Copa del Rey 2016/17:: אלאבס מדהימה את סלטה ומעפילה לגמר נגד ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/10/16.

1. Blanco 7 Member

איזה קטע. שמעתי את אותו הטיעון גם לפני הדרבי.

2. Ever Banega Member

הוא הבקיע בהרבה משחקים גדולים לא רק בדרבי, אבל ברוב המשחקים לדעתי הוא נראה כמו שהוא נראה נגד סלטה בין אם הבקיע ובין אם לא. והדרבי זו דוגמה דיי קלאסית, גול ראשון בעיטה גרועה על החומה ובמזל הכדור משנה כיוון ונכנס, גול שני בפנדל וב 2-0 שכל אתלטיקו בהתקפה הוא הוסיף עוד גול מקרוב במתפרצת. אני מודה שאני לא ממש זוכר איך הוא שיחק באותו משחק (את השערים ראיתי עכשיו ביוטיוב שוב) אבל סביר להניח שגם שם הוא לא הצליח ברוב הפעולות שלו. אני לא אומר שלא צריך להעריך אותו על זה שהוא סקורר ותו לא. אלא שלא לצפות שביום שהוא לא מבקיע הוא כן פתאום יהיה סביר בשאר הדברים.

3. Civil Anti Madridista

כמה זמן עבר מאז הדרבי?

4. Blanco 7 Member

להגיד שרונאלדו הוא סקורר ותו לא זאת אמירה שאני לגמרי לא מסכים איתה. איך אתה יכול להגיד דבר כזה. נכון שהשנה הוא לא בעונת שיא והדברים לא הולכים הכי קל שאפשר, אבל בכל זאת הוא נותן הרבה ערך מוסף למשחק של ריאל מעבר לשערים. אם זה המסירות החכמות, הבנת המשחק ברמה הכי גבוהה שאפשר, הפרגון לחברים (עם כמה שאומרים שהוא אגואיסט יש לו בינתיים שישה בישולים העונה). שוב אני חוזר, נכון להיום הוא לא נמצא בכושר שהיינו רגילים לראות אותו בשנים האחרונות, אבל מכאן ועד להגיד אמירה כזאת שהוא סקורר ותו לא. נראה לי שהגזמת טיפה עם חוסר ההערכה שלך כלפיו.

כמה שערים מסי שלך הבקיע מול אתלטיקו? אה הוא לא הבקיע.

שצריך לפרגן תדע לעשות את זה. רונאלדו ומסי שניהם סקוררים ברמה גבוהה מאוד ואין על כך ספק. למרות הדיבורים על עונה פחות טובה שלו השנה (לא שאני אומר שהם לא נכונים) הוא עדיין כבש 12 שערי ליגה - שני למסי וסוארז עם 14. והיופי זה שלמרות שהוא לא הפיצ'י'צ'י ריאל עדיין מוליכה את הטבלה. דע לתת כבוד.

5. Ever Banega Member

הבנת המשחק שלו מתבטאת בעיקר בהבקעת שערים. לדעתי הוא כן אגואיסט וזה שהוא בישל שישה שערים לא אומר אחרת, זה כולה אומר שהוא מסר שש מסירות.

6. RubberSoul Member

וזו בדיוק הנקודה, מסי שלא יודע מה הוא קשור עכשיו, עשה יותר מ"לא להבקיע", במיוחד כי הוא לא מתפקד כחלוץ מטרה, אלא יותר מנהל את המשחק מאחורה. אם היכולת הבינונית הזאת היא לאורך השנה (זה מצחיק כי אומרים שזו לא שנה טובה שלו, אבל כשהוא הניף את כדור הזהב זו היתה "השנה הטובה ביותר") זה רק מוכיח שהוא לא היה צריך לעשות הרבה כדי לזכות בתארים האישיים שבעצם אומרים שהוא היה השחקן הטוב ביותר ב2016.

התיפקוד של כריסטיאנו במגרש מחייב אותו לעשות הרבה יותר מלהבקיע. זה שמסתדר לו להבקיע, אם זה מבחינת מיקום טוב, אם זה ממצבים טובים שמסדרים לו החברים בהתקפה או פנדלים מדויקים, לא אומר שמדובר ביכולת יוצאת מן הכלל. השנה סרחיו ראמוס הציל את ריאל כשכריסטיאנו לא היה שם בשביל זה. היה גם את מוראטה, היה גם איזה פנדל מוחמץ, אבל זה גם דבר שיש להתייחס אליו.

7. Civil Anti Madridista

מסי שלי? איך הוא קשור ליכולת של כריסטיאנו רונאלדו העונה ולמה כל ביקורת על פרמטר כלשהו מריאל מדריד אתם מורידים ישר לזנות?

לתת לו כבוד? איפה זלזלתי בו? אתה הזכרת את הדרבי לפני חודשיים. מה שכן זה השיא - כמה שערים מסי הבקיע מול אתלטיקו?! תבדוק מי היריבה שחטפה ממנו הכי הרבה במשך הקריירה לפני שאתה מנסה לעקוץ אותי כמו ילד קטן. ובכלל, ביחס למה ששניהם עושים על הדשא זה פשוט מגוחך לשפוט את מסי רק על השערים שלו כשאתמול באנואטה קיבלת עוד טעימה מכמה שנעל הזהב קריטית בשבילו.

- גם את העונה שעברה רונאלדו פתח בנמנום וכולנו יודעים איך היא הסתיימה. זה עדיין לא אומר שאסור להעביר עליו ביקורת אז גש שתה מים ותרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/17
  8. Blanco 7 Member

הזכרתי את הדרבי שהיה לפני חודשיים נטו כי שמעתי את הביקורת של "אל תדאג עוד כמה מחזורים תבוא איזו גראנדה לברנבאו ורונאלדו שוב יהיה מלך השערים" גם אז ואני שומע אותה גם היום. מרפרוף שלי בדיונים קודמים פה בענייני ברצלונה וריאל כבר הבנתי כמה אתה לא יודע לתת כבוד ליריב שמולך שנכון להיום מוליך עלייך בטבלה. אף אחד לא אמר שאסור להעביר עליו ביקורת, אני בעצמי בתגובה שלי רשמתי ש"נכון להיום הוא לא נמצא בכושר שהיינו רגילים לראות אותו בשנים האחרונות". תקרא את התגובות עד הסוף לפני שאתה שולח אותי לשתות מים ולהירגע.

9. Civil Anti Madridista

א. אני לא כתבתי את הציטוט המדובר. אז על איזה "לתת כבוד" אתה מדבר? אני עדיין ממתין לתשובה ממך איפה אני זלזלתי בו.
    אתה ציינת את הדרבי בקלדרון (לפני חודשיים), אז טבעי שתהיה עליו ביקורת אם לאורך תקופה הוא לא נראה טוב וזה לא רק השערים.

ב. לא יודע איפה אתה מרפרף מר בחור, אבל אני אשמח לדון איתך אם תפסיק לדבר באוויר ותגבה את עצמך עם עובדות. לא פעם טענתי שריאל מדריד נמצאת בצדק בפסגה כי בשונה מהיריבות האחרות שלה היא היעילה מכולם, וגם הוציאה נקודות כשלא הגיע לה - זה מתכון קלאסי לאלופה.
    ואם אוכל אותך הספק, אז אני גם אצטט:
    ג. אתה לא מפסיק לנגן על "כבוד" אבל מתנסח מולי "במסי שלך"? תעשה לי טובה.

10. zivmay Member

לטעמי רונאלדו איבד אחוזים נכבדים מהמהירות והזריזות שלו. כנראה שהגיל עושה את שלו.
    הוא עדיין אתלט ענק ( בעיקר בכל מה שקשור לכוח), אבל אני לא רואה אותו משפיע יותר מדי במשחקים חשובים, כי הוא כבר לא יכול להוביל את הכדור באותה יעילות כמו פעם ( אמנם גם מסי מתבגר, אבל הוא מפצה על זה ביכולת מסירה וקריאת משחק מעולם אחר).
    אם ריאל רוצה לבנות משחק מתפרצות יעיל, הייתי מהמר על בייל ועל מוראטה. כל עוד הם ימשיכו לבנות על בנזמה ורונאלדו, אני לא רואה אותם מתחרים מול הגדולות באמת.

11. Civil Anti Madridista

בעוד אנחנו "מעזים" לבקר את היכולת של כריסטיאנו רונאלדו בתקופה האחרונה, הקהל בברנבאו הבהיר לו ישירות מה הוא חושב.

איך זה @Blanco 7 ?

12. Raulito Madridista

אפשר לדבר על היכולת של כריסטיאנו גם בדיון של ריאל. מחזק את הטענות. אין לי בעיה כשהוא מחמיץ ואני מבין שהוא לא מסוגל לעבור שחקן בדריבל וגם האיכות ברגל שמאל נעלמה. אז שלא ינסה בכוח, שישחק פשוט. מה שאני לא מקבל זה את העובדה שהוא לא זז בכלל על המגרש ולא מסוגל לעשות פעולות פשוטות כמו לעצור כדור. הוא ובנזמה יחד על המגרש זה כמו שחקן פחות. בפיחואן למשל כריסטיאנו היה לא פחות מעלוב, ציון 0 על המשחק. כריסטיאנו הרוויח בצדק את מקומו בהרכב לפרק זמן ארוך מאוד מן הסתם בעקבות כל מה שנתן. את קארים הרבה יותר קל לספסל, הגיע הזמן. הברנבאו לא עושה הנחות לאף-אחד.

13. Blanco 7 Member

ההודעה של כמה זמן עבר מאז הדרבי, תקן אותי אם אני טועה הייתה בטון של זלזול. או לפחות ככה אני הבנתי אותה. חוץ מזה אני חוזר ואומר שאין בעיה עם הביקורת כלפיו. היכולת שלו לא משכנעת בתקופה האחרונה ואין מה לעשות. ביקורת על היכולת אני מקבל. ביקורת על כך שהוא סקורר ותו לא (לא אתה ביקרת) אני לא יכול להבין.

מספיק לי לקחת שני עמודים אחורה בדיון הזה ולראות שבשבילך ארבעים משחקים ללא הפסד הם בסך הכל תוצאה של תחת. מעניין איך היית מגיב אם הרצף היה של ברצלונה.

14. ccnoob Member

הוא היה מגיב כמו שיורם ארבל מגיב בכל פעם שהוא משדר את בארסה.
    #דילצביעות.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

15. Civil Anti Madridista

וואו וואו זה לא אמיתי כבר.

ביקרו כאן את היכולת של כריסטיאנו רונאלדו בתקופה האחרונה, אתה בתגובה התנערת מזה כשהזכרת את הדרבי האחרון (לפני פאקינג חודשיים), ובשביל להוכיח "שאין לך בעיה עם הביקורת כלפיו" הגבת לי "מה מסי שלך עשה נגד אתלטיקו?" כשאתה עוד מטיף לי על זלזול ולתת כבוד - גדול אתה.

אתה מתכוון שמספיק לך לחתוך לי את הציטוט שבו פרגנתי לריאל מדריד שנמצאת במקום הראשון, ובמקום זה אתה יוצר פה מציאות חדשה.
    אני אחזור בפעם השלישית והאחרונה על העניין הזה - ריאל מדריד נמצאת בצדק בפסגה, בשונה מהיריבות שלה על התואר היא היעילה מכולם, לקחה נקודות גם במשחקים שלא הגיע לה וזה מתכון לאליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/17