FA CUP :: 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י NewcastleFan, ‏30/10/04.

1. MUFC - 1878 Member

I REST MU CASE.
    YOU TALK BOLSHIT

2. דימה03 Member

מה בולשיט הוא לא נלחם לא מתאמץ הוא לא עושה הגנה לא לוחץ לא כלום..
    הוא לא רץ מהר וכמעט לא מחלץ כדורים...מה יש בו?

3. MUFC - 1878 Member

כן צודק הוא לא מגן או קשר דפנסיבי אבל יש לו תפקיד ממש מוזר...אממ לא זוכר איך הוא ניקרא הביאו אותו כדי לארגן התקפות לבשל גולים ולכבוש מידי פעם בזה הוא טוב אבל צודק בקרטריונים שלך הוא נכה.

אני גם מעדיף שחקנים נילחמים כמו קין אבל לא כולם כאלה. יש תפקידים נוספים במיגרש.

4. idans Member

תגידו יש לי שאלה שקשורה לפרסומת של ערוץ 5 לקראת הגמר
    איך הם עשו את זה שפרדיננד והנרי ירימו שלטים?! זאת עבודת מחשב? או שהם באמת השתתפו בפרסומות?
    לא הבנתי את זה. אם מישהו יודע שיסביר

5. Gooner Member

www.standupspeakup.com
    זה מהקמפיין נגד הגזענות.
    הם פשוט שינו את מה שהיה רשום על השלטים,די פתטי שחושבים על זה

6. דימה03 Member

MUFC אז אתה יורד עלי כאילו או מה לא הבנתי?
    כי לפני זה אמרת YOU TALK BULLSHIT ועכשיו אתה אומר שאני צודק..? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אגב אם כבר מדברים על פרסומות בליגת אלופות, אתם יכולים להביא גם שמות של שירים שמשמיעים שם?

וכדי לסכם את הגביע האנגלי, אני חושב שהיה משחק גמר אחלה ביותר, וגם אם פחות קצת נהנתי כי לא היו גולים, עדיין זה היה כיף.
    מה שהכי כיף זה שאני ואתם חיים פה בזמן הזה כשקורים כל מיני דברים היסטוריים כמו זה שהיו פנדלים בגמר וכאלה...
    למרות שזה סטטיסטיקות מטומטמות כאלה אבל עדיין זה עושה טוב על הלב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. Barcik Member

????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!!!!?!?!?!?!!!!!!!!!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

אתה מדבר עכשיו על השחקן שרץ הכי הרבה בליגת האלופות של העונה שעברה בממוצע, שבמשחק מול מנצ'סטר יונייטד שרף מעל ל- 13 קילומטרים, שמוביל את טבלת חטיפות הכדור של הליגה הספרדית (כמו גם את טבלת איבודי הכדור, ונמצא בצמרת טבלות עושי ומקבלי הפאולים), כבש 8 שערים, ובישל 8 נוספים, ובסך הכל הוא כנראה השחקן הכי שלם עכשיו בכדורגל העולמי. והוא גם שחקן העונה בליגה הספרדית, פרט לסמואל אטו.

וזה עוד לפני שנזכיר את תג המחיר: 12 מיליון יורו ושחקן אפס במיוחד.

טעות סקאוטינג?! שכה ירבו!

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/05
  8. דימה03 Member

מסכים איתך.
    אבל יש הבדל בין לרוץ 4000 קילומטר לעשות סיבובים סביב כדור הארץ 400 פעם, לבין לרוץ כשצריך.
    אתה רואה את אטו למשל, הוא מריח סכנה ישר בא לוחץ. כשצריך הוא עובר את המגן ושם את הכדור ברשת.
    דקו בחיים לא ראיתי שהוא עבר שחקן בצורה הזאת...כמו נגיד רוברטו קרלוס רק בגרסא יותר קטלונית.
    זה שיש לו ראיית משחק והוא מוסר ענק זה כן, אבל בכדורגל ברמות הגבוהות אתה צריך שיהיו לך כמה דברים...
    רונאלדיניו גם מוסר גם שם גולים גם בעיטה חופשית מצויינת גם מהיר גם מבשל גם עושה הגנה וגם וגם...
    דקו אתה יכול להגיד עליו שתי דברים: מוסר, ראיית משחק - זהו. זה לא מספיק...לפחות לא מבחינתי...

9. city Member

דקו עושה יותר מזה. הוא אחד השחקנים הכי חכמים בעולם מבחינת שינוי קצב המשחק, סגירה טקטית וניהול משחק.
    לא עושה הגנה ?! דקו כמו שכבר כתבו לך למעלה ראשון בחילוצי כדור למשחק. התקפה הוא עושה פחות כי בברצלונה יש שחקנים אחרים שיעשו את זה (רונאלדיניו, אטו, ג'ולי), ולכן הוא מתרכז יותר בהגנה.
    הוא הראה שהוא יודע לעשות התקפה בפורטו, כשהוא שיחק את הקשר ההתקפי.

10. Barcik Member

וגם כובש, מבשל, מכדרר, לוחץ, מגן, מתקל, חוטף, מכסח, נע בלי כדור, בועט מרחוק, בועט קרנות וכדורים חופשיים, שולט במרכז המגרש, נותן עקבים, פותח אפשרויות מסירה, רץ ללא הרף, יורד לגליצ'ים, אוסף כדורים חוזרים, ומתווכח עם השופט. אין שחקן בעולם כיום עם רפרטואר יותר מגוון, כאשר רק מעטים כמו למפארד משתווים.

11. eastlands Member

כל הכבוד לא ידעתי שהוא מכדרר וגם רץ ללא כדור , פייייייייייייי איזה תכונות מדהימות ,מרדונה אם כך הוא כלום לידו , ראיתי משחקים של דקו שאת כל הפעולות שציינת הוא עשה פעם אחת לכל פעולה ובעוד 80 דקות הוא היה בגדר נעדר במגרש , אבל אם אתה אומר שהוא כזה מושלם אני מאמין לך , למרות שאני מעדיף שחקן שיודע לבצע פחות פעולות אבל את מה שהוא יודע לבצע דקו לעולם לא יוכל ללמוד (הכדרור והטריקים של רונלדו מי,,,,ד, הסללומים וההטעיות של שוני ועוד ועוד,,,,,)

12. Barcik Member

לא תודה, כבר יש לנו אחד בדמותו של רונאלדיניו. אני מעדיף בהרבה את סוס העבודה דקו.

13. MUFC - 1878 Member

תגדל ציניות.

אגב דקו, שונא תשחקן הזה, אבל להגיד שהוא לא ברמה עולמית? זה פשע.
    הוא גומר מישחק בנגיעה אחת נכון הוא לא יכול לתת מסירות על 40 מטר כמו סטיבי ג'י אבל הוא יכול לעשות מה שלא הרבה שחקנים בעולם יכולים להעמיד שחקן מול השוער בנגיעה אחת. שמתי לב דקו די מתחיל לשחק כשהמישחק משוחק נורא איטי כשהמישחק רץ הוא לא יכול לעשות הרבה אולי אני טועה אני לא קובע עובדה...