Fantasy Premierleague & Ikts 10/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Alan Smith, ‏13/7/10.

1. Arsenali Member

Hart, Evra, Toure, Alex, Jagielka, Arshavin, Malouda, Gera, Valencia, Van Persie, Chamakh(Captain)

2. odobry Member

אחרי שהחמצתי את מחזור הפתיחה בפאנטזי כמו טמבל כבר אחרי 10 דקות של המחזור השני וולקוט כובש ופותח לי את העונה עם נקודות

בכל מקרה הנה ההרכב
    Cech
    Dunne Ridgewell sagna
    bale walcott barry nani
    drogba© hernandez anelka

עריכה : צמד לבייל ולוולקוט ואני כבר על 22 נקודות מהצמד האלו לאחר מחצית אחת ..

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/10
  3. Alan Smith Member

פתיחה די סבירה למחזור בזכות בייל וצ'מאח. אבל השחקנים האחרים לא עשו כלום וסה"כ 29 נקודות לפני הניקוד משחקני צ'לסי (דרוגבה קפטן, מאלודה וקול) מחר ישחק ולנסיה ומחרתיים יא יא טורה.
    סה"כ מרוצה מהסגל והשחקן היחידי שאני שוקל להעיף המחזור הוא בנט נוכח היכולת החלשה של סנדלרנד ולוח המשחקים שצפוי לה (סיטי, ויגאן, ארסנל, ליברפול, יונייטד)
    עדיין אין לי מושג מי להביא במקום אבל ברבאטוב הוא בהחלט אופציה, בהתאם ליכולת שיציג מחר.

4. avdz7 Member

פתיחה גרועה למרות שרק 3 מההרכב שיחקו (סמבה, ג'ונס ופלצ'ר מוולבס = שלושתם ביחד הניבו 3 נק').
    עכשיו צ'לסי, מקווה שדרוגבה, קול ומאלודה יתנו תפוקה טובה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, בIKTS מבין המשחקים ששוחקו עד כה, יש לי בול עד התוצאה של סטוק - טוטנהאם, ואברטון - וולבס.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור הזוי שלי בIKTS עד עכשיו... צדקתי במנצחת בארסנל, ווסט ברום, בולטון וצ'לסי (שאם לא בניון גם הייתי תופס תוצאה מדויקת, שמתי 5:0), צדקתי בתיקו באברטון, ותפסתי מדויק את הנצחונות של ברמינגהאם וטוטנהאם. 130 נק' אם החישוב שלי נכון (צ'לסי היה באנקר).

סתם בשביל לענות את עצמי קצת, אם הייתי שם על זה 10 ש"ח בווינר, הייתי עושה 1400 ש"ח...

עריכה:
    135 והיד עוד נטויה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. avdz7 Member

דרוגבה (קפטן), אשלי ומאלודה מביאים לי ביחד 36 נק'. איזה טריו! רק חבל שהשאר מאוד חלש...

בIKTS נתתי 4-0 לצ'לסי מול וויגאן, דקה 90 אני רואה 4-0 אני מבסוט. איכשהוא בסוף זה נגמר 6-0... טוב נו, וויגאן

7. Tony Adams Member

אחלה מחזור עד עכשיו, ב-2 התחומים.

בפנטאזי עד עכשיו 54 נק' במחזור הזה (טבז, נאני, ולנסיה וקולארוב עוד לא שיחקו).
    פוסטר הביא לי 9 נק', בייל עם הצמד 15, וצ'מאח 20 כקפטן.

ב-IKTS עם 2 פגיעות בול. ה-2-1 של טוטנהאם וה-2-1 של בירמינגהאם.

8. Bill Shankly Member

אוף, אין לי מזל בבחירת הקפטנים שלי. בשבוע שעבר בחרתי באנלקה כקפטן, הוא לא עשה כלום נגד ברומביץ חוץ מבישול אחד מסכן.

השבוע בחרתי ברוני כקפטן ואנלקה פתאום נזכר לכבוש (2) היום נגד וויגאן. רוני כאמור משחק מחר, נראה אם המהלך הזה יסתדר בסוף אך קשה לי להאמין שמנ. יו תפגיז את פולהאם. יונייטד ינצחו אבל לא בתוצאה גדולה.

בסה"כ מחוזר טוב כאשר בייל, אלכס, מאלודה ואנלקה נותנים את התרומה. נחכה ונראה מה ריינה, או שיו, ולנסיה, נולאן ורוני יעשו.

9. Alan Smith Member

נראה כאילו השבוע הניקוד שאתה מקבל מכפר על המחזור הראשון שהפסדת.
    סה"כ פתיחה מדהימה שלך, כל מטאטא ירה.

10. avdz7 Member

odobry כמה עשית?! ניראלי הפצצת שיא

אגב בIKTS אני כרגע על +90.
    בפנטזי אני כרגיל חלש (44 נקודות) כשגלן ג'ונסון, הארט, ולנסיה, פלצ'ר ויאנג צריכים לשחק.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז טעות ראשונה שלי בIKTS כשהימרתי על תיקו בין ניוקאסל לאסטון וילה, אבל אני מקבל את זה בשמחה כי קארול החזיר לי בריבית בפנטאזי עם שלושער נפלא. הוויילד קארד שלי מתברר כהחלטה נהדרת במחזור הזה, מאלודה הקפטן עם 18, בייל עם 15, יאסקליינן בשער עם 9, צ'מאח עם 10 ועכשיו קארול עם 14, מחזור מצוין שלי גם בפנטאזי כשג'רארד וטורס הם מי שעוד לא שיחקו אצלי.

12. KirkH Member

נו, לפחות הכנסתי את קארול לנבחרת השבוע.. גם הקנייה של ארשבין השתלמה (באו על חשבון רודיאגה ואנזוגביה אז בכלל תענוג).

מצד שני, סהאה נשלח לחבל בעניינים כשסרט הקפטן על צווארו. גירד 2 נקודות וגם זה רק אחרי ההכפלה. באסה.

55 לפני ואן דר סאר ואדבאיור. אולי בכל זאת יצא מזה משהו.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטתי אחרי 90 הדקות מול יוניטד להכניס את קארול לנבחרת, החלטה שהתבררה כמאוד מוצלחת.
    רוני לא ישחק מה שצפוי לפגוע לי בנבחרת בצורה די קשה, בטח כשרוני גם הקפטן.

בIKTS מחזור די בינוני עד עכשיו, אבל נשאר לי יוניטד והמשחק של סיטי שאני לא יכול להפסיד עליו נקודות.

14. Alan Smith Member

לפי מה שהולך כרגע, אולי משתלם להביא את קארול במקום בנט? האם לדעתכם זאת עסקה משתלמת??

משה, במקרה שרוני בכלל לא ישחק יועבר סרט הקפטן לשחק אחר תלוי מה בחרת אם לפי מחיר השחקן, נדפקת בענק כי זה הולך לקאוט. אם לפי הניקוד במשחקים האחרונים זה יעבור לקול ו6 נקודות לקפטן זה לא משהו, אבל גם לא טרגי.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כבר החלטת שהוא נדפק אם זה הולך לקויט? זה כל כך תלוש שהוא יכבוש או יבשל נגד סיטי?