Copa America 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏24/6/07.

1. Barrel Roll Member

כל השידורים יהיו בפלוס לייב, או שחלק גם יהיו בערוצים הרגילים?

2. Landon Donovan Member

אם אני לא טועה, שני המשחקים הראשונים בטורניר ישודרו בערוץ 5. כל השאר בערוץ החדש.

3. King Kenny Member

גם הגמר ישודר בספורט 5 אם אני לא טועה.

4. Dimitar Berbatov Member

כמה שאני מחכה שהמשחקים כבר יתחילו :aaa031:

אין ספק, הבית של ונצאואלה הוא הקל ביותר. ונצאולה אם אתה שופט אותה על הנייר היא אחת הנבחרות החלשות בטורניר, שנייה אולי רק לבוליביה אבל בזכות הבית הקל והביתיות כמובן אני בטוח שונצואלה תנצח כמה משחקים ותתן פייט לפרו במאבק על המקום השני. אני מאוד מקווה לראות את פרו בשלב הבא. קבוצה מאוד סימפטית עם שחקנים כמו קלאודיו פיזארו הנהדר וג'פרסון פארפאן, יהיה מעניין וכייף מאוד לראות את פרו וכדאי לפקוח עליה עין.
    ארגוואי מבחינתי הפייבוריטית לעלייה לרבע הגמר מהבית הזה. ולדעתי היא תעלה ביחד עם פרו

למרות שהרבה שחקנים ברזילאים לא ישתתפו בקופה אני בטוח שברזיל תגיע רחוק. אתם קצת מזלזלים בברזיל, לא? אני דווקא מרוצה מאוד מכך ש"הכוכבים"לא בסגל. ככה נזכה לראות את דייגו מוביל את ברזיל, את אנדרסון שרק חתם ביונייטד לא מזמן ואת וגנר לאב המוכשר של צסק"א וגם את אלפונסו אלבס שכובש בצרורות בהולנד וכדי לשים אליו לב. לברזיל בהחלט יהיו חיים קשים בבית שלה שהוא לדעתי בית המוות. מקסיקו שתמיד עושה צרות ומגיעה לשלבים המתקדמים ונעצרה במונדיאל רק ע"י ארגנטינה, צ'ילה של מאטיגול ומרק גונזלס שתראה כדורגל יפה לעין ותעשה צרות לכולם ואקוודור שנמצאת בהתקדמות עצומה והגיעה לשמינית גמר במודניאל.
    אני אישית מקווה שצ'ילה וברזיל יעלו מהבית הזה אבל אני ריאלי ומקסיקו ברזיל יעלו לטעמי מהבית הזה.

אין ספק שארגנטינה פייבוריטית לזכייה. רק להסתכל על הסגל ולהתמוגג. אבל לארגנטינה יש גם מספר בעיות. אם ריקלמה פותח בהרכב והסיכויים שהוא לא יפתח קלושים, אז נצטרך לראות רק אחד מתוך השלושה (טבז, מסי ומיליטו) בחוד לצד קרספו שמקומו מובטח בהרכב. אני מאמין שנראה את מסי בחוד לצד קרספו אבל חבל שטבז הנהדר ומיליטו יראו פחות דקות אבל אני מאמין שבאסילה יעשה רוטציות רחבות. לארגנטינה לעומת ברזיל אין בית קשה יותר מידי. קולומביה לא תעשה יותר מידי ואם תקח נקודה זה יהיה הישג, פרגוואי מאז ימי חוזה לואיס צ'ילברט לא מצליחה להתקדם ולא תעשה יותר מידי צרות וארה"ב גם כן בא עם סגל די חסר ומקסימום תאבק עם פרגוואי על המקום השני.

יאללה, שיתחיל כבר!
    Vamos Argentina!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/07
  5. Barrel Roll Member

כן אני גם מחכה לכל העניין, מקווה שאמצא שידורים באינטרנט וכאלו.. אני לא רוצה לפספס את זה.

