Carling Cup 2006/2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏25/10/06.

1. אבו Member

ברידג' כובש ומיד לאחר מכן מתנגש חזיזית עם באטיסטה. אווץ'...אבל שניהם מתאוששים בסופו של דבר.

אגב, אשלי קול הוא זה שמשחק את המגן השמאלי.

2. StevieG Member

מחצית. שער מוזר של וויין ברידג' החלוץ לאחר יציאה מפגרת של השוער השיכור של וויקומב. שליטה מוחלטת של צ'לסי שמתבטאת בעקרות כמעט מוחלטת מול השער, מכיוון שאין לה חלוץ.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פשוט מתסכל היה לראות את המשחק הזה. אין מה להרחיב. בדקות הסיום וויקומב לוחצת נו...

נערך לאחרונה ב: ‏11/1/07
  4. Arsenal FC Member

צ'לסי ו-וויקומב סיימו בתיקו 1:1.
    ווין ברידג' העלה את צ'לסי ליתרון בדקה ה-36, אבל איסטר השווה עבור וויקמוב ושלח את שתי הקבוצות למשחק הגומלין בברידג'.

5. KirkH Member

מה זה שלח? גם אם וויקומב היו מנצחים היה גומלין.

6. Arsenal FC Member

מן הסתם. לא הבנת אותי נכון.

7. Robin Member

2-0 במחצית בין ארסנל-טונהאם. חשבתי שאני יקפיץ את הדיון הזה בשביל שיהיה לנו מקום לדבר על המשחק.

8. XabiAlonso Member

אפשר להצדיע לתינוקות של ונגר שמצליחים למחוק פיגור בין שני שערים נגד הספרס.
    כנ"ל לגבי באפטיסטה שאחרי שכבש רביעייה באנפילד, כובש היום שלושער ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) בוויט הארט ליין.
    עם היכולת הזאת אני מאמין שארסנל תזכה בגביע. (גם די מגיע לה, לא?)

9. Gooner Member

זה פשוט לא מקצועי לאבד פיגור של 2 שערים..
    תכלס כל הגביע המחורבן הזה לא שווה את הפציעות של אבואה,אליאדייר וחלב...נראה לי שבגומלין פט רייס ישחק.

10. Nevermore Member

השינוי הגיע כשחלב ואבואה נכנסו. הילדים לא היו מצליחים לבד.

בהחלט משחק מוזר לבפטיסטה, משער עצמי והחמצה מחרידה בסוף המחצית הראשונה, לצמד במחצית השנייה(מה בדיוק רובינסון חשב לעצמו בשער השני?)
    יש לו כבר איזה 8 גולים בארסנל ואפילו לא אחד בליגה.

11. Robin Member

נכון אבל זה בגלל שאין לנו איזה שחקן כנף צעיר שעולה (חוץ מוולקוט כמובן שהיה לו משחק גרוע). לפי דעתי זה ברור שיגיע אלינו בקיץ עוד שחקן כנף, אולי רק איזה צעיר אחד שיכול להופיע פה ושם אם ליונגברג לא יעזוב (מה שממש לא נראה לי ריאלי). רובינסון במשחק עלוב ביותר, כמעט נתן לנו גול במתנה בבעיטה חופשית (דוסון המצוין הציל מהקו) ויצא שלא לצורך ל no man's land בגול השני. האוהדים שלנו גם היו מצוינים היום,

we're on our way, we're on our way
    we're going to cardiff, we're on our way
    how'd we get there? we don't know
    how'd we get there? we don't care
    all we know is we are on our way

וכמובן "2-0 and you still messed it up" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

12. Tony Adams Member

אני גאה מאוד בבחורים שלנו שחזרו מהפיגור 2:0. אף פעם לא קל לשחק בוויט הארט ליין, במיוחד לא בהרכב כזה. 2:2 זאת תוצאה מצוינת, ואין לי ספק שנעשה את העבודה בגומלין.
    באפטיסטה כבר 7 שערים העונה בארסנל... חבל שאף אחד לא בליגה.

13. raanana4ever Member

stand up for the english team" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx"

14. Tony Adams Member

הגומלין שבוע הבא, או עוד שבועיים?

15. THE STRETFORD END Member

מחצית ראשונה טובה יותר של טוטנהאם בניצוחם של לנון,מלבראנק ומעל כולם בארבטוב שכבש בנגיחה אחרי אי הבנה בין טורה לאלמונייה,
    שער שני הגיע מכדור חופשי שדאוסון פתח את הרגלים דבר שבילבל את באטיסטה,פגע בו ונכנס פנימה.

השינוי הגדול במשחק יותר מהחילופים של ארסנל היה הפציעה של בארבטוב והכניסה של קין,ארסנל טיפה חזרה לעצמה בראשונה וכמובן ששלטה ללא עוררין בשנייה,
    מלבראנק נחלש,לנון עוד המשיך לעשות צרות באגף ונתן כמה כדורי רוחב טובים אבל דפו חלש וקין שעדיין חלוד מהפציעה לא היו בשטח,בכלל טוטנהאם ויול במיוחד אשם בכך שלא הכניס את מידו,חלוץ מטרה כמו בארבטוב ובכך הקל על ההגנה של ארסנל,
    ארסנל צימקה והשער השני כולו של רובינסון(חלש,חסר ביטחון,אנגליה בצרות)שיצא לכדור שלא היה צריך לצאת אליו,הבין את הטעות באמצע הדרך ונעצר,הוייט שהגיע מסר פנימה לבאטיסטה שכבש מקרוב.

לנון סחב רגל גם כן בדקות האחרונות ובטוטנהאם בטח מזיעים כשגם הוא,גם בארבטוב נפצעו היום ושקינג עדיין בחוץ,בלי שלושתם הם קבוצת אמצע טבלה לא יותר.