Derby D'italia!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏1/12/09.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

DERBY D'ITALIA

http://blogdome.files.wordpress.com/2007/11/juve_inter.Xxx

כולנו כבר מחכים למשחק הגדול בין יובנטוס לאינטר,הדרבי ד'איטליה שמדברים עליו עוד מהקיץ כמשחק על האליפות ואנחנו באייסוקר החלטנו לחמם אותכם לקראת המשחק!

אז אחרי שהמשחק כבר 'סולד-אאוט' שבוע לפני ועד למשחק עצמו החלטנו לפתוח דיון בו נביא/אתם תביאו את הציטוטים המובחרים מכל המלחמות הפסיכולוגיות שרק ילכו ויחריפו לקראת המשחק,את כל תגובות האוהדים הסטטיסטיקות וכל מה שאפשר כדי להתכונן ליום הזה.. אנחנו מזמינים אותכם לתת את ההימור שלכם,הפרשנות שלכם ,לתאר את הציפייה או להגיב לאחד הציטוטים מעולם הכדורגל באיטליה..

ועד המשחק... FORZA JUVE http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx (אני בכל זאת משוחד)

http://www.mcalcio.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/03/derby_ditalia.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/09
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו מטראצי : 'יובנטוס יותר חזקים מאיתנו'

מרקו מטרצי פותח במלחמה פסיכולוגית? 'הם יותר חזקים מאתינו אבל אנחנו אף פעם לא נוותר תודות לסופר-איכויות שלנו וטכניקה המצוינת שלנו'. אלו הם דבריו שגם מוסיף אש לסוגיית מריו באלוטלי 'כולם רוצים להיות אלה שמחליטים אבל בסופו של דבר המאמן הוא זה שמקבל את ההחלטות וכשאתה חותם באינטר אתה צריך לקחת בחשבון שלפעמים גם תשב על הספסל או ביציע או אפילו בבית. יש חוקים וחייבים לכבד אותם,בסופו של דבר כולנו לשם אותה מטרה :נצחון,כמו שעשינו בארבע השנים האחרונות.'

http://www.tuttosport.com/images/01/C_3_Media_858501_immagine_l.Xxx

דייגו: ' אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד עוד משחקים'

דייגו מהצד השני מראה את הצד הלחוץ של יובנטוס ולא מפחד להודות בלחץ העצום שבקבוצה.
    'שיחקנו רע ואבדנו שלוש נקודות שיכולות להיות קריטיות בהמשך העונה,אסור לנו להפסיד עוד משחקים'.המשחק הקרוב יהיה משחק על האליפות,משחק קשה וגדול,אנחנו נעבוד כל השבוע כדי לתקן את הטעויות שלנו במגרש,וכשניישם תראו קבוצה אחרת לגמרי'. הברזילאי הוסיף עוד על קליארי ואמר 'ההפסד לקליארי סיבך אותנו מאוד בקרב הצמרת במרוץ שהוא כבר מאוד קשה,אנחנו צריכים לחזור לדרך הנצחונות.'

http://www.tuttosport.com/images/06/C_3_Media_936706_immagine_l.Xxx

3. 亚历山大帕托 Member

נשאר רק לקוות שליובנטוס יש את החוזק המנטלי לצאת מהמשבר אליו נקלעה. קבוצה גדולה חייבת לצפות למשחק הזה בתור נקודת מפנה ולא לפחד. לא מוגזם להגיד שזהו משחק של חיים ומוות עבור הביאנקונרי. אם הדרבי המילאנזי במחזור השני ציין למילאן איפה היא היתה ביחס לאינטר מבחינת יכולת וכמה עבודה יש ללאונרדו לעשות, הפסד של יובה בנקודה הזו יסתום את הגולל על כל העונה שלה כבר בשלב כה מוקדם. מצד שני, נצחון יפיח רוח טרייה ומבחינה מנטלית יכול להוציא אותה לדרך חדשה לחלוטין, גם במסגרת ליגת האלופות שם היא הסתבכה. גם שוויון לא טוב לה כי להישאר במצב ביניים בו נמצאת עכשיו לא יתרום בכלום.

בתור מילאניסטה, אני עם גליאני שמייחל גם הוא לנצחונה של יובה, אבל עם איך שהיא נראית לאחרונה אני קונה גם תיקו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/09
  4. 亚历山大帕托 Member

הפגיעה שקווארז'מה ספג נגד פיורנטינה ובעקבותיה הוחלף תמנע ממנו לשחק מול יובנטוס (וגם נגד קאזאן). אני לא יודע עד כמה זה משנה בכלל כי במחזור הקודם היתה הופעתו הראשונה בהרכב הפותח, אבל מה שבטוח זה לא מקל על מוריניו.

אישית, הייתי רוצה לראות אותו משחק כי הוא אפס שהיה הורס את כל ההתקפות של אינטר, וההגנה של יובה היתה מפרקת אותו עד שהיה מפחד לזוז מטר אחד עם הכדור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/09
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי מה שאתה אומר,ברור לך שהוא מבקיע שלושער נכון ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. OR Member

רק יובה יכולה להציל את הכדורגל האיטלקי! הקבוצה שנבנתה בצורה הכי חכמה השנה בליגה .
    אינטר כבר כמה שנים שולטת בכדורגל האיטלקי וכל מה שאנחנו רואים ממנה באירופה זו דעיכה של הכדורגל האיטלקי , וזאת למרות שיש בידה את אחד מהמאמנים הכי טובים בעולם .
    אני אישית מאמין בפארירה כמי שיכול לעלות את רמתה של יובה , בטח ובטח שעדיף על רניארי הלוזר.
    הייתי מאוד שמח לכתוב שגם מילאן יכולה להחיות את הכדורגל האיטלקי אבל לצערי אני באמת לא יכול לכתוב את זה וגם להאמין בזה , מילאן של השנים האחרונות היא פשוט קבוצה של כמעט, אני מאוד מקווה שבליגת האלופות היא תוכיח אחרת ...

