Buy English?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏25/9/04.

1. robson Member

רובי, אני חושב שזה כבר קיים בכל הקבוצות....כמעט ואין שחקנים היום שיוותרו על מעבר לקבוצה אחרת למען הסמל.
    הדור הזה של השחקנים שגדל על ברכיו של בקהאם מה שמעניין אותו זה הפרסומת שהוא יעשה או הרכב החדש שהוא יקנה.
    קנטונה במשך שנים נהג על ווקסהול נובה מצ'וקמקת אבל היה המנהיג ללא עוררין באולד טראפורד בלי קשר לטיב הרכב בו נסע.

2. ליהי Member

יו סייד איט, רובסון.
    דיוויד בקהאם מייצג את השאיפה של השחקן האנגלי (על משקל "החלום האמריקאי"), ימבה כוסיות שמעריצות אותך מכל קצוות עולם (68% מהן בערך גם משמשות פילגשות שלך), כסף כמו מים במפלי הניאגרה ודוגמנות מהצד (קלאמיטי ג'יימס כבר הפך אותה למיין ג'וב שלו). הוא רוצה לפרסם הכל, כולל תחתוניות ריחניות, לעשות פוזות בכל פרמיירה לכל סרט או ספר שהוא בחיים לא קרא רק בשביל להיראות, להוציא אוטוביוגרפיה לפני גיל 23,תקליט פלטינה, לעצב תספורות כל עונת מעבר וגם בתקופה שבינה, או בקיצור, איפה לעזאזל אתה רואה כדורגל אצלו? איפה?
    אתה ראית אותו ביורו 2004? זה נראה לך קפטן אנגליה?
    הוא נורא, הוא מגעיל, הוא כדורגלן דוחה, הוא מקלקל את האג'נדרה הכדורגלנית. ומי הרשה לו להיות כזה?- sir faggy. ואתה יודע מה עוד? בעקבותיו הולך ווין רוני, וכריסטיאנו רונאלדו ואלן סמית' גם פוטנציאלים לצאת בדיוק כמוהו.

אתה צודק, אני מקנאה מאוד בעניינים במנצ'סטר יונייטד. הלוואי עלינו שחקנים בריטים, או סתם פורטוגלים עם שאיפה להיות כאלה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/04
  3. ג'רמיין דפו Member

סמית ורונלדו אולי אבל רוני?הוא דומה לשרק...אולי הוא יבגוד עם ציפי שביט.

4. ליהי Member

סמית' כבר בכלל לא רחוק. הוא אולי קצת יותר מחוספס בהתנהגותו מבקהאם (מצד שני הוא גדל בלידס, הם לא שמים שם גינס בבקבוקי הנקה?) אבל הוא כבר half way there.
    רונאלדו הספיק לצאת כבר עם רוב הבחורות שגרות במנצ'סטר וסביבתה (וגם עם לורן פריין, האקסית המיתולוגית של סמידג'י,מדהים כמה הידע שלי מועשר ממנוי ל"סאן"), כך שהוא אוטוטו נחתם על קמפיין טמפון-קומפקס, ובקשר לרוני:
    -הוא מבלה עם יצאניות ואז חוזר לקולין,שתמיד תקבל אותו
    -הוא קונה לכל מי שהוא מכיר רכבי שטח מאובזרים
    -הוא נהנה לדפוק פוזות לכל שער של צהובון בריטי
    -הוא הכניס את חברה שלו להריון לפני שהיא בכלל חוקית
    מכל זה נובע, שהוא הגרסא הצעירה של בקהאם, רק קצת יותר מכוער.

http://www.aftonbladet.se/sport/0403/09/SPORT-09s55-becksstor-55.Xxx
    סתכל עליו, הוא נראה כמו הגרסא המלאכותית של עפר שכטר.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/04
  5. robson Member

בקטע הזה אין הרבה הבדלים בין השחקנים האנגליים לזרים....שחקנים צרפתיים לא חושבים רק על כסף?...על בחורות?...על רכבים?....
    בסופו של דבר הדיון הוא על אנגליים כן או לא...
    מבחינתי, אני מעדיף את גארי נוויל על לאורן וזה לא ישתנה לעולם, לא משנה כמה מפונק הכדורגלן האנגלי יהיה....

6. John Barnes Member

אני מעדיף שיהיו כמה שיותר בריטים בקבוצה שלי מאשר לראות איזה שחקן זר שבמילא עוד שנה שנתיים יעזוב כי יציעו לו במקום אחר יותר כסף. . אני חושב שהחוק בוסמן הזה הוא חוק דפוק מהיסוד ומעכב כשרונות צעירים, כאשר ברוב המקרים המועדון מחליט לרכוש שחקן זר בינוני במקום לתת לצעיר הזדמנות ושולח אותו לליגה השנייה או לקבוצת תחתית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/04
  7. ליהי Member

זה כ-ל ההבדל.
    אתה יודע איך נראית אשתו של סילבסטרה?
    אתה יודע איך קוראים לפילגש של רובר פירס?
    פרסומת למה בדיוק עשה ויירה?
    באיזה אוטו תיירי הנרי נוהג? למי מהקרובים שלו הוא קנה כזה?
    מי השחקן האחרון בנבחרת צרפת שבגד באשתו?
    איזה שחקן בארסנל, להוציא את פברגס הצעיר, משנה תספורת מהר יותר מאשר שהוא מחליף נעליים?
    באיזה אזרחות מחזיקים השחקנים הפרובקטיבים ביותר בפרמיירליג?

