Eurovision

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏17/5/06.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הניקוד
    זה שאוקראינה נותנת לרוסיה, לטביה לליטא וכו' זה לא פוליטי או לא רק פוליטי. הם מספיקים להכיר את השירים של השכנים עוד לפני התחרות והשיר שכבר נקלט חזק מנצח את השירים ששומעים בפעם הראשונה או השניה. אז זה לא אדי באטלר ביזה את המדינה אלא מי שלא ידע לקדם את השיר שלו. וגם איזה גימיק היה עוזר. ולא אהבתי את החליפה.
    האמת, גם את השיר לא אהבתי. חיוור משהו.
    LORDY :aaa025:

2. Luca_Toni Member

מה זאת אומרת מספיקים להכיר? אתה גר בישראל..כמה זמן אתה מכיר תשיר של אדי בטלר?

אני אם אני ישמע אותו גם עכשיו אני לא ידע אם זה שלו או לא

3. פלג Member

טוב, אתמול ראיתי ושמעתי את כל השירים. אני אתיחס לשלושה:

לגביי פינלנד: חבל שכמות האנשים שלא מבינים במוזיקה הולכת וגוברת בעולם הזה, חבל שיש אנשים כמו האלפים אתמול שהצביעו לפינלנד רק בגלל הגימקים השונים והצורה החיצונית כמו כמובן התחפושות(שלא תבינו אותי לא נכון, השיר לא היה רע אבל לא בשביל מקום ראשון ואין ספק שהוא זכה במקום הזה רק בגלל הדברים המצוינים כאן). האירווויזיון משנה לשנה הופך ליותר גימקים ופחות מוזיקה נטו וחבל.

לגביי רוסיה:שיר מדהים. בהרבה יותר יפה מרוקנרול הללויה של פינלנד. הגיע לרוסיה לזכות. היום הורדתי את השיר הזה למחשב.

וכמובן.. לאכזבה שלנו. לגביי ישראל: עצוב מאוד כי סך הכל השיר של בטלר לא היה רע בכלל ואף יפה מאוד. שוב רוב האנשים העדיפו צורה חיצונית על פניי מוזיקה נטו וחבל. אילמלא הסיבות הללו אני בטוח שהיינו זוכים בין העשיריה הראשונה לפחות.

4. SeRgInHo Member

למדנו לקח לפחות. פעם הבאה לשלוח אך ורק את שירי(או מישהי בסגנון).

5. RMCF Member

ואתה ממש מבין במוזיקה, אה?

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

את השיר של אנה ויסי הורדתי למחשב לפני חודשיים.
    אז מה אתה רוצה מאלה שלא שמעו אותו לפני הגמר?

7. George Best Member

מי שרואה אורוויזיון אין לו מושג במוזיקה, כי למי שיש טעם במוזיקה היה תולה את עצמו אחרי 2 שירים.
    דיון כל כך מפגר, בחיי אין דבר יותר מטומטם מארווזיון ביקום.
    יש את פינק פלויד אר אי אמ ביטלס אואזיס דפש מוד ועוד מיליארד להקות גדולות, אבל אנשים מפגרים וחסרי חיים שרים ואנשים מפגרים רואים את האירוע, שבו כביכול עושים מוזיקה.
    זה מוזיקה כמו שליגה איטלקית היא ליגה ישרה

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מי שלא מבין במוסיקה זה אתה. כי רוב המשתתפים באירוביזיון הם מקצוענים. להבדיל מביטלס.
    ואני לא מגן על מוסיקת פופ. גם אני מעדיף סיגנונות אחרים. זאת רק חוות דעת מקצועית.

9. cazzo Il Capocuoco

מצאת על מי להתעלק....

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

התואיל להסביר לי באדיבותך במה הביטלס לא היו מקצועיים, והאם הוגן מצידך לציין במשפט אחד להקה ששינתה את פני המוזיקה וחצתה גבולות בכל הנוגע לדרך שבה מקליטים ושומעים מוזיקה, לפריק שואו שעוד שנה-שנתיים יזמר בחתונות?

11. פלג Member

ומי אתה אדון משורר?

זה ברור לכולם שפינלנד זכו רק בגלל מראה חיצוני ולא בגלל מוזיקה נטו. אם הם היו באים בלי ההופעה החיצונית הזאת הם היו זוכים מינימום מקום חמישי, שישי.
    -------------
    מה אתם מטעים אותי בכוונה?. חשבתי באמת טעיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/06
  12. EL Capitan Member

האירוויזיון היה מאכזב. מלבד השיר של אנה ויסי , רק למקדוניה ולמולדובה היה שירים חמודים, לא יותר מזה.

ג'ורג'י בסט, כאחד שאוהב מוזיקה כל כך, איך אפשר לא לראות את האירוויזיון? אנשים חסרי חיים רואים את זה? טוב, טוב, תעשה לי טובה ותשתוק. הרבה הרבה אנשים רואים את האירוויזיון מדי שנה, כי זה אירוע גדול בכל אירופה. הנה, בשכבה אצלי כמעט כולם ראו את האירוויזיון. אז כל מי שראה את זה הם חסרי חיים? לא. אף אחד פה לא איזה פריק של האירוויזיון, בסך הכל ראו את זה. זה הכל.

13. spurs229 Member

התכוונת למקסימום, נכון?

14. BLUE MOON Member

מה עובר עליך בן אדם?!?
    תסביר לי איך הביטלס הפכו ללהקה המצליחה ביותר אי פעם ללא מקצוענות. בחייך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

15. RMCF Member

אדון משורר? אממ... אוקי... אתה יודע, יש הבדל בין שירה ומוזיקה. או שאתה מנסה בכוח לקטול כמו איזה ילד קטן?

נכון, כי להתחפש ליצורים מפלצתיים זה בדיוק מה שגורם לאנשים להצביע לך. חוץ מזה, אני לא מבין מה עושים כזה עניין מהתחפושות האלה, אפשר לחשוב ששאר המשתתפים מופיעים שלבוש שכולנו לובשים ביום-יום.
    ובסדר, לא אהבת את השיר, בגלל זה כל מי שאהב אותו והצביע לו לא מבין במוזיקה? חוץ מזה, ההסבר שלך בטח אדיוטי ובסגנון של "הם שרים בקול מוזר והמוזיקה סתם רועשת... חוץ מזה הם פריקים, איכס!"