Campeones, campeones!!!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏25/5/10.

1. xavi6 Member

איך אפשר? איך אפשר לשנוא צוללן? איך אפשר לשנוא פרובטור? איך אפשר לשנוא ילד שעזב אותך וחזר אליך רק כי זה היה נוח? איך אפשר לאהוב בנאדם ושחקן שחצן ומתנשא? איך?

עמי, חלאס! אני בניגוד אליך יודע להבדיל בין האופי של השחקן, לבין היכולות שלו. לא אמרתי שהוא לא בלם מדהים, אולי הכי טוב בעולם כיום, אבל הבחור לא אחראי וזאת ע-ו-ב-ד-ה. אתה מסרב לקבל אותה פשוט כי בעיניך הוא המושלם בעולם. זה כמו שאני אגיד שמסי הוא שתי מטר. אבל הוא לא, בידיוק כמו שפיקה לא שחקן אחראי. המונדיאל הזה הוא הוכיח את זה עם הפנדל המטופש מול פרגוואי.

נ.ב
    גונזו, סתום ת'פה. דיי, שתוק. מההתחלה חירבת לנו את הדיון על דל בוסקה והמערכים שלו והבחירות שלו. הוא בגמר, זה כבר חתיכת כובע גדול שאתה צריך לאכול. אם הוא ינצח את הגמר אתה בכלל צריך לקנות חנות כובעים. עד הגמר שב בשקט.

2. Raulito Madridista

אופירה בספרד בעקבות הניצחון אמש וההעפלה לגמר מונדיאל ראשון.

שער המארקה:

http://img46.imageshack.us/img46/5289/g0807.Xxx

פשוטו כמשמעו - "הטובים ביותר בעולם"
    * מיליוני ספרדים יצאו לרחובות לחגוג את הגמר הראשון בהיסטוריה.
    * איזכורים לפויול שכבש את השער והציג משחק מצויין.

באתר עצמו המארקה נכתב - "שער של פויול מעלה את ספרד לגמר הראשון בהיסטוריה לאחר המשחק הטובה ביותר שלה במונדיאיאל, ורק הולנד מפרידה בינה לבין התפארת. אסור לתת לגביע לברוח! דל-בוסקה הוכיח גמישות מצויינת כשויתר על טורס שאיכזב ובמקומו הגיע פדרו שהביא אנרגיות רבות. השחקנים של ברצלונה התעוררו בידיוק בזמן - צ'אבי בישל את השער. גרמניה הגיעה למשחק אחרי שפירקה את ארגנטינה אך היא פגשה נבחרת ספרדית טובה שהראתה לה כבר מהתחלה מה יהיה הכיוון של המשחק".

גם מאמן נבחרת גרמניה יודע לפרגן. לאב אמר לאחר המשחק:"ספרד הנבחרת הטובה בעולם והיא תזכה בגביע".

פראן וילאבולוס כתב דעה קצרה במארקה - "תודה רבה לך פויול. על השער החשוב שלא נשכח לעולם וכל משחק הקרבה יוצא מגדר הרגיל. השער מאפשר לנו להמשיך לחלום על הגביע ולכתוב את ההיסטוריה מחדש. ידענו הרבה סבל בטורניר הזה, במשך לא מעט דקות חשבנו שהנבחרת לא תוכל להמשיך הלאה. האוהדים הספרדים חששו מאוד מהגרמנים בפתיחה. הפעם היה לנו את הכדור והיינו טובים יותר".

* באתר האס נכתב:"ספרד עשתה כבר היסטוריה כשהעפילה לגמר אחרי ששלחה את גרמניה החזקה הביתה, וכעת נותר רק להשלים את המשימה ביום ראשון. פויול כבש שער מצויין ויחד עם פדרו, חברו לברצלונה, היה המצטיין במשחק. פדרו נכנס להרכב ברגע האחרון במקומו של טורס ולא איכזב".