אין מה לעשות. האנגלים רוצים להיות דיוויד בקהאם, הזרים רוצים להצליח בקריירה שלהם,במה שיש להם כרגע, במה שחשוב. ברור,יש יוצאים מן הכלל. בגלל זה יש גם את פול סקולס שכפי שאמרתי, מבחינה מקצועית אני מוצאת אותו אדיר. אבל כך זה הרוב.

8. ג'רמיין דפו Member

השחקנים האנגלים הכי בעיתיים הם השחורים ואיסטלנדס יכול לספר לכם באיזה הופעות הם מגיעים למועדונים ואיזה אורגיות הולכות שם...קווין קמפבל הגיע בזמנו לאילת ובמקום לראות את העיר לא יצא מהחדר אחרי כמה ימים רצופים של אורגיות...לא יודע מה הם לוקחים שיש להם כל כך הרבה כח אבל כנראה שהם מטפלים בצינור שלהם אצל האינסטלטור.

9. robson Member

טוב אז הצרפתים הם חסידי אומות העולם....נו באמת.
    פירס לא מחליף תספורות או רכבים? הנרי או ווירה לא עשו פרסומות? בארטז או אחרים לא יצאו\יוצאים עם דוגמניות?
    מה לעשות שהצהובונים האנגליים אוהבים להיטפל לכוכבים האנגליים שלהם?...שסה"כ הם חטאו במה שרוב בני האדם חוטאים בהם....
    שוב פעם אני לא מוציא אף אחד צדיק, אבל גם אף אחד מהשמות שהזכרת הוא לא בדיוק שה תמים....

10. ליהי Member

זה הולך לצאת נורא שחור-לבן - אבל כן.
    הם כן.

התתקשורת האנגלית אוהבת להתעסק בכוכבים שלה אבל גם בכוכבים של הקבוצות שלה.
    כמה פעמים ניסו להוציא מפרדי ליונברג כותרות? הוא הומו,הוא לא הומו, הוא הכניס גרב בצילום תחתונים של קלווין קליין,הוא לא.
    כמה פעמים ניסו לתפוס תמונות של הנרי ואשתו ?
    התקשורת האנגלית תמיד מחפשת,אבל היא לא תמצא. כי אין.
    לצאת עם דוגמניות, לקנות מכוניות יפות וכל זה- זה טבע העולם ברגע שיש לך כל כך הרבה תהילה וכסף. אבל יש הבדל שמיים וארץ בין לנפנף בזה ולעשות אורגיות במועדונים כמו שאמר רובי, לבין לקחת את זה בפרופורציה ולזרום עם זה.

ואגב, 90% מהנשים של שחקני ארסנל נראות כאילו הן מנקות היספאניות של איזה מוטל זניח בשכונות העוני של לונדון. זה בדוק, זה מוכח, וזה דווקא אשתו של פירס, שנראית הכי כאילו היא יצאה מאותו פס יצור של ויקי קנפו.
    עזוב. זה פשוט ככה. זה טבוע לשחקנים האנגלים בהתנהגות ובמנטאליות, וזה לא אצל הצרפתים,השוודים, ויתר השחקנים שמעריכים מאוד את הנקודה אליה הם הגיעו בקריירה שלהם.

