Carling Cup 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏25/8/10.

1. Ryan Giggs11 Member

פשש צ'לסי,ליברפול,טוטנהאם,אברטון ושיטי עפות כבר בסיבוב הראשון, נייס.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודג'סון עלה בהרכב הרבה יותר חזק ממה ש90% מאוהדי ליברפול ברשת רצו לראות, אז על מה התלונות בדיוק?

כל כך לא מטריד אותי שעפנו מהגביע הזה, הדבר היחיד שחבל לי זה פחות מפעל לתת בו דקות לצעירים. לשחוט את הודג'סון עכשיו זה פשוט מגוחך.

3. alexshw Member

ליברפול משלמת עכשיו את המחיר(לא בגלל ההדחה היום, כי זה מפעל זניח, אלא אם להסתכל באופן כללי) את מחיר הריסת תשתית של שחקני בית.
    תלות מוחלטת ברכש, בלי בסיס מספיק של שחקני בית.
    קרא וסטיבי זה מעט מדי והם כבר לא ילדים.

יותר מ - 10 שנים המועדון לא גידל שום שחקן בית שהחזיק מעמד בהרכב הקבוצה.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט שטויות, מצטער. הדבר היחיד שליברפול משלמת עליו את המחיר עכשיו זה שיש לנו סגל קצר להחריד. בעוד שיונייטד יכולה לפתוח במשחק שלה עם פארק, אואן, בראון וכו' אנחנו צריכים להסתמך על הרכב שרובו ילדים שאפילו לא שייכים לסגל הבוגר.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, אבל איך בונים סגל רחב? ברור שרכש הוא חלק מהעניין, אבל לגדל שחקנים שגם אם אינם הופכים לכוכבים ברמה עולמית מספקים לך לפחות עומק טוב, זה חלק מהעניין.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתם מדברים? ההרכב שעלה היום לא מספיק טוב כדי לנצח את נורת'המפתון בבית?
    זה קייס מובהק של אנדר-אצ'יבריות, אל תנתחו את ה-11 האלה כאילו הם שווים לליגת החובבנים רק כי הם הפסידו בפנדלים לקבוצה שקרובה לליגה הזאת.
    הסגל טוב ומספיק למקום ה-4, אני אמשיך להגיד את זה כל פעם ומצידי שהרוב יחלקו עלי, השאלה מה אתה עושה איתו, באיזה מערך אתה עולה, עם איזה ציוות במרכז הקישור אתה רואה לנכון לעלות, האם הם משלימים אחד את השני, האם ההוראות מתאימות.
    השינוי מהסגל של 08-09 כל כך קיצוני? בעונה ההיא הוא כן היה מספיק טוב? תוך קצת יותר משנה חלק מהשחקנים שהיו אז הפכו מטובים מאוד לגרוטאות?
    אני חושב שמה שמוביל אותנו יותר מהכל לחוסר הישגיות הזאת ב14 החודשים האחרונים זה עמדת המאמן.