התגובות:

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/07/07/futbol/mundial_2010/selecciones/espana/1278536144_0.Xxx

דל-בוסקה:"השחקנים עשו משחק גדול, זו הייתה מסיבה מיוחדת. שיחקנו כקבוצה, היה הרבה שיתוף פעולה ותסכלנו את הגרמנים שהיו מצויינים, עד למשחק הזה. אנחנו מאוד שמחים שהגענו לגמר ואנחנו מתכוננים למשחק החשוב ביותר בצורה הטובה ביותר. אנחנו חייבים להציג עוד משחק כזה, עם קור-רוח רב, גם נגד הולנד. הצגנו הגנה חזקה מאוד. השינוי במשחק הזה נבע מכך שהיה לנו את הכדור, וכשהכדור אצלינו אנחנו מרגישים מאוד בנוח, זה התרחיש האידיאלי עבורינו. פדרו היווה פיתרון מצויין כדי לסגור את להאם מהאגף וגם בהתקפה תרם רבות. ההחמצה שלו בסיום? הוא עשה מה שחשב באותו רגע וזה בסדר. העם הספרדי צריך לשמוח עכשיו אבל לא לחגוג".

פרננדו היירו:"זה היה משחק מאוד מרגש, אין אחד בספרד שיכול להישאר אדיש למה שהנבחרת עושה. יש לנו רצון עז לזכות בגביע, נותר כעת המכשול האחרון אך הקשה ביותר, ונצטרך להיות שקטים ומרוכזים כדי לעמוד במשימה. השחקנים ינוחו ואז יתחילו לחשוב על יום ראשון שהוא יום גדול לכדורגל הספרדי. זה מעודד שהיום הצגנו את המשחק הטוב ביותר שלנו. הדור הנוכחי של ספרד פשוט אדיר, זה זמן נפלא עבור הנבחרת".

פרננדו היירו:"זה היה משחק מאוד מרגש, אין אחד בספרד שיכול להישאר אדיש למה שהנבחרת עושה. יש לנו רצון עז לזכות בגביע, נותר כעת המכשול האחרון אך הקשה ביותר, ונצטרך להיות שקטים ומרוכזים כדי לעמוד במשימה. השחקנים ינוחו ואז יתחילו לחשוב על יום ראשון שהוא יום גדול לכדורגל הספרדי. זה מעודד שהיום הצגנו את המשחק הטוב ביותר שלנו. הדור הנוכחי של ספרד פשוט אדיר, זה זמן נפלא עבור הנבחרת".

צ'אבי:"היינו טובים מאוד ואנחנו מרוצים. גם הצגנו את המשחק הטוב ביותר שלנו וגם המשכנו הלאה לגמר המונדיאל. פדרו לא מפתיע אותנו כי אנחנו רואים אותו משחק מצויין שבוע אחרי שבוע, הוא בהחלט תרם לנבחרת. בפעם הבאה כשיגיע למצב דומה הוא יבקיע, אנחנו בטוחים".

פדרו:"הופתעתי כשראיתי שאני מופיע בהרכב הראשון, אז אני מאוד מודה למאמן. המשחק של הנבחרת היה מצויין - יצרנו מצבים רבים והיינו יכולים להבקיע יותר שערים, וצריך לשחק באותה הדרך נגד הולנד, כי רק כך נביא את הגביע. יכול להיות שהייתי צריך למסור לטורס באותה הזדמנות לקראת הסיום. אני מקווה להגיע לעוד מצבים טובים מול השער כדי לתקן, אבל העיקר שהנבחרת עשתה את שלה.

דויד ויאה:"ההרגשה פנטסטית, אנחנו נרגשים לחשוב על משחק הגמר אך גם מפוקסים. הצגנו כדורגל טוב ונלחמנו כאילו מדובר בקרב אגרוף. לא הפסקנו לרוץ לרגע, עד טיפת הזיעה האחרונה. אנחנו שמחים על הגול של פויול. המשחק של פדרו היה מרשים מאוד, אנחנו מבסוטים ממנו".

צ'אבי אלונסו:"כנראה שזה מה שהיינו צריכים – לפגוש יריבה גדולה, על-מנת לשרג את המשחק שלנו. שיחקנו בצורה מאוד בוגרת ואחראית. השער שלנו היה צריך להגיע עוד לפניכן כי שכבנו להם ממש על השער ב-10 הדקות שלפניכן, יצרנו מצבים בכל דרך אפשרית – הרמות, בעיטות מרחוק, מהלכים בתוך הרחבה ועוד. ואז בא פויול ונגח עם כל הלב. הייתי קרוב להבקיע לא פעם אבל לא אכפת לי לשמור את הגול לגמר. חסר לנו עוד צעד אחד כדי לגעת בתהילה".

