Buy English?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏25/9/04.

1. ArsenalFan Member

מה אתה עוד תקוע לי עם רובינסון??? ונגר לא רצה אותו, עדיין לא קלטת? הוא מעולם לא התעניין בו, וברייס כן (מה השניים בדיוק קשורים?). אז מה, בגלל שהוא לא רצה את רובינסון הוא נגד אנגלים? מאיפה אתה מקריץ את השטות הזו? הוא גם קנה את ריצ'רד רייט במחיר כפול מזה שהוא הביא את להמן! הוא רוצה את רוברט גרין! הוא עמד לצידו של דיוויד סימן שנים רבות בזמן שכולם אמרו שונגר צריך להביא שוער חדש!

המשכורת של סול קמפבל היא המשכורת הכי גבוהה בקבוצה, בפער משמעותי מהכוכבים האחרים. אבל אני לא מבין- למה זה בדיוק קשור...? אם ונגר לא היה רוצה אותו, הוא לא היה בא...

לגבי כל הסכומים- תשמע, אין לי סבלנות להתווכח על מספרים. להמן בחיים לא עלה 3.6 מיליון פאונד, אני לא בטוח שזה היה אפילו חצי מזה. לגבי אפסון- המכירה שלו הייתה דומה לשיטה שבה קנינו את רייס, ז"א על סמך מספר הופעות בבירמינגהאם. את הסכומים אני לא זוכר. אבל כשחושבים על זה- אפסון בכלל היה השחקן האנגלי הראשון שונגר בעצמו רכש בצעירותו, אז על מה כאן כל הויכוחים?

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל דניס ברגקאמפ, חוזה אנטוניו רייס ותיירי הנרי.

אז אתה זוכר לא נכון. היו פרסומים שונים, אף אחד מהם לא היה מעל מליון וחצי פאונד, מספר אתרים טענו שההעברה היתה בחינם אפילו.
    להמן הוא שוער שני בנבחרת גרמניה (ואני רוצה לראות שרובינסון נכנס אז לשער נבחרת גרמניה), שוער עם הרבה ניסיון, קריירה ארוכה שבה הוא הוכיח את עצמו בעוד רובינסון נתן עונה אחת טובה בלידס - טוב, עדיף לשלם 7 מליון פאונד על רובינסון (המחיר שלו אז, כמובן שאתה מתעלם מזה ואומר שהוא עלה בסכום שטוטנהאם רכשה אותו שנה מאוחר יותר) מאשר מליון וחצי על להמן, רק בגלל שרובינסון אנגלי. צודק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

מה הקטע עם אפסון וסיגאן? שניהם לא בלמים פותחים בכלל! הם בלמים מחליפים בארסנל, תקלוט כבר.

לארסנל היה את הכסף והם העדיפו להשקיע אותו ברייס. רייס בינתיים מוכיח שהוא שווה כל אגורה העונה. לארסנל היתה אופציה לקחת את להמן, שוער עם יותר ניסיון שהוכיח את עצמו תמורת סכום קטן פי חמישה בערך על לקחת את רובינסון. אין ספק, משה - ונגר שונא שחקנים אנגלים והוא מתנכל להם בכוונה!

ובגלל שאתה פשוט לא עונה למה שאומרים לך :

תביא שמות - שחקנים אנגלים טובים יותר מלאורן, ג'ילברטו ולהמן שארסנל יכולה להרשות לעצמה.

תודה.

3. ArsenalFan Member

4. THE STRETFORD END Member

כתבה מעניינת,שני הצדדים בויכוח יכולים להביא טענות לכאן או לכאן,
    צריך לזכור דבר אחד חשוב,רוב הזרים שארסנל למשל הביאה שבשנים האחרונות הם באיכות גבוהה בהרבה מהזרים שקבוצות אחרות הביאו כדוגמת ליברפול,מידלסברו,
    והשחקנים הבריטים ששיחקו בליברפול והביאו תארים לפני כמה שנים היו באיכות או יותר נכון בעלי נסיון טובים יותר מהקבוצה הצעירה של לידס בתקופת אולירי.