7. the white pele Member

alexshw
    מסכים לגמרי.
    מה שאתה זורע זה מה שאתה קוצר.
    ליברפול לא מצליחה לייצר שחקני סגל כמו אושה ובראון לדוגמה רק בגלל סדר עדיפות קלוקל. אקדמיה לא יכולה לייצר כל שנה גיגס ופאולר,אבל היא כן יכולה לייצר שחקנים שמעמיקים את הסגל, מחוייבים ואמינים, במקום לקנות כאלה(בטח ליברפול שחסרת מזומנים מול שאר הגדולות עוד לפני האמריקאים).אם פלטשר היה משחק שם, הוא היה מושאל, או הולך לאיבוד.אין שימוש במשאב הכי חשוב שיש לקבוצה-הילדים שלה.
    היא הפסידה היום לקבוצה שהנוער או הריזרב שלה אמור לנצח בבית(בקלות) ולא קבוצה מעורבת כמו ששיחקה היום.עדיף שהילדים שלך יפסידו ולא הבינוניות הזאת שיש שם.מי ששיחק שם היום-שיחק רק בגלל רוטציה.לא משיקול אחר חלילה.
    המשבר שם גדול יותר ממאמן זה או אחר.אין שם כלום למטה(או לפחות לא נותנים לו צאנס אמיתי) וגם לא הרבה למעלה.
    לליברפול אין בוודאות אחד עשרה בשביל הטופ פור(ובכל מקרה לאחד עשרה הראשונים אין משמעות במרתון כזה) והסגל שלה בכללי-שווה עוד הרבה הרבה הרבה פחות מזה.סגל מצחיק ממש.
    נכון שפארק, בראון(שחקן בית) ואואן(שאף אחד לא רצה) פתחו היום.אבל גם מאקדה, רפאל, אושה, גיבסון, הרננדס, סמולינג.שחקנים צעירים שגדלו ביונייטד או נקנו בגיל צעיר ויודעים שהם יקבלו את ההזדמנות אם הם יהיו טובים. זאת תוצאה של תהליך בלתי נפסק.זאת המערכת. כך היא עובדת. לכן יונייטד לוקחת את גביע הליגה בשנתיים האחרונות עם שחקני המישנה שלה.חלקם מתקדמים, חלקם משתקמים, חלקם רק בשנה הראשונה, חלקם לא יצליחו-נהדר וטבעי. זה לא מים עומדים.
    לבבה יש הרבה יותר סיכוי להתקדם ביונייטד(או בכלל) מאיזה זר צכי יוקרתי שנקנה באותו הסכום.כי יונייטד/ארסנל/צלסי הן מערכות שזה מעניין אותן.
    ההבדל בין המערכות הוא בלתי נתפס בכלל.
    שלושה וחצי שחקני וורלד קלאס שם נותנים איזשהיא אשליה של יוקרה. וזה מה שזה-אשליה.
    אין מתחת כלום וגם לא מלחמה אמיתית על ההרכב.וכן, הם ביזבזו יותר מרוב קבוצות הפרמיירליג.אבל אין קיצורי דרך בדרך כלל.

http://www.transferleague.co.uk/

נ.ב
    הסגל של ליברפול קצר להחריד בגלל בחירות, בגלל חוסר אמונה, בגלל איבוד החזון(כבר שנים).
    כי מאקדה עלה במשחק אליפות, ובפארק מאמינים למרות שכל העולם חושב שהוא לא מספיק טוב, כי גיבסון משחק ברבע גמר ליגת האלופות(וגם כובש), כי רפאל מקבל הזדמנויות, כי אושה ובראון מספיק טובים כדי לשחק בקבוצה שזוללת תארים,כי יש סבלנות עם הרננדס, כי סמולינג הוא לא קישוט, כי פרגי לא חושש להעלות אותם גם בוומבלי.כי יש תמיד תנועה.זאת יצירה.
    וזאת למרות התצוגה הנוראית מול ריינג'רס.
    הפסדנו לקובנטרי בבית שתיים אפס, באותו מפעל, באותו השלב, בעונה שלקחנו את הדאבל.עם נאני, אנדרסון(היו ממש ילדים אז), האגריבס, טבז. ארבעתם גם בעטו את בעיטות ההכרעה במוסקבה, שמונה חודשים אחרי.
    הסגלים במספרים-הכל שווה.בעבודה עם הסגל-זה מגוחך.אוקיינוס מפריד.
    רק שימשך!!!