* איקר קסיאס ששמר אתמול על רשת נקייה, הביא לשיא חדש בהיסטוריה של ספרד במונדיאלים. כזכור, קסיאס היה צריך שלא לספוג ב-60 הדקות הראשונות כדי לשבור את השיא הקודם מ-1950, שעמד על 282 דקות ללא ספיגה. קסיאס הציב אתמול רף חדש של 313 דקות ללא ספיגה. ספרד בינתיים לא ספגה אף שער אחרי שלב הבתים.

גלריית תמונות מהמשחק אמש - לחצו כאן

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אכן, חופן המחמאות לנבחרת האדירה שלכם.

קראתי הרבה ביקורות כאן, בסוף דל בוסקה הכין את הנבחרת למפגשים מהסוג הזה. להבריק מול צ'ילה או הונודורס לא היה מביא לך את הכלים לנצח משחק כמו אתמול, הכנה טקטית כן. משלב לשלב אפשר היה לראות את המכונה היעילה הספרדית.

כל דבר פרט לזכיה ספרדית במונדיאל יהיה הפתעה עצומה מבחינתי.

שאפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. riquelme1 Member

הלוואי שלדל בוסקה היה קצת יותר אומץ, והיה פותח עם פברגאס במקום אלונסו, או אפילו במקום שצ'אבי שכבר נירא שחוק מכל העונה והמונדיאל הזה, הוא פשוט לא קיבל מנוחה וכבר רואים אצלו הרבה שחיקה. מה גם שפברגאס יותר התקפי מצ'אבי ויותר אופצייה להגיע מאחורה.

מה הטעם בלפתוח שוב הרכב מבוקר, שוב להתקשות לכבוש, ומה יקרה עם ניכנס לפיגור? לחץ, הולנד יורדת לבונקר מטורף, וספרד כבר לא מחזירה לחזור. כל הניצחונות היו שספרד כבשו ראשונה, שספרד ספגה בפעם הראשונה והיחידה כמו נגד שוויץ היא כבר לא חזרה.

אפשר לפתוח עם ססק במקום צ'אבי או אלונסו(עדיף), לתת גול אחד או שתיים ובמחצית לחזור לשיטה המבוקרת, אין טעם לפתוח משחק בלי כמעט אופציות התקפיות. רק פדרו ו-וייה במערך הזה הם שחקנים מסוכנים ואי אפשר כל הזמן לתקוף רק עם 2 שחקנים.

איינסטה הוא פנומן ושחקן עם דריבל ושליטה בכדור מהטובים שהיו בהיסטוריה, אבל היכולת שלו מול השער הייתה מביישת שחקנים בליגת העל, אניע סומך על פיקה הרבה יותר מאשר עליו שיכבוש שער.

עם יקרה מצב בו ספרד סופגת, ועם שחקנים כמו רובן, ואן פרסי וסנידר זה יותר מהגיוני, ספרד בצרה צרורה ולדעתי לא תחזור כבר, אי אפשר לסמוך רק על פיקה ופויול כל הזמן, צריך להתחיל את המשחק במטרה לכבוש, לא במטרה לעשות בונקר מונדרי ולסמוך על הכשרון והמזל, ברזיל עשתה את זה, ספגה נגד הולנד וכבר לא חזרה בגלל הפחדנות של דונגה.

5. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201007/pro_photo1278602369.Xxx

אחרי העפלתה של ספרד לגמר המונדיאל, ויסנטה דל-בוסקה התפנה לרעיון מעמיק ל-AS. דל-בוסקה מודע ליכולתה של הולנד ואמר - "ההולנדים הגיעו לגמר בזכות ולא בחסד. רבים חושבים שהולנד מורכבת רק מרובן, סניידר או ואן-פרסי וזו טעות - יש לה הגנה חזקה לא פחות מפורטוגל או גרמניה ונצטרך להיות סבלניים. שם המשחק הוא להמשיך לשחק באותו אופן". דל-בוסקה רמז כי רוב הסיכויים הם שלא יהיה שינוי בהרכב במשחק הגמר - "לא יהיו שינויים רבים, הצגנו את המשחק הטוב ביותר שלנו בטורניר עד עכשיו. גרמניה נבחרת גדולה ובמשחק הזה הם נראו קטנים". דל-בוסקה אמר כי הוא סומך על המנטאליות של שחקניו - "הנבחרת יודעת להגיב גם במצבי לחץ, אנחנו לא מאבדים את הראש וזה מאוד משמח אותי". דל-בוסקה שיבח את סגל השחקנים שעומד לרשותו - "יש לנו 23 שחקנים מצויינים אחד-אחד וזה קשה מאוד לבחור הרכב. שחקנים כמו סילבה, יורנטה ופברגאס היו יכולים להשתלב בהרכב של כל נבחרת אחרת. התחרות אינטנסיבית בעיקר בקישור, וחשוב לי להצהיר כי אף אחד לא פסול". היכולת של פדרו אמש הייתה שווה מסיבת עיתונאים בפני עצמה ודל-בוסקה הצהיר:"אנחנו שמחים מאוד שפדרו השתלב כמו שצריך בהרכב. הוא היה נהדר - גם הפריע ללהאם לתקוף וגם שיגע את ההגנה הגרמנית". דל-בוסקה התייחס שוב לנושא שמפריע לחלק - השילוב של בוסקטס ואלונסו, והוא נשאר בדעתו - "הם משתפים פעולה מצויין. מדובר בקשרים אחוריים עם יכולת התקפית מגוונת ומשובחת". ספרד מיעטה לכבוש במונדיאל הזה ועל כך דל-בוסקה אומר - "הבעייה היא במסירה או הבעיטה האחרונה כי הנבחרת מגיעה המון פעמים לשליש האחרון של המגרש. בכל-מקרה, גם 1-0 זה ניצחון". אין פייבוריטית בגמר לדבריו של דל-בוסקה והוא לא מוכן לדבר על כך. המשפט היחיד שהוא מוכן להגיד הוא - "אנחנו חולמים להיכנס לפנתיאון של הכדורגל העולמי". דל-בוסקה נשאל על מה חשב כנשמעה שריקת הסיום מול גרמניה - "הבנתי שאנחנו במרחק נגיעה מלעשות היסטוריה. חשבתי על העם הספרדי ועל ההורים שלי". לבסוף דיבר דל-בוסקה על עתידו - "ההתאחדות רואה לנכון לתת לי להדריך את הנבחרת גם ביורו 2012 ואין מאושר ממני על כך".

קרלס פויול היה אולי השחקן הכי מבוקש לעמדת הראיונות ורק היום הוא פצה את פיו. בספרד אגב מיהרו להשוות בין השער של פויול אמש לבין השער השני של ברצלונה בברנבאו לפני שנה, כשגם אז פויול התעופף לנגיחה וכבש אחרי הרמה של צ'אבי. "אמרתי למיסטר שיש לנו תרגיל קבוע בברצלונה וזה עשוי להצליח, אז עליתי קדימה", סיפר פויול, והוסיף - "אתמול היה יום חשוב לא רק בשבילי אלא בשביל כל העם הספרדי. אנחנו מקווים כי יום ראשון יהיה יום חשוב ומרגע אפילו יותר. אנחנו רוצים לשמח את העם עם הגביע, האוהדים כל-כך נלהבים ורעבים". פויול סיפר שאתמול היה צריך לקחת כדור כדי להירדם בלילה, הוא פשוט לא יכל להפסיק לחשוב ולהריץ שוב ושוב את הרגע בו הוא כובש את השער החשוב. לסיום התייחס פויול לבדיחה של קאפדוויליה, שביקש ממנו לגזור את הרעמה במידה והנבחרת תזכה בגביע - "אני לא חושב שאני מסוגל", השיב פויול בפשטות.

לסיום - קטע משעשע ממשחק גמר היורו(!) אתמול:
    שחקני ספרד לא נתנו לשוונשטייגר להתראיין ואפילו מתגרים בו.
    אפילו צ'אבי אלונסו, מלך האדישות, הרשה לעצמו להיפתח קצת
    מרגש לראות את דה לה-רד שם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/10
  6. xavi6 Member

דור נשמה זה לא מהמונדיאל, לא ראית את המלך דה לה רד? זה מהיורו, אחרי הגמר...

7. Sergio Ramos Member

ההגנה של הולנד היא לא דבר שצריך לחשוש ממנו. היינו שווים לפחות עוד שער או שניים מול ההגנה הגרמנית, אם טיפה יותר מזל ותכליתיות של פדרו. ההבדל במונדיאל הזה מהיורו במישור הכיבושים מושפע רבות מהעובדה שטורס לא הגיע לדרום אפריקה, ההבדל בין כל האחד אפסים לניצחון עם יותר שערים זו היכולת שלו.... למזלנו רב של את מיסטר וויאה, שלמרות שבכל הטורניר פרט לאמש לא שיחק כחלוץ מרכזי עשה את המלאכה.

אינייסטה עושה את ההבדל בסלקסיון... לא צריך לבנות עליו לכבוש, זה בדיוק כמו לבנות על איקר לכבוש שערים כשהוא מגן על השער בצורה נהדרת ועושה את שלו. הייעוד של אינייסטה הוא לנפק כדורים קדימה לחלוצים ולשדקג את הנעת הכדור ליעילה יותר - והוא עושה זאת ברמה הכי גבוהה. יש אחרים טובים ממנו בתפקיד שצריכים לעשות את זה(וויאה, לכבוש שערים).
    היכולת המצוינת שלו אתמול ובחצי השני מול פארגוואי משכיחים במעט את היעדרו של ססק מההרכב.

אני רואה את הולנד כנבחרת בעלת מזל גדול ויעילה מאוד, יותר מאיתנו אפילו. אפשרי לנטרל את רובן וסנייר, אבל ראינו אותם כבר מנוטרלים נגד ברזיל ואורגוואי והדבר לא מנע ניצחון שלהם.

אני מקווה לראות את ההתקפה שלנו פעילה מההתחלה ושלא תתעורר אחרי שנעקץ חס וחלילה, את השחקנים במרכז המגרש דוחפים כמו במחצית השנייה נגד גרמניה כבר בחצי הראשון, ובעיקר להיות יעילה מול השער.

8. riquelme1 Member

דור, זה מהזכייה ביורו 2008 לא מאתמול. אתה לא רואה את דה לה רד?

בכל מקרה, כמו שחששתי, הפחדן עדיין מאמין בשיטה ופילספוה שלו, מקווה שזה יביא גביע, אבל אף פעם אני לא יוכל לאהוב מאמנים מהסוג הזה, מורניו למשל מאמן הרבה יותר התקפי מימנו.

אמרת הכל, וכמו שאמרתי צריך לפתוח חזק ולנסות לכבוש, בגלל זה צריך לפתוח עם פברגאס. וייה מתקשה מאוד נגד שתי בלמים לבד, והוא לא היה קיים בכלל נגד גרמניה, בדיוק כמו שטורס התקשה. וייה התקשה גם נגד הולנד, טורס למשל במערך שספרד שיחקה היה יותר יעיל לדעתי.

בקיצר, לפתוח עם ססק ולגמור את ההגנה הדי דלילה של הולנד ולעבור אחרי זה לבונקר של דל בוסקה והגביע שלנו. רק שזה לא יקרה, ודל בוסקה יצא מהבונקר רק שספרד תספוג.

אני גם רוצה לציין שאין לי שום זילזול בהגנה ההולנדית, הייטנחה למרות שבאתלטיקו עשו מימנו הרבה יותר גרוע מימה שהוא, הוא בלם סביר מאוד, נמרץ ואחד שנותן את הנשמה שלו לקבוצה\נבחרת שהוא משחק בה, מאתייסן של המבורג הוא בלם לא רע בכלל.

ההגנה הזאת עדיין רכה, ונוטה להכנס ללחץ וספרד בהרכב התקפי יכולה לפרק אותה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/10
  9. Sergio Ramos Member

ספרד לא משחקת בונקר, זה מונח קשה מידי לדעתי. משחק מבוקר יתאים יותר.

וויאה לא שיחקאתמול בשפיץ, הוא נסוג כל הזמן שמאל ומטה והשתתף יותר בהנעת הכדור, כך שהרגל המסיימת לא הייתה(טורס) וכל הפריצות של אינייסטה מהצד הסתיימו בלא תכלית טורס אידיאלי להרכב, אבל הוא חלש מידי. פדרו הוכיח את עצמו בגדול אתמול, אני בעד שדל בוסקה ייפתח איתו ביום ראשון. לא נראה לי שהמשופם יוותר על בוסקטס או אלונסו, במיוחד אחרי שזה הוכיח את עצמו אמש. אך אם כן, אני בעד טורס או אפילו יורנטה. אינייסטה וצ'אבי מספיקים לתחכום והיצירתיות במרכז ולא זקוק לעוד מהנדס בעמדה שהם(ססק), אלא לעוד רגל מסיימת.

10. riquelme1 Member

ססק הרבה יותר ממהנדס כמו צ'אבי ואיינסטה, ססק הוא שחקן שבועט לשער, עושה תנועה לעומק ותמיד מסוכן שהוא מגיע מהקו השני, לא סתם הוא כבש העונה 16 שערי ליגה בארסנל ו19 שערים כל העונה, מה שאיינסטה כבש בכל הקרירה פברגאס כבש בעונה אחת.

מה גם שהוא יעזור לההגנה לעיתיים, אני בעד לפתוח עם וייה וטורס אבל שהם לא משחקים ביחד זה בעיה וכבר ראינו שזה לא נירא טוב.

קסייאס
    קאפדוייה, פויול, פיקה, ראמוס
    איינסטה, בוסקטס, צ'אבי, פדרו
    פברגאס
    וייה\טורס

בהרכב כזה ספרד מנצחת מחר, וגם נותנת תצוגה אדירה. ססק, פדרו, ווייה, 3 אופציות התקפיות אדירות.

אפשר גם לוותר על קשר ולהכניס חלוץ, אבל לדעתי רק ססק פברגאס, לא זה לא נתפס לי ששחקן כזה לא נמצא בהרכב, וגם בקושי נכנס כמחליף, מגיע לו לפתוח מחר!

וייה שיחק אתמול בשפיץ, זה שהוא ירד הרבה אחורה ולעיתיים שמאלה, זה בשביל להשתחרר מהבלמים, בגלל זה ספרד נראת כמו נבחרת שלא תכבוש עוד 20 שנה או רק מפדרו. צריך עוד מישו מתחוכם.

11. xavi6 Member

אפשר לסכם את זה בקצרה-אם ספרד לא תספוג, היא מנצחת. ההגנה של הולנד היא הנקודה החלשה שלהם. יום סביר של ההתקפה והגביע של צ'אבי. רק צריך לשתק אותם בהתקפה, להיזהר בעיקר מסניידר ורובן. כל השאר ניצבים בהתקפה שלהם. קויט שחקן שאני מאוד מעריך, הוא משחק על גובה ולחימה. אין לו ברגליים מה להציע. ואן פרסי לא פוגע כשהוא לבד, עדיין צריך לשים עליו חצי. הקישור בראשות אלונסו ובוסקטס צריך לשחוט, במלוא מובן המילה, את סניידר ורובן. ברגע שרובן בורח להם, שפויול וקפדווילה יטפלו בו. אבל כמו מול הגרמנים, אלונסו ובוסקטס צריכים לשחוט כל מה שמגיע אליהם.

12. riquelme1 Member

הייטנחה בלם טוב. עם ספרד תכבוש הולנד יכולה לחזור, שיש לך את סניידר ורובן אתה יכול לספוג תמיד, הם כבשו גם שהיו בפיגור נגד ברזיל אולי ההגנה הכי חזקה בטורניר ביחד עם ספרד.

13. מראדונה Member

הייטינחה החולשה של הולנד.לא סתם הם ספגו כל כך הרבה שערים.
    ספרד שווה גולים.

14. Alan Smith Member

לפי התמנון ספרד מנצחת בקלות, חבל על כל הדיונים.

15. xavi6 Member

את מארקז כינת בינוני אם אינני טועה ואת הייטינחה אתה מכנה בלם טוב. תהיה בריא. הוא טוב כשצריך לרוץ בעיקר ולהילחם בגובה, שם באנגליה, הוא לא טוב בספרד, איפה שמשחקים כדורגל, על הריצפה. הוא לא בלם של גמר מונדיאל, לא משנה איזה תצוגה הוא יתן, וספרד צריכה לתת גול או שתיים להגנה של הולנד. מה שבעייתי הוא הקישור שלהם, שהוא מאוד, אבל מאוד חזק.