40 שנה לכיבוש

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AW forever, ‏8/6/07.

1. raanana4ever Member

מין הסתם בסוף יהיה פה שלום, אם זה יהיה עוד מאה שנה ולא עוד 5 אז כנראה שזה יהיה שלום בין הסינים לרוסים או האמריקאים כי אנחנו כבר לא נהיה פה.

2. VaN Member

אני לא רוצה לעשות הכללות אבל בעקרון אני מסכים איתך, במיוחד כששומעים דעות נחרצות כל כך של דתיים נגד מצעדי הגאווה ובעצם נגד ההומואים עצמם.
    פרימיטיביים יש בכל מקום אבל בחברה הדתית אני לפחות מוצא יותר ביטויים לפריימיטיביות, אם זה כשאני שומע את דב אלבוים מדבר על הדרך שבא הענישו אותו כשהפריע למהלך הלימודים בישיבה , או פשוט כשאני רואה את הנשים הדתיות שנאסרות בכל מיני כללים לגבי צורת הלבוש שלהן.

3. Maor321 Member

"יהיה כאן שלום" זה נוח להגיד

אפילו שזה יהיה עוד 2000435023502 שנה.. מי מבטיח לכם שיהיה שלום כזה? אולי אנחנו נהרוג אותם? אולי הם יהרגו אותנו?

4. Tony Adams Member

ואולי יפול טיל גרעיני על כולנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואולי יפול מטאור על הביתספר אז לא ללכת ללמוד? הכל מבוסס על הסתברות אקטואלית, ההסתברות האקטואלית על המצב הנוכחי, אם ללמוד מההיסטוריה, הוא שבסוף יהיה פיתרון שלא יגיע דרך מחיקת אחד העמים.

"אולי נהרוג אותם או הם יהרגו אותנו?" - אני ממליץ על פחות וורקראפט ויותר בית ספר.

6. raanana4ever Member

אבל אין מקום להכללות. אני באופן אישי מכיר הרבה יותר דתיים שהם אנשים נפלאים מאשר דתיים פרימיטיביים, זה כנראה בגלל הסביבה שאני חיי בה, אבל יש כאלה ויש כאלה ואסור להכליל, והייתי מצפה מקייבו שיהיה הראשון שיגיד שאסור לעשות הכללות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/07
  7. Maor321 Member

כל החכמים פה מוזמנים להתחיל בשיחות שלום עם החמאס.

בהצלחה.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת, זה כמו להגיד שארה"ב תשאר בעיראק לכל החיים וכשאנשים ימחאו להגיד להם "בהצלחה להוציא משם את בוש".