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  8. Strawberry Fields Member

פלה הלבן,
    אני לא מסכים שאין עם מה לעבוד. אם מקלפים את השכבה האמצעית של באבל, לוקאס, ספירינג, אנגוג וקירגיאקוס אז יש שחקנים שאפשר לעבוד איתם כמו פאצ'קו, שלבי, אירווין, אקלסטון, ווילסון וקלי (כל עוד כולם משחקים בעמדות הטבעיות שלהם). כמובן שיש שכבה אחת מתחתיהם שגם איתה אפשר לעבוד אבל זה קצת מוקדם עבורה.
    הבעיה טמונה בעמדת המנג'ר כבר הרבה זמן. העובדה שמקבוצה שמניעה כדור עד מוות תתחת בניטז עברנו לקבוצה שאיבדה שליטה במשחק מתחילת העונה. זה מצביע על כך שרוי כבר הספיק להנחיל משהו חדש משלו.
    אני מרחם על השחקנים הצעירים שצריכים לעשות את דרכם למעלה. אין מחשבה, אין שיטה. קשה, קשה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

"הבעיה טמונה בעמדת המנג'ר כבר הרבה זמן. העובדה שמקבוצה שמניעה כדור עד מוות תתחת בניטז עברנו לקבוצה שאיבדה שליטה במשחק מתחילת העונה. זה מצביע על כך שרוי כבר הספיק להנחיל משהו חדש משלו."
    ועל זה צריך להיות הדיון, לא על איכות הסגל של ליברפול כי ההרכב שעלה אתמול היה צריך לנצח את נורת'המפתון 3-0 (בלי שאני מכיר אותם, מספיק לי לראות שהם בתחתית הליגה ה-4). בינתיים הוא לוקח סגל טוב והוא מנצל אותו בצורה רעה.
    גם בשנה שעברה חזרתי וטענתי שהסגל הרבה יותר טוב ממה שהוא מייצר על המגרש, יש פה מקרה ברור של אנדר אצ'יבריות בגלל מגבלות של מאמן.
    אם אצל בניטז זאת הייתה עונה שבא הוא איבד את הראש, אצל הודג'סון נראה שזה מה שהוא שווה פשוט.

10. ArsenalFan Member

עם כל הקבוצות הבכירות שהודחו עד כה, למה יש לי הרגשה שבשמינית הגמר יהיה יונייטד-ארסנל?

אני יודע שאנחנו בסה"כ לפני הסיבוב הרביעי, אבל... Avram alert. This is not a drill.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט. מישהו צריך לטפל בעניין לפני שיהיה מאוחר.

12. George Best Member

יואב,
    אחת ההודעות הכי טובות מאז שאני בפורום, וזה לא מעט זמן.
    אדיר אדיר אדיר!

13. the white pele Member

מסכים.
    אין לי ספק שהאקדמיה שלכם יכולה וצריכה לספק שחקני ליגה לגיטימים מידי פעם.זה אמור להיות מובנה במערכת, לזה בדיוק היא נועדה.

Liverpool-Forever
    גם לזה אני מסכים. המנג'ר הוא מתווה המדיניות, הוא חוד החנית(והוא בוודאי קובע את סגנון המשחק וההדגשים שלו).בימי בניטז,התחושה מהצד היתה שהמשאבים הזמינים לרשותו,לא כל כך מענינים אותו.
    כנראה מוקדם לשפוט את רוי מהבחינה הזאת.הוא עדיין מתאקלם במערכת ולוקח זמן עד שאתה מטמיע את האני מאמין שלך.
    וללא קשר,תוצאה פריקית כמו אתמול יכולה לקרות.גם יונייטד לא ניצחה קבוצת חובבים באולד טראפורד בסיבוב הראשון של הגביע, לפני כמה שנים.

14. ArsenalFan Member

שמינית הגמר:

ניוקאסל - ארסנל
    בירמינגהאם- ברנטפורד
    וויגן- סוונזי
    אסטון וילה- ברנלי
    לסטר- ווסט ברום
    מנצ'סטר יונייטד- וולבס
    ווסטהאם- סטוק
    איפסוויץ'- נורת'המפטון

15. Ryan Giggs11 Member

צ'יצ'אריטו!!!!
    2 שערי ניצחון(ו3 בכללי)בשלושה ימים, הספק יפה.