בעבר לא ממש נהנתי משידורי הקופה אמריקה, היום המוח שלי במקום אחר לגמרי- ואני לגמרי מוכן להנות מכל החגיגה הזאת. מקווה שלא נתאכזב.

6. Dr. Recoba Member

אם אינני טועה, אפונסו אלבס שזומן לסגל הברזילאי, שחקנה של הירנביין (34 שערים ב-31 הופעות העונה), שיחק בעבר עם מאלמו נגד מכבי חיפה (והבקיע אחרי ההשמטה ההיא של דבידוביץ')

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא טועה,זה אותו בחור.

8. Engel Del Madrid Member

חבל לי שלסגל של ברזיל לא הוזמן מתוסלם ... שחקן שאני אישית מאוד מחבב ....ולמרות שאני מאוד מאוד אוהב את ארגנטינה , הייתי גם רוצה לראות את אורגוואי עם דיוגו ורקובה או את צ'ילה עם גונזאלס ופרננדז .

אה אגב , אפשר לראות את ההרכב של אורוגוואי וצ'ילה ??

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/07
  9. Maor321 Member

בקשר לשידורים :: הכל בלייב, חוץ ממשחק הפתיחה+חצאי הגמר+הגמר שישודרו בערוץ 5 הרגיל.

10. ניז Member

טורניר שיראו אותו בארץ גג 10 אלף איש, למה? 70% מחוברים להוט -להם, לא יהיה את זה. השאר שיש להם יס , לא כולם חובבי ספורט וגם אם כן מי יתן להם עוד כסף כדי לקום ב3 בבוקר לראות את פרו-בולביה? כשיום אחרי יש עבודה וכו, קיצר רייטינג שיא לא יהיה להם בחיים וערוץ 5 הולך ליפול חזק עם הקופה הזה רק בגלל ההשקעה המטורפת שלהם בשבועיים שלפני כדי לסחוט עוד 5000 רוכשים גג.
    אפילו בווינר לא מתיחסים לזה יותר מידי, ביורו שמו על כל משחק קרנות כרטיס חילוף, פה לא שמו כלום למעט מחצית וגולים.
    איך לא שמו אפילו ווינר טופ? היתי מהמר על ארהב שתיקח סתם בגלל היחס הגבוה, בעולם נותנים להם 22, חלום

קיצר טורניר נטול ענין ואהדה מבחינתי האישית בלבד.
    אלו שיש להם YES - תהנו!

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/07
  11. King Kenny Member

שכחת את המשחק הראשון בטורניר לפני משחק הפתיחה.

12. Thierry 14 Henry Member

אני מהמר על ארגנטינה שתיזכה בתואר.
    כרגע ארגנטינה היא הנבחרת הטובה בטורניר לדעתי.
    ברזיל נחותה מארגנטינה מהסיבה שהיא "הרוויחה" מאמן הגנתי ואפור, כך הברזילאים לא יכולים להגיע רחוק עם נבחרתם. לברזיל יש סגל ארוך וכישרוני, אך עם מאמן כמו שלהם אין להם סיכוי להגיע ל-מה שהם הגיעו עם המאמן הנפלא סקולארי.

13. itzik zohar #20 Member

יש למישהו אתר אמין של החיסורים של ארצות הברית?
    כי אני רוצה ממש להשקיע הרבה הרבה כסף על ארגנטינה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/07
  14. Dr. Recoba Member

אכן כן. אנחנו נזכה לראות בשידור ישיר בספורט 5 את אורוגוואי של רקובה ופורלאן מתמודדת מול פרו. אחר כך יהיה את טקס פתחית הקופה אמריקה, ומיד לאחר מכן, כמובן, משחק הפתיחה של המארחת ונצואלה נגד הבוליביאנים.

15. ACBenb Member

עדיין לא הבנתי למה טקס הפתיחה אחרי המשחק ולא לפני.