F1 2015 - לואיס המילטון אלוף העולם

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Avvvi, ‏14/3/15.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובינתיים, כמה דברים עומדים לחזור לחיינו (ב-2017) כמו תדלוק המכוניות, רכבים מהירים וחזקים יותר, מנועים רועשים יותר... יש מקום לשינויים, יש מקום לשיפורים, והדברים האלה יותר מקוסמטיים (אם כי לא עושים דבר למען הקבוצות החלשות עם התקציבים הנמוכים, זה לא באמת עלה), אבל זה נהיה קצת מאוס. תמצאו את הדרך הנכונה ותמשיכו איתה.

Der Kaiser ו-golding אוהבים את זה.
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כשברני יפרוש לגימלאות עוד ככה 30-40 שנה, יישרו קו על דרך אחת. עד אז הוא ימשיך להעביר מירוצים למדבר, יעבור למכוניות חשמליות, יבריח את הקהל וידאג שהנפט יאזן את זה ברווחים.

3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

רבות עוד יאמר ויכתב על ה-pit stop המיותרת בהיסטוריה.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היו עוד כאלו בעבר והנוכחי ידובר אך ורק אם תהיי לו משמעות לגבי האליפות העונה. אני חושב שבכל זאת האליפות לא תהיי צמודה.

5. golding מנהלים

לואיס זועם ובצדק, אבל כמו תמיד אני מאמין שהוא ייצא מזה מחוזק. החלטה שערורייתית ואני מאמין שמישהו ייתן דין וחשבון על המקרה הזה.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל עוד ווטל מגניב פה ושם מקומות על חשבון הצמד הזה, הרי זה מבורך :cool:

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרצדס. */aaarofl

אני לא חושב שזה באמת ישפיע בסופו של דבר. המילטון הוא הנהג הטוב ביותר במכונית הטובה ביותר, וזה כנראה לא עומד להשתנות העונה. הוא יכול בשקט לחבר ארבעה-חמישה ניצחונות. ועדיין, מצחיק לראות את זה קורה. בשנה שעברה הוא נדפק פה ושם בעיקר בחלק הראשון של העונה בגלל תקלות, העונה זה ההחלטות של הקבוצה שלו. נו, שוין.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כנראה שמונזה מסלול שהולך טוב עם האופי של המכונית שלנו והסטאפ למכונית גם די מצולח עד כה. מחזיקים אצבעות לעוד סוג של מירוץ גדול ואדום :)

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא עונה כל כך מרתקת מבחינת איכות המירוצים, עקיפות ודרמות, אבל ככל שהיא מתקדמת פרארי משתפרים ומתחילים לאיים על שילטון היחיד של מרצדס וזה הופך את הסבב שוב מהנה לצפייה. במידה ואכן המגמה הזו תמשך, נקבל 2 קבוצות שמתחרות ראש בראש על כל מירוץ, הלוואי. עברנו תקופה מספיק ארוכה שרק קבוצה אחת הייתה בתחרות נגד השעון ונגד עצמה ויהיה ממש נחמד לחזור להנות מהצד התחרותי של הענף.

golding אוהב/ת את זה.