24 :: אינטר עם ניצחון 16 רצוף ו14 נקודות על רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏16/2/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני חייב לפתוח ב: לוקה, לוקה, לוקה טוני !!!

המלך לא היה כשיר היום, פתח על הספסל, בלעדיו לא הלך, הוא ניכנס במחצית השניה. אני תוך כדי הצפיה במשחק של לאציו קפצתי כל כמה דקות בציפיה לראות כבר את שמו על לוח התוצאת. דקה 88: לוקה טוני!
    מלך! :aaa8:

לנושא אחר:

נתחיל מכך שאני שטענתי עוד לפני פתיחת העונה שאינטר תהיה אלופה, וכל דבר אחר יחשב לכישלון. אני אומנם שימחתי וממשיך עכשיו לשבח את מנצ'יני, אבל אמרתי וגם אומר שהוא בסה"כ עושה את המוטל.
    ועם כל זאת, אני לא מסכים איתך.

רבים כאן ולא רק כאן שופטים את התמונה על פי המסגרת. לליגה האיטלקית יש המון בעיות, אבל כולן מחוץ למגרשים, על כר הדשא המצב לא נורא כפי שנוטים לחשוב. המסגרת של התמונה אכן מכוערת ומיושנת, ללא ספק, האלימות וכתוצאה מכך האיצטדיונים הריקים, השחיטות, התקציבים הזעומים, האיצדיונים שמזכירים קופסת שימורים שפג תוקפה, כל אלה גורמים לאנשים לא להעריך את מה שהולך על הדשא ומה שהולך על הדשא לא נופל משום ליגה אחרת בעולם, בטוח לא בפער ניכר.
    פער ה-14 הנקודות של אינטר הוא הגיוני. בוא נשווה רגע את המצב לליגה האנגלית, נוריד ליגה את צ'לסי ומארסנל נפחית 8 נקודות, הפער ממנצ'סט להבאה אחריה ליברפול יהיה 17 נקודות. אנשים נוטים לקחת את התוצאות של הקבוצות בגביע אופ"א ברצינות, רק שוכחים לקחת לתשומת ליבם שליבורנו אשר הפסידה לאספניול הגיע למפגש הזה אחרי 12 מחזורים רצופים ללא נצחון, בלי קהל ועם מטרה לעוף מהגביע, המצב של פארמה אפילו יותר גרוע.
    בתור אחד שבאמת צופה בכל דבר שזז, כל משחק שמשודר בטלוויזיה, אני לא רואה על הדשא (בלי המסביב) הבדל משמעותי בין הליגות. ועם נחזור לרצף של אינטר, אז שוב, זה הגיוני. כדורגל זה משחק של מומנטום ואינטר נכנסה לרצף. שאגב במקרה אחר ללא המחזור מול רומא שנדחה אולי גם לא היתה שוברת שיאים.
    ולחפש הוכחות בליגת האלופות מול ולנסיה זה שטותי. משום שיש קבוצות ליגה טובות ויש קבוצות גביע טובות. כמו שליברפול לא היתה הקבוצה הטובה באירופה ובאנגליה שזכתה בליגת האלופות כך גם אינטר שהיא קבוצת ליגה הטובה ביותר כרגע ביבשת לא בהכרח תהיה קבוצת גביע מעולה.
    ולסיום, אני חושב שהמצב על הדשא אפילו מעודד, כי כאשר באנגליה, גרמניה ואומנם פחות, אבל גם בספרד עולים על המגרשים שחקנים מכל קצוות תבל, באיטליה פרט לאינטר הרוב הבולט הוא של איטלקים.