לסיכומו של עניין?
    פורצה יובה

7. milanezi22 Member

עם איך שיובה ניראת לחלץ תיקו מאינטר בטורינו תהיה התעלות. מצד שני אם נשווה את מצבה למצב שמילאן היתה בו לפני צמד המפגשים מול ריאל מדריד, אז אף פעם אסור לאבד תקווה, ובכדורגל (במיוחד עם הניסיון של יובה במשחקים גדולים) הכל אפשרי.

אחרי פתיחת עונה טובה, הן שלה והן של קבוצות דרג ב' באיטליה, הסדר שב על קנו ושוב חוזרים להסריח. שוב אינטר בורחת לליגה עם כדורגל בינוני
    גם לי נותר לקוות שיובה תוציא את 3 הנקודות בבית ותפתח לפחות לתקופה מסויימת את המאבק על הסקודטו.
    לגבי מילאן עדיין מוקדם לתפוס אותנו ברצינות, בינואר העניינים יתבהרו יותר.

8. 亚历山大帕托 Member

אני מניאק אם יהיו לו שלושה שערים במדי אינטר אי פעם.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שאינטר תנצח בשבת, כדי שנסגור את הבאסטה מעכשיו.
    בכל מקרה, סניידר שנעדר מהמשחקים האחרונים של הקבוצה, אמור לחזור במשחק נגד יובה.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

הייתי אומר שזה משחק ההזדמנות האחרונה אך קשה לי להגיד אפילו את זה. אחרי תצוגת השפל מול בורדו וקליארי, צפוי שנראה את שחקני יובנטוס באטרף מנסים לקחת כל כדור ולא משנה המחיר, בכל מקרה הקבוצות מאד מאוזנות ואובייקטיבת קשה לי לנחש מי תנצח. העיקר לנצח את המגעילים ממילאנו, זה הרגע של דייגו לענות לכל המבקרים. פורצה יובה!

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאביו קאפלו מנתח את העניינים

"המשחקים בין יובנטוס,אינטר ומילאן תמיד מיוחדים,בעיקר בגלל כמות האוהדים המעורבת.הם משחקים לאומיים כאלה שמעניינים את הכפרים והערים מקצה אחד לשני של המדינה,בעוד ברצלונה -ריאל הוא קרב פוליטי,כן שוכב כל ההבדל.

אינטר היא קבוצה חזקה וקומפקטית ששולטת באיטליה בשנים האחרונות ואילו יובנטוס רוצה לחזור להיות כוח מאיים באליפות,זה יהיה קרב בין זו שרוצה לבודד את עצמה במקום הראשון לבין זו שרוצה לממש את הציפיות שלה.

לאינטר היה זמן להתחזק ולקחת החלטות חשובות,יובנטוס התחזקה אבל עוד לא התבגרה,היא צריכה זמן.תנו ליובנטוס את הזמן שלה

אינטר איבדו את איברהימוביץ' אבל הרוויחו את אטו ומיליטו,בתקווה לשנות את איך שהם משחקים,מה שבטוח זה שהם לא יבקיעו פחות מהשוודי
    יובנטוס מהצד השני היא קבוצה שעשתה עבודה טובה בקיץ ומצאה שחקנים שיכולים להתאים לרצונות שלה ושישפרו את הקבוצה.אבל הבעיה מסתתרת מאחורה;בעוד אינטר כבר היו חזקים ורק ממשיכים בדרך ומשנים קצת בעוד יובנטוס קצת מתקשה למצוא את הדרך שלה"

http://www.tuttosport.com/images/79/C_3_Media_874579_immagine_l.Xxx

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

http://giornalettismo.ilcannocchiale.it/blogs/bloggerarchimg/giornalettismo/BinLadenInter.Xxx
    בן לאדן: "אני נראזורי מלידה, אף פעם לא התכחשתי לכך. דודי תיתי קאסום אהד את אינטר עד שיום אחד קיבל כדור בראש מחייל צבא ארה''ב בעודו מעמיס רקטות RPG על המשאית. התחלתי בסה''כ לראות את אינטר מכיוון שבילדותי הפילו אותי הרבה פעמים על הראש ורוב הזמן שכבתי במיטה וניסיתי להעביר את הזמן עם משחקיה של אינטר. אדליק ביום שבת בערב את הטלוויזיה מהבונקר על גבול אפגניסטן-פקיסטן, אתרווח על הכורסא, אדליק את SKY SPORT בניצוחו של פאביו קארסה ופשוט אהנה מאהובתי", סיכם הטרוריסט המבוקש.

13. milanezi22 Member

נו מה לא מובן, נפגשו 33 פעמים מאז שהוא זוכר את עצמו אוהד.
    ואין כמו להיזכר במעליליו של מוג'י משנת 05/06 , זוכה עם השופטים או בלעדיהם?

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. cazzo Il Capocuoco

בן לאדן בכלל אוהד את ארסנל...ומי זה תיתי קאסום?