיו בשמינית הגמר. אפשר להגיד שזה באמת המבחן הראשון שלהם, וגם אם לא יעברו אותו עדיין 16 ניצחונות לא הולכים ברגל.
    אותו דבר אפשר להגיד גם ההיפך. גם אם יובנטוס הייתה נמצאת וגם אם מילאן הייתה בכושר טוב, האליפות עדיין הייתה הולכת לאינטר. אולי 16 ניצחונות ברצף לא יגיעו, אבל לדעתי היא עדיין הייתה אלופה.אתה גם לא יכול לקבוע אם אינטר לא הייתה מקבלת את זלאטן וויירה, יכול להיות הייתה מקבלת אותם במחיר גדול יותר, גם אם יובנטוס הייתה נשארת ליגה, היו מורידיים לה הרבה מאוד נקודות, שזה היה מוציא את החשק מבחינת כמה שחקנים, זלאטן וויירה חלק מזה, וככל הנראה היו מגיעים לאינטר (אלא אם כן מגיעות הצעות טובות יותר מכיוונים שונים, אבל זה כבר סיפור אחר).

11. Forza Parma Member

מישהו יכול להגיד באיזה מהמשחקים יהיה קהל ובאיזה לא?

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב שהליגה חלשה,ולאינטר אין ממש יריבות של ממש, והמפגש מול וולנסיה יהיה באמת מבחן ראשון אחרי הרבה מאוד זמן.
    אבל באו לא נזלזל ברצף הניצחון הבאמת לא מבוטל הזה.
    אינטר תבוא למפגש מול וולנסיה עם הרבה ביטחון ובכושר טוב,וכשבאמת כימעט כל שחקני הסגל בכושר פנטסטי יהיה לוולנסיה קשה מאוד לעצור את אינטר.

13. saviola Member

אסקולי - אודינזה: בלי קהל.
    לאציו - טורינו: עם קהל.
    ליבורנו - מסינה: כניסה רק למנויים.
    פאלרמו - קייבו:
    פארמה - סמפדוריה: עם קהל.
    רג'ינה - אטאלנטה: כניסה רק למנויים.

קטאניה - פיורנטינה: בסטאדיו רומאו נרי ברימיני - בלי קהל.

14. Forza Parma Member

תודה רבה רבה

15. XabiAlonso Member

שימו לב ללאציו שמשחקת כדורגל אטרקטיבי, והחלה את העונה במינוס נק' כמו מילאן ופיורנטינה, והצליחה להתברג למקום טוב מאוד בצמרת וכעת נאבקת על מקום בצ'מפיונס!
    וכעת היא ביתרון של 0-2 על טורינו.