Copa del Rey 2016/17:: אלאבס מדהימה את סלטה ומעפילה לגמר נגד ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/10/16.

1. Blanco 7 Member

וואו וואו זה לא אמיתי. איפה ראית שהתנערתי מהיכולת הרעה של רונאלדו! הזכרתי את הדרבי נטו כי שמעתי ביקורת על כך שהוא לא כובש, לא על היכולת שלו! תנסה להבין את זה במקום לנסות להילחם בי.
    ברשותך, אצטט רגע את עצמי מדבר על היכולת של רונאלדו, אולי ככה תראה שאני לא מתנער מכלום ויודע שהוא לא בשיא:

"נכון שהשנה הוא לא בעונת שיא והדברים לא הולכים הכי קל שאפשר", "נכון להיום הוא לא נמצא בכושר שהיינו רגילים לראות אותו בשנים האחרונות", "למרות הדיבורים על עונה פחות טובה שלו השנה (לא שאני אומר שהם לא נכונים)", " היכולת שלו לא משכנעת בתקופה האחרונה ואין מה לעשות"

-----

וואו פירגנת לריאל, כל הכבוד לך ממש מסיר את הכובע. מצד אחד מפרגן - מצד שני אומר שארבעים משחקים בלי הפסד זה עניין של תחת,כאילו ארבעים משחקים באים במזל. החלטת להתעלם מזה, גדול אתה.

אגב, לפני שאתה מדגיש משפט כזה שחכתבתי לך ציטוט, אז רק שתדע לא חתכתי את הציטוט שלך. תנסה לצטט את התגובה שלך ותראה שהציטוט לא "נתפס" בתגובה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/17
  2. Civil Anti Madridista

זה מסכם פרפקט את השיח כי כל האלמנטים בפנים.

1. אתה מתנער מהדיון על כריסטיאנו ומסית את האש ללא שום קשר למסי.

2. אתה מטיף לי על "לתת כבוד" ומתנסח כלפיי ב"מסי שלך".

3. טוען "שאני צריך לפרגן למוליכה", אבל אחרי שהתאוריה התנפצה אתה מגיב בזלזול "וואו פירגנת לריאל, כל הכבוד לך ממש מסיר את הכובע."

4. למדתי שאיתך צריך לעבוד רק עם עובדות וציטוטים כי אתה זורק אלף ואחד דברים לאוויר בלי ביסוס. אז לשם שינוי תעמוד מאחורי הדברים שלך ותצטט לי בבקשה את הטענה על "ארבעים משחקים במזל". אקדים ואומר שמדריד הגיעה לרצף יפה מאוד ובלי תחת בחלק מהמשחקים אף קבוצה לא יכולה להגיע לזה. כאן אני ממשיך את הקו שלי - בשונה מהיריבות שלה, ריאל הייתה יעילה מכולם והיא בצדק במקום הראשון - ככה לוקחים אליפות.

5. לא חתכת את הציטוט שלי מתוך התגובה עצמה כי זה הרבה יותר נוח והגיוני לדפדף 2 עמודים אחורה וליצור עוד השוואה דבילית לברצלונה.

3. Blanco 7 Member

1. "למרות הדיבורים על עונה פחות טובה שלו השנה (לא שאני אומר שהם לא נכונים) הוא עדיין כבש 12 שערי ליגה - שני למסי וסוארז עם 14". מה במשפט הזה מתנער מדיון על כריסטיאנו. לגבי ההסטה למסי אתה יכול להגיד את זה, מצד שני אחד המשתמשים כאן לא אתה לפני שאתה קופץ, טען שתכף תגיע גראנדה ורונאלדו יהיה מלך השערים. שוב חוזר, לא אתה!!

2. נותן לא מעט כבוד למסי, אבל ברגע שתזלזלו ברונאלדו - "רק סקורר ותו לא" (לא אתה, שוב לפני שאתה קופץ), "כמה זמן עבר מאז הדרבי" (זה כבר אתה), אל תצפו ממני לכבד. נאה דורש נאה מקיים. תכבד - יכבדו אותך. לא תכבד - לא יכבדו אותך. כך גם בחיים.

3+4. "וואו מספיק כבר עם הרגשי הזה. אתה לא מגיע לרצף כזה בלי קצת תחת לפעמים, רק שאצל זידאן זה חזר על עצמו כ"כ הרבה פעמיים שאפילו המארקה התייחס לכך בהרחבה השבוע. אף אחד גם לא טען שריאל מדריד בפסגה שלא בזכות, זה נכון שהיא לא נותנת קונצרטים וממעטת להרשים, אבל בשונה מהיריבות שלה היא היעילה מכולם וגם המזל הולך איתה שזה מתכון לאליפות."

לפני שתתנפל עליי, אני שם לב שרשמת שריאל בפסגה בזכות. אבל אני לא יכול להסכים עם העובדה שהמזל הולך איתנו, כמו שאתה אומר כל כך הרבה פעמים.

5. ההשוואה היא לא "דבילית", אלא באמת חשוב לי לדעת איך היית מגיב אם השיא היה של ברצלונה, מניח שבצהלות והרבה שמחה.

6. אין לי יותר מזה מה להגיד לך.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  4. Civil Anti Madridista

1. אני הבעתי את דעתי על הנקודה הזאת באחד העמודים - גם את העונה שעברה רונאלדו פתח בנמנום וכולנו יודעים איך היא הסתיימה.

2. עוד הפעם: אם אני שואל אותך כמה זמן עבר מאז הדרבי שציינת, ועל כך אתה בוחר להתנסח "במסי שלך", "וכמה הוא הבקיע נגד אתלטיקו" אז אתה קודם כל מתנער מהביקורת על כריסטיאנו, ובנוסף אתה האחרון שיכול להטיף על "לתת כבוד" אחרי התבטאויות אומללות כאלה.

3+4. חילוקי דעות זה דבר מקובל, אתה לא חייב להסכים וחבל שחרגת מהגבולות האלה.
    מה שעשית עד ההודעה האחרונה היה פשוט לגנוב דעת ולסלף הודעות שלי בלי בושה מתוך כוונה שתתיישר עם הדעה שלך.

5. אני טענתי או רמזתי באיזה מקום שריאל מדריד צריכה להתנצל על משהו?
    ולשאלתך - בארסה הגיעה בעונה שעברה לרצף של 39 משחקים ללא הפסד וכמובן שהייתי שמח כי פשוט נהנתי מהכדורגל שלה.

5. Civil Anti Madridista

מחצית בבלאידוס, סלטה יורדת להפסקה ביתרון משער עצמי אומלל של דנילו.

6. Raulito Madridista

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/01/26/copa_del_rey/1485385247_183991_1485385507_portada_normal_recorte1.Xxx

Adiós al sueño del triplet. בשלבים רבים בעונה הנוכחית האמנתי שאפשר לעשות היסטוריה. הכדורגל לא היה טוב ברוב הזמן ועדיין הקבוצה התגברה על מכשולים והייתה רעבה, הפגינה יציבות. זידאן ניהל את הכוחות נכון. לא הפעם. ריאל מדריד הייתה צריכה להתעלות - ככה זה שרוצים לזכות בטרבל - ופשוט לא עשינו זאת. אנחנו ריאל מדריד ואין תירוצים. לא הכושר המחורבן, לא המנטאליות שירדה לריצפה ולא ברור למה ואפילו לא מכת הפציעות כי לכולם ברור שאפשר להוציא מהסגל יותר גם במצבו העכשווי המזוויע. זה לא היה בלתי-אפשרי. לא היה צריך להיכנס לבור הזה מלכתכילה ובכל-זאת זה משחק שבתחילת העונה אנחנו מנצחים אותו.

אני מצדיע לסרחיו ראמוס. ראו עד כמה הוא נזהר לאבד כדורים, מתפקד כמו בלם ומגן ימני גם יחד בגלל דנילו. את המנהיגות, הדירבון וגם הפרצוף שלו אחרי השערים של סלטה או ההחמצה שלו במצב נייח. אני מצדיע לקאסמירו ונאצ'ו על המלחמה וגם ללוקאס ואסקס שאשכרה עלה וכבש. קובא טס עם הכדור קדימה כמה פעמים אבל הוא לא מלוטש. הקבוצה ניסתה לשחק כדורגל אחראי ונזהרה אבל בסופו של דבר לא הצליחה. קשה לי לפרגן לרונאלדו הערב. זו הייתה הבעיטה החופשית ה-8 שהוא כובש מ-160 האחרונות אגב לפי הטוויטר של מיסטר צ'יפס. פעולות פשוטות כמו להטעות שחקן אחד ולהעביר כדור לרגל השנייה ולבעוט - הוא לא מצליח. מכדרר לתוך השחקן, חסר ביטחון. במחצית השנייה זה היה פחות גרוע אבל עדיין מעליב.

את דנילו כבר קטלנו לא פעם, והאמת שלא חשבתי שאצליח להעלות חיוך לשבריר של שנייה לאחר המשחק. הפעם התעלו על עצמם. שער עצמי זה יכול לקרות וברור שיש לחץ עצום סביבו אבל יש דברים שאתה לא מסוגל לקבל משחקן של ריאל מדריד. הוא טעה כל-כך הרבה, שיחק שוב לא חכם. מלחמה זה לא מספיק. אני ואברם קישקשנו קצת ושנינו התגעגענו למיצ'ל סאלגדו שבא בימים.

בזמן האחרון זידאן קצת מאבד מהקרדיט אצלי, אנדרלמוסיה מוחלטת. בנזמה היה אנטי כדורגל ולא בפעם הראשונה ומוראטה שנכנס לפחות ניסה לאיים על השער. לא זוכר את ריאל משחקת עם טריליון חלוצים שדורכים אחד על השני, מריאנו הפריע באחד המהלכים שם אם אני לא טועה כי הוא משחק פזיז. כמובן שיש שחקנים כמו איסקו ואסנסיו(אל תיפלו עליו) שהיו צריכים לקחת את הצ'אנס ולא לקחו. הקבוצה עמוסת בעיות. מישהו חייב להתעורר כי אחרת עונה שהתחילה בצורה יוצאת דופן עוד תסתיים בידיים ריקות. אני חושב שזה עדיין תלוי בנו וצריך לנצח בשני משחקי הליגה הקרובים. Hasta El Final Vamos Real.

7. Blanco 7 Member

ברצלונה עולה ל0-2 ביתי מול סוסיאדד וכרגע התוצאה בסיכום שני המשחקים היא 0-3 לקטאלונים ואם לא יקרה משהו בלתי צפוי הם יצטרפו לאתלטיקו מדריד, סלטה ויגו ואלאבס מחר בהגרלת חצי גמר גביע המלך שתתקיים בשעה 13:00.

8. Civil Anti Madridista

מסוג המשחקים שאתה לא רוצה שהדקה ה90 תגיע.

מסי בעוד הצגה, התעלל באורחים וסיים את הערב עם שער ועוד שלושה בישולים.

9. Blanco 7 Member

ההגרלה מזמנת מפגש כפול בין ברצלונה לאתלטיקו בחצי הגמר. במשחק הנוסף סלטה ויגו תפגוש את אלאבס. המשחק הראשון ייערך ביום רביעי הקרוב, ה1.2.2017, הגומלין שבוע לאחר מכן.

10. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/01/27/14855301696312.Xxx

כבר חצי הגמר. אז ברצלונה ואתלטיקו מדריד יילחמו שוב ראש בראש, מלחמת עולם על הגביע. הן נפגשו לאחרונה ב-2014/15 ובארסה עברה את אתלטיקו אחרי ניצחון כפול. אתלטיקו תארח את המשחק הראשון ובכך לברצלונה יש יתרון. בצד השני שימו לב, אלאבס מעפילה בפעם השנייה בתולדותיה לחצי הגמר, זה לא קרה מאז 2004, בעוד סלטה ויגו שמעולם לא זכתה בגביע - מעפילה שנה שנייה ברציפות לחצי הגמר(אשתקד הדיחה את אתלטיקו והודחה ע"י סביליה אחר-כך) וחולמת לעבור שלב אחד מהישג השיא שלה ב-2001 - אז הפסידה 3:1 לסראגוסה למרות שהובילה משער מהיר של מוסטובוי.

11. Raulito Madridista

אתלטיקו מדריד - ברצלונה

כמעט בדומה לשחזור המרתון של ריאל מדריד-סביליה וריאל מדריד-סלטה ויגו, גם אתלטיקו מדריד וברצלונה ייפגשו הפעם בגביע, במשחק הראשון של חצי גמר גביע המלך, לא הרבה זמן לפני שייאבקו ראש בראש גם במסגרת הליגה. שתי הקבוצות מגיעות עצבניות. בארסה פספסה צ'אנס להלחיץ את ריאל מדריד וסיימה רק בתיקו מאכזב נגד בטיס(1:1) אחרי יכולת רעה אך גם שיפוט שערורייתי, ואתלטיקו מדריד שוב נתקעה, עם תיקו שלישי ברציפות והפעם 0:0 נגד אלאבס. שתי הקבוצות רוצות לראות בגביע משהו משחרר. עד כמה תהיה משמעותית העובדה שהגומלין ייערך בקאמפ-נואו?
    אתלטיקו מדריד תזכה לדחיפה אדירה מהקהל הערב שכן כל הכרטיסים נמכרו. המוטו של סימאונה ימשיך להיות 'אל תפסיקו להאמין'. עם סגל קצר לאחרונה הקבוצה מנסה לעשות את המקסימום אך לשווא. גאבי יחזור להרכב הערב ואתלטיקו תשחק בצורה נסוגה יותר עם חואנפראן בכנף ימין וקראסקו מתחת לגריזמן, כך מעריכים העיתונים. גם אצל בארסה לא שקט. אינייסטה ובוסקטס ייעדרו מהמשחק הערב מה שמציב שוב סימן שאלה לגבי מרכז השדה של בארסה שתזדקק ליצירתיות. לפחות הפעם אנריקה לא מספסל את ראקיטיץ'. חאבייר מסצ'ראנו ישחק בקישור מה שיוסיף גם מהירות במרכז ההגנה עם אומטיטי. מסי שכבש או בישל ב-80% ממשחקיו העונה ימשיך להיות הסכנה הגדולה ביותר. ברצלונה למרות הכל עדיין יכולה לזכות בטרבל, חשוב לזכור. שתי הקבוצות נפרדו העונה בתיקו 1:1 בקאמפ-נואו במסגרת הליגה.

שימו לב שבעונות האחרונות אתלטיקו ממררת לבארסה את החיים בשלבי הנוק-אאוט.
    - הסופר-קופה הספרדי בקיץ 2013: בארסה זוכה בזכות שערי חוץ - 1:1 בקאלדרון ותיקו 0: בקאמפ-נואו
    עונת 2013/14: אתלטיקו מדיחה את בארסה ברבע גמר ליגת האלופות - הפסד 2:1 בחוץ| ניצחון 1:0 בגומלין
    עונת 2014/15: בארסה משיגה ניצחון כפול על אתלטיקו ברבע גמר גביע המלך - 3:2 בחוץ ו-1:0 בבית.
    עונת 2015/16: אתלטיקו מדיחה את בארסה ברבע גמר ליגת האלופות - הפסד 2:1 בחוץ| ניצחון 2:0 בגומלין

הרכבים משוערים לקראת המשחק:

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/01/31/copa_del_rey/1485900843_785130_1485901233_sumario_normal.Xxx

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חשבתי שזה יהיה כזה קל.

סוארז בשער סולו ענק, מסי בבובמה קטלנית, מחצית 2-0. אפשר להוריד הילוך.

13. zivmay Member

חח פאול ברור על סוארז בגול של אתלטיקו. חזרו למשחק מכלום.

14. zivmay Member

בארסה הורידה הילוך אחרי מחצית ראשונה מצויינת, תודות לשופט שהחזיר את אתלטיקו למשחק, עד הגול הם לא עשו כלום. נמשיך לספור את הטעויות עד סוף העונה.

סהכ נצחון יפה, ללא אינייסטה ובוסקטס.

15. Civil Anti Madridista

זה הלך קל מדי בחצי הראשון, שערים נהדרים וחבל שהורדנו את הרגל מהגז. ניימאר חייב לעשות סוף להחמצות שלו.

השער של אתלטיקו תוכנן כמו מהלך פוטבול.