11. THE STRETFORD END Member

תפסיקו להיות כל-כך תמימים,כמו שהשחקנים האנגלים אוהבים ומנצלים את עולם הזוהר,בחורות,מכוניות פאר,פירסומות,כסף....כך גם השחקנים הזרים ובכל ליגה,אני יודע כי גרתי במנצסטר וליד ווס בראון במועדון לילה היה את דזורקייף ולצד מקמנמן היה את אייל ברקוביץ....
    מה הנרי לא עושה פרסומות לרכב צרפתי,עושה,קאנטונה לא הלך לזונות ולאורגיות,הלך,ויאלי לא בילה במועדונים בלונדון,בילה,באיטליה לא רואים כל שני וחמישי את טוטי או אחד הכדורגלנים/דוגמנים יוצא עם איזו פצצה אחרת,רואים,בספרד רונאלדו הולך רק ממגרש האימונים הביתה ולא יוצא לראות עולם?בוודאי שכן!
    נכון שיש בעיה עם השחקנים הצעירים באנגליה שבין לילה הופכים להיות מוכרים,מקבלים משכורות עתק זה מסנוור אותם(את מי זה לא היה מסנוור,תאו מה קורה בארץ שכל שחקן טיפה מפורסם ועם טיפה יותר כסף בכיס מה קורה לו:עובד,תמיר כהן,אורי אוזן...)וחלק אכן לא מצליח לחיות עם זה ונופל אך הרוב הגדול בסופו של דבר מתעשת.
    הבעיה באנגליה שהכל יוצא לעיתונות שמחפשת דם,בכל ליגה אחרת יש את השטיקים הללו אך רק באנגליה הכל יוצא החוצה(אין סיכוי שבעולם שפרשת נערות הליווי לא היתה יוצאת החוצה עם שמות השחקנים).
    בסופו של דבר מה רוניי עשה?הלך לזונות אז מה?מה הוא עבר על החוק?ילד בן 17 חרמן שהלך לזונות אז בגלל שהוא כדורגלן אסור לו,מה הוא צריך להיות נזיר?חייו הפרטיים לא מענינים אותי כל עוד זה לא ישפיע על יכולתו במגרש!
    כל הסיפור של השחקנים הצעירים בניוקאסל ומקרה האונס הסתיים כלא היה ולמה?משום שהבחורה שהסאן מימן אותה כנראה לא היה תמימה כל-כך ושום אונס לא התבצע!

אגב ליהי,הסיבה שבקהאם נזרק מיונייטד ע'י פרגוסון היא שהחיים מחוץ לכדורגל(כל התספורות,דוגמנות,נסיעות תכופות ללונדון...)לא מצאו חן בעייניו,זה לא היה אותו בחור שפרגוסון גידל,הוא השתנה לרעה ולכן פרגי אמר לו ביי ביי!

ועוד דבר ליהי,סמית מקצוען סופר,אותו דווקא לא רואים עד היום מבלה כמו בליין גדול או עושה פירסומות.
    רונאלדו דווקא לא יצא עם חצי הבחורות במנצסטר,תפסיקי לקרוא את הרכילוית בעיתונים באנגליה ולהאמין לכל מילה שרשומה שם.
    אה וכן אני יודע איך נראית אישתו של סילבסטרה,לא משהו מיוחד!

12. Gooner Member

דווקא חברה של קלישי חמודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקצוען או לא מקצוען, הוא גם לא טלית שכולה תכלת.

בימי לידס העליזים הוא היה בין פוקדי הפאבים הקבועים אחרי משחקים.

14. ליהי Member

סטראטפורד, בניגוד להנחה הרווחת אצלך, אני לא מאמינה לכל מה שמנסים למכור לי הפיפל והמירור יוקיי, אני פשוט אומרת, ובצדק- השחקנים האנגלים הרבה יותר בעייתים מהצרפתים.
    לא מסכים איתי?- סו מי.

סמית' מקצוען?!?!?!! סמית' עשה קלטת סקס עם ונסה נימו מ"Big brother"! הוא היה רץ באמצע שבוע, בשעות בלתי הגיונית בלילה למוטלים קטנים לבצע בה את זממו ועוד להקליט את זה! סו מאצ' פור א מקצוען.
    והוא לא היה חבר הכי טוב של וודי ובוייר בעידן לידס ונקלע לקטטות במועדונים?

ובנוגע לרונאלדו, בתור מישהו שגר במנצ'סטר (בזמן האחרון?) ונוהג לנפנף בזה בכל הזדמנות רלוונטית, אתה אמור לדעת כבר שהוא יצא עם לפחות 4 דוגמניות אנגליות, והוא לא בדיוק אזרח מנצ'סטר כבר 19 שנה.

פאגי העיף את בקהאם אחרי ששבר את שיא כל האוברייטד והפרסום החולני. הרבה אחרי השיא. הוא היה צריך לעשות את זה לפני שהוא חטף את העצבים והעיף לו פקק מתכת לגבה. הרבה לפני שאשתו של בקהאם איימה עליו בתקשורת שהיא תרביץ לו אם אי פעם ירע לבעלה. למה הוא לא עשה את זה תזכיר לי?
    chicken chicken faggy

ואשתו של סילבסטרה לא משהו,נו, איששת את טענתי.לחלק בינינו את הפרס הכספי,או שאתה רוצה את המדלייה? :aaa031:

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבקש לחלוק איתך, אבל קשות על החלק הזה.

כמו כל העולם הלכת שולל לעבר מלכודת ה"אוברייטינג", אבל ניחא - מאז שבקהאם הלך מנצ'סטר בלי מנהיג ותסתכלי איך היא נראית. לומר שפרגי היה צריך לזרוק את הקפטן והמנהיג של הקבוצה שלו עבור ליצן פורטוגלי זה אבסורד.

אפשר לחלוק את יכולתו של בקהאם - יש לו החסרונות שלו וזה לגיטימי, אבל מעבר לכך שהוא באמת שחקן מצויין, הוא מנהיג אמיתי שפרגי זרק בגלל גאוותנותו הבלתי מתפשרת, ממש כמו שהוא זרק את סתאם והפסיד את אליפות 2001/2002.