ושוב בעניין אחר:
    לגבי המשחק שראינו היום. את לאציו באמת שכיף לראות, היא מציגה אומנם לא פאופן סדיר, ובכל זאת כדורגל נהדר ואיכותי. אני מאוד מעריך את העבודה שדליו רוסי עושה שם. מנגד בטורינו המצב הפוך שמזכיר לי סיפור:
    לפני כמה שנים במגזין "מוג'ו" סיקרו אלבום של ניל יאנג. הכתב העניק לאלבום את הציון הגבוה ביותר של חמישה כוכבים, מה שהיה מוגזם למדי וזה עוד בלשון המעטה.
    בגליון הבא במדור המכתבים כתב קורא אחד שאלה בעניין: "אם ניל יאנג היה משתין לדלי גם היית נותן לזה חמישה כוכבים?"
    לשאלה הזו ענה העורך "נצטרך לשמוע את זה קודם".
    מה שאני בעצם מנסה להגיד, הוא שזקרוני עושה שם חרא של עבודה, עם סגל באמת לא רע התוצאות שהוא מוציא מעבר לכל ביקורת. גם לא רואים שיפור או שינוי בדרך ובצורה. ורק בגלל ששמו של זקרוני הולך לפניו מנהלי טורינו חושבים שהכל בסדר. חבל.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד, המינוס 3 של לאציו לא מדגדג את המינוס 15 של פיורנטינה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב שלאציו ומילאן נמצאות במרחק של 9 ו-10 נקודות (בהתאמה) מפאלרמו שבמקום השלישי, כשנשארו 45 נקודות בקופה. לאציו ומילאן נמצאות בכושר נהדר לעומת פאלרמו שמאז הפתיחה הנהדרת שלה התחילה לצבור נקודות בקצב של קבוצת מרכז טבלה. יש סיכוי למהפך ותרחיש של שתי רומאיות ושתי מילאנזיות בעונה הבאה בליגת האלופות?

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי מעדיף ליראות את פיורנטינה בליגת האלופות במקום לאציו..

5. Raulito Madridista

אור, להגיד "אם ו"אם" אפשר עד מחר אבל עם עובדות אתה לא יכול להתווכח, ומה שרשמת וציטטתי אותך אומר ממש, אבל ממש לא נכון. אינטר ניצחו השנה את כל ארבעת משחקי החוץ הקשים שלה בליגה, או יותר נכון חמישה אם מחשיבים את לאציו. הנה אני אציג בפניך את כל הנצחונות של אינטר במגרשים הכי קשים מאיטליה לפי הסדר:

במחזור הראשון, ניצחון 3-2 על פיורנטינה בחוץ, אינטר כבר הובילה 3-0.
    במחזור השלישי, ניצחון 1-0 על רומא באולימפיאקו בחוץ, אינטר בנוסף החטיאה פנדל.
    במחזור התשיעי ניצחון בדרבי על מילאן 4-3, כאשר הדרבי ההוא נחשב היה משחק חוץ, למרות שכמובן המשחק היה בסאן סירו שהוא גם המגרש הביתי של אינטר.
    במחזור ה-13 אינטר ניצחה 2-1 את פאלרמו בחוץ, הממוקמת שלישית.
    במחזור ה-17, אינטר ניצחה 2-0 את לאציו בחוץ ושמה קץ לנאחס גדול מאוד שלה בשנים האחרונות וניצחה באותו מגרש שמנע ממנה לזכות באליפות לפני 5 שנים, במחזור האחרון.

בנוסף אינטר גם ניצחה את פיורנטינה בביתה 3-1 ואפשר להגיד שהיא השיגה 18 מתוך 18 נקודות אפשריות נגד הקבוצות החזקות בליגה השנה. אני לא אעסוק פה ב"אם", אבל רצוי לציין שלא זכור לי עונה בה האלופה ניצחה את כל ארבעת או חמשת הקבוצות הטובות ביותר באיטליה בחוץ, ועם הרצף שאינטר עשתה ושברה את השיא של כל אירופה, אי אפשר להתווכח. וזה לא שאינטר נפלה מהיריבות שלה במשחקים. אינטר ניצחה כי היא פשוט טובה יותר. האליפות שלה מוצדקת לחלוטין. יובנטוס עשתה טעות ושילמה עליה, אין טעם לעסוק בה. שנה הבאה היא תעלה ונראה מה יהיה.
    אני גם חושב שזה יהיה דיי כישלון של אינטר אם באירופה היא לא תצליח ואת וולנסיה היא לא תעבור. יהיה לה קשה. כנראה שיש כמה שעוד לא השתכנעו מהרצף של אינטר ובמידה ותעבור את וולנסיה היא תוכיח להם את כוחה. נראה מה ייקרה הקרב הזה בשמינית הגמר פתוח לגמריי.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה
    בסאטדיו דל-דוקה נערך המשחק בין הביאנקונרים של הליגה,הלא אודינזה ואסקולי.אודינזה הגיעה לאחר הפסד 2-0 לפיורנטינה במחזור הקודם ואסקולי,סוגרת הטבלה אחרי ולפני המחזור הזה מגיע אחרי הפסד 2-0 לסמפדוריה.המשחק נערך כאמור לעיני הכסאות בלבד אחרי שהאצטדיון לא עבר התקנים החדשים ולכן כניסת הקהל אליו לא מורשת.דווקא אודינזה האורחים פתחו את המשחק מצוין כאשר שער של יאקווינטה בדקה 35 מעלה אותה לייתרון שער אחד ושער בראטו מעלה אותה ל2-0 בדקה ה42 והכל כבר חייך על אודינזה שלבשה שחור היום,תלבושת החוץ שלה.אבל אז במחצית השניה קמבאק של אסקולי תוך 10 דקות בלבד מחזיר את התוצאה ל2-2 ואסקולי אפילו יכלה לכבוש בסיום ולהפוך את המשחק לגמרי.
    http://www.udinese.it/public/parser_image/save/5ff1f0bb29057121b680e9b352f0c41e.Xxx
    מונטארי נלחם מול יציעים ריקים
    בסטאדיו טראדיני של פארמה נערך משחק לעיני קהל,הבכורה של קלאודיו רניארי בליגה כמאמן פארמה שנמצאת במצב אנוש עם 15 נקודות בלבד ערב המשחק.פארמה הגיע למספר מצבים לא רע במהלך המשחק אבל הרגל המסיימת לא צולחת בטראדיני ופארמה לא מצליחה לכבוש ואז סמפדוריה בדקה ה57 יוצאת להתקפה כאשר זיילגר שלח מסירת עומק לקווליראלה שמקפיץ מעל בוצ'י ומעניק לסמפדוריה נצחון 1-0 קטן כשגם נסיון של רוסי לקראת הסיום לא עוזר רק סוחט הצלה יפה של קסטלאצי.
    http://content.answers.com/main/content/img/webpics/Claudio_Ranieri.Xxx
    רניארי בפרצוף חמוץ בבכורה חמוצה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/07
  7. saviola Member

דור וכולם, אני לא מתווכח עם העובדות: אינטר גדולה על הליגה בכמה מידות, על זה אין בכלל ויכוח. הנקודה שלי היא שהליגה עצמה חלשה מאוד ביחס לשנים אחרות וביחס לאירופה. אחרי שראיתי את ולנסיה עכשיו ואת אינטר אתמול, לא קשה לי לקבוע את יחסי הכוחות. אבל באמת חבל לדבר על אם ואם, נחכה ליום רביעי הזה ולזה שבעוד שבועיים.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל שוב פעם תעבור על כל דוגמא שהבאתי. אם אינטר לא הייתה גדולה היא הייתה מוליכה על הליגה הזאת בהפרש קטן הרבה יותר, כמו שבית"ר מוליכה בהפרש קטן על שאר ליגת העל. ההפרש גם היה גדול יותר אם רומא לא הייתה תופסת את העונה הכי טובה שלה בשלוש השנים האחרונות.

מה לא ניצחנו את רומא העונה?

הליגה על הפנים בהחלט לא מתווכחים, ואינטר ככל הנראה לא הייתה משיגה 16 רצופים בליגה עם יובה (זה שמילאן לא השכילה לרענן את הסגל במשך שלוש שנים זה בעיה שלה), אבל הקבוצה הזאת הייתה מתמודדת על האליפות בכל מקרה. הרצף אולי מעט משקר, אבל אינטר גם בהחלט חזקה.

9. SeRgInHo Member

ולנסיה אילולא הפציעות, הייתה כיום במקום הראשון בספרד, לדעתי היא גם לא נופלת לא מברסה, לא מריאל, לא מצ'לסי ולא מיונייטד וגם לא מאינטר. להגיד שולנסיה היא הראש בית הכי חלש זאת ליצנות לשמה. אחת הקבוצות החזקות באירופה.

10. riquelme1 Member

מילים כדורבנות. עומר, ולנסיה היום שיחקה ככה ככה, לא צריך לשפוט אותה בגלל משחק אחד. עם ויסנטה ובארחה יחזרו לאינטר יהיה קשה, קשה מאוד.

11. Jose Mourinho Member

מי מינה אותך להיות נביא?

בזמן ההגרלה ולנסיה הייתה בכושר לא טוב וכל הקבוצות שהיו במקום השני הכי קיוו לקבל אותה או את ליברפול.

יהיה לאינטר קשה גם ללא שני אלה, אבל היא עדיין פייבוריטית.