Cope Del Rey 2021/22: מזל טוב לבטיס ולילד הפלא חואקין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/1/20.

1. Ever Banega Member

אני לא זוכר מתי הוא היה מעפן כמו השנה,כנראה זה גם עיניין של טעם. עוד צמד משחקים בין בארסה וריאל לבאסקיות היה יכול להיות נהדר בעיני (וגם הרבה יותר הוגן).

2. סמואל אטו Member

בוא פשוט ניתן להם את המקום בחצי מובטח.

3. Jefecito Member

אתלטיקו מודחת כבר בשלב הזה מול קבוצת ליגה שלישית. בדיעבד זה יעשה להם רק טוב.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אחרי שני שידורים דפוקים באינטרנט אני מתקשה להצטער.
    סימאונה דחף להרכב אך ורק שחקנים שלא נמצאים בכושר משחק. הגזים.

5. Raulito Madridista

דווקא בעידן סימאונה אתלטיקו מודחת לראשונה בתולדותיה שנתיים ברציפות על ידי יריבה מהליגה השלישית, אשתקד זה קרה נגד קולטורל ובהארכה. בהרכב שיחקו שחקני רוטציה שבשלב מסוים יצטרכו אותם, מעבר לשני שמות גדולים - ז'ואאו פליקס (75 דקות, הוחלף בשל פציעה) וסאול (הודה אחרי המשחק שהוא בכושר חרא - "אני לא נמצא בימים טובים, גם לא בפן המנטאלי, לכן יש אחרים שמשחקים על חשבוני" - תרגום חופשי), ככה שזה לא תירוץ. בכל מקרה המשך הריצה לאליפות תשכיח הכל ונראה את צ'ולו משיג את ה-0:1 האהוב עליו בפיחואן אוטוטו. אפשר לחיות בלי הגביע, תשאלו את זידאן שכשחקן הפסיד בשני גמרים ושנה אחרי שנה נכשל במפעל הזה - סלטה ויגו, לגאנס (בברנבאו), סוסיאדד ונראה מה צפוי לנו העונה. אבל בחזרה לצ'ולו - למה הוא מתכוון שהוא אומר שצריך לבדוק עם ההנהלה לגבי המשכיותו? הרי ההדחה הזו בטח לא ערערה אותו. בכל מקרה תוצאה נוספת הזויה מהגביע היא החמישייה שסלטה ויגו חטפה.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לגאנס תארח את סבייה במטרופוליטאנו. אז המלפפון התחפש:
    https://pbs.twimg.com/media/ErxJ-8iW8AEuXP_?format=Xxx&name=900x900

7. Jefecito Member

בארסה וריאל בתחרות מי יותר מגוכחת, כרגע הלבנים מובילים, אולי עד היום בלילה.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לבארסה כבר יש תירוץ: מסי מושעה. אבל אם קומאן לו ישאיר בבית 8-9 שחקני הרכב, אתם עוברים.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יופתע אם ברצלונה גם תודח, השחקנים האלה( הכוכבים /הבכירים) לא רגילים למגרשים הזוועתיים האלה, פלוס בנוסף לזה שעולים כמה ילדים לשחק ולקבל דקות וקצת מתרגשים.
    ראינו בעבר הרחוק הרבה הדחות של הקבוצות הגדולות אצל הקבוצות הקטנות הללו עד שעברו לשחק משחקי גומלין שלא השאיר סיכוי לקבוצות הקטנות לעשות סנסציה

10. Jefecito Member

גם דה יונג לא בסגל, מדברים על הרכב מחליפים לגמרי, הרבה ילדים. לא אתפלא אם בארסה תודח גם, גול מהיר יעשה את העבודה.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

11. Ever Banega Member

כל הסנסציות האלה לא שוות כלום מבחינתי כל עוד המשחק רק בבית של אחת הקבוצות.
    בואו ניתן להם להתחיל ב2-0 וזהו.
    באמת שאני לא מבין איך משחק אחד לגיטימי ו"ההצעה" שלי לא.
    חבל זה פשוט מוריד מהאיכות המאוד גבוהה שהייתה בשנים האחרונות במפעל. כל זמן שזה הפורמט קשה להתייחס אל התואר הזה ברצינות.

12. RubberSoul Member

מצד שני, אם תתן לקבוצה לשחק בברנבאו או בקאמפ נואו, אתה מחסל לה כל סיכוי שאיכשהו היה לה. המפעל נותן הזדמנויות לקבוצות הפחות גדולות להצליח, מצמצמים את הפערים ע"י מתן יתרון הביתיות. מה גם שהמפעל בפורמט החדש שלו מפחית את העומס שכלל משחק גומלין במקום לעבור הלאה לשלב הבא.

9 קבוצות ליגה ראשונה הודחו מול קבוצה נחותה יותר, זה רק מוכיח כמה קשה לשחק מול קבוצות כאלה. במיוחד מראה את הרמה הגבוהה שיש לליגה השנייה בספרד, כשקבוצה כמו אלמריה מפרקת את אלאבס עם חמישייה.

13. Jefecito Member

הזדמנות לראות את מוריבה בהרכב הראשון. גם פוץ' בפנים.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

14. Raulito Madridista

לפני הכל: קבוצות מהליגה הראשונה הודחו המון וזה נכון, ד"ש ממדריד, אבל ברוב השנים משחקי הגביע היו עם גומלין וגם זה משמעותי, צריך לקחת את זה בחשבון.
    לגבי הציטוט פה: אני לא חושב שגביע המלך יהיה זה שיכריע את העניין כלומר גם אם ברצלונה תזכה בגביע אבל תסיים נניח רביעית בליגה ובכוונה אני מקצין - אז מה? למפגשים הישירים יש משקל לדעתי, ברצלונה לא נכנעה פעמיים בעונה לריאל מאז עונת הפאסיו. אני אמביוולנטי לגבי מה שכתבת. הייתי משוכנע בתחילת העונה שהיתרון הוא אצלנו - אותו סגל, אותו מאמן מצליח, עוד היה למה לצפות "הקמאבק של הזאר" (אולי לא השחקן של צ'לסי אבל כן שחקן טוב), קצת אסנסיו וכן הלאה, בארסה במשבר בגלל מסי. בפועל אנחנו מחורבנים ודי ברור שזידאן לא יעזוב. אבל לבארסה אין כסף לרכש בקיץ לדוגמא, אין אופק אמיתי, בניגוד אלינו שיכול להיות שכן וברור שקומאן הוא זמני. והטבלה הזו של "המגוחכת" מתהפכת כל הזמן. מסי כן יכול לתת חודש עם עשרה שערים בעוד בנזמה יכבוש את הכמות הזו עד לכמעט סיום העונה..אם זידאן לא מסיים במקום השני בליגה זה כישלון.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגרש סינטטי סופר קשה היה ברור שכל הקבוצה תתקשה , מקבלים שני פנדלים שני ההזדמנויות הכי גדולות להבקיע וכל אחד בועט כמו התחת שלי .
    הולכים לעוד 120 דק אחרי שכבר שוחקו שני משחקי סופר קאפ שהסתיימו אחרי 120